• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 tak jen lež a moc se nehýbej, bříško ani nehladit. já už jdu domů, ještě že mám deštník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, ja si dala tu práci a spocitala si to :slight_smile:))) spise me to zajimalo, kolik ma jakých veciček, a už mam od muže daný STOP stav :D jelikož čekám holčičku, a ty jsou drobnejsi a mensi nez kluci, i v uterý me doktorka rikala, že mala moc neroste, že je drobna :( tak mam vel 50 - 3x body, 2 overaly, a cca 5 ks šatičky, tričko a nejaký polodupky, vel 56 mám nejvíce cca 80 ks :D všeho chut :slight_smile:)) vel 62 30 ks pak mam vel 6 - 9 mesicu :D ale to jsem vzala omylem, asi jen 4 ks :slight_smile:) Takže u mě už není co nakupovat, co se týká oblečení :slight_smile:)
28. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to je pravda :slight_smile: ja jsem doma už skoro 4 mesice :slight_smile:) a taky se vice pozoruji ;)) ale aspon si to tehu užijeme!
28. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že jsem byla na pohotovosti. Chtěli si mě tam nechat kvůli tomu hematomu, ale nakonec mě pustili domů s tím, že musím jen ležet. Miminko je úplně v pořádku, krásně sebou prďolka házela:slight_smile: A máme potvrzenou holčičku, takže Vlašín je fakt prófa a poznal to už ve 13tt:slight_smile:) Musím říct, že mě vyšetřoval super pečlivej doktor! Vyšetřoval mě hodinu, vše mi ukázal a vysvětlil:slight_smile: Takže můžeme jít s manželem klidní a šťastní spinkat:grinning: Ať už je zaříííííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
28. dub 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast a kvůli čemu musíš být doma? Já už bych šla rodit:grinning: nemůžu se dočkat malé:grinning:D
28. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak já jsem ráda za tebe že jsi tam šla:slight_smile:))) no vidíš to a za blbce jsi nebyla vůbec. Aspoň víte že je vše ok a můžete se dál těšít :grinning:
29. dub 2011 v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 děkuji:slight_smile:, jen v té nemocnici možná brzo skončím, no uvidíme, prý mě tam Vlašín možná pošle.. Tak a můžu začít nakupovat do růžova:grinning:
29. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast teda ty už máš výbavičku četla jsem tvůj seznam:slight_smile: Tak si vlož něco do albíčka, ať se můžeme inspirovat:slight_smile: A máš už kočárek, nebo ještě vybíráš? :slight_smile:
29. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak třeba tě tam nepošle...no uvidíš ...tak nám pak dej vědět jak jsi dopadla dneska u toho Vlašína...a jméno už máte?
29. dub 2011 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 věřím že nepošle:slight_smile: Jméno máme, bude to Nikolka:slight_smile:
29. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Nikolka je hezké jméno :grinning:
29. dub 2011 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 děkuji:slight_smile: a vy máte jaké??
29. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 my máme Honzíčka...a kdyby to byla holka tak by to byla Linda. Ale je to určo kluk :grinning:
29. dub 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 Viteme Te mezi nami!.. :wink: POhyby miminka uz jsem zacala citit okolo 17tt. ale kazdy to ma uplne jinak, normalne se rika, ze prvorodicky citi miminko az treba 22tt. Tak ze nezoufej a ono to jiste brzo prijde. Co se tyce tvrdnuti briska, tak trosku zpomal, vic odpocivej a pij magnesii... :wink: Jinak uz se tesime, jak nam po dnesnim UTZ potvrdis holcicku... :slight_smile:
@abecedka az se budes objednavat do prenetalu, tak rekni sestricce, ze chces jit k panu Dr.Vlasinovi a oni Ti radi vyhovi... :wink: :slight_smile:
29. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 kočarek stale nemam :( víš jsem Vaha za znameni, takže ikdyž už mam nejakeho favorita, vždy se najde nejaký další - lepší kočárek, a ja se prostě nemužu rozhodnout :slight_smile:))) me se totiž libi skoro všechny, ale kvuli naseho stareho maleho výtahu, budu muset volit asi podle rozměru :slight_smile:) tak ještě uvidim, ale do konce května už ho chci mit objednaný :slight_smile:)) ty už víš, jaký by jsi chtěla kočárek? :slight_smile: nebo už ho máš??
29. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, neco dneska nafotím a šoupnu tam ;)))
29. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 Honzik i Linda jsou super jmena...o obou jsme take premysleli.. :wink:
29. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast juuuu, tak to se moc tesime na fotecky... :wink:
29. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 doma jsem ted už spíše jen tak :slight_smile:) ale koncem ledna jsem mela dost velke bolesti, hlavně v práci, sice jsem delala v kanclu a sedela na miči, ale šef me dost stresoval, ne že by to delal umýslne, ale nemela jsem ho ráda, jeho postoj k věcem, takže jsem na něj mela averzi, a vždy když došel do práce, mi nebylo moc dobře... a doktorka mě dala na rizikové, protože jsem měla dělohu dozadu, a od cca března už jsem doma protože chci, ikdyz jsem mohla jit ještě do práce, ale ted už tam je nova slečna, tak to už stejně nejde ;) ja už chci taky rodit ! :slight_smile:) už me to doma nebavi, a je to nuda bez prcka, že??? ;)))
29. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahojky a děkuji:slight_smile: prďolku už máme od včerejška potvrzenou, je to holčička a Vlašín je na to fakt gééénius:slight_smile:) Ale dneska se ho stejně zase zeptám:grinning:
29. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast no to teda nuda je, ale do září ještě daleko:frowning2: Tak to máš super, že můžeš chodit ven a užívat si těhu, když jsi doma bez porblémků. To chápu s vedoucím, taky jsem to zažila a pak je zůstat doma nejlepší řešení! Teď mám teda vedoucí úžasnou, ale doma být musím....
A jaké máte vybrané jméno?
A těma kočárkama chápu, já jsem taky každý dne měnila názor:slight_smile:, ale nakonec vyhrál X-lander xv v limetkové barvě:slight_smile:
Nejraději bych s ním už jezdila:grinning:D
29. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 honzíček je taky moc hezké jméno!:slight_smile:
29. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abecedka jsme uplne zamluvili ten dets.sekac!!! :slight_smile: Nemate nekdo nahodou nejakej tip? :slight_smile: To by nemuselo byt spatny, kazdopadne bych to sla taky omrknout... :wink: Tam by se dali najit urcite slusny kousky.. :wink:

@snazilka_2011 @sarkast ja vas obdivuju!!! :wink: ...ja bych holky doma asi nevydrzela, jsem moc rada, ze to u me probiha, tak jak to probiha... :wink: ja bych mela doma strasnou tendenci porad neco jist a za chvili bych byla jako kulicka... :slight_smile: teda jeste vetsi nez jsem ted... :grinning: Na materskou jdu 8tydnu pred TP, tak ze 30.6. a trochu se bojim, ze se budu nudit....no snad bude pekny leto a ja budu byt moct u mamky nalozena v bazenu... :slight_smile: :wink:
29. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka my máme Honzíka protože táta je Honzík a chtěl svého jmenovce a na holčičku jsem vybírala já.......strašně sdlouho jsem chtěla Sáru, ale v příjmení máme taky "r" tak jsem vybrala Lindu.
29. dub 2011 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj bez prcka je to nuda...na samotnej porod se netěším ale těším se až bude konečně venku :slight_smile:))
29. dub 2011 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka my máme taky u manželových rodičů bazén tak se těším že se tam budu rochňat než se prďola narodí :slight_smile:)
29. dub 2011 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast měla jsem to v práci stejně jako ty.....akorát že mě ještě vyhrožoval že na mě žádný ohled i když jsem těhotná brát nebude a furt mě za něco sjížděl a dokonce mě řekl, že mě to v tom těhotenství nemyslí!!! kretén jeden.....
takže já su ráda že su doma a hrozně se mě psychicky i fyzicky ulevilo :slight_smile:))
29. dub 2011 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 no jakmile je zamestnavatel takovej blazen, tak o tom pak zadna, ze je opravdu nejlepsi pro Tebe ale i pro mimi zustat jiste doma... :wink:
29. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holciny, jinak se nam blizi srazik 4.5. cca v 16.00hod...akorat musime vymyslet kde? Nejspis podle toho kolik nas bude?..... :slight_smile: Minule jsme byly v centru v Manner Cafe. Tak piste, kdo by mohl.... :wink:
29. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no právě :grinning:
29. dub 2011 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek