Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
abecedka
28. dub 2011
@snazilka_2011 tak jen lež a moc se nehýbej, bříško ani nehladit. já už jdu domů, ještě že mám deštník :-p
sarkast
28. dub 2011
@lennikka Leni, ja si dala tu práci a spocitala si to 🙂))) spise me to zajimalo, kolik ma jakých veciček, a už mam od muže daný STOP stav 😃 jelikož čekám holčičku, a ty jsou drobnejsi a mensi nez kluci, i v uterý me doktorka rikala, že mala moc neroste, že je drobna 😞 tak mam vel 50 - 3x body, 2 overaly, a cca 5 ks šatičky, tričko a nejaký polodupky, vel 56 mám nejvíce cca 80 ks 😃 všeho chut 🙂)) vel 62 30 ks pak mam vel 6 - 9 mesicu 😃 ale to jsem vzala omylem, asi jen 4 ks 🙂) Takže u mě už není co nakupovat, co se týká oblečení 🙂)
sarkast
28. dub 2011
@snazilka_2011 to je pravda 🙂 ja jsem doma už skoro 4 mesice 🙂) a taky se vice pozoruji 😉) ale aspon si to tehu užijeme!
snazilka_2011
28. dub 2011
Tak hlásím, že jsem byla na pohotovosti. Chtěli si mě tam nechat kvůli tomu hematomu, ale nakonec mě pustili domů s tím, že musím jen ležet. Miminko je úplně v pořádku, krásně sebou prďolka házela🙂 A máme potvrzenou holčičku, takže Vlašín je fakt prófa a poznal to už ve 13tt🙂) Musím říct, že mě vyšetřoval super pečlivej doktor! Vyšetřoval mě hodinu, vše mi ukázal a vysvětlil🙂 Takže můžeme jít s manželem klidní a šťastní spinkat😃 Ať už je zaříííííííííííííííííííííííííí 🙂
snazilka_2011
28. dub 2011
@sarkast a kvůli čemu musíš být doma? Já už bych šla rodit😃 nemůžu se dočkat malé😃D
petrus77
29. dub 2011
@snazilka_2011 tak já jsem ráda za tebe že jsi tam šla🙂))) no vidíš to a za blbce jsi nebyla vůbec. Aspoň víte že je vše ok a můžete se dál těšít 😃
snazilka_2011
29. dub 2011
@petrus77 děkuji🙂, jen v té nemocnici možná brzo skončím, no uvidíme, prý mě tam Vlašín možná pošle.. Tak a můžu začít nakupovat do růžova😃
snazilka_2011
29. dub 2011
@sarkast teda ty už máš výbavičku četla jsem tvůj seznam🙂 Tak si vlož něco do albíčka, ať se můžeme inspirovat🙂 A máš už kočárek, nebo ještě vybíráš? 🙂
petrus77
29. dub 2011
@snazilka_2011 tak třeba tě tam nepošle...no uvidíš ...tak nám pak dej vědět jak jsi dopadla dneska u toho Vlašína...a jméno už máte?
snazilka_2011
29. dub 2011
@petrus77 věřím že nepošle🙂 Jméno máme, bude to Nikolka🙂
petrus77
29. dub 2011
@snazilka_2011 Nikolka je hezké jméno 😃
snazilka_2011
29. dub 2011
@petrus77 děkuji🙂 a vy máte jaké??
petrus77
29. dub 2011
@snazilka_2011 my máme Honzíčka...a kdyby to byla holka tak by to byla Linda. Ale je to určo kluk 😃
lennikkaautor
29. dub 2011
@snazilka_2011 Viteme Te mezi nami!.. 😉 POhyby miminka uz jsem zacala citit okolo 17tt. ale kazdy to ma uplne jinak, normalne se rika, ze prvorodicky citi miminko az treba 22tt. Tak ze nezoufej a ono to jiste brzo prijde. Co se tyce tvrdnuti briska, tak trosku zpomal, vic odpocivej a pij magnesii... 😉 Jinak uz se tesime, jak nam po dnesnim UTZ potvrdis holcicku... 🙂
@abecedka az se budes objednavat do prenetalu, tak rekni sestricce, ze chces jit k panu Dr.Vlasinovi a oni Ti radi vyhovi... 😉 🙂
sarkast
29. dub 2011
@snazilka_2011 kočarek stale nemam 😞 víš jsem Vaha za znameni, takže ikdyž už mam nejakeho favorita, vždy se najde nejaký další - lepší kočárek, a ja se prostě nemužu rozhodnout 🙂))) me se totiž libi skoro všechny, ale kvuli naseho stareho maleho výtahu, budu muset volit asi podle rozměru 🙂) tak ještě uvidim, ale do konce května už ho chci mit objednaný 🙂)) ty už víš, jaký by jsi chtěla kočárek? 🙂 nebo už ho máš??
sarkast
29. dub 2011
@snazilka_2011 jj, neco dneska nafotím a šoupnu tam 😉))
lennikkaautor
29. dub 2011
@petrus77 Honzik i Linda jsou super jmena...o obou jsme take premysleli.. 😉
lennikkaautor
29. dub 2011
@sarkast juuuu, tak to se moc tesime na fotecky... 😉
sarkast
29. dub 2011
@snazilka_2011 doma jsem ted už spíše jen tak 🙂) ale koncem ledna jsem mela dost velke bolesti, hlavně v práci, sice jsem delala v kanclu a sedela na miči, ale šef me dost stresoval, ne že by to delal umýslne, ale nemela jsem ho ráda, jeho postoj k věcem, takže jsem na něj mela averzi, a vždy když došel do práce, mi nebylo moc dobře... a doktorka mě dala na rizikové, protože jsem měla dělohu dozadu, a od cca března už jsem doma protože chci, ikdyz jsem mohla jit ještě do práce, ale ted už tam je nova slečna, tak to už stejně nejde 😉 ja už chci taky rodit ! 🙂) už me to doma nebavi, a je to nuda bez prcka, že??? 😉))
snazilka_2011
29. dub 2011
@lennikka Ahojky a děkuji🙂 prďolku už máme od včerejška potvrzenou, je to holčička a Vlašín je na to fakt gééénius🙂) Ale dneska se ho stejně zase zeptám😃
snazilka_2011
29. dub 2011
@sarkast no to teda nuda je, ale do září ještě daleko😞 Tak to máš super, že můžeš chodit ven a užívat si těhu, když jsi doma bez porblémků. To chápu s vedoucím, taky jsem to zažila a pak je zůstat doma nejlepší řešení! Teď mám teda vedoucí úžasnou, ale doma být musím....
A jaké máte vybrané jméno?
A těma kočárkama chápu, já jsem taky každý dne měnila názor🙂, ale nakonec vyhrál X-lander xv v limetkové barvě🙂
Nejraději bych s ním už jezdila😃D
snazilka_2011
29. dub 2011
@petrus77 honzíček je taky moc hezké jméno!🙂
lennikkaautor
29. dub 2011
@abecedka jsme uplne zamluvili ten dets.sekac!!! 🙂 Nemate nekdo nahodou nejakej tip? 🙂 To by nemuselo byt spatny, kazdopadne bych to sla taky omrknout... 😉 Tam by se dali najit urcite slusny kousky.. 😉

@snazilka_2011 @sarkast ja vas obdivuju!!! 😉 ...ja bych holky doma asi nevydrzela, jsem moc rada, ze to u me probiha, tak jak to probiha... 😉 ja bych mela doma strasnou tendenci porad neco jist a za chvili bych byla jako kulicka... 🙂 teda jeste vetsi nez jsem ted... 😃 Na materskou jdu 8tydnu pred TP, tak ze 30.6. a trochu se bojim, ze se budu nudit....no snad bude pekny leto a ja budu byt moct u mamky nalozena v bazenu... 🙂 😉
petrus77
29. dub 2011
@lennikka my máme Honzíka protože táta je Honzík a chtěl svého jmenovce a na holčičku jsem vybírala já.......strašně sdlouho jsem chtěla Sáru, ale v příjmení máme taky "r" tak jsem vybrala Lindu.
petrus77
29. dub 2011
@sarkast jj bez prcka je to nuda...na samotnej porod se netěším ale těším se až bude konečně venku 🙂))
petrus77
29. dub 2011
@lennikka my máme taky u manželových rodičů bazén tak se těším že se tam budu rochňat než se prďola narodí 🙂)
petrus77
29. dub 2011
@sarkast měla jsem to v práci stejně jako ty.....akorát že mě ještě vyhrožoval že na mě žádný ohled i když jsem těhotná brát nebude a furt mě za něco sjížděl a dokonce mě řekl, že mě to v tom těhotenství nemyslí!!! kretén jeden.....
takže já su ráda že su doma a hrozně se mě psychicky i fyzicky ulevilo 🙂))
lennikkaautor
29. dub 2011
@petrus77 no jakmile je zamestnavatel takovej blazen, tak o tom pak zadna, ze je opravdu nejlepsi pro Tebe ale i pro mimi zustat jiste doma... 😉
lennikkaautor
29. dub 2011
holciny, jinak se nam blizi srazik 4.5. cca v 16.00hod...akorat musime vymyslet kde? Nejspis podle toho kolik nas bude?..... 🙂 Minule jsme byly v centru v Manner Cafe. Tak piste, kdo by mohl.... 😉
petrus77
29. dub 2011
@lennikka no právě 😃