• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka tak já bych toho 4.5. v cca 16 hod mohla....
29. dub 2011 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ja mužu :slight_smile:) a už se těším :slight_smile: a je mi jedno kde :slight_smile:) Leni, dala jsem pár fotek do alba, není to všechno :D ale věcičky na donošení jsem tam nedávala, takové ty seprane, vybledle na poblinkání a vyhození - ne hned :slight_smile:) ale kdyz už nam nebudou :slight_smile:)
29. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @petrus77 oki, super, tak to se urco uvidime, akorat jeste doladime, kde se sejdeme.. :wink:

@sarkast no uz jsem se na ty Tvoje vecicky divala, jsou nadherny!!! :dizzy_face: Kdepak si to vsechno kupovala? :slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka většinou na bazarku tady na modrém koníku, neco je nové, něco jsme dostali co už nebylo kamaradkam, ale jinak si myslím, že na ten začátek, cca 4 měsíce, je nových věcí škoda... pořád to bude poblinkané a pod... :slight_smile:)) tím chci říct, at si někdo nemyslí, že chci na malé šetřit, to nééé!!!! :slight_smile:)
29. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já bych nejspíš taky toho 4.5. mohla a je mi jedno kde, klidně zas někde v centru :slight_smile:
29. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast no jasny, myslim, ze ty mimca to zase az tak nevynosi, tak ze ty "pouzite" hadriky jsou mnohdy opravdu jako nove a proc davat treba jednou tolik za nove, kdyz poslouzi stejne tak i ty nosene... :wink:
Ja mam taky jenom par veci novych, ale to jako spis do porodnice nebo pak k doktorkam... :slight_smile: Nove uz kupovat vubec nebudu, to by me opravdu neco muselo nadchnout.. :grinning: No a jeste koukam na ty nosene vecicky, to jeste budu muset radeji dokoupit.. :wink:

Holky budete mit spaci pytel? Ja jsem si nejdriv rikala, ze ne, ale ted jsem objevila jeden v Ikei a zamilovala jsem se nej.. :dizzy_face: Ale porad nevim, jestli to vubec vyuzijeme. Poradte, prosim... :wink:

@ani84 super, tak uz jsme ctyri... :wink: :slight_smile: Uz se tesim!!!
29. dub 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja jsem ho hctěla taky, ale kamaradka co ma 2 letou Kristýnku mi říkala, že pytel je super vec, ale později :slight_smile:) na prvni měsíce je nejlepší prý zavinovačka a později cca kolem toho pul roku spací pytel, mala v nej spí ještě ted a neodkopáva se ;))) ale ten pytel si kup, udelej si radost ;))
29. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Pri prijeti me nikdo nevysetril, i kdyz jsem rikala, ze mam co 1 - 2 min. kontrakce, a to jsem potkala 2 porodni asistentky a zdr. sestru, dr. volali, ale ten rikal, ze pry to vydrzi do rana (dojeli jsme ve 3h). Tak me poslali na prijem, tam jsem to opakovala, kroutila jsem se jak zizala v kontrakcich a nic, pry se mam uklidnit a pockat do rana. 3.20 se miminko narodilo na chodbe, volala jsem tam o pomoc, no hruza. Pak doletela sestricka, prestrihla snuru, polozila me na postel a snazily jsme se porodit (normalne na pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) placentu, ale nevysla. Tak volali dr., ze rychle na sal a ze mne budou hned operovat... tak jsem cekala hodinu, do te doby jsem ztratila tolik krve, ze mi byla strasna zima, ztracela jsem vedomi, tlak jsem mela 50/30, a to byl jediny, ktery pristroj vubec vzal, jinak to hazelo 0. Po operaci (trvala misto 10 min. hodinu) zadna kontrola, v 11 prisla sestricka, prinesla mi propousteci zpravu (kde chybela polovina udaju), zadna kontrola krvaceni, krevni test, nic... Druhy den jsem doma zkolabovala, zachranari neverili, ze jsem po takove operaci doma, hrozila mi jeste jedna revize, nastesti to odeslo s dalsi ms, ale krvacela jsem cele sestinedeli a spatny krevni obraz mam doted :angry: .
29. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka holky ja bych se k vam pridala taky a vyrazila na srazik, jestli neva :wink: ???
29. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
píšu až teď, včera jsem třídila oblečení na malou.
Dnes jsme byli v Olympii, koupili jsme úžasnou růžovou vaničku ( s teploměrem) a taky dudlíky a spostu dalších věcí.
Až to vyfotím, dám si to do albumu, ať se taky můžete kouknout.
29. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam skoro vsechny veci pro prcka nove, nakupovala jsme vsechno v haluzovych akcich, takze bodycka vysly na 30-50kc, coz si myslim, ze je v pohode. Nemam zadne zkusenosti s nakupovanim z bazarku, tak jsem se toho bala, aby me nekdo nenapalil. Ale jeste mi chybi nejake vecicky a ty chci zkusit objednat nosene :wink: Hlavne ve vel. 56, to mi prijde uplne zbytecne kupovat nove, kdyz budou prckovi jen chvilenku.
Vcera jsme byi na velkem utz a podle propoctu dr. je nas Kubicek docela prcek, ma 1180g, coz je pry trosku podprumer, coz nechapu, protoze ho vyzivuju az az :grinning: No ale na druhou stranu nema byt po kom velky, tak snad je vse v pohode. Taky jsme uz hlavickou dolu, tak doufam, ze uz tak zustane, ikdyz dnes v noci i pres den tam vyvadi buhvi co.....tak snad se nejak netoci!!!!
Dneska se s manzou chystame na Tomkac, jeste jsem tam nebyla, tak jsem zvedava, jake tam maji ceny, na netu to vypada docela dobre....
29. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1
Jména, která máte vybraná jsou moc pěkný.
Protože pracuji ve školství, kde mám ve třídě několik Michalek, Natálek a Verunek - tak jsem volila méně tradiční jméno. I když tyto jména jsou krásný.
Přítel je taky učitel a mě pobavilo, že naše dítě bude mít monogram ZŠ :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jesti se nudis, pujcim Ti Honzika :grinning: . Dopisuju disertacku a nevim, kde mi stoji hlava a on jako by to citil, tak zlobi jak cert. V patek malem podpalil byt, dnes mi malem vbehnul pod tramvaj, strhla jsem ho na posledni vterinu... a to jsem stala vedle nej, se mi vytrhnul, potvurka. Jeste ze uz spi, jinak bych ho asi roztrhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak Honzik je pekne jmeno :grinning: , manzel je Jirka a chtel Jiricka, ale dost jsem protestovala :sweat_smile: .
29. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 no problem... :slight_smile:)) tak davaj ;)) jestli se o něj nebudeš bat :D
29. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 co jsem četla na jejich strankách, tak prý ceny na netu se liší od cen v kamennem obchode :slight_smile:) tak at nejsi sklamana :slight_smile:))
29. dub 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Na pohlidani klidne pujcim, fakt :wink:. Ja ho mam strasne rada, jak jsme spolu dva roky od rana do vecera, tak bych dala nevim co za chvilku pro sebe... abych si mohla aspon ostrihat nehty a tak... uz aby miminko povyrostlo a ja nemusela suplovat sourozence, uz me to hrani s autickama a osahavani zaparkovanych aut nebavi... a to cekame druhyho kluka :sweat_smile: . Vcera jsme si hodinu hrali tak, ze jsem na plastovem auticku menila pneumatiky: napred jsem zvedla auto jakoze heverem, pak jsem klicem povolila srouby, dosroubovala rukou, vymenila "jako" kolo, nasadila "jako" nove, prisroubovala, pritahla klicem, polozila... a dalsi kolo... a dalsi auto... po hodine jsem se modlila, at uz jde maly spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj to jsem taky cetla, tak s tim pocitam, uvidime, chci to porovnat se Sambaby.... :wink:
29. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite, jestli se da nekde v Brne koupit Angel Care 2v1?
29. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Anna máme na seznamu taky :slight_smile: a Kateřinu ti vzhledem ke svému jménu schvaluji :grinning: Líbí se mi, že mi každý říká po svém, že to jmého má hodně variant. U holčiček přemýšlíme o Dominice, Anničce, Emě a Zuzance..možná i nějaké další :sweat_smile: Na kluka máme Davídka, Adámka, Kubíka, Vojtu nebo Šimona. Adámka a Kubíka ale mají teď vybraní kamarádi, co mají termín v květnu :( Takže výběr taky velký.
@snazilka_2011 hlavně že jste v pořádku!!! Ať násuž tak do porodu nestrašíš.
@lennikka Já žádný bazárek v Brně neznám, kamarádky všechno řeší přes mimibazar.
Na sraz určitě dorazím, když už jsem to začala :wink: Co takhle modrý salónek: www.cafe-encounter.cz/ Je dost velký, kdyby nás bylo hodně a nebo zústaneme u menšího.
@veruska007 bohužel neporadím :( tak si ho objednej přes nějaký e-shop.
Nemáte někdo nějaké reference na porodnici v Ivančicích? Doporučulo mě to několik lidí, když se budeme stěhovat za Brno.
29. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
do svého alba dávám průběžně nové aktualizované tabulky, podle toho, co sem píšete.
29. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Mně tam můžeš dopsat bydliště zatím Lesná (snad už se to brzo změní) a jméno toho Šimonka, snad už si to nerozmyslíme :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984
21.9. :slight_smile: ..dočítám, tak postupně připisuju :wink: ..
29. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějaký čas jsem tu teď nebyla a vidím, že se to tu rozjelo ve velkém! :wink: Dočetla jsem vás, ale nezvládám odepisovat na jednotlivé věci, tak to nějak shrnu..
Především vám gratuluju ke zjištěným klukům a holčičkám, moc krásná jména se tu objevují a doufám a přeju vám, abyste byly i přes nějaké ty zdravotní komplikace všichni v pořádku..Já snad zjistím pohlaví toho 4.5. a na srazu, na který se moc ráda přidám, vám povím novinky..Už jsem si kvůli tomu vzala i volno v práci a myslím, že Modrý salonek je, Kači, super! :slight_smile: Bude to tedy na tu 16hod???
Pořád hodně pracuju a musím říct, že zatím je všechno v pořádku..Ale začnu, myslím, trošku brzdit, protože poslední dva dny už docela intenzivně cítím pohyby mimina a tuším, že právě nadšené kopance to nejsou :wink: ..
Jinak nemůžu spát, protože se zítra vdávám, tak snad bude legrace a všichni si to pořádně užijeme!:D Moc ráda se stanu ženuškou synáčka továrníčkova :grinning: ..
Jinak já už do 20tt přibrala asi šest kilo, břicho mi roste teda utěšeně..Mlezivo se zatím objevuje jen v malých tečkách, doufejme, že budit mě nebude :slight_smile: ..
Taky se nejspíš pomalu rozhoduju pro porod na Obilňáku, tak se tam snad s vámi, co máte termín někde okolo mě, potkáme na předporodní přípravě a při porodu :wink: ..
S veškerými nákupy čekám na zprávu o pipině nebo pipinovi, pak se to rozjede! :grinning:
Tak myslím, že jsem se tu rozdováděla dost, jdu zkusit zabrat, ať zítra nevypadám jako zombice a moc se na vás na všechny ve středu těším! Potřebuju zase trochu nasát tu těhotnou atmosféru a začít se taky trochu zajímat :grinning: ..
Dobrou..
29. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Jééé ty se zítra vdáváš? tak to je velká paráda:slight_smile: Já se vdávám 11.6 a zrovna včera jsem přemýšlela, jaké to bude poslední noc před svatbou :slight_smile: Snad vám výjde hezké počasí a kde to máte? Já byla dneska na majálesu a při cestě zpátky už jsem toho měla plné kecky, bylo to fajn ale mít tak sebou nějaké lehátko kde bych se upíchla a odpočívala bylo by to prima... Tobik si aspoň poslechl super kapely :slight_smile:
29. dub 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla včera u toho Vlašína na velkém ultrazvuku. Mimčo má 20cm a cca 300g. Musím říct, že jsem od toho vyšetření asi čekala víc, i manžel byky trochu takovej ,,zklamanej", moc se na malinkou těšil a vyšetření trvalo hrozně krátce asi 7 minut, takže jsme si berušku moc neužili, ale zase víme, že je všechno v pořádku a že se má v bříšku dobře, takže jsme šťatsníííííííí:slight_smile: Dokonce na nás Nikolka vyplazovala jazyk!! To jsme se fakt zasmáli:slight_smile:)

Samozřejmě jsme se zase ptali na pohlaví a Vlašín říká: Pohlaví je stejné, jako jsem vám řekl minule, co tam vidíte? A já tam nic moc neviděla:slight_smile: a on říká - je to holka!:slight_smile: na 100% je to holka:slight_smile:

Takže holky, ta, která u něj byla na NT a řekl vám pohlaví, tak je to tak i když teď netrpělivě čekáte, jetsli vám po potvrdí na dalším ultrazvuku:slight_smile:
30. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska teda, takovej velkej výběr jmen:slight_smile: Všechny jsou pěkný:slight_smile: To u nás Nikol byla hned jasná:slight_smile: S klukem to bylo kapánek horší, mě se líbil Daniel a Matyáš, ale to neprošlo u manžela, pak nám přijde zajímavý jméno Darek a taky Valentýn, ale to by se mu prý všichni smáli:slight_smile:)
30. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Máš moc krásný oblečení pro malou:slight_smile: Kupovala jsi to jako balík (mix oblečení), nebo zvlášť? Taky dám nějaký fotky do alba:slight_smile:
30. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to je prave ten problem, že vsechny jsou pekny...a ted ktery?
30. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska nakonec budete tahat z klobouku:slight_smile:)
30. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte zase nový termín srazíku, že bych se přidala pokud to stihnu :grinning:
30. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek