• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@k.ate aha zajímavé, proč to nemít jednoduché,když to jde složitě..... :slight_smile:

Teď jsem si všimla, že vy budete ty mimisky mít skoro společně, třeba se potkáte v porodce.... :grinning:
24. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast tak to se mi zase něco povedlo, něco mě napadlo a než jsem to napsala, byla jsi rychlejší.... :grinning:
24. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch tak to je divny, co ja vím, od svý kamaradky z Maminky, tak darečky dostane každy, ptala jsem se na to, ale asi už jim nezbylo, nebo to nechápu :o)) a nebo si to nechal ten dotyčny, ale dáreček chodí později, než první předplatne... :slight_smile: aspon myslím...
24. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch tak už to chodí :D
24. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast nám napřed přišel dáreček a pak až časopis :grinning: (objednávala jsem to od ledna a dárek došel ještě v prosinci :grinning: ) :slight_smile: Jinak já budu rodit asi u milosrdných, na obilňák už mě nikdo nedostane a bohunice, tam bych teoreticky mohla potkat taky tu samou doktorku :grinning:
Copaks tam psala na za ten článek? :grinning: AŤ můžu kouknout :grinning:

@simoch já doufám, že budu rodit o něco dřív, stejně jak s Kubou, pokud by druhej mrňous měl být větší, než byl Kuba... :grinning: Tak ať to není tak hrozný :grinning:
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast je to možné, objednávala jsem si to jakože sama, manža mi to navrhl, zda bych o to vůbec stála a pak už to bylo v moji režii, spíš bych to viděla na poštu nebo naše sousedy,máme malý schránky a mnohdy, když bylo k mamince něco navíc a byla tlustější, tak mi ji pošťačka normál položila na rohožku,divím se, že mám všechny čísla.
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate u miloušů jsem rodila 2x a maximální spokojenost. Kolik Kubík vážil?
24. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate Kati, ja jsem na Obilnák taky nechtěla, především proto, že moje znama učetní ma hodne kamaradek, co tam rodily, a prý se říká, že Obilnák mel tedka v poslední době dost průšvihu... a k Milosrdným jsem chtěla od začatku... než jsem si vybrala Bohunice, ale po přečtení diskuzí, asi budu volit ty Bohunice... :o) no uvidime... třeba bude všude plno a sejdeme se na Obilnáku v jedný mistnosti s 8 maminkama :D jak jsem taky četla...
Mělo by to být až někde v zadu v příloze, co vím, ale ještě jsem na to nekoukala, to byl takový článek na zkoušku pro Šefredaktorku, a oni to zveřejnili :D tak uvidime, co z toho bude...
24. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch opravdu? Ja tam chtěla na začatku těhu, tak ted nevim :o)))
24. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast ono asi všude je něco, Obilňák jsem zavrhla,už kdysi,když jsem tam byla na praxi, fakt blbá zkušenost do života a Bohunice mi přijdou dost jak manufaktura, já jsem spíše na ten typ menších nemocnic, ale jak píšeš, člověk míní a život mění, bude třeba bayboom a budete rády, když někde bude místečko. :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch měl oficiálně 3850g, na některejch fotkách přes 3900, vážili ho teda po tom, co mu odešla smolka, takže jinak by asi měl ještě o něco víc :grinning: Ale holčina, co byla na porodním sále jako studentka (ta byla jediná v pohodě) ho tipovala na 4 kila, že prej má hodně široký ramena :grinning: Já chtěla k milosrdnejm i s Kubou, ale neměli jsme auto a na Obilňák to máme dvě zastávky MHDčkem (taky jsme tam nakonec rozjezdem v noci jeli :grinning: ), tak proto jsem kojila tam, kdyby mě vezla sanitka, aby manžel kdyžtak mohl dojít i pěšky... Teď jsme už autí koupili, takže s tím nebude naštěstí problém... :slight_smile:

@sarkast mě štve, že se nechci potkat s tou kravkou, co mě rodila a vzhledem k tomu, že doktoři mezi obilňákem a bohunicema pendlujou, tu jistotu nemám... :grinning: Tak zkusim něco uplně jinýho a bude :grinning:
24. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch Přesně tak, a že v lete je vždy babyboom, protože to jsou vanoční miminka :D a o vanocích je každa maminka citlivější a i tatínek a miminko je tady :D
Holky, je mi to líto a nechce se mi, ale pomalu se loučím! :cry: musím pomalu vyrazit, ještě mam polevku na plotne a musím se dat do kupy... tak páčko, a večer tady budu, ale to tady asi nebudete vy, co máte děti :o)))
Tak třeba v to pondeli! :D nebo zítra...pa
24. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast opravdu, byla jsem maxi spokojena jak na porodních sálech, tak na gyn.odd., na šestinědělí i novorozeneckým, všude byli vstřícní, ochotní, byl-li problém netočili se zády, sice když jsem tam byla podruhé, tak né, že by nebyli ochotní,ale co jsem se tak ptala chovají se tak všude, že když už máš druhé dítko, tak si myslí, že už všechno víš a umíš, ale není problém požádat a vše řeknou znova, teda takovou mám já zkušenost. Četla jsem tady někde na diskuzi i negativní hodnocení, ale myslím, že záleží taky na koho kapneš z personálu a taky,co od něj očekáváš. Já byla fakt nadmíru spokojená a co tam znám doktory, tak jsou to všechno profíci,samo mohlo se to tam vystřídat.
24. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast já tady beztak budu taky :grinning: Malýho nacpu večer manželovi nebo už bude spinkat... Dneska mi není nějak dobře, tak stejně jen sedím a malej teď obědvá :grinning: Tak se zatím měj :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast taky utíkám, jdeme pro Jiříka do školy, večer kuknu, maila na sebe i tel.máme a zítra tady snad budu. Jdu taky pro Maminku..... :slight_smile: ahojky zatím :wink:
24. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate jo a jak se ta dr.jmenuje? pokud to není tajné....,některé znám i od tam.
24. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast moc se omlouvám,mám maminku a nevím,kde hledat Tvůj článek,nakopni mě-titul,stránku,díky hledám a zatím marně.
24. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím brňačky :slight_smile:, já mám doma srpňátko 2010, všem vám držím pěsti a přeji pohodové těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch Simi uplně v pohodě :D ja to taky na poprve ani na podruhe nenašla :D a to jsem prolistovala i ten velký časak ne jen přílohu :D je to v přílože, cca za pulkou o tom, jestli chceš vedet pohlaví miminka :slight_smile:) jsou tam na fotce dvě mimi jedno s ružovou čepičkou a jedno s modrou :slight_smile:)) byl to první článek, dali ho do přílohy, ale v dubnu bude snad normálně :slight_smile:) i tak mam velkou radost, a me jmeno najdeš uprostřed, když to více rozevřeš :slight_smile:)
25. únor 2011 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko ahoj, a kdepak jsi rodila to sprnátko :slight_smile:)
25. únor 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast ahoj, rodila jsem v Bohunicích a nevím, jestli bych se tak rozhodla znova :unamused:
25. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast moc pěkně napsané a hlavně zajímavé, dokonce jsem se v té jedné metodě docela viděla, když to promítám zpětně. Jak Tě napadlo psát a publikovat v Mamince, je to Tvůj koníček, nebo přímo povolání - zaměstnání?
25. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch jejda, kééž by to zaměstnání, to by bylo super... :slight_smile:)) moc bych si přála po mateřské nastoupit do redakce, jakekoli, Maminka je v Praze, takže to asi nevyjde... :slight_smile: pro Maminku tohle byl muj první článek, na duben už mám napsaný další, a temata mam na pul rok dopředu... schválené šefredaktorkou, před tím jsem psala pro internetový portál o modě a stylu, bylo to fajn, ale nestíhala jsem... Copak děláš? Už se moc těším na pondělí až poznám raraška :o)) doufám, že bude pěkně... :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@peko proč by ses tak nechtěla rozhodou znova? JAke to tam bylo? Ja nad Bohunicema přemýšlím... nejdříve jsem chtěla Milosrdne bratry, ale pak jsem se rozhodla pro Bohunice a tam asi pujdu i na prohlídku... :slight_smile:
25. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast já jsem , no nevím, v dnešní době se mnohdy díky politice v našem státě stydím přiznat, zdravotní sestra. :frowning2: Taky se těším, já myslím, že bude už líp, alespoň to hlásí. Musíme ještě doladit detaily - kam teda vyrazíme a jeslti ta 10hod vyhovuje všem.
25. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, doufám že nevadí, že se vám míchám do diskuze, když termín mám dřív než vy. :wink:
@sarkast : Všimla jsem si, že jsi ze stejné Brněnské části. :slight_smile: Já tu žádné budoucí maminky z okolí neznám, tak se ráda seznámím. :wink:
25. únor 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlinka777 vítej....... :wink: určo to nevadí....... :wink:
to spíš já jsem tak trochu mimo, mám srpňátko 2009, ale cítím se tady s holkama dobře.... :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@simoch ja jsem klidně pro... většinou vstava kolem 8 jak muž vypadne do práce, ale třeba zrovna dneska jsem spala do 10:15 :D ale nachystám si budlíka, neboj, nenechám si Vás ujít :o))
Proč by ses měla stydet, ja mam se sestřeičkami jen dobre zkušenosti především z vojenske nemocnice...
Však uvidiš, na kolik jsi šla let? Ja chci jit na 3...
25. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlinka777 tak to ja budu ještě radši než ty :D když vidim ty maminky tady na Lesne jak courají s kočarky a povídající, většinou ve 2 nebo 3 a ja si představím, že tady budu courat sama, je mi trošku smutno... :slight_smile:)) v nouzi největší bych možna nejakou maminku oslovila třeba na pískovišti :D ale raději dříve... kdy rodíš? A odkud jsi z Lesne? :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast to je náhoda, ve Vojen. jsem pracovala
25. únor 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek