Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
snazilka_2011
30. dub 2011
holky, myslíte že se může v těhu uzená makrela??
petrus77
1. kvě 2011
@snazilka_2011 http://www.bizy-bee.com/holky/5-tehotenstvi/130... tady píšou proč se nemůžou ty ryby v těhotenství a ty které se můžou a v jakém množství......
petrus77
1. kvě 2011
holky a vám dal gynekolog když jste otěhotněly seznam toho co můžete jíst a co nemůžete jíst? mě teda ne. Mě jen řekla, že mám jíst normálně ani se nepřežírat ani nehladovět. To co se může a nesmí jsem se dočetla až na internetu. O některých jsem ani nevěděla. Třeba jsem si dala pár kousku sushi a pak mě kamoška řekl, že to prý nesmím 😞
lennikkaautor
1. kvě 2011
@sarkast aha, no tak to je dobre vedet, tak to ja bych asi koupila o trochu vetsi... 😉 at ho vyuzijeme pozdeji a na dyl... 😉 dekuji za radu.. 🙂
@lucifer84 no jasne!!! Pridej se! 🙂 😉 Akorat jeste teda napiseme kde se potkame...v pondeli by se to asi melo rozseknout... 😉
@terezka29 jeee, tak to moc gratuluji, no dneska uz jsi mlada pani... 🙂 😉 Budete mit najeky fotecky? 🙂
@snazilka_2011 gratuluji k potvrzene holcicce!!! 🙂
lennikkaautor
1. kvě 2011
@kackaberuska tak super, myslim, ze modrý salónek: www.cafe-encounter.cz je naprosto luxusni... 😉
Musi se, Kaci, delat nejaka rezervace? Nebo tam ve stredu v 16.00 nikdo nebude? 🙂

@falca1 jj, urcite taky dojdi!!! 🙂
sarkast
1. kvě 2011
@lennikka koukala jsem na fotky a je to tam pěkný, doufám, že nam ale dají stoly k sobe 😃 jinak to bude zajimave poklábosení 😉))
falca1
1. kvě 2011
@lennikka moc pěkný místečko 😃
terezka29
1. kvě 2011
@lennikka
@terous1984
večer před svatbou vyprávěl táta miminu pohádku a všichni jsme si povídali až do noci 🙂..
Brali jsme se na Nové radnici, myslím, že to bylo moc milé a malé a paní, co nás oddávala, byla nepřekonatelná! 😃 Fotek mám pár, nějaké sem později dám 😉..
Dnes je krásný den koulení se při dešti v posteli s mužským mého života x-)..
snazilka_2011
1. kvě 2011
@petrus77 nene, mě gynekolog neřekl vůbec nic.....-(Taky jsem si všechno četla na netu. A už mám celkem dost absťák po hermelínku, nivě a párečku, ktetrý miluju😕
snazilka_2011
1. kvě 2011
@lennikka moc děkuju 🙂
snazilka_2011
1. kvě 2011
@terezka29 Přeju ti hodně štěstíčka v manželství🙂 a fotečky sem vlož, těším se na ně🙂 Hned bych se vdávala znovu 🙂
lennikkaautor
1. kvě 2011
@sarkast @falca1 mistecko sraziku vymyslela kackaberuska... 😉 Ja rikam porad, ze je sikula... 🙂
no kdyz tak si ty stoly srazime sami, ne?! 😃 ...v tom asi nebude problem, tedy doufam.. 😉

@terezka29 presne tak, dek krasnej na kouleni.. 🙂 jen si sebe uzivejte...to je supeer!!! x-) ...jeste jednou velka gratulace!!!! Tesime se na fotecky... 😉
lennikkaautor
1. kvě 2011
@snazilka_2011 byt Tebou tak to s tim jidlem zase az tak neprehanim... 🙂 Kdyz na neco mam chut, tak si to proste vezmu, ale samozrejme vseho s mirou a ne ze snis na posezeni pul kila nivy... 😃 😉
snazilka_2011
1. kvě 2011
@lennikka já nevím, možná i tím, že mám stále nějaký problémy, tak si dávám větší pozor....
terezka29
1. kvě 2011
@snazilka_2011
@lennikka
děkuju moc, holky x-) ..je nám všem moc dobře 😎 ..a už se těším na srazík!
jinak jsem si včera vyzkoušela kočárek quinny speedy(i) a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená 🙂 ..neváží skoro nic, skvěle se ovládá a do terénu jako dělaný 😉 ..a to jsem doteď na trojkolkou ani nepřemýšlela..máte nějakou zkušenost?
petrus77
1. kvě 2011
@terezka29 gratuluju ke svatbě a přeju vám hodně lásky a štěstí v manželství 😃 já jsem si vybrala taky trojkolku nebo spíš ve předu jsou dvě kola ale spojená u sebe. Zkoušela jsem i rozdíl mezi 4 kolovým a 3 kolovým jako stabilitu a manipulaci a přišlo mi to stejný. Takže u mě to zvítězila trojkolka 😃 ale někdo tvrdí že trojkolka není tak stabilní a že je to prý ve sněhu blbý.
lutsousek
1. kvě 2011
@terezka29 Posílám velké gratulace novomanželům!!!! Těším se na nějaké fotečky 🙂 Já bych se vdávala hnedka znovu x-)
@kackaberuska Kači, teprve včera jsem si uvědomila, že mám blbě ty údaje o porodu. Mám TP už 30.7. Tak kdyby se ti chtělo, můžeš mi to v tabulce upravit. Jinak bydlím Brno-Střed. 🙂

Jinak mám ve středu volno, tak bych se připojila na sraz, jestli nevadí 🙂 Encounter mám kousek od domu, ale ještě jsem tam nebyla. Tak to konečně napravím- podle fotek je to tam fakt pěkný!
sarkast
1. kvě 2011
Holky poradte 🙂) třeba se to některe taky stalo 🙂) Pravě jsem se vratila z Olympie v Modřicích a koupila sem si tam kojící podprdu v CaA, jsou dvě a cena na nich byla 498,- tak jsem si je vzala a ted odma koukam, a na učtě - paragonu je 550,-???? Mám nutkání tam jet, chci stejně o jedno číslo větší, vyměnit, ale mam strach, aby mi ještě neřekli, že to mám doplatit 😃D co byste udělaly Vy? 🙂)) taková hloupá otazka co 😃D
sarkast
1. kvě 2011
@terezka29 Taky gratuluji k manželství Terezko 🙂)) hlavně hodne lasky a štěstí ! 🙂)
sarkast
1. kvě 2011
@petrus77 ja teda nevím, ale každý píše něco jineho, myslím redaktory 🙂)) ja třeba četla, že makrela a hlavně tunák NE 🙂)) protože tunák je jednou rybou, ve ktere se uklada nejvice škodlivin, čistí vody, takže nevim nevim 🙂) asi bych to jedla s mírou 🙂)) ja třeba tunaka měla za celých 6 měsícu těhu jen 2x 🙂))
snazilka_2011
1. kvě 2011
@sarkast já bych na ten cenový rozdíl asi ani neupozorňovala, prostě bych tam jen jela a řekla, že to chci vyměnit a buď bych to musela doplatit, nebo ne🙂
terezka29
1. kvě 2011
@petrus77
@lutsousek
@sarkast
děkuju moc, holky, jsem úplně dojatá, kruci x-) ..však už se těším, až si příští rok už s mimčem uděláme nějakou pořádnou veselici někde na jihu ve sklepě, aby nás všichni, co tam teď nebyli, nepomluvili 😉 ..takže taková potvrzovací "svatba" je dobrá pro všechny opakovaněazasevdavkuchtivé, což? 😃
dnes jsem našla dokonce quinny čtyřkolku, vypadá taky moc dobře a ovládání je prý velmi podobné, tak uvidíme..
jinak s tou podprdou to bude nejspíš jejich chyba, podle mě je směrodatné, co máš napsané přímo na zboží..pokud jsi s ní jinak spokojená, řekla bych jim to takhle, jinak jim ji při problému hoď na hlavu 😉 ..
kackaberuska
1. kvě 2011
@terezka29 taky se přidávám k řadě gratulantek a těším se, až nám povíš na srazíku víc detailů.
@lennikka rezervaci tam pro jistotu dám a jsou tam strašně milí, takže nám stoly určitě rádi srazí.
Kolik nás tedy cca bude? Když tak tam mají i menší salónky, kde bychom mohly být uplně sami 😉 Nebo zaplníme i ten velký? 😃
petrus77
2. kvě 2011
@sarkast no tak já s tím jídlem taky nevím. Ale to už se skoro dostáváme k tomu, že se v tom těhotenství nemůže skoro nic. Já teda tuňáka jím normálně ale víc jak 1x za 14 dnů to není 😞
sarkast
2. kvě 2011
@snazilka_2011 ja jsem se rozhodla na to vyprdnout 🙂 vymenit to mužu i ve Vankovce, ale sedi mi, ted... nevím, co bude před porodem, ale prsa mam nalite dost 😃 a pokud maji na zboží 498,- a na učtence 550,- meli by mi to vratit, ale peču na to 🙂)) jet přes cele Brno do Olympie, to me benzín vyjde draž než tech tech 50 kc co bych eventuelne dostala zpět 😃
sarkast
2. kvě 2011
@kackaberuska ja myslím, že do 10 možna i mene nas bude ne 🙂)) min. 5 nás bude...i se mnou 😉
lennikkaautor
2. kvě 2011
@kackaberuska jj, souhlasim se Sarkou, myslim, ze by nas mohlo byt maximalne tak do deseti... 😉

Uz se na vas moooc tesim... x-)
veruska007
2. kvě 2011
No, holky, nechci odrazovat, ale podprdy, ktere jsem nakoupila driv nez v 38.tt, mi lezi ve skrini 8-( , protoze jsem z nich vyrostla davno pred porodem. Ted mam nastesti stejnou velikost, tak snad to vydrzi a unosim podprsenky po Honzikovi. S podprsenkama bez kostic mam blbe zkusenosti, jsou dobre na doma nebo na noc, ale v lete pod tilko teda nic moc, hlavne kdyz jsem dobihala na tramvaj :-N .

S tim jidlem v tehu jsem slysela, ze jsou to povery a muze se vsechno, jen s rozumem. Nivu teda vynechavam, ale po hermelinu bych se utloukla 😉
petrus77
2. kvě 2011
@veruska007 já si to s tím jídlem taky myslím....podle mě aby to mělo nějakej špatnej vliv tak by toho ta žena v těhu musela sníst vágoon ...až na ty listerie v těch plísňových sýrech to si myslím, že je lepší se tomu vyhýbat......
kdyby přeci to mělo až takovej negativní vliv tak by přece gynekolog dával automaticky s těhotenským průkazem i kartičku co jíst v těhu.....

a co říkáte na syrové maso v těhu nebo krvavý steak (spíš medium).......?!?!
snazilka_2011
2. kvě 2011
@sarkast vidíš, já jsem to obrátila😃 to oni by vrátili tobě🙂) Taky si myslím, že se ti prsa dost ještě zvětší, prý 3 dny po porodu🙂 No já teda zatím nějak moc nepozoruju, že by se mě už nějak zvětšovaly😕Tak ti jsu zvědavá, kdy to přijde😃

Začni psát odpověď...

Odešli