• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
holky, myslíte že se může v těhu uzená makrela??
30. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 http://www.bizy-bee.com/holky/5-tehotenstvi/130-jidelnicek-tehotnych-ryby-morske-plody tady píšou proč se nemůžou ty ryby v těhotenství a ty které se můžou a v jakém množství......
1. kvě 2011 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vám dal gynekolog když jste otěhotněly seznam toho co můžete jíst a co nemůžete jíst? mě teda ne. Mě jen řekla, že mám jíst normálně ani se nepřežírat ani nehladovět. To co se může a nesmí jsem se dočetla až na internetu. O některých jsem ani nevěděla. Třeba jsem si dala pár kousku sushi a pak mě kamoška řekl, že to prý nesmím :frowning2:
1. kvě 2011 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast aha, no tak to je dobre vedet, tak to ja bych asi koupila o trochu vetsi... :wink: at ho vyuzijeme pozdeji a na dyl... :wink: dekuji za radu.. :slight_smile:
@lucifer84 no jasne!!! Pridej se! :slight_smile: :wink: Akorat jeste teda napiseme kde se potkame...v pondeli by se to asi melo rozseknout... :wink:
@terezka29 jeee, tak to moc gratuluji, no dneska uz jsi mlada pani... :slight_smile: :wink: Budete mit najeky fotecky? :slight_smile:
@snazilka_2011 gratuluji k potvrzene holcicce!!! :slight_smile:
1. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska tak super, myslim, ze modrý salónek: www.cafe-encounter.cz je naprosto luxusni... :wink:
Musi se, Kaci, delat nejaka rezervace? Nebo tam ve stredu v 16.00 nikdo nebude? :slight_smile:

@falca1 jj, urcite taky dojdi!!! :slight_smile:
1. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka koukala jsem na fotky a je to tam pěkný, doufám, že nam ale dají stoly k sobe :D jinak to bude zajimave poklábosení ;)))
1. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka moc pěkný místečko :grinning:
1. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
@terous1984
večer před svatbou vyprávěl táta miminu pohádku a všichni jsme si povídali až do noci :slight_smile:..
Brali jsme se na Nové radnici, myslím, že to bylo moc milé a malé a paní, co nás oddávala, byla nepřekonatelná! :grinning: Fotek mám pár, nějaké sem později dám :wink:..
Dnes je krásný den koulení se při dešti v posteli s mužským mého života :dizzy_face:..
1. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 nene, mě gynekolog neřekl vůbec nic.....-(Taky jsem si všechno četla na netu. A už mám celkem dost absťák po hermelínku, nivě a párečku, ktetrý miluju:-/
1. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka moc děkuju :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Přeju ti hodně štěstíčka v manželství:slight_smile: a fotečky sem vlož, těším se na ně:slight_smile: Hned bych se vdávala znovu :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @falca1 mistecko sraziku vymyslela kackaberuska... :wink: Ja rikam porad, ze je sikula... :slight_smile:
no kdyz tak si ty stoly srazime sami, ne?! :grinning: ...v tom asi nebude problem, tedy doufam.. :wink:

@terezka29 presne tak, dek krasnej na kouleni.. :slight_smile: jen si sebe uzivejte...to je supeer!!! :dizzy_face: ...jeste jednou velka gratulace!!!! Tesime se na fotecky... :wink:
1. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 byt Tebou tak to s tim jidlem zase az tak neprehanim... :slight_smile: Kdyz na neco mam chut, tak si to proste vezmu, ale samozrejme vseho s mirou a ne ze snis na posezeni pul kila nivy... :grinning: :wink:
1. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já nevím, možná i tím, že mám stále nějaký problémy, tak si dávám větší pozor....
1. kvě 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
@lennikka
děkuju moc, holky :dizzy_face: ..je nám všem moc dobře :sunglasses: ..a už se těším na srazík!
jinak jsem si včera vyzkoušela kočárek quinny speedy(i) a musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená :slight_smile: ..neváží skoro nic, skvěle se ovládá a do terénu jako dělaný :wink: ..a to jsem doteď na trojkolkou ani nepřemýšlela..máte nějakou zkušenost?
1. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 gratuluju ke svatbě a přeju vám hodně lásky a štěstí v manželství :grinning: já jsem si vybrala taky trojkolku nebo spíš ve předu jsou dvě kola ale spojená u sebe. Zkoušela jsem i rozdíl mezi 4 kolovým a 3 kolovým jako stabilitu a manipulaci a přišlo mi to stejný. Takže u mě to zvítězila trojkolka :grinning: ale někdo tvrdí že trojkolka není tak stabilní a že je to prý ve sněhu blbý.
1. kvě 2011 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Posílám velké gratulace novomanželům!!!! Těším se na nějaké fotečky :slight_smile: Já bych se vdávala hnedka znovu :dizzy_face:
@kackaberuska Kači, teprve včera jsem si uvědomila, že mám blbě ty údaje o porodu. Mám TP už 30.7. Tak kdyby se ti chtělo, můžeš mi to v tabulce upravit. Jinak bydlím Brno-Střed. :slight_smile:

Jinak mám ve středu volno, tak bych se připojila na sraz, jestli nevadí :slight_smile: Encounter mám kousek od domu, ale ještě jsem tam nebyla. Tak to konečně napravím- podle fotek je to tam fakt pěkný!
1. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte :slight_smile:) třeba se to některe taky stalo :slight_smile:) Pravě jsem se vratila z Olympie v Modřicích a koupila sem si tam kojící podprdu v CaA, jsou dvě a cena na nich byla 498,- tak jsem si je vzala a ted odma koukam, a na učtě - paragonu je 550,-???? Mám nutkání tam jet, chci stejně o jedno číslo větší, vyměnit, ale mam strach, aby mi ještě neřekli, že to mám doplatit :DD co byste udělaly Vy? :slight_smile:)) taková hloupá otazka co :DD
1. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Taky gratuluji k manželství Terezko :slight_smile:)) hlavně hodne lasky a štěstí ! :slight_smile:)
1. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ja teda nevím, ale každý píše něco jineho, myslím redaktory :slight_smile:)) ja třeba četla, že makrela a hlavně tunák NE :slight_smile:)) protože tunák je jednou rybou, ve ktere se uklada nejvice škodlivin, čistí vody, takže nevim nevim :slight_smile:) asi bych to jedla s mírou :slight_smile:)) ja třeba tunaka měla za celých 6 měsícu těhu jen 2x :slight_smile:))
1. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já bych na ten cenový rozdíl asi ani neupozorňovala, prostě bych tam jen jela a řekla, že to chci vyměnit a buď bych to musela doplatit, nebo ne:slight_smile:
1. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
@lutsousek
@sarkast
děkuju moc, holky, jsem úplně dojatá, kruci :dizzy_face: ..však už se těším, až si příští rok už s mimčem uděláme nějakou pořádnou veselici někde na jihu ve sklepě, aby nás všichni, co tam teď nebyli, nepomluvili :wink: ..takže taková potvrzovací "svatba" je dobrá pro všechny opakovaněazasevdavkuchtivé, což? :grinning:
dnes jsem našla dokonce quinny čtyřkolku, vypadá taky moc dobře a ovládání je prý velmi podobné, tak uvidíme..
jinak s tou podprdou to bude nejspíš jejich chyba, podle mě je směrodatné, co máš napsané přímo na zboží..pokud jsi s ní jinak spokojená, řekla bych jim to takhle, jinak jim ji při problému hoď na hlavu :wink: ..
1. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 taky se přidávám k řadě gratulantek a těším se, až nám povíš na srazíku víc detailů.
@lennikka rezervaci tam pro jistotu dám a jsou tam strašně milí, takže nám stoly určitě rádi srazí.
Kolik nás tedy cca bude? Když tak tam mají i menší salónky, kde bychom mohly být uplně sami :wink: Nebo zaplníme i ten velký? :grinning:
1. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast no tak já s tím jídlem taky nevím. Ale to už se skoro dostáváme k tomu, že se v tom těhotenství nemůže skoro nic. Já teda tuňáka jím normálně ale víc jak 1x za 14 dnů to není :frowning2:
2. kvě 2011 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja jsem se rozhodla na to vyprdnout :slight_smile: vymenit to mužu i ve Vankovce, ale sedi mi, ted... nevím, co bude před porodem, ale prsa mam nalite dost :D a pokud maji na zboží 498,- a na učtence 550,- meli by mi to vratit, ale peču na to :slight_smile:)) jet přes cele Brno do Olympie, to me benzín vyjde draž než tech tech 50 kc co bych eventuelne dostala zpět :D
2. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ja myslím, že do 10 možna i mene nas bude ne :slight_smile:)) min. 5 nás bude...i se mnou ;)
2. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska jj, souhlasim se Sarkou, myslim, ze by nas mohlo byt maximalne tak do deseti... :wink:

Uz se na vas moooc tesim... :dizzy_face:
2. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, nechci odrazovat, ale podprdy, ktere jsem nakoupila driv nez v 38.tt, mi lezi ve skrini :rolling_eyes: , protoze jsem z nich vyrostla davno pred porodem. Ted mam nastesti stejnou velikost, tak snad to vydrzi a unosim podprsenky po Honzikovi. S podprsenkama bez kostic mam blbe zkusenosti, jsou dobre na doma nebo na noc, ale v lete pod tilko teda nic moc, hlavne kdyz jsem dobihala na tramvaj :sweat_smile: .

S tim jidlem v tehu jsem slysela, ze jsou to povery a muze se vsechno, jen s rozumem. Nivu teda vynechavam, ale po hermelinu bych se utloukla :wink:
2. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 já si to s tím jídlem taky myslím....podle mě aby to mělo nějakej špatnej vliv tak by toho ta žena v těhu musela sníst vágoon ...až na ty listerie v těch plísňových sýrech to si myslím, že je lepší se tomu vyhýbat......
kdyby přeci to mělo až takovej negativní vliv tak by přece gynekolog dával automaticky s těhotenským průkazem i kartičku co jíst v těhu.....

a co říkáte na syrové maso v těhu nebo krvavý steak (spíš medium).......?!?!
2. kvě 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast vidíš, já jsem to obrátila:grinning: to oni by vrátili tobě:slight_smile:) Taky si myslím, že se ti prsa dost ještě zvětší, prý 3 dny po porodu:slight_smile: No já teda zatím nějak moc nepozoruju, že by se mě už nějak zvětšovaly:-/Tak ti jsu zvědavá, kdy to přijde:grinning:
2. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek