• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
holky ja se po sladkym muzu utlouct... :grinning: Ale to ja jsem tak mela vzdycky, i kdyz teda ted je to o trochu vic... :wink: Zadny zvlastni slany chute nemam, a treba radeji si dam sladkej obed.. :slight_smile: A cekame chlapecka, tak doufam, ze se pan doktor Vlasin nesplete... :wink:

@kackaberuska Kaci, dekuji za tu rezervacku... :wink:
2. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 mě se nalily nejak kolem toho 21tt, že mi krasně vyplnily podprdu :slight_smile:)) a ta kojící je 85D takže ji mám ted akorat, ale myslím, že ještě se tam něco vleze :D no uvidim, kdyz tak koupím tu 90D ale ta mi přišla jak travnice obrovska :slight_smile:)) každopadne se tahle bude pozdeji hodit, až mi budou prsa upadat :slight_smile:)
2. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Ja muzu doporucit svoji dr. Je na Vinohradech, MUDr. Dobrovolná. Je hrozne prijemna, vse vysvetli, ma moderni pristup, zadna konzerva! Sama ma dve male deti. Jeji sestricka taky uplne super. Akorat ordinuje jen 3x tydne, druhou ordinaci ma az ve Velkych Bilovicich. Nekdy se mi zda, ze je opatrna az moc, ale to je ta jeji velka peclivost! Nemuzu na ni rict nic spatneho! A co vim tak stale bere nove pacientky.
2. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja pořád taky nepocituju nejaký zvlaštní chute :slight_smile:) v práci se me pořád ptají, jestli už olizuju zed nebo jím hlínu z květináče :D nebo si davam šlehačku na okurku, ale nic... ja spíše tedka nemam chute na nic... :slight_smile:)) ale sladke mužu kdykoli a kolikkoli :D jinak mala dneska má 960g a 32 cm, což je trošku nepoměr :slight_smile:)) protože na netu píšou, že miminka v 26tt - 27 mají cca 36 cm a 830g :D takže asi tak :slight_smile:))
2. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám kluka (a myslím, že se Vlašín fakt nespletl, bylo to vidět krásně, i přítel to poznal) a chuť mám furt spíš na sladký, přibírám i na bocích a na zadku (to taky má prý být u holčičky) a nohy ledový taky nemám :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dnes byla v poradně a jsem opět plná dojmů :slight_smile: Dostala jsem injekci s těma protilátkama skrze Rh negativní krev, potom magnezium 3x denně na tvrdnutí bříška a křeče v nohách a v podbříšku. Chtěla mi hned vystavit neschopenku, ale tu jsem odmítla s tím, že se budu už jenom šetřit a v květnu skončím v práci. Ale aspoň jsem zase slyšela srdíčko malé :dizzy_face:
Jinak syrové maso a nivu bych neriskovala... jinak jím všechno, na co mám chuť. A ten steak medium mi mudr. povolila, respektive nařídila (mám málo železa)- ale z pravé svíčkové, jinak musí být dodělaný.
Teda na mě ty pověry sedí a nesedí- nohy mám ledový pořád, ruce taky... ale sladký jím ve velkým a to jsem ho nikdy moc nemusela. Tak u mě vítězí pověra o jídle. Mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na sraz se zítra připojím a těším se! :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 To je taky moje Mudr. :slight_smile:) a taky mužu jen doporučt!!! :slight_smile:)) je hrozne příjemna, da se s ní pokecat o všem, především o jejich dítkách :slight_smile:) a ikdyz třeba neordinuje, měla male deti nemocne, a mela dovolenou, což ja zjistila až po te :D volala jsem ji a vzala me bez problemu :slight_smile:)) je moc ochotna... jsem rada, že jsem u ní, a sestra je taky moc fajn ;))
2. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ja se po sladkym taky muzu utlouct :grinning: coz jsem mohla vzdycky, ale ted je to extrem, kazdy den musim mit neco sladkeho. Bala jsem se, abych nemela cukrovku a nemusela drzet dietu, to bych asi zvladala tezko! Ale cukr jsem mela naprosto v norme, az jsem se divila :grinning: A taky cekame chlapecka!

Jinak z pover u me plati to, ze mam hrozne spicate bricho dopredu, je to fakt mazec! Uplne se bojim, az me ve stredu uvidime na srazu, abyste se nelekly :grinning:

Prsa mi vyrostly hned ze zacatku ze 75C na 80D, tak jsem zvedava jak to bude po porodu. Pomalu uz pokukuju na kojici podprde, ale tu budu kupovat az tesne pred porodem.
2. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Zítra je sraz??? :slight_smile:)) ja myslela, že ve středu :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek a železo se dobře vstřebává ze syrového masa :wink:
2. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ježíš :grinning: zítra nee, ve středu jsem myslela. Já už jsem zase myšlenkama jinde :grinning:
2. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Nám minule na kurzu ve Větrníku říkali, že kojící podprdu máme kupovat až po 37. týdnu a vzít si s sebou ty tampony do podprsenky a vybírat velikost tak, aby se nám do každýho košíčku ještě v pohodě vešly 2 ty tampony.
2. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka Medium není syrový :wink: jen krapet nedodělaný...ale to byl hřích kazit tak dobrý maso well done :grinning: Mám nařízený min. jednou týdně hov. maso- právě ideálně ten steak ze svíčkové a dvě vejce. Já totiž jím prakticky jenom kuře a z toho moc živin není.
2. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast a to kolik váží a měří ti řekla doktorka? já od 20tt nevím kolik ten náš honzík váží a měří a docela by mě to zajímalo
2. kvě 2011 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 no, tak ja jsem trochu napřed :D taky jsem vedela, a vím, že se to kupuje až před porodem :slight_smile:) ale co no ;)) asi budu stejně kupovat ještě jednu... mě se totiž už asi v 9. měsíci nebude chtít courat po obhcodech, víš... :slight_smile:)) ještě mam dva měsíce, abych všechno nakoupila :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jeee, to je dobre...... :grinning: :grinning: :grinning: Ja k ni odesla na doporuceni kamaradky.

Driv jsem chodila k MUDr. Dvorakove na Orli, no pristup nic moc......i kdyz zadnou negativni zkkusenost jsem s ni nemela, nikdy jsem nemela zadne problemy a chodila k ni jen na preventivky a pro antikoncepci. Nepusobila na me dobrym dojmem, tak jsem radeji zavcas, nez jsme se rozhodlli mit mimco, odesla. Vadilo mi teda, ze se me kazdou navstevu ptala jestli uz jsem se teda rozhodla pro ockovani proti karcinomu del. cipku a ja ji stale opakovala, ze ho nechci! :angry:
2. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, ja byla dneska v prenatalu na 3D, a tam mi ji změřili i zvážili :slight_smile:)) taky nechapu jak to udělali... ale podle statistik na netu, to rozhodně není, takže jim věřím :D jinak moje Mudr. ji vždy jen měří :slight_smile:)
2. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jasně, chápu :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já špičatý břicho nemám, mrznou mě nohy a každej den si musím dát aspoň kousek sladkýho....a už dva měsíce mám hroznou chuť na tatarák s topinkama a česnekem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vydržím to nejsu měkoš:slight_smile:))
a riskovat nebudu....
2. kvě 2011 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 :DD tak to je dobrý... Ja k ní chtěla jít :slight_smile:)) ja jsem měla tady v Brně doktora ve Slatině nebo v centru, ale přišel mi trochu divný ;)) takže jsem šla podle doporučení mé obvodní doktorky k gynekolož. do Komárova, ale stačila mi jedna jedina prohlídka a volala jsem na pojištovnu, že chci zmenu, ikdyz to ještě není po 3 měsících :( a podle netu jsem chtěla jít pravě k ní!!!! :slight_smile:) ale nakonec jsem volala jiné, ta měla plno a doporučila mi Mudr. Dobrovolnou ;))) a NEBUDU měnit :slight_smile:) je moderní a moc příjemna :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas prcek mel minuly tyden u moji dr. ve 28+2 1180g, coz je pry trosku min, ale nemerila ho celkem.....respektive zmerila mu obvod hlavicky, brisko a nohu a z toho ji to vyplivlo tu vahu, mela to tam nejak v tabulce a grafu, ale poradne jsem se v tom nevyznala, nejak ji to blblo :slight_smile: a pak ji to tam vyhodilo, cemu podle tech mir odpovida!
2. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prsa se mě taky nalili tak o číslo ...normální podprsenky co mě byly akorát jsou mě malý.....a když se tam utvoří ještě mlíko...tak nevím jakou velikost si těch kojících mám koupit ...
2. kvě 2011 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi volali z mamitati, kde jsem delala objednavku pred 14 dny s tim, ze nemaji plinky s potiskem co jsem chtela na sklade a nevi kdy budou, tak jestli nechci jiny nebo je zrusit, aby mi to mohli uz odeslat! tak jsem se divila, protoze me vsichni varovali ze jejich dodaci lhuty jsou ccca 2 mesice! tak jsem zvedava, mela by nam dojit krasna souprava do postylky s mantinelem, uz se tesim, az se budu zase rozplyvat! akorat teda jeste nemame postylku, tak to nebudu mit kam naaranzovat :grinning:
Minuly tyden jsme byli s manzelem na tom Tomkaci, chtela jsem tam hlavne vanicku a molitanovou podlozku, oboje tam meli za cenu jako na netu, vanicka 117,- a podlozka 87,- takze super. Jeste chci jet do Sambaby, kouknout na bilou postylku, a jestli ji tam nebudou mit, tak ji objednam z toho jejich central. skladu pres e-shop.
Holky jeste dotaz...je potreba do postylky ten klin na zvednuti hlavicky nebo je to zbytecnost?
2. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 Tak ted jsi mě uklidnila :slight_smile:) takže ta naše mala má celkem dobre miry... proč teda na netu píšou tak málo :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 to jo, já mám ledový nohy pořád a je to holčička:slight_smile:)
2. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast v jedne tabulce jsem nasla, ze by mel mit ve 29tt 1150g a v jine ze cca 1300g tak si vyber, no....vzdycky si rikam, ze nebudu na netu takovy blbiny hledat, ze je kazdy tehu i mimco jiny, ale nikdy mi to neda a stejne smejdim a srovnavam :grinning: a pak to moc resim :sweat_smile:
2. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast tyyy jo, tak to uz mas v brisku obrika... :slight_smile: Teda jako nemyslim, ze by byla mala tak velka....Myslim to jako pekne... :slight_smile: :dizzy_face: My jsme taky objednani na 3D okolo 27tt Tak ti pak povim, vahu a vysku, at muzeme srovnavat ty nase obricky.... :slight_smile: :wink:

Jinak si myslim, ze ty povery jsou opravdu povery a moc to nesedi, stejne jak ty cinsky kalendare...podle toho mame mit taky holcicku... :slight_smile: Brisko se mi nezda, ze bych mela spicaty, spis se mi rozliza i do boku... :slight_smile: A nohy studeny taky nemam.. :wink:
2. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast, lucifer84 Holky a dělá vám ta MUDr. Dobrovolná vždy ultrazvuk?:grinning: To je teda dilema, bydlím kousek od tam, tak že bych se přihlásila spíš k ní, než do Řečkovic??
2. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
tak to mám taky! samé smažené a rychlojídla :grinning: ..snažím se krotit, ale občas si něco dám..a blýská se i na krupičnou kaši :wink: ..
2. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 uplne vzdycky ne, ja ale byla navic v Prenatalu na kontrolnim pred 20.tt a pak jeste na 3D ve 25.tt takze jsem jich mela docela uz dost! ve 30.tt si dela utz sama, uz do Prenatalu neposila a priste mi bude delat pry zase, aby koukla jak malej roste :wink:
je to dilema, rozhodnout se spravne :wink: :slight_smile:
2. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek