• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 Mě vždycky :slight_smile:) jen ted minulý týden mi ho delala "křečovitě" spíše nechtěla,protože ji snad praskla voda v baraku, a od rana nic nejedla, ja tam byla na 13 a ona me jen vyšetřila, protože spěchala, ale ja malou nevidela mesic! :slight_smile:)) tak jsem ji na rychlý ultrazvuk přemluvila, ale nenahrala mi to ani mi nedala fotečku, když jsem videla v jakým je presu, jsem ani nechtěla a objednala se tedka, dneska na ten 3D :slight_smile:)
2. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 však koukni, pokud ses ještě nedívala ;))
http://gynekologie-revova.cz/?cat=30
2. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY! :slight_smile:))
Už máme kočárek :slight_smile:) dneska jsme ho bookli, a zítra jede smer Ostrava k našim a ve středu ho ma mamka doma :slight_smile:))
2. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast SUPER! já už mám taky nachystanej kočárek v obchodě :grinning:
2. kvě 2011 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast a jakej kočárek máš?????? :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jéé a nechceš nám ukázat ty fotečky ze 3D?:slight_smile:
2. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja nemam scan :slight_smile:) musela bych je vyfotit fotakem a stahnout :slight_smile:)) zítra ju? :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Tady tento :slight_smile:) jen na obrazku není tak pěkný ;)) aspon podle me :slight_smile:) mají ho vystavený,přesně tato varianta v Kr. Poli ul. Vackova, a hrozně se mi líbil, barva není křiklava, super se ovlada, jen jednou rukou, ma 2 polohy na houpaní, je perfektne odpružený, a sportak je obrovský!!! Opravdu velký sportak i vanička... No kdyz mi ho ten prodavač - moc přijemný a ochotný, okazoval, měla jsem jasno :slight_smile:)) dají se dat 3 podvozky, mě se líbil ten druhý, ma černa kola, vypada vytunější :D ale muj muž chtel tyto ;))) takže jsem ho objednali...
2. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jaký?? :slight_smile:) pošli fotky a kde v obchodě? :slight_smile:)
2. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast je moc pěknej!Je super, že u ho máš objednaný:slight_smile:) Taky máme zelenej:slight_smile:
2. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak ještě tu fotečku ;) už se těším až s ním budu jezdit ;)) drandit chodníky :slight_smile:))
2. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jeeee, kocarek vypada bajecne... :wink: a co je to za znacku, depemo nebo dorjan? Ty kocarky jsou naprosto vsechny stejny, moc se nedaji rozeznat... :slight_smile: Je moc kraasnej.... :wink: A vejdete se do vytahu? :slight_smile:
3. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
ten kočárek je nádhernej. :slight_smile:
3. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já bohužel na zítřejší srazík nebudu moct dorazit:o( Naplánovala jsem si toho na zítřek nějak hodně a nestihnu to..tak si to užijte..příště to snad vyjde..ráda vás všechny poznám:o)
3. kvě 2011 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, čtu tu o srazíku, kdy a kde to je? pokud mi to výjde,tak bych taky dorazila :slight_smile:
3. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
už nám zbývá jen 97 dní :slight_smile:
jak dopadl ten cukrtest?
3. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terous1984 je to uz zitra, ve stredu od 16,00hodin nejspis v modrem salonku www.cafe-encounter.cz, je to na Kounicove. Urcite prijd taky... :wink:
3. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj, vejdeme, díky bohu :slight_smile:)) je to V - Travel, dorjan se mi nakonec tak moc libil, až se mi ve finále přestal líbit :D
3. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka děkuji :slight_smile: na cukr test jdu až 10.5. na 7 nemeli v židenicích dříve místečko :slight_smile:) a beru si jako poseroutka sveho chlapa :D je mooooc nadšený, že bude muset vstavat před 6 :DD ale co by pro me neudelal, laska moje ;+))
3. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jinak :slight_smile: co víš, třeba už jen 80 :slight_smile:) dniii. nebo taky 105 :D
3. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokusím se. Mám zítra zkoušky ale snad to klapne :slight_smile: A hlavně snad vás poznám :slight_smile:
3. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terous1984 no ja myslim, ze nas urcite poznas... :grinning: bude to tam samej brichacik... :wink:
@sarkast jj, me se uz ve finale taky dorjan prestal libit, brala jsem ho jako nejposlednejsi variantu, kdybych neobjevila nejaky jiny kocarek... :wink: A jde vam na neho i autosedacka Maxi cosi?
3. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka vidiš, na to jsem se neptala :slight_smile:)) ale myslím, že ne, maxi cosi jde snad jen na 3 typy kočárku, dorjan, ten tvuj favorit v babylandu, a ještě jeden mam pocit, ale my to vzali komplet i s autosedačkou :slight_smile:) tak uvidime... v nejhorším bude mít autosedačku maxicosi do auta a tu druhou na prochazky :D vám jde na ten kočárek s fialkovou konstrukci??
3. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
myslím, že by stačilo vydržet do 35 tt.
Já přibrala 6 kg, ale vstávání z postele stojí za to.
3. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no my ted mame nejakých cca 5 kg nahoře :slight_smile:) tak snad do porodu to více jak 10 kg nebude!!! :slight_smile:)a vstava se mi blbe už ted :D
3. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
taky doufám, že víc než 10 kg nedám.
3. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, nam na to pujde ta autosedacka, teda s pomoci adapteru, dokonce to meli napsany i na netu.. :wink: Jinak uz ho mame nachystany v Brne v Babylinu na prodejne, tak ze si ho ve ctvrtek pujdeme nejspis vyzvednout.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@andinecka @sarkast vy mate jenom 6 a 5kilo nahore a uz jste 27tt a ja jsem teprve 24tt a mam taky uz 6kilo.. :confounded: Tak to jsem teda zvedava, jak to u me bude pokracovat... :fearful: Ja jsem si rikala, ze tak do 12ti kilo by to bylo dobry, ale s takovou nevim, nevim... :unamused:
3. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
no jo, ale ty a Šárka jste hubeňouři, kdežto já - byla kdysi (loni) taky, ale od tý doby, co beru Euthyrox na štítnou žlázu, tak přibírám i z vody :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast mám ho v blogu a myslím, že máme podobnou barvu...akorát ty máš limetku a já mám olive. Byli jsme si ho prohlédnout na veletrhu v březnu a měli ho v akci a mě taky okouzlil na první pohled. Jinak ho máme připravený v obchodě v schoping parku vedle ikei.
3. kvě 2011 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka no moc bych to s tim hubenourem zrovna u me moc neprehanela... :grinning: :grinning: :grinning: Sarka je hubenour o tom zadna... :wink:
3. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek