• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka cože?? :D ja a hubenour? :slight_smile:) právě přemýšlím, co jsem mela na sobě, když jsi me videla :D no, každopadně to proberem zítra ;)) kdo je a není hubenour :D
3. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ted jsem se ídvala, je pěný :slight_smile:) ale není to Cosula play nebo tak nejak se to píše :D je moc pěkný :slight_smile:) ale světlejší než ten náš :slight_smile:) mě se líbí syte barvy :slight_smile:) měla jsem vybraný ještě BabyActive jet Picasso :slight_smile:) byl užasny na živo, ale nakonec jsem volila trošičku mene "křiklavý" tento :slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, ses hubenour, no mozna ted uz ne, ale kazdopadne si byla... :wink: Moc Ti to minule sluselo!!! To kazdopadne!!! :slight_smile: Jj, presne tak zitra to bude velka probiracka... :grinning: Uz se tesim! :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka taky se těším :slight_smile:) asi řeknu muži, at mě večer nečeka :D jsem zvědava kolik nas dorazí :slight_smile:) doufám, že tam mají něco sladkeho :slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska byla na tom cukr test :grinning: tak nejdřív mě odebrali krev pak za půl hodiny mi dala ten roztok....tak to vám řeknu to byl teda hnus....bylo toho 3,5 dcl a když jsem vypila tak půlku tak se mi začalo dělat divně jako na zvracení.....ale nakonec jsem ho celej vypila ....a pak mě řekla, že budu 2 hodiny!! sedět v čekárně....po tom se mě chtělo hrozně spát tak jsem v čekrně proklinbala ty dvě hodiny a po těch 2 hodinch mě vzala znovu krev a ztoho samýho místa ! taky nic příjemnýho ....ale nakonec jsem to přežila a mám to za sebou

a taky jsem dneska byla v těhu poradně kde mě sestra vzala opět krev. Tentokrát z té druhé ruky. Doktorka mě prohlídla všechno je v pořádku, srdíčko mu tlouklo o sto šet....a paní doktorka říkala že je jako hodinky :slight_smile:))) a za tři týdny nám toho našeho kluka zváží a změří
3. kvě 2011 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak su teda v 29.tt a máme ho za 81 dní na světě :slight_smile:)) a přibrala jsem 7,5 kg takže doufám, že to víc jak 10 max 11 nebude !!!
3. kvě 2011 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 Tak hlavne, ze to mas za sebou... :wink: :slight_smile: a byla si na Zahradnikove? A kdy budes mit vysledky?
@sarkast no snad tam neco dobreho mit budou, a dame si do nosu... :wink:
3. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 myslím, že to bude cca 14 kg :slight_smile:) dle mých výpočtu :slight_smile:) ke konci mimi přibíra 100 g týdně :slight_smile:))
3. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj byla jsem na zahradníkove. Sestřička byla milá a výsledky budou zítra ráno :grinning: sami je odvezou mé doktorce :slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ty brďo tolik...no co se dá dělat ...pak budu muset hubnout co to pude :grinning:
3. kvě 2011 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 budeme shazovat všechny ;)) ale co slyším kolem, tak pry v kojení je to ještě horší :slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je ale divný ......to se mi zdá moc....protože kamoška co přibrala celkově 17 kg tak to co já mám v 7 měsíci tak ona měla mezi 4-5 měsícem......no uvidíme necháme se překvapit
3. kvě 2011 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak probirate prirustky na vaze... tak ja se zdesila, ze uz mam skoro 4 kg hore... ale ono je to asi trochu i zacpou. S Honzikem jsem pribrala do porodu nejakych 8 kg, tak doufam, ze ted to taky nebude moc. Ja jsem totiz boubela uz od prirody a pri kojeni nehubnu :angry: .

Srazik jsem si zapsala, ale dorazim podle toho, jak bude maly hodny :wink:.
3. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 no ja nevim, ještě jsem nerodila, ale kamaradka co tady občas chodí, ke konci v 9. m řékala, že mimi přibíra 100g týdně :slight_smile:) no uvidíme... možna jsem to přehnala tech 14 kg ale na 12 noo :slight_smile:)) jsem zla vid ;)) za to ja ted budu mít 20 :slight_smile:) a že kamaradka přibrala 21 kg v tehu :slight_smile:)
3. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 Klin na zvednuti hlavicky - no, zalezi, jak jste manualne zrucni. My mame postylky jeste po mamince a po mne. Podkladame pod hlavickou cely rost, jakymkoli drivkem, co najdeme venku, korkem, knizkou.... cimkoli. Hodi se to, pokud si mimco ublinkava. A pak hlavne kdyz ma rymu, to zvedame rost malymu doted, a to ma dva roky. protoze on cestuje po postylce a jak nespi na posltari, tak se dusi
3. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 jj, ja vím... právě ta co přibrala 21 v tehu, si myslela, že zhubne do svatebních šatu, když kojila, pak chtěla teda přestat kojit, ale pry PO kojení ještě přibereš :D takže jsem zvedava, jak budu vypadat ja :D
3. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja po porodu sportovala jak hrom, svizne jsem chodila kazdy den 10 km s kocarkem, pila hodne, jedla jak kralik samou zeleninu... a nic, nezhubla jsem ani gram, jeste 4 kg pribrala. Ale prestala jsem kojit a ty 4 kg byly dole do mesice. No, ale na puvodni vahu jsem se teda uz nikdy nedostala (pred prvnim tehu jsem mela hormonalni problemy, behem par tydnu jsem mela hore 20 kg, a ty si teda drzim :cry: ).
3. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ne nejsi zlá :grinning: já jsem ráda za každý názor ...taky jsem ještě nerodila tak nevím jak to chodí....ale jedna kamoška co byla v nemocnici v těhu tak jí doktor řekl, že třeba 3 týdny před porodem může mimi přibrat i 1 kg za týden...v těch posledních týdnech to prostě dohánějí na té váze....

no když přestanu jíst sladkosti tak by to mohlo těch 12 kg být :slight_smile:))
3. kvě 2011 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jo a proč myslíš že budeš mít 20?? :grinning:

vy jste všichni tady takový co malo přibírte...to jenom ja už su jak slon :grinning:
3. kvě 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @veruska007 to je divný že někdo nehubne při kojení....ja četla že to je obrovský výdej energie prý něco kolem 1500-2000 kj .............moje všechny kamošky při kojení zhubly ...a moje mamka říkala že taky při kojení nezhubla tak to su teda zvědava na sebe :slight_smile:))
3. kvě 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toz moje maminka pri kojeni taky nezhubla vubec nic a mam dost kamosek, co pri kojeni taky nezhubly. A pak dve blizke kamosky, co teda zhubly kojenim hodne (treba i 20 kg), ale poto, co dokojily, tak maji o 10 kg vic nez po porodu... Tak ja teda nevim.
3. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 možna aby jsi zhubla by to chtělo nějaký celkový vyšetření a udělat jídelníček na míru....možna jsi jedla malo když jsi jedla tu zeleninu.....víš jak to dělají v tom pořadu jste to co jíte....
ja jsem před rokem přibrala 9 kg a nemohla jsem zhubnout a šla jsem k dietologovi a těch 9 kg jsem zhubla
3. kvě 2011 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ja chodila do vyzivove poradny a tam mi teda moc nepomohli, rekli mi, ze jim malo, hybu se dost, vsechno ok... ze je to hormonalni zalezitost a neda se s tim nic delat :rolling_eyes: . Na dietologii jsem se snazila objednat uz po prvnim porodu a vzdycky me odbyli, ze mam pockat, az budu tlustsi :confused:
3. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 aha. Jen nechapu proč tě nevzali na dietologii ja jsem i s těmi 9 kg měla vahu těsně pod normou a vzali mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2011 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Mne ne, rekli mi, at se obratim na nejakeho soukromeho poradne pro vyzivu, ale to bylo silene drahy :cry:
3. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 a kam jsi chodila na dietologii? Mne tak odbyli u sv. anny i v Bohunkach.
3. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 mě to domluvil od manžela strýček....u jednoho znamýho....ale v tom bude asi ten haček....jinak by mě asi taky nevzali.....ale jen mě změřil na tom tukoměru a řekl mě co mam jíst a jak často ....a ono to fungovalo
3. kvě 2011 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, mne rekli v obou nemocnicich, ze maji plno na rok dopredu a ani me neobjednali :frowning2:. A co jsi jedla a jak casto?
3. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ja žadny zdravotní problémy nemam takže problem jsem mela v tom že jsem moc jedla.....jedla jsem v
kolem 7 hod rano bily jogurt olma klasik 1 ks plus dobra vlaknina od bona vita cca 50 g, pak mezi 9-10 kousek ovoce třeba půlku jabka, hrušku nebo tak....pak oběd tak kolem 12 hod rýži (150 g) nebo brambory 150 g a k tomu maso cca 150 g (hlavně ne smažený, tučný, knedlíky) pak kolem 15-16 hod odpo svačinu tvaroh s jogurtem a k tomu ovoce nebo zeleninu a pak kolem 18 hod jsem si dala chleba (50g) s něčím šunka, pomazanka (tak 30-50g) (zase tvarohova, nebo z majonezy jogurtové, nebo šunku) + zeleninu neomezeně. A tu zeleninu i k obědu i k večeři a hodně jíst bílkovinový potraviny s nízkým obsahem tuku a celozrnej chleba nejlépe pšeničnej. Nebo třeba zeleninovej salat a chleba tak 50g.
3. kvě 2011 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 nevím jestli se to da z toho pochopit ale klidně se ptej :slight_smile:)) prostě dvakrat denně ty sacharidy z chleba a rano z té vlakniny a bílkoviny tak 3x denně a zeleninu 3x denně a ovoce spíš jen dopo a vyhnout se hroznům (těch max 150 g) a banany taky spíš nebo jen půlku jeden den a druhej den půlku
3. kvě 2011 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek