• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@veruska007 a nevynechvat přílohy.....nejlepe rýže a vař. brambory tak kolem 150 g...na pití hodně pít vody obyč bez bublinek a potřeba vody se da spočitat podle toho kolik važíš takže na každý kg je potřeba 0,03 l takže když ja važim bez tehu 58 x0,03 takže moje potřeba je 1,7 litrů
3. kvě 2011 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 jo a ještě jsem zapomněla toto dodržovat 6 dnů v týdnů a sedmý den si dat volno tzn. sežrat všechno na co maš chuť..........bez vyčítek.....pak nebudeš mít takový chutě když si budeš pořad odpirat
3. kvě 2011 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrus77 jeee, tak to je docela kvalitni nevod na hubnuti.. :wink: No se mi zda, ze takhle jim normalne, akorat jim sladky, tak ze je jasny, ze hubnout nemuzu, nebo teda ted ne, ale pred tehu... :slight_smile:
A nejlepsi je tom ten sedmej den... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka na ten sedmej den jsem se těšila nejvíc a planovala si co všechno sežeru a pak člověk jeden zase novejch 6 dnů a zase se těší :slight_smile:))
3. kvě 2011 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka
@lennikka
@sarkast Tak to vám holky závidím.... :frowning2: já mám ve 30tt už 10 kg navrch :angry: jsem si původně myslela, ze bych to do 12 dala, ale bohužel :unamused:
3. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lucifer84 nooo, tak ja mam jeste do 30tt daleko, tak ze uvidime... :slight_smile: Tak kazda to mame proste jinak, se neda nic delat, ale to jiste nejak zvladneme a kila navic dame dolu... :wink: Sice to bude drina, ale stoji to za to!!! :dizzy_face:
3. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
když ono to sladký je tak dobrý!!!!! :grinning: to jsem si nikdy nedokázala odpustit, teda párkrát jo, když jsem chtěla zhubnout a zařekla jsem se, člověk si i odvykne, ale pak zase hezky znova přivykne :grinning:
Když jsem v minulé práci měla nervy, tak jsem přibrala a vážila nějakých 62kg :confounded: pak jsem ale změnila práci, začala se těšit na svatbu, přestala jíst sladký a plácat večer vše dohromady a zhubla jsem bez nějakýho odříkání na 54kg a cítila je dobře. Po svatbě jsem nabrala 2 kilča a pořád se držela do těhu na 56kg. Takže bych byla nesmírně spokojená, kdybych se na tuto váhu opět dostala :wink:
3. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast já ji mám v albíčku, tak mrkni:slight_smile: No já už bych taky nejradši jezdila s kočárkem kolem baráku:slight_smile: Ale kdyby chtěl někdo vidět mimi, tak by mě asi odvezli do blázince:grinning:
3. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, ráda bych se k vám přidala a dorazila na srazík, ale raději budu do páteční kontroly ještě polehávat a na další bych kdyžtak přišla :slight_smile: Teda jestli tady někdo do té doby neporodí:DD
3. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifer84 ja bych se rada dostala na vahu 54 kg. To by bylo moc krasny:slight_smile:)) a úplně nejlepší by bylo 52 kg.
3. kvě 2011 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lennikka
hm, tak doteď jsem raději téma váha odmítala řešit, ale koukám, že sem už vlna taky dorazila :grinning: ..kdyby byl někdo nervózní, tak já mám už ve 20tt 6kilo nahoře, takže z plánovaných 12-14 nejspíš sejde :slight_smile: ..ale chlácholím se tím, že každá mamina to má individuální a každé mimčo potřebuje jinak velký bazén a kojením prostě zhubnu, jinak nehraju! :grinning:
3. kvě 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja kojení taky zhubnu jinak nehraju :slight_smile:
3. kvě 2011 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifer84
vidím to jako lennikka - do 30tt je spousta času a stát se může cokoliv :slight_smile: :slight_smile:
Hlavně, že mimča jsou v pořádku. Klidně naberu i více.
O víkendu jsem si koupila stepper - tak aspoň mám motivaci.
3. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 jj, přesně jak říkáš:slight_smile: Já mám teď 2kila navíc, ale to neznamená, že nepřiberu třeba celkem 20kilo:frowning2:, je to hrozně idividuální:slight_smile: taky by se mi líbilo mít tak max 12kilčo nahoře, ale myslím si, že úplně vedle, pak to půjde určitě ráz naráz :confounded: Neslyšela jsem, že by někdo po kojení přibral, spíš mám kolem sebe samý huběňoury, co kojením šíleně zhubly:slight_smile: Ale je to fakt individuální:slight_smile: Necháme se snad mile překvapit a po porodu tady otevřeme novou diskuzi, kdo kolik břibral a pak zhubnul:grinning:D
3. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 ja jsem třeba zase četla a potvrdila me to i jedna znama doktorka, že pravě když se vynechavaji přílohy se da dobře zhubnout, protože pravě na přílohach výjma dušene ryže samozřejmě :slight_smile:) se přibíra nejvíce :slight_smile:))
3. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast ja zase četla že když se vynechaji přílohy tak se zvýší nějaka kyselina v moči ktera pry ten proces hubnutí blokuje a proto by se neměli ty přilohy vynechvat. Četla jsem to v časopisu dieta. Ale je fakt že když jsme s mamkou dycky hubly tak jsme vynechali přílohy a zhuzbly jsme :grinning:
4. kvě 2011 v 07:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vaha nevaha hlavně že mame zdraví miminka.......od kamošky jsem slyšela že jedna nejedla v těhotenství a miminko jí umřelo.....jak jsem to slyšela hned jsem jedla o trochu víc takže 7 kg je vlastně pohoda :grinning:
4. kvě 2011 v 07:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, tak posledni moznost, kdo by chtel dnes prijit na srazik, tak je od 16,00hodin nejspis v modrem salonku www.cafe-encounter.cz Myslim, ze to bude velka svanda....:grinning: :wink:
4. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám nahoře max 2kg. Nemáme doma váhu a na začátku jsem se vážila u tchýně na analogové váze a pak se začala vážit na elektrické u doktorky a ukazuje jen o půl kila víc. Tak si myslím, že ta analogová vážila špatně a na začátku jsem na gyndě nahlásila špatnou váhu :( Chuť k jídlu jsem začala mít ale asi až před 14ti dny a teď mám i častěji hlad, takže se nebojím, že bych vás nedohnala. Mohla jsem jíst jen po malinkatých porcích, což je hlavní rada dietologů, jak zhubnout a se svým rychlým metabolismem, kdy si o mě celý gympl mysleli, že mám anorexii se asi není co divit, že zatím nic moc nepřibírám. Asi mimčo zpracovává ty špeky, co jsem nabrala nepravidelným jídelníčkem na vejšce a v práci.
na srazu ahoooj
4. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrus77 jeziiiis :frowning2: tak to je hrozny!!!! Tak ze holky pekne papejte, at mate krasny kulatoucky miminko.. :slight_smile: :wink:
Jinak mam jednu kamosku a ta je toho myslim taky schopna, jen aby si udrzela postavu, tak radeji nebude jist, a rika, ze nema hlad... :unamused: To je desny... :angry:

@terezka29 myslim, ze to tak hrozny neni, presne kazdy to ma proste individualne, tak ze se toho vubec nemusis bat... :wink: Jinak ja uz jsem tak daleko, ze jsem se dneska divala na jidelni listek v cafe-encounter... :grinning: :grinning: :grinning: Maji tam salatky a nejaky italsky bagetky...mnanik... :grinning:
4. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka
tak teď jsem na to taky jukla a zmrlinové poháry a horké ovoce se zmrzlinou a mascarpone a vafle, to všechno vede! :grinning:
4. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezka29 jj, presne tak....no tady na ty dobroty jsem se uz ani nedivala, protoze by bylo jasny, ze bych se poradne nenajedla a sla rovnou na sladky... :grinning:
4. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka to maš pravdu že to je opravdu strašný, že někdo drží dietu v těhu. Tomu moc nerozumím :frowning2:

ja se taky koukala na jídelní lístek v cafe-encounter :grinning: a maj tam dobroty to si dame :grinning:
4. kvě 2011 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka mnam :slight_smile:)) už aby byo 16:00 :D
4. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sarkast :grinning: :grinning: :grinning: myslim, ze to k tomu nasemu stolu nebudou stacit nosit... :grinning:
4. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka :DD to máš pravdu :slight_smile:) měli jsme si objednat číšnika jen pro nas :D
4. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, vy mě ale děláte chutě!:slight_smile: Co si mám dát, když doma máme tak akorát chleba se sýrem??:grinning:
4. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak mě ten cukr test vyšel zvýšenej :fearful: takže budu mít dietu ....to jsou ty každodenní sladkosti kterým je útrum :frowning2:
4. kvě 2011 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 jejda, to mě mrzí a úplně s tebou soucítím!! Tak snad se to tou dietkou aspoň zlepší!! A má to nějaký vliv na mimi?
4. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kolik toho kupujete ve vel. 56 a 62??
4. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek