Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
petrus77
3. kvě 2011
@veruska007 a nevynechvat přílohy.....nejlepe rýže a vař. brambory tak kolem 150 g...na pití hodně pít vody obyč bez bublinek a potřeba vody se da spočitat podle toho kolik važíš takže na každý kg je potřeba 0,03 l takže když ja važim bez tehu 58 x0,03 takže moje potřeba je 1,7 litrů
petrus77
3. kvě 2011
@veruska007 jo a ještě jsem zapomněla toto dodržovat 6 dnů v týdnů a sedmý den si dat volno tzn. sežrat všechno na co maš chuť..........bez vyčítek.....pak nebudeš mít takový chutě když si budeš pořad odpirat
lennikkaautor
3. kvě 2011
@petrus77 jeee, tak to je docela kvalitni nevod na hubnuti.. 😉 No se mi zda, ze takhle jim normalne, akorat jim sladky, tak ze je jasny, ze hubnout nemuzu, nebo teda ted ne, ale pred tehu... 🙂
A nejlepsi je tom ten sedmej den... 😃 😃 😃
petrus77
3. kvě 2011
@lennikka na ten sedmej den jsem se těšila nejvíc a planovala si co všechno sežeru a pak člověk jeden zase novejch 6 dnů a zase se těší 🙂))
lucifer84
3. kvě 2011
@andinecka
@lennikka
@sarkast Tak to vám holky závidím.... 😞 já mám ve 30tt už 10 kg navrch ]-( jsem si původně myslela, ze bych to do 12 dala, ale bohužel :-|
lennikkaautor
3. kvě 2011
@lucifer84 nooo, tak ja mam jeste do 30tt daleko, tak ze uvidime... 🙂 Tak kazda to mame proste jinak, se neda nic delat, ale to jiste nejak zvladneme a kila navic dame dolu... 😉 Sice to bude drina, ale stoji to za to!!! x-)
lucifer84
3. kvě 2011
když ono to sladký je tak dobrý!!!!! 😃 to jsem si nikdy nedokázala odpustit, teda párkrát jo, když jsem chtěla zhubnout a zařekla jsem se, člověk si i odvykne, ale pak zase hezky znova přivykne 😃
Když jsem v minulé práci měla nervy, tak jsem přibrala a vážila nějakých 62kg :-S pak jsem ale změnila práci, začala se těšit na svatbu, přestala jíst sladký a plácat večer vše dohromady a zhubla jsem bez nějakýho odříkání na 54kg a cítila je dobře. Po svatbě jsem nabrala 2 kilča a pořád se držela do těhu na 56kg. Takže bych byla nesmírně spokojená, kdybych se na tuto váhu opět dostala 😉
snazilka_2011
3. kvě 2011
@sarkast já ji mám v albíčku, tak mrkni🙂 No já už bych taky nejradši jezdila s kočárkem kolem baráku🙂 Ale kdyby chtěl někdo vidět mimi, tak by mě asi odvezli do blázince😃
snazilka_2011
3. kvě 2011
ahojky holky, ráda bych se k vám přidala a dorazila na srazík, ale raději budu do páteční kontroly ještě polehávat a na další bych kdyžtak přišla 🙂 Teda jestli tady někdo do té doby neporodí😃D
petrus77
3. kvě 2011
@lucifer84 ja bych se rada dostala na vahu 54 kg. To by bylo moc krasny🙂)) a úplně nejlepší by bylo 52 kg.
terezka29
3. kvě 2011
@lennikka
hm, tak doteď jsem raději téma váha odmítala řešit, ale koukám, že sem už vlna taky dorazila 😃 ..kdyby byl někdo nervózní, tak já mám už ve 20tt 6kilo nahoře, takže z plánovaných 12-14 nejspíš sejde 🙂 ..ale chlácholím se tím, že každá mamina to má individuální a každé mimčo potřebuje jinak velký bazén a kojením prostě zhubnu, jinak nehraju! 😃
petrus77
3. kvě 2011
Ja kojení taky zhubnu jinak nehraju 🙂
andinecka
3. kvě 2011
@lucifer84
vidím to jako lennikka - do 30tt je spousta času a stát se může cokoliv 🙂 🙂
Hlavně, že mimča jsou v pořádku. Klidně naberu i více.
O víkendu jsem si koupila stepper - tak aspoň mám motivaci.
snazilka_2011
3. kvě 2011
@terezka29 jj, přesně jak říkáš🙂 Já mám teď 2kila navíc, ale to neznamená, že nepřiberu třeba celkem 20kilo😞, je to hrozně idividuální🙂 taky by se mi líbilo mít tak max 12kilčo nahoře, ale myslím si, že úplně vedle, pak to půjde určitě ráz naráz :-S Neslyšela jsem, že by někdo po kojení přibral, spíš mám kolem sebe samý huběňoury, co kojením šíleně zhubly🙂 Ale je to fakt individuální🙂 Necháme se snad mile překvapit a po porodu tady otevřeme novou diskuzi, kdo kolik břibral a pak zhubnul😃D
sarkast
3. kvě 2011
@petrus77 ja jsem třeba zase četla a potvrdila me to i jedna znama doktorka, že pravě když se vynechavaji přílohy se da dobře zhubnout, protože pravě na přílohach výjma dušene ryže samozřejmě 🙂) se přibíra nejvíce 🙂))
petrus77
4. kvě 2011
@sarkast ja zase četla že když se vynechaji přílohy tak se zvýší nějaka kyselina v moči ktera pry ten proces hubnutí blokuje a proto by se neměli ty přilohy vynechvat. Četla jsem to v časopisu dieta. Ale je fakt že když jsme s mamkou dycky hubly tak jsme vynechali přílohy a zhuzbly jsme 😃
petrus77
4. kvě 2011
vaha nevaha hlavně že mame zdraví miminka.......od kamošky jsem slyšela že jedna nejedla v těhotenství a miminko jí umřelo.....jak jsem to slyšela hned jsem jedla o trochu víc takže 7 kg je vlastně pohoda 😃
lennikkaautor
4. kvě 2011
Holky, tak posledni moznost, kdo by chtel dnes prijit na srazik, tak je od 16,00hodin nejspis v modrem salonku www.cafe-encounter.cz Myslim, ze to bude velka svanda....😃 😉
kackaberuska
4. kvě 2011
já mám nahoře max 2kg. Nemáme doma váhu a na začátku jsem se vážila u tchýně na analogové váze a pak se začala vážit na elektrické u doktorky a ukazuje jen o půl kila víc. Tak si myslím, že ta analogová vážila špatně a na začátku jsem na gyndě nahlásila špatnou váhu 😞 Chuť k jídlu jsem začala mít ale asi až před 14ti dny a teď mám i častěji hlad, takže se nebojím, že bych vás nedohnala. Mohla jsem jíst jen po malinkatých porcích, což je hlavní rada dietologů, jak zhubnout a se svým rychlým metabolismem, kdy si o mě celý gympl mysleli, že mám anorexii se asi není co divit, že zatím nic moc nepřibírám. Asi mimčo zpracovává ty špeky, co jsem nabrala nepravidelným jídelníčkem na vejšce a v práci.
na srazu ahoooj
lennikkaautor
4. kvě 2011
@petrus77 jeziiiis 😞 tak to je hrozny!!!! Tak ze holky pekne papejte, at mate krasny kulatoucky miminko.. 🙂 😉
Jinak mam jednu kamosku a ta je toho myslim taky schopna, jen aby si udrzela postavu, tak radeji nebude jist, a rika, ze nema hlad... :-| To je desny... ]-(

@terezka29 myslim, ze to tak hrozny neni, presne kazdy to ma proste individualne, tak ze se toho vubec nemusis bat... 😉 Jinak ja uz jsem tak daleko, ze jsem se dneska divala na jidelni listek v cafe-encounter... 😃 😃 😃 Maji tam salatky a nejaky italsky bagetky...mnanik... 😃
terezka29
4. kvě 2011
@lennikka
tak teď jsem na to taky jukla a zmrlinové poháry a horké ovoce se zmrzlinou a mascarpone a vafle, to všechno vede! 😃
lennikkaautor
4. kvě 2011
@terezka29 jj, presne tak....no tady na ty dobroty jsem se uz ani nedivala, protoze by bylo jasny, ze bych se poradne nenajedla a sla rovnou na sladky... 😃
petrus77
4. kvě 2011
@lennikka to maš pravdu že to je opravdu strašný, že někdo drží dietu v těhu. Tomu moc nerozumím 😞

ja se taky koukala na jídelní lístek v cafe-encounter 😃 a maj tam dobroty to si dame 😃
sarkast
4. kvě 2011
@lennikka mnam 🙂)) už aby byo 16:00 😃
lennikkaautor
4. kvě 2011
@sarkast 😃 😃 😃 myslim, ze to k tomu nasemu stolu nebudou stacit nosit... 😃
sarkast
4. kvě 2011
@lennikka 😃D to máš pravdu 🙂) měli jsme si objednat číšnika jen pro nas 😃
snazilka_2011
4. kvě 2011
Teda holky, vy mě ale děláte chutě!🙂 Co si mám dát, když doma máme tak akorát chleba se sýrem??😃
petrus77
4. kvě 2011
ahoj holky tak mě ten cukr test vyšel zvýšenej 😕 takže budu mít dietu ....to jsou ty každodenní sladkosti kterým je útrum 😞
snazilka_2011
4. kvě 2011
@petrus77 jejda, to mě mrzí a úplně s tebou soucítím!! Tak snad se to tou dietkou aspoň zlepší!! A má to nějaký vliv na mimi?
snazilka_2011
4. kvě 2011
Holky, kolik toho kupujete ve vel. 56 a 62??

Začni psát odpověď...

Odešli