• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 ja ale nevím jak moc to hrozný je tam v porodnici bez těch oken....ono na těch porodních oddělení a na oddělení pro mimina prý udržují teplotu 38 stupňů....protože ty miminka na to jsou zvyklý z dělohy :grinning: a nejsou schopni temoregulace tak jako mi dospělí.....takže by jim byla zima.....i když si člověk řekne léto, ale když je hnusný léto a fouka tak je zima i mě v tričku
4. kvě 2011 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ale tak hrozny to nebude a 3-4 dny se to da vydržet.........stejně tě bude bolet hlavně rozkrok a na ty okna asi ani nepomyslíš :grinning:
4. kvě 2011 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, tak nám pak napíšeš, jak jsi to tam zvládla, ju?:slight_smile:
4. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja ale nebudu v bohunicích ale na obilňaku :grinning: v bohunicích bude @kackabk asi teda :wink:
4. kvě 2011 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky ja se rozhodla pro Oblilak, maji nove porodni boxy, a nemaji je hlavne oddelene jen plexi zabranama, jak je to pry v Bohunicich (ale nevim, nebyla jsem tam) navic na Obilnaku maji na porodnim zachod, coz je myslim docela k nezaplaceni, litat mezi kontrakcema nekam na chodbu si needokazu moc predstavit, no a az to budu mit za sebou, tak na hnusnym pokoji to snad par dni zvladnem :wink:
Jinak jdu v pondeli na predporodni kurz na Obilnak, bude to i s prohlidkou porodniho salu, tak vam pak poreferuju!
4. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 tak to se možna potkame v porodnici :grinning: ja budu taky na obilnaku a na ten předporodni kurz chci jít taky ale až podzěji tak mě pak poreferuješ jaký to v pondělí bylo jo :grinning:
4. kvě 2011 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj to uz jsme si tu psaly :wink: ze se mozna potkame! ja jsem si tam volala a oni meli volno hned ted v pondeli tak jdu hned ted, aspon to budu mit uz za sebou, akorat mi asi jako uz na 100% docvakne, ze tam za chvili skoncim :grinning: nemocnicni prostredi nemam rada asi jako kazdy, jsem hrozna posera!
4. kvě 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 ja to taky nemam rada jenom citím ty dezinfekce a zveda se mi žaludek :frowning2: ale ty 3-4 dny to vydržíme :grinning:
4. kvě 2011 v 18:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 No vidíš, já cukrovku nemám, ale váha mi valila nahoru víc než těm, s kterýma si píšu - ono je to individuální - všechno. Tak budu držet pěsti, ať se ta tvá dieta dá zvládnout :wink:
@snazilka_2011 Já ti pak klidně o své zkušenosti s Bohunicema poreferuju :wink: Já se tam dopředu asi ani dívat nepůjdu, ani na ty předporodní kurzy se mi nějak nechce :confounded: No uvidíme...
4. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 už se v tom ztrácím:grinning:D
4. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem dneska nestíhala, takže na srazík určitě příště dorazít - i kdybych došla jen na hodinku :frowning2:
@lucifer84 ahoj, já se taky chystám že si zajdu na ten předporodní kurz na Obilňák - koukala jsem na stránky - objednávat se má až okolo 30tt tak mám ještě čas :grinning:, stejně poreferuješ - co kdybych se tam nedostala :grinning:

Kamarádka (má měsíc a půl starýho chlapečka) mi psala že se na Obilňák nedostala že bylo zavřeno - nevíte o tom něco??
4. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja už se v tom taky ztracím :grinning:
4. kvě 2011 ve 21:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, admin mě bloknul už asi před týdnem album a pořád mě ho neodblokoval. Prý jsem tam měla reklamu, ale když tady koukám různě do alb, tak reklamu tam má každý druhý, tak tomu moc nerozumím. Snad už mi to brzo odblokuje, když jsem tu reklamu vymazala a požádala o odblokování:frowning2:
5. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 a co jsi tam prosím tě měla za reklamu? jako na nějaké věci která se ti líbí jo?
5. kvě 2011 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 aj jajaj, to je blby s tim albem :frowning2: holky si vcera na srazu taky stezovali na adminky.

Díky za sraz, byl moc fajn! Rovnou jsme naplánovaly další, takže kdo včera nemohl, napište si do kalendáře 8.6. v 16:00.
5. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaberuska super.....8.6. určitě přijdu a budu se těšit :grinning:
5. kvě 2011 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holciny...srazik byl vazne super.. :wink: Tak ze uz ted se tesim na dalsi, i kdyz bude az za mesic.. :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8.6. moc ráda dorazím:slight_smile:
5. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, na nějakým např. oblečení byla vložená už na tom obrázku reklama. nevím, co jim tam vadilo :confounded: Ale nevadí, vytvořím si nový a to mě snad nestopnou....
5. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, vytvořila jsem si nový alba a zase mě je stoply! Nikde nemám žádnou reklamu, jen vložené oblečky, které jsem koupila sama vyfotila!!!!! :frowning2:
5. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska super super, uz si pisu a tesim se!!!!!
5. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 me taky stopli album s vecma, co budeme kupovat :angry: vadila reklama, pritom tam byla uplne malinkym pismem. Tak jsem vse musela vymazat a predelat. Ale napr. tam mam postylku, kde mam pres cely obrazek nazev eshopu, ale ne ve tvaru www. a to jim nevadi! Tak nevim. Odblokovali mi to do druheho dne. Tak snad ti to brzy taky zprovozni!
5. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 mo oni mi zablokovali jendo album před několika dny. Já jsem si dnes dala tu práci a vyvořla nový bez reklam a zase mě to stopli.-( A přitom tak byly fotky, co jsem si fotila doma... Tak to jsu zvědavá, jestli mi to odblokují..... :confounded:
5. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 tak to teda nechapu, proc Ti to smazli!!! :rolling_eyes: Moc to nechapu, proc s tim delaji takove caviky.. :angry:
5. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka to já taky ne:frowning2: hlavně někdo tam má fakt reklamu vedle reklami a nic, v pohodě, nestopnout to....Ještě počkám pár dní, jestli to odblokují a kdyžtak to vložím znovu...do porodu času dost:grinning:
5. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 @snazilka_2011 no tak když se nam tu nebude libit, tak si najdeme jine servery, jako to udelaly jiné, ne?
5. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kackaberuska no jasny, ale jestli se budete nekam presouvat, tak dejte vedet... :wink: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na MTV je pořad 16 a těhotná, viděly jste to někdy? Byl tam i porod naživo. Budete chtít epidural???:slight_smile:
5. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to jsem viděla asi dvakrát docela drsný mě to přišlo.....já právě nevím jestli vydržet nebo si dát píchnout epidural.....ono záleží jak dlouho budou trvat ty fáze než se může tlačit....někdo to má i 8 hodin a to je lepší ten epidural že má pak sílu na to vytlačení
5. kvě 2011 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 myslíš, že se dá po něm fakt ochrnout? :confounded:
5. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek