• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 já si myslím, že ne. Nikoho kdo ochrnul neznám ani jsem to neslyšela že by mohl někdo po něm ochrnout
5. kvě 2011 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to právě říkala známá, ale nevím, jetsli je to pravda.... dřív jsem to taky neslyšela.
5. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 aha takže ty se necháš nebo nenecháš píchnout epidural?
5. kvě 2011 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
tak jsem si napsala termín dalšího srazu ( bude tam kde posledně)????
jinak v Bohunicích se dají okna otevřít. Já tam ležela v lednu na rizikovým a otevřít se fakt dala.
Já jdu do Bohunic. Jsem tam v rizikové poradně.
5. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 já ještě nevím:slight_smile: ale slyšela jsem, že je to fakt úleva:slight_smile:
5. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a kdy máš termín porodu?
5. kvě 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka mě zase známá tvrdila že se tam okna nedají otevřít, ale osobní zkušenost nemám....takže teď víme že dají což je pozitivní :slight_smile:))
5. kvě 2011 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
já jsem v 27tt a termín mám jako sarkast - 8.8.
Ale myslím, že to bude dřív.
5. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Já ležela na rizikovým a my jsme pořád větraly, protože tam bylo přetopeno.
je ale pravda, že na některých oknech nebyly kličky. :frowning2: :frowning2:

Stejně je nás hodně, co mají termín první/druhý týden v srpnu.
Když jsem byla na cukrtestu, tak nás tam bylo 9 těhulek se stejným termínem.
5. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívaly jste se včera na Prostřeno?
Já myslela, že špatně vidím a slyším.
5. kvě 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já ne. co bylo?
5. kvě 2011 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
přesně tak, dejte hlavně vědět, ať tady jak jelítko neztvrdnu nakonec jediná! :grinning:
5. kvě 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska mě taky pak dejte vědět ...taky tady nechci ztvrdnout jako jelítko :grinning:
5. kvě 2011 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Souhlas, byl moooc fajn ;) jen jsem už večer nic nejdla, byla jsem narvana k prasknutí :D a už se těším na další, zase tam??? :slight_smile:))
5. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka taky si myslím, že to bude dřív :D ale je to jen me zbožné přaní :slight_smile:)) takže určo budeme přenašet ;)))
5. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
no já to dneska nějak přehnala s pohybem a vzaly mě záda. Bolí to jako čert, doufám, že to do zítřka trochu přejde. Nerada bych někam jela.
5. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
koukni na net. Včerejší Prostřeno bylo síla - dnešní taky děs.
5. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast, andinecka Taky bych chtěla, aby to bylo dříííív:grinning:
5. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka A proč jsi ležela v té nemocnici?.-(
5. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak já kouknu :grinning:
5. kvě 2011 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
to se nebudeš stačit divit.
Já po dnešním díle přemýšlím, zdali se na další budu ještě někdy dívat.
5. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak teď mě to zajímá ještě víc :sunglasses:
5. kvě 2011 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka @terezka29 @petrus77 presun jinam je zatim jen hypoteticka moznost, kdyby nahodou.
Sraz bych nechala na stejnem miste, ne? Kdyz se vam tam tak libilo (coz jsem moc rada), tak neni treba zmen :wink:
Já hrdinku hrat nebudu a s epiduralem to zkusim. Asi ne hned na zacatku, ale az se to bude blizit, tak kamaradka rikala, ze to byla uplne nova sila na tlaceni. A to je zrovna ona takovej strasne prirodni typ, ze bych do ni nerekla, ze bude chtit chemii.
5. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
a kde plánuješ rodit ty? :slight_smile: abych se kdyžtak připojila :wink: ..buď si neotevřeme okna, nebo si poležíme v postelích z dob Marie Terezie nebo nám porodnici rovnou zruší :grinning: ..
5. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Já chci Teri rodit v Bohunicích :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak ještě, že jsem cca několik tt před Vámi :D jinak tam bude asi trochu plno :D
5. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andinecka tak snad to povoli :slight_smile:)) mě dneska na večer taky pobolívaji... ale ja to mam zase z toho ohýbání do vany :slight_smile:)) jsem dneska koupala našeho 4 noheho kamarada :D to byl boj :D
5. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a koupete se ve vaně, nebo se sprchujete? Prý by se mělo sprchovat., nebo koupat v teplotě vody max. 38 stupňů, ale to je studenýýýýý:grinning:
5. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja se ted už jen sprchuji...:slight_smile:) ale koupala jsem se v 16tt a v 22tt a nejdříve jsem mela tech 38 ale pak jsem připouštěla a připouštěla, až jsem po 3/4 hodině vylezla jak sele :D a pak mi bylo špatně... měla jsem i bolesti, takže to už nezkouším :slight_smile:)) taky nechci uvařit mimino že? :D
6. kvě 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @andinecka @kackaberuska jj, pristi srazik bych nechala na stejnem miste, jelikoz se mi tam opravdu libilo a hlavne meli tammoc dobry vecicky, uz ted se tesim... :grinning: Ty vafle s tema boruvkama, to je nezapomenutelna zalezitost... :grinning: :grinning:

@snazilka_2011 sice mame obr vanu, ale spise uz se jenom spruchuju, jednou za tyden, treba o vikendu si dam vzdycky rano, takovou lehkou vanu, s tim, ze mam vodu jen pod pas.... :wink: pridavam si do vody levandulovej olej, abych byla pekne mastnoucka... :grinning: a je to strasne prijemny.. :wink: :slight_smile:

6. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek