• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
holky, tak jsem se vcera divala opet na ruzne weby a diskuze o latkovani a chtela bych se zucastnit teto prednasky http://aktivnirodicovstvi.cz/program-top/ je to 20.5. na Josefske 1, Brana k detem, od 10.00-12.00 "Přednáška o moderních látkových plenkách" tak jsem zvedava, co se tam dozvim...:wink: Doufam, ze tam budou nejake prakticke ukazky, jak lze plenky kombinovat, nejake dalsi uzitecne rady apod. :wink:
Tak kdyby se chtel nekdo pridat, tak bud jen rada, ze tam nebudu sama.. :slight_smile:
6. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
kdo vyhrál v boji?
Taky si myslím, že bude v Bohunicích narváno.
Musí to ty naše holky rychle zvládnout.
to se potkáme kolem 32tt v poradně, viď?

Záda už povolila - musí - ale noc byla veselá. :angry: :angry:
6. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak to ja už se šíleně těším :slight_smile:)) až si dám ten obrovský pohár, co měla Terezka :D mnam, už ted se mi sbíhají sliny :slight_smile:) a říkala, jsem chlapovi, že tam musíme ještě nekdy spolu zajít, nejlepe ještě před srazem ;))
6. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no kdo :D JA! :D po chvíli pochopil, že nema cenu se drat z vany, že ho stejně umyju, tak pak jen na mě vyčítavě koukal, a držel sam :D a nakonec se mu z te vany nechtělo :slight_smile:)) jsem ho domyla a říkam, hotovo, vypla jsem vodu a stal a koukal na mě, jako, že už je konec?? :D měli byste vidět ty jeho oči :slight_smile:)) pak jsem ho osušila a vyčesala, a bylo :slight_smile:)

A ty jsi taky okolo 27tt? :slight_smile:) pujdeš tam na prohlídku? Ja chci v tom 30tt se tam jít s mužem podívat :slight_smile:)
6. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja pujdu taky :slight_smile:) už vím, kde to je, tak se tam sejdeme, je tam vstup že? 200,- ne??
6. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
jakou máte rasu?
naši mají vlčáka ( v létě bude mít rok) a taky bojují. Bohužel pes ( tele) vede.
mají ho ale na zahradě - kde bafin s úspěchem zahradničí a schovává jim věci. Pak se tváří, že on nic.

Jj, dneska jsem 27+4tt
Jinak jdu 1.6.- do Bohunic na velkej ultrazvuk, budu akorát v 31tt.
Nevím, jestli půjdu na prohlídku, uvidíme.
6. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka No ja snad ani nebudu psat co máme za rasu :grinning: ale pes to není :grinning: měli jsme kocoura Maine coon a kočičku, ale dali jsme je pryč, protože jsem měla toxoplasmozu a moc jsem se k vuli nim v noci nevyspala, to byly boje :slight_smile:
Ja ještě nevím, kde chci rodit :slight_smile: bud Obilnák - změnila jsem nazor po tom, co tam před několika dny rodila kamaradka nebo ty Bohunice :slight_smile:) koncem kvetna jdu na gyndu a chci se poptat, co mi doporučí Mudr. a pak jit na prohlídku :slight_smile:
6. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jinak jsem se ještě dívala, a šla bych asi i na Jak se rodí v Brně :slight_smile:) a nošení v šátcích :slight_smile:)
6. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
před týdnem porodila známá u Milošů, nemohla si to vynachválit.
Já kvůli tý srážlivosti tam musím.
6. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka bohužel v pátek mám výtvarný kroužek a získává se z toho akreditace, takze nemuzu chybet. Ale jdu v utery a stredu na Noseni v satku a Péče o dítě (ekologicky a přirozeně), na ktere se muselo zapsat a pak uvidím, co z těch dalších stihnu. Hlavne me stve, ze tu nebudu na ten Bazárek v Bráně :( http://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=158 taky v ramci toho tydne.
6. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka u Miloušů rodily moje dvě kamošky a taky si nestěžovali :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ja tam jdu taky :slight_smile:) budu o tom pak psat do srpnového čísla, tak se mi to pěkně hodí :slight_smile:) se tam uvidíme Kači ;))
6. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Myslíš vstupné na tu přednášku o látkování? Já tam vidím 50kč. No asi bych tam taky měla zajít :grinning:

Teda když to tu tak vidím, tak se začínám těch Bohunic bát, abysme se tam netahaly o postele :sweat_smile: Děláte si tu, holky, třeba nějakou statistiku, jako třeba kdy má kdo termín a kam chce jít rodit? Možná by to stálo za to :wink: Něco takového: https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=en&authkey=CKTT9qoL
Můžete se tam napsat a i třeba přidat nějakou tu akci nebo tak, jestli už jste si něco takového teda nezavedly...
6. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dojela z kontroly a mám dobré zprávičky:slight_smile: Jupíí:slight_smile:
Jen mi doktor řekl, že bych pohyby měla zřetelně cítit kolem 21-22tt a pořád teda nic, je to normální??
6. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak jaký byl srazík? mě to nevyšlo, musela jsem zůstat v práci :frowning2: ale při příštím už si to zařídím abych se taky zúčastnila :slight_smile: jinak přeji hezký víkend všem
6. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Já si v té době teda vůbec nebyla jistá - něco jsem cítila, ale za zřetelné bych to nepovažovala. A kopanečky začly zlehka až 23-24tt u mě, takže v poho :wink:
6. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast super, tak to se tam toho 20.5.uvidime! :wink: Jinak nevim, kolik se plati, to jsem tam nevycetla. Psala jsem jima tam mailik, jestli se musit nejak rezervovat a prozatim mi neprisla zadna odpoved.. :angry: Tak nevim! Jinak na ten bazarek bych sla taky, ale je tam docela velka casova prodleva od dvanacti, tak nevim, jestli se mi bude chtit nekde chodit po meste!! Ty jeste mezitim pujdes urcite domu, vid? :slight_smile:

@snazilka_2011 Co se tyce pohybu miminka, tak kazdy to ma ulpne jinak, ja uz pindu citila okolo 17tt, ale je uplne normalni, ze prvorodicky citi mimi az mezi 20.-23.tt, tak ze se neboj vlka nic... :wink: :slight_smile: A holcicky jsou pry klidnejsi, tak ze bud uplne v klidu... :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk lennikka Holky, děkuju za podporu:slight_smile: Já už se tak těšíííím:slight_smile:)
6. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 je to uplně normální :slight_smile:) moje kamaradky cítily kolem 17tt 18tt nebo 19tt a ja až kolem 22 - 23 TT :slight_smile:) takže nestresuj :slight_smile:)
6. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk :grinning: přesně tak, ja měla ze začatku pocit, že to jsou plyny ve střevech :grinning: jsem střevo co?? :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no, nevím :slight_smile: odkdy je ten bazarek :slight_smile:) od 17 nebo od 15? Ja bych šla nekam sednout, kdyby jsi šla ty, ale pokud nepujdeš na bazarek pojedu domu, ale pak se mi už nebude chtít jet zase z Lesne do centra :(
6. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast ahaa..tak jsem si to precetla jeste jednou a ten bazarek zacina hned po te prednasce, je od 12.00 do 17.00 a mezi tim jeste probiha ten pochod... :slight_smile: Tak ze to vychazi dobre, no ale po bazarku by jsme si jeste mohly jit klido nekam sednout?! :wink: :slight_smile:

@terous1984 srazik byl vybornej!!! :slight_smile: Zapis si dalsi termin :grinning: a to sice 8.6. opet streda od 16.00hod... :wink:
Tobe taky krasny slunecny vikend!!! Pa :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @lennikka Ten bazárek je od 12 - dle mých propočtů by měl na přednášku navazovat (ta je 10-12) :wink: Já bych se k vám teda možná přidala, ať tu alespoň nějaké těhulky poznám... I když nevím, jestli třeba lennikka po zkušenostech se mnou mně poznat chce :grinning: :sweat_smile:
6. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackabk po jakych zkusenostech s Tebou?!?!? :slight_smile: :grinning: Neboj, vsechno v pohode, vzdyt jsem Ti to psala, ze muzes byt v klidecku!!! :wink: Ja rozhodne nejsem ten typ, co bych byla hned na kazdyho nastvana, nebo urazena... :sunglasses: Nebyla jsem doted a ted uz vubec neee...ve stavu tehotnem!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak ze klido se k nam pridej, rada Te poznam! :wink:
6. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, zdravim po sraziku, vcera jsem nebyla na netu, byli jsme v Trebici :wink:.
Na prednasku asi nepujdu na zadnou, protoze jsem nenasla zadnou s hlidanim capartu :frowning2:.

@adinecka - taky si pichas heparin? Ja chodim do rizikove poradny taky v Bohunkach, ale kde budu rodit, to jeste nevim, zvazuju Vyskov :wink:
6. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já vím, že jsi to psala, když já strašně nemám ráda, když někdo něco naslibuje a pak skutek utek - a tím neradši jsem, když jsem to udělala já :stuck_out_tongue_closed_eyes: No musím říct, že ten chlapík ve státech prý strašně nadává už jen na tu moji zásilku :grinning: Jsem zvědavá, jestli typicky chlapsky přehání, nebo je to fakt takovej balík - třeba už to toho 20. budu mít a můžu poreferovat :wink: Tak já si toho 20.5. napsala do deníčku a budu se těšit :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám 110 dní do porodu, četla jsem, že byl nějaký srazík, to mě mrzí, že jsem to nevěděla....docela bych ráda pokecala s někým v podobným období.... :dizzy_face:
6. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka, kackabk, sarkast Holky, já bych se k Vám taky přidala:slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já první pohyby cítila taky jako kdybych měla plyny ve střevech :grinning: ale když to trvalo už 3 dny vtahu tak mě došlo že to jsou už ty pohyby
6. kvě 2011 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka aj aj děvčata :frowning2: tak to taky nejde... krom toho,že ten den mám narozeniny mám také tři dny před svatbou a budu už na Vysočině chystat vše potřebné...tak zas nic. Chjo. :-/
6. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek