Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
simoch
25. únor 2011
@sarkast jsem na 3 roky, nejsem o sobě přesvědčená, že bych dokázala dítě dát někomu dříve, i v těch třech, když šel Jirka do školky jsem to obrečela, ale to asi každá mamina, je to holt změna.
sarkast
25. únor 2011
@simoch tak vidiš, a kde jsi tam dělala... ja byla se slepákem a kýlou 🙂) a sestřičky byly nadmíru hodne!!! I na přijmu i na pokoji...
Taky to obrečím, nemysli si 😃
pavlinka777
25. únor 2011
@sarkast : Jo, přesně, taky vídám ty maminky s kočárky po skupinkách. :-N
Mám termín 23.4, ale podle posledního UZ odpovídá mimčo 15.4, tak uvidím. 🙂
k.ate
25. únor 2011
@simoch
@sarkast
my to snad na 10. taky stihnem 😃 malej teď už nespává tak dlouho (dřív spal do 9 do 10 klidně 😃 ) poslední dobou mám budíček už v 8 nebo o půl devátý 😃
sarkast
25. únor 2011
@pavlinka777 kdyby bylo po mém a mimi mělo vše co potřebuje, rodila bych už ted, nemužem se male dočkat 😃
Tak to na Tebe budu moc myslet, a co víš, třeba tě i navštívím na šestinedělí 😉) kde bydlíš... u školky? Jak je to hřiště?
simoch
25. únor 2011
@sarkast na chirurgii...... 😃 kdy jsi tam ležela a kdo Tě operoval?????
sarkast
25. únor 2011
@k.ate
@simoch
tak ted už jen doladit přesne misto a je to 🙂))
sarkast
25. únor 2011
@simoch jo, to chceš po mě holka mooooc 😃 ležela jsem tam cca někdy unor, nebo leden 2010 před rokem... takže jsi tam asi už nebyla... a operoval mě takový plešaty starší sympatický doktor!! 😃
simoch
25. únor 2011
@k.ate klidně to nějak uzpůsobíme....závidím tak pozdní budíčky, u nás včera ve 4hod, pak v 6.30hod na chvíli zabral, ale to vstávám s Jirkou do školy, takže blééééé a dnes teda "až" v 6hod, ale i tak je to pro mě šílenost, já tak ráda na ránem spím...
janulickaj1
25. únor 2011
Ahoj těhulky, přidávám se k vám 🙂 Termín máme v polovině srpna a do Brna jsme se zpátky přistěhovali po novém roce. Dnes jsme byli na tripple testech a tak čekáme. Už jste někdo byli na 3D nebo plánujete?
simoch
25. únor 2011
@sarkast no to je fakt, to už jsem byla doma, ale Ty jsi stejně ležela asi na odd. C, to jsou břicha, já dělala hned vedle na odd. B to jsou zlomeniny a kostičky všeobecně, moje srdeční záležitost... 🙂 .
Důležitý je, že jsi v pohodě a nejsou problémy, což svědčí i těhu, doktoři jsou tam fajn, samo najde se některý, kterého třeba já osobně nemusím, ale po odborné stránce není námitek.
sarkast
25. únor 2011
@janulickaj1 ahojky, jj byla jsem v 13 tt na Veveří na www.prenatal.cz akorat bych tomu moc 3D neříkala, teda z mé zkušenosti 😃
k.ate
25. únor 2011
@simoch no pro mě je zabijárna i to vstávání v 8, on se Kuba budí i během noci (ale dneska myslim jen dvakrát? a z toho jednou před 7 a ještě že tak, jinak by manžel zaspal do práce 😃 ), ale kojim a spí zatím s náma, takže je to vždycky rychlovka a hned znovu usne 😃 Za to ale chodí spát docela pozdě 😞

Ha... ale teď mi došla jedna zrada 😃 Já jdu v pondělí na poradnu na gyndu do bohuniiic 😞 To mi nějak nedošlo 😞 Mám tam bejt v 11 😕
janulickaj1
25. únor 2011
@sarkast Pročpak? Nestálo to za to?
sarkast
25. únor 2011
@simoch přesně tak odd C ted jsi mi to připomela, 2 patro mam pocit... 🙂))
k.ate
25. únor 2011
@sarkast tak on ten 3D ultrazvuk má omezený možnosti 😃 Vysílá ty vlny v různejch uhlech a pak to "sestavuje" ten obrázek dohromady 😃 Proto to vypadá tak, jak to vypadá 😃 (to je zas částečně můj obor 😃 , i když asi nebude nikdy dostudovanej 😃 )
sarkast
25. únor 2011
@janulickaj1 no, podle me ne... ultrazvuk byl sice lepší, videli jsme vic, ale za 1450,- což si musíš hradit, jsi na vyšetření cca 10 minut, a my 9 minut koukali na obyč. ultrazvuk a poslední minutku mi to paní doktorka Čuprová přepla na 3D a 4D takové to žluto hnede... ale fotka je obyč... chtěla jsem to nahrat na USB což oi nedělaji, ale fotku mi vytiskla, ale obyč... 🙂)) ale byla krasna! Lepší než z gyndy... 🙂)) ale uvidiš, jak to bude u tebe, tím, že jsem šla tak brzy, a mam to ok, tak ted nemusím na tripletest, což jsem rada 🙂))
sarkast
25. únor 2011
@k.ate tak to bylo asi v pořádku, ale my jako laici s mužem to teda vidime jinak 🙂))
k.ate
25. únor 2011
@sarkast já byla v prenatalu jen na NT screeningu, takže 3D vůbec neřešili 🙂 Ale fotky má hezčí moje doktorka... Ta z prenatalu je taková rozmazaná nebo ne moc ostrá... 😞 😃
Ty obrázky z toho 3D ultrazvuku jsou divný, o tom žádná 😃 Taky záleží na kvalitě, časem se to určitě posune o hodně dál... 🙂 Zatím to je tou technikou omezený no...
simoch
25. únor 2011
@k.ate

@sarkast no tak to holky můžeme nějak třeba posunout, nebo se domluvit potom ještě v týdnu jednou společně. Já v to pondělí můžu tak do 14.30hod, pak jdu pro Jirku a v 16hod máme třídní schůzky , úterý nemůžu a pak je mi to už fuk, nemám nic v plánu, jen odpo vždy na tu 15hod musím pro Jirku.

@sarkast ano 2.patro, s tebou teda počítám v to pondělí, jo?snad neomarodíme do té doby... 😞
k.ate
25. únor 2011
@simoch možná bych spáchala něco ještě v jinej den, nevim, jak bude Kuba "nadšenej" z čekání v čekárně a tak, minule byl pak protivnej jak noc (ale to teda nestíhali a čekali jsme tam hodinu, já byla vtipně objednaná na dopoledne, takže ne na určitou hodinu 😃 , teď doufám, že nejpozději v půl dvanáctý vypadneme pryč, ale to už je asi stejně docela pozdě... Achjo... to mi vůbec nedošlo... 😕
sarkast
25. únor 2011
@simoch oki, doufám, že nezapomenu, jak jsem doma, tak mi to hrozne letí a ty dny se mi slevaji :o))) ale radeji si dam upominku 😃 jsem v tomhle hrozny človek 🙂)
A pak v týdnu se sejdeme všechny! 🙂) fajn...
sarkast
25. únor 2011
@k.ate |Kati v pohodě, vubec se nestresuj, sejdeme se třeba v tu středu nebo čtvrtek, vždyt o nic nejde 🙂))
sarkast
25. únor 2011
@k.ate jenže my byli namlsani z tech fotek, co maji na te brožuře 😃D a tam ty miminka i v tom 13 tt vypadaji božsky! 🙂)) a pak tohle...
simoch
25. únor 2011
@k.ate

@sarkast O.K. jsme domluveni, řekněte si, který den by Vám potom vyhovoval a nějak se domluvíme.
Já si taky vše musím psát a domlouvat dopředu, jednak to musím zkoordinovat s manželem a Jirkou a hlavně mám pocit mateřské demence mnohdy.... 😃 .

sarkast
25. únor 2011
@simoch Co se týká mě, ja můžu pořád... kontrolu mám až 25.3 v patek a den předem velky UZ na Veveří taky dopoledne... jinak jsem free 🙂)
simoch
25. únor 2011
@sarkast tak se pak nějak domluvíme, jak to bude vyhovovat K.ate. My tady akorát nebudeme na jarní prázdniny 14.-20.3., budeme tak trochu objíždět rodinu,ale to je ještě za dlouho. Tak kam vyrazíme?...přehrada...?...nebo mě ještě napadl park u Špilberku...nebo tam někde po Lesné či to Mariánské údolí,nám je to jedno.
k.ate
25. únor 2011
@simoch
@sarkast
Já můžu potom už kdykoliv. 🙂 Další kontrolu mám 11. 3., tak to je ještě za dlouho. Jen pokud by mamku pouštěli z nemocnice, trochu se to zkomplikuje, ale i to se bude dát vyřešit 🙂 Středa nebo čtvrtek vyhovuje 🙂
sarkast
25. únor 2011
@simoch Mě je to jedno, ale Lesnou asi ne, tu mam prochozenou s mužem 🙂)) ten Špilas je fajn, ale je to moc do kopce a ja vždy funim jak prasatko a to jsem ještě nebyla tehu 😃 tak aby ses na první seznamovací schuzce nezhrozila 😃D ale ten Špilas bych brala... a přehrada je taky ok... jak chceš ty??
vilibalda
25. únor 2011
Ahoj holky, držím palce, ať se někdy slezete. Já se přidám až někdy později, zatím chodím do práce, zařizujeme svatbu a pár dalších věcí, tak ještě nějak nemám čas ]-(