• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast jsem na 3 roky, nejsem o sobě přesvědčená, že bych dokázala dítě dát někomu dříve, i v těch třech, když šel Jirka do školky jsem to obrečela, ale to asi každá mamina, je to holt změna.
25. únor 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch tak vidiš, a kde jsi tam dělala... ja byla se slepákem a kýlou :slight_smile:) a sestřičky byly nadmíru hodne!!! I na přijmu i na pokoji...
Taky to obrečím, nemysli si :D
25. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast : Jo, přesně, taky vídám ty maminky s kočárky po skupinkách. :sweat_smile:
Mám termín 23.4, ale podle posledního UZ odpovídá mimčo 15.4, tak uvidím. :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch
@sarkast
my to snad na 10. taky stihnem :grinning: malej teď už nespává tak dlouho (dřív spal do 9 do 10 klidně :grinning: ) poslední dobou mám budíček už v 8 nebo o půl devátý :grinning:
25. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka777 kdyby bylo po mém a mimi mělo vše co potřebuje, rodila bych už ted, nemužem se male dočkat :D
Tak to na Tebe budu moc myslet, a co víš, třeba tě i navštívím na šestinedělí ;)) kde bydlíš... u školky? Jak je to hřiště?
25. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast na chirurgii...... :grinning: kdy jsi tam ležela a kdo Tě operoval?????
25. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate
@simoch
tak ted už jen doladit přesne misto a je to :slight_smile:))
25. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch jo, to chceš po mě holka mooooc :D ležela jsem tam cca někdy unor, nebo leden 2010 před rokem... takže jsi tam asi už nebyla... a operoval mě takový plešaty starší sympatický doktor!! :D
25. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate klidně to nějak uzpůsobíme....závidím tak pozdní budíčky, u nás včera ve 4hod, pak v 6.30hod na chvíli zabral, ale to vstávám s Jirkou do školy, takže blééééé a dnes teda "až" v 6hod, ale i tak je to pro mě šílenost, já tak ráda na ránem spím...
25. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, přidávám se k vám :slight_smile: Termín máme v polovině srpna a do Brna jsme se zpátky přistěhovali po novém roce. Dnes jsme byli na tripple testech a tak čekáme. Už jste někdo byli na 3D nebo plánujete?
25. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast no to je fakt, to už jsem byla doma, ale Ty jsi stejně ležela asi na odd. C, to jsou břicha, já dělala hned vedle na odd. B to jsou zlomeniny a kostičky všeobecně, moje srdeční záležitost... :slight_smile: .
Důležitý je, že jsi v pohodě a nejsou problémy, což svědčí i těhu, doktoři jsou tam fajn, samo najde se některý, kterého třeba já osobně nemusím, ale po odborné stránce není námitek.
25. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulickaj1 ahojky, jj byla jsem v 13 tt na Veveří na www.prenatal.cz akorat bych tomu moc 3D neříkala, teda z mé zkušenosti :D
25. únor 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch no pro mě je zabijárna i to vstávání v 8, on se Kuba budí i během noci (ale dneska myslim jen dvakrát? a z toho jednou před 7 a ještě že tak, jinak by manžel zaspal do práce :grinning: ), ale kojim a spí zatím s náma, takže je to vždycky rychlovka a hned znovu usne :grinning: Za to ale chodí spát docela pozdě :frowning2:

Ha... ale teď mi došla jedna zrada :grinning: Já jdu v pondělí na poradnu na gyndu do bohuniiic :frowning2: To mi nějak nedošlo :frowning2: Mám tam bejt v 11 :-/
25. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Pročpak? Nestálo to za to?
@simoch přesně tak odd C ted jsi mi to připomela, 2 patro mam pocit... :slight_smile:))
@sarkast tak on ten 3D ultrazvuk má omezený možnosti :grinning: Vysílá ty vlny v různejch uhlech a pak to "sestavuje" ten obrázek dohromady :grinning: Proto to vypadá tak, jak to vypadá :grinning: (to je zas částečně můj obor :grinning: , i když asi nebude nikdy dostudovanej :grinning: )
25. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulickaj1 no, podle me ne... ultrazvuk byl sice lepší, videli jsme vic, ale za 1450,- což si musíš hradit, jsi na vyšetření cca 10 minut, a my 9 minut koukali na obyč. ultrazvuk a poslední minutku mi to paní doktorka Čuprová přepla na 3D a 4D takové to žluto hnede... ale fotka je obyč... chtěla jsem to nahrat na USB což oi nedělaji, ale fotku mi vytiskla, ale obyč... :slight_smile:)) ale byla krasna! Lepší než z gyndy... :slight_smile:)) ale uvidiš, jak to bude u tebe, tím, že jsem šla tak brzy, a mam to ok, tak ted nemusím na tripletest, což jsem rada :slight_smile:))
25. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate tak to bylo asi v pořádku, ale my jako laici s mužem to teda vidime jinak :slight_smile:))
25. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já byla v prenatalu jen na NT screeningu, takže 3D vůbec neřešili :slight_smile: Ale fotky má hezčí moje doktorka... Ta z prenatalu je taková rozmazaná nebo ne moc ostrá... :frowning2: :grinning:
Ty obrázky z toho 3D ultrazvuku jsou divný, o tom žádná :grinning: Taky záleží na kvalitě, časem se to určitě posune o hodně dál... :slight_smile: Zatím to je tou technikou omezený no...
25. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate

@sarkast no tak to holky můžeme nějak třeba posunout, nebo se domluvit potom ještě v týdnu jednou společně. Já v to pondělí můžu tak do 14.30hod, pak jdu pro Jirku a v 16hod máme třídní schůzky , úterý nemůžu a pak je mi to už fuk, nemám nic v plánu, jen odpo vždy na tu 15hod musím pro Jirku.

@sarkast ano 2.patro, s tebou teda počítám v to pondělí, jo?snad neomarodíme do té doby... :frowning2:
25. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch možná bych spáchala něco ještě v jinej den, nevim, jak bude Kuba "nadšenej" z čekání v čekárně a tak, minule byl pak protivnej jak noc (ale to teda nestíhali a čekali jsme tam hodinu, já byla vtipně objednaná na dopoledne, takže ne na určitou hodinu :grinning: , teď doufám, že nejpozději v půl dvanáctý vypadneme pryč, ale to už je asi stejně docela pozdě... Achjo... to mi vůbec nedošlo... :-/
25. únor 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch oki, doufám, že nezapomenu, jak jsem doma, tak mi to hrozne letí a ty dny se mi slevaji :o))) ale radeji si dam upominku :D jsem v tomhle hrozny človek :slight_smile:)
A pak v týdnu se sejdeme všechny! :slight_smile:) fajn...
25. únor 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate |Kati v pohodě, vubec se nestresuj, sejdeme se třeba v tu středu nebo čtvrtek, vždyt o nic nejde :slight_smile:))
25. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jenže my byli namlsani z tech fotek, co maji na te brožuře :DD a tam ty miminka i v tom 13 tt vypadaji božsky! :slight_smile:)) a pak tohle...
25. únor 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate

@sarkast O.K. jsme domluveni, řekněte si, který den by Vám potom vyhovoval a nějak se domluvíme.
Já si taky vše musím psát a domlouvat dopředu, jednak to musím zkoordinovat s manželem a Jirkou a hlavně mám pocit mateřské demence mnohdy.... :grinning: .

25. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch Co se týká mě, ja můžu pořád... kontrolu mám až 25.3 v patek a den předem velky UZ na Veveří taky dopoledne... jinak jsem free :slight_smile:)
25. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak se pak nějak domluvíme, jak to bude vyhovovat K.ate. My tady akorát nebudeme na jarní prázdniny 14.-20.3., budeme tak trochu objíždět rodinu,ale to je ještě za dlouho. Tak kam vyrazíme?...přehrada...?...nebo mě ještě napadl park u Špilberku...nebo tam někde po Lesné či to Mariánské údolí,nám je to jedno.
25. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch
@sarkast
Já můžu potom už kdykoliv. :slight_smile: Další kontrolu mám 11. 3., tak to je ještě za dlouho. Jen pokud by mamku pouštěli z nemocnice, trochu se to zkomplikuje, ale i to se bude dát vyřešit :slight_smile: Středa nebo čtvrtek vyhovuje :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch Mě je to jedno, ale Lesnou asi ne, tu mam prochozenou s mužem :slight_smile:)) ten Špilas je fajn, ale je to moc do kopce a ja vždy funim jak prasatko a to jsem ještě nebyla tehu :D tak aby ses na první seznamovací schuzce nezhrozila :DD ale ten Špilas bych brala... a přehrada je taky ok... jak chceš ty??
25. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, držím palce, ať se někdy slezete. Já se přidám až někdy později, zatím chodím do práce, zařizujeme svatbu a pár dalších věcí, tak ještě nějak nemám čas :angry:
25. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek