• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
@kackabk no tak super, pak mi povis, jak se Ti ty vsechny plenky zamlouvaji!!! :wink: :slight_smile: Jinak si z toho vazne nic nedelej!!! :wink: Ja to jeste doposud nemam moc prostudovany, tak ze bych vedela asi velky prd, co bych chtela.. :grinning:

@monulka003 no jasny, pridej se! :wink: Vitame Te! :slight_smile: Dalsi srazik je zhruba az za mesic... :slight_smile: To jeste ale urco pripomeneme!!! :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Tak sjem si volala do Prenatalu, že se obj. na ten ultarzvuk 3/4D, chtěla jsme na 23tt, protože mamka bude mít ten týden narozky a chtěla jsem jí dát ty fotky jako dárek:slight_smile: Ale prý je to moc brzo a obj. mě na 25tt, škoda :fearful:
6. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 ok, tak se tam vsechny potkame!!! :wink: :slight_smile:

@terous1984 Teri, tak neni vsem dnum konec, myslim, ze jeste min.jeden srazik pak naplanujeme.. :wink: A vis co, je to az za mesic, tak ze treba se to nakonec nejak posune, vsak uvidime, casu dost!! :wink: :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka super, to budu moc ráda :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monulka003 a kdepak bydlis, primo v Brne, nebo nekde v okoli?.. :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel za Brnem, v Mokré-Horákov... :frowning2:
6. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monulka003 ahaaa, no tak to nevadi, ja taky jsem mimobrnenska :wink: , akorat uplne jinym smerem, bydlim v Bosovicich, coz je cca 25km od Brna, smer Hodonin...
6. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů, tak to vím přibližně kde to je, zítra máme jet na ryby do Dambořic :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka a na ten sraz jsi jela Leni z práce nebo z domu?? :slight_smile:) to musíš každy den dojíždet, vid :(
6. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast na ten srazik jsem jela ze cvica, zrovna kazdou stredu mam od 14.30 cviceni a pak jsem jela rovnou za Vama... :wink: No jo, kazdy den dojizdim, ale ja jsem v aute, jak ryba ve vode :slight_smile: , tak ze me to jeste prozatim neprestalo zaplat panbuh bavit... :wink: :slight_smile: A jinak bych jela z prace.
6. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na sraziku jsme se bavily o prodejich nemovitosti. Nemate nektera typ na dobreho maklere a realitku v Brne? My prodavame pres Bezrealitky, ale moc se o tom nevi... a RK jsme zkouseli jednou, Realspektrum, ale spoluprace s nimi se nam nelibila, skoncili jsme s nimi po 2,5 mesicich :frowning2:. Tak bychom to radi urychlili jinou realitkou. Nemate typ? Ale jen dobry :wink:
6. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 neee!! Realspektrum nee... tam dělala 2 měsice kamaradka a pekne od tamtud letela, hrozne se tam chovaji :( nebo to bylo credoreal? :D bez realitky je fajn, my tam hledali bydleni, ale je tam malo nabídek a většinou tech, ktere by makleři nechteli, bez fotek apod :slight_smile: ale zkus to dát na sreality.cz tam jsem našli byt ve Slatině, kde jsme bydleli, je tam velky výber :slight_smile:
6. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 já jsem kupovala byt přes AC real v Bystrci tak kdyby jsi chtěla...
6. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 od mýho manžela spolužačka právnička má realitní kancelář, takže právní servis by jsi měla určitě výbornej. A proč jsi skončila s realspektrem? jo jinak jeden známej taky právník od realspektra utekl protože je to tam hrozný...
6. kvě 2011 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Šárka má pravdu nejlepší je to dát na sreality tam je nejvíc nabídek a kouká tam spousta lidí.....
6. kvě 2011 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Mne ale prijde, ze Sreality neni realitka, jen prehled nabizenych realit. Kdyz si vybereme realitku, vetsinou tam nas byt stejne daji. A jinak bychom to museli zase resit "bez realitky".

Nelibil se nam jejich pristup, prvni dva mesice nas byt neinzerovali, pouze na svem webu a s tak pitomym komentarem, ze to byl des. Navic s nami skoro vubec nekomunikovali, chteli jsme od nich i zprostredkovani koupe jineho bytu (bylo by to levnejsi na provizi) a vubec nerespektovali nase pozadavky. Diskuse v podstate zadna, velmi autoritativni pristup... no, tam uz nikdy. A jeste mame spatnou zkusenost s Century 21, zkopirovali z Bezrealitek bez naseho vedomi nas inzerat a normalne nas byt inzerovali na svem webu a v tiskovinach. Odmitali inzerat stahnout dva mesice, az jsem napsala na centralu do Prahy a hrozila trestnim oznamenim, ze bez naseho souhlasu nabizeji k prodeji nasi nemovitost, tak to teda stahli :angry:
6. kvě 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 zkus stránku http://pohodlicko.cz/ tam jsem kdysi hledala a bylo to ok
6. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007
naštěstí si nepíchám nic, mám pozdní srážlivost krve a ještě cosi.
Já do rizikové poradny jdu poprvé v úterý - už teď se těším na to, až na mě přijde řada :angry: :angry: :angry:
To čekání tam je děs.
6. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 na srealitách můžeš inzerovat i ty sama pokud si to chceš prodat sama. Pokud to budeš mít přes realitku, tak ta první co udělá dá to na sreality. Takže pokud to chceš přes realitku tak bych to na sreality určitě nedávala. Ale pokud máš někoho kdo ti udělá úschovu peněz a napíše smlouvy (což ti můžu domluvit s mým manželem za rozumnou cenu - i úschovu peněz (notářskou) i smlouvy) tak tu realitku nepotřebuješ. Jo jediný co pro tebe realitka udělá že bude chodit na prohlídky s potenciálními kupci.

Nebo ti to můžu domluvit s tou manželovou kamoškou a ta ti to bude nabízet, napíše ti smlouvy a údělá ti i tu úschovu. A s tou by byla komunikace určitě lepší.
6. kvě 2011 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Díky, probereme to s manželem :wink:. My nad tím pořád dumáme. Smlouvy máme připravené, už jsme měli kupce, několikrát :angry: , bohužel někteří vůbec nedostali úvěr (ani již přislíbený a podepsaný) nebo neprodali vlastní nemovitost nebo kvůli dědickému řízení a tak... tož už jsem z toho docela otrávená.
6. kvě 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Tak to mas fajn, ja picham, tak jsem se chtela zeptat, jestli Te to taky tak boli, nebo jestli to neumim :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja tam chodim od zacatku, akorat to cekani je tam fakt strasny, zpravidla prijdu kol. 9 a odchazim po 13h. A kdyz to mam absolvovat s prckem nebo zajistovat hlidani, tak je to fuska :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 tak to už jste byli blízko :slight_smile:)) ty banky to zpřísnily bojí se o svoje penízky ...
6. kvě 2011 v 17:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jj, ja vim, uz skoro vubec nepujcuji 100 % castky, zpravidla jen 70 %. A nedaji uver ani tem, co by ho pred casem dostali bez problemu. Treba kdyz sem prijde tehulka, tak je mi jasny, ze Ti nedostanou vubec nic. My bychom uz ted taky nedostali. A plno zajemcu ma uplne naivni predstavy... v sobotu u nas byl borec, prijem podprumerny, sebejistoty jak hrom, ze pozada o uver a do mesice, max. dvou ho bude mit. Tak nasi zajemci v prumeru cekali 3 mesice... a nedostali nikdo z nich :rolling_eyes: . Toz uvidime. My se tu sice nejak seskladame, ale ja se desim, ze najdeme kupce po porodu, az se budu ucit na statnice a obhajobu disertacky... a ja si z toho hodim maslu :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007
no to mi ani neříkej.
Mě řekli, že tam mám být na 12.45 hod ( ale myslím si, že to říkají všem těhulkám).
Představa, že jsi tam ještě s prckem, chudák malej :frowning2: , vlastně oba.
6. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Hm, ono je to tak, ze je tam jeden dr. a lita mezi poradnou, ambulanci, prijmem, odbiha zaroven k porodum i operacim. Se divim, ze to zvlada a neblbne z toho. No, to je taky jeden z duvodu, proc mam z porodu v Bohunkach obavy... za tech par minut, co si odbehne k porodu, si z anamnezy ztezi precte jmeno, natoz prubeh porodu a predchozi problemy :fearful:
6. kvě 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 to je ale hrozný s tím doktorem....ale takhle je to asi i v jiným ne.....to je ten debilní zdravotní systém...
6. kvě 2011 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem se dostala k počítači... Srázek byl super a těším se na další! :slight_smile: Musím vyzkoušet další delikatesky z jejich jídeláku- hlavně ty vafle, co jsem nestihla :grinning:
Tak ta prohlídka bytu dobrý, v neděli přijdou znovu. Ale záleží na bankách, jestli jim dají hypo nebo ne... klasika :confounded: Jinak my to máme u jedné realitky, protože od nich chceme koupit byt. Jednání zatím solidní- I.E.T. reality
Ale jinak s realitkama moc dobrý zkušenosti taky nemáme. Hlavně teda již zmíněné Realspektrum- chtěli jsme od nich byt, který vlastně vůbec nebyl na prodej a nabízeli ho vesele ještě další dva měsíce. Občas nám na mail pošlou nabídky, ovšem úplně jiné než jsme zadali a komunikace nula. Ty sreality taky vidím jako nejlepší řešení krom toho bezrealitky.

Holky, kdyby mi vyšel čas, tak bych se přidala na tu přednášku o látkování :slight_smile: Od pondělí už ale definitivně nastupuju na nemocenskou, tak nevím, jak mi bude... navíc mám zkouškový brr. :angry:
6. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007
myslíš, že na Obilňáku to bude jiný?
Vždyť tam jsou stejní doktoři. A u porodu jsou por.asistentky, ne?
7. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 na Obilňáku je to úplně stejné!!
7. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jj, u porodu jsou por. asistentky a občas tam přijde mrknout doktor, když je nějaký porblém, nebo se šije....
7. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek