• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@andinecka Jasne, jedna porodni asistentka na 6 porodu. Tak jednou za dve hodiny prisla na 10 min. A to jsem lezela a nesmela se hnout, strasne jsem zvracela, po oxytocinu jsem se malem udusila, protoze nikoho nezajimalo, ze jsem astmaticka... jo, a manzela ze pry muzu zavolat az po klystyru, ktery mi ovsem odmitli dat, kdyz se nesmim hybat, takze to malem nestihl :angry:
7. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007
fuj, nestraš nás.
Vím, že to myslíš dobře, ale.....
7. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Včera jsem byla u jedné manželovy kolegyně z práce, co má mimčo a zjistila jsem, že celkem látkuje, dokonce si i něco sama ušila, tak mi ukazovala ty plíny, co má, a když jsem to viděla, přišly mi strašně ztvrdlý - nedokážu si představit, jak se to mimču zamlouvá :confounded: No uvidíme..
7. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 myslím si, že je to extrém, ono taky podle mě záleží hodně na tom, kdo jak snáší bolest, jak komlikovaný má porod, i na štěstí, jaké tam jsou zrovna asistentky. Já znám spoustu holek, co rodily v Bohunicích a moc si to chválí. Ono v každé porodnici je něco! Všude je někdy nejpříjemná asistentka, nebo doktor.
Po tvé zkušenosti bych tam samozřejmě už podruhé nerodila, ale zase kdo tu zkušenost nemá, proč ne?
Známá rodila u Milošů a než ji vůbec přijali, to byla věčnost. Stejně tak někdo nadává na Obilňák, jiný si to tam chválí....
7. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahoj, já bych se přidala na tu přednášku - ale jsem v práci takže to nestihnu, ale látkovat taky chcu - ségra látkuje taky a právě do té brány k dětem chodívá i na ty přednášky - já jsem si říkala že na přednášku půjdu jak nastoupím na dovolenou - přednášky o látkování tam snad jsou často :grinning:
7. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Nj, ja si totiz taky pred prvnim porodem myslela, ze se mnou bude celou dobu porodni asistentka. Ale fakt mela tech porodu sest, takze vubec nestihala a byla jsem tam celou dobu sama. Nastesti jsem rodila jen 3,5h a posledni pul hodiny uz tam byl aspon manzel. Tak je dobry mit nekoho s sebou nebo si zaplatit dulu. Naopak kamoska rodila v mensi porodnici, rodila sice 3 dny, ale celou dobu tam byla uplne sama a vsichni se ji plne venovali, tak na to vzpomina rada.
8. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám takovou nakupovací mánii!!!!
8. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 copak jsi koupila?? :slight_smile:) pochlub se nam :slight_smile:)
8. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek vsak uvidis,jak Ti bude, je to az 20.5. :wink: tak to si dame jeste vedet, jinak se tam potkame... :wink: Ja si budu brat asi jeden dovcu.. :slight_smile:
8. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@falca1 myslis, ze tam ty prednasky jsou nejak casteji? Ja myslela, ze to je jenom kvuli tomu, ze je ten svetovy tyden respektu k porodu?!! :slight_smile:

@snazilka_2011 ja mam taky porad takovou nakupovaci manii, ale docela se drzim... :grinning:
8. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @lennikka holky, no zatím se taky držím, ale to jen proto, že není moc za co nakupovat :wink: Každý den pořád koukám po oblečení, hračkách, nábytku...instpirace pokojíčku...ukládm si to a plánuju co koupím...nejraději bych hned všechno objednala!! :slight_smile:
Včera manžel složil postýlku, tak vložím fotku do alba.... :slight_smile:
8. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já si myslím že ano, ale už o tom přemýšlím že si vemu dovolenou a že tam stejně zajdu - tak se tam asi potkáme - už ti odpověděli jestli se tam registruje?? :slight_smile:
8. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackabk nekde jsem cetla, ze to, ze jsou to plinky ztvdrly, tak mjuze byt taky vodou, myyslim, ze se pak ma neco pridavat do pracky, prave kvuli zmeknuti... :wink: Tak ze to lze jiste nejak resit... :wink:

@snazilka_2011 jj, my jsme byli vcera s manzelem nakupovat barvu na malovani pokojicku a myslela jsem, ze koupime taky postylku, ale zatim jsme nekoupili, protoze manzel vymyslel, ze by bylo lepsi, kdyby ta postylka byla na koleckam.. :wink: coz teda vymyslel dobre! :slight_smile: No tak jsme mysleli, ze se mrkneme jeste na jiny postylky, ale nakonec stejne tu postylku koupime bez kolecek v Ikei a kolecka si tam donamontujeme sami.. :wink:
Kupovali jste postylku taky v Ikei? :slight_smile:
8. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka hrozně jsem chtěla postýlku takovou bílou z Ikei (mám ji i v albíčku), ale nakonec nám nabídla známá (zn.Scarlett), tak jsem si ji od ní koupili i s peřinkama, mantinelem, nebesama..Ale teda pořád na tu Ikeáckou myslím!!! a nejraději bych ji stejně koupila:grinning: A jakou barvu jste koupili? Pokojíček budeme asi malovat na žluto...
Dneska jsme se byli dívat na koberec do děcáku a viděli jsme jeden naprosto úžsnej sv. růžovej jako by s kočičkama Kitty. No nádhera. jenže chtěla bych mít určitě brzo druhé mimi a pokoj budou mít společný a kdyby to pak byl kluk, bylo by blbý mít růžovej koberec:grinning: Škoda.....-)
8. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já jsem se držela a teď už se zase taky nedržím ale snažím se to nepřehánět :grinning:

my jsme koupili včera v baby expert postýlku, fixační podložku, krabičku na dudlík a řetízek na dudlík :grinning:
8. kvě 2011 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jen hezky nakupuj, už se ti termínek blíží:slight_smile:
8. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to jo utíká to :grinning:
8. kvě 2011 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Tak v té Bráně k dětem by to mělo být každý pátek v 10hodin http://www.branakdetem.cz/kurzy.php?id=2, http://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=170 :grinning:
8. kvě 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 ta bila postylka, co mas v albicku, tak je moooc pekna...my mame vybranou takovou tu obycejnejsi, ale taky bilou, protoze budeme mit v pokojicku bilej nabytecek.. :wink:
Jinak barvicku na malovani jsme mela vybranou bud fialkovou nebo takovou tyrkysovou, no a dala jsem nakonec manzelovi vybrat, protoze na me nakonec byla barva kocarku a ten bude do fialova... :wink: No tak ze mame doma kyblik s tyrkysovou barvickou, a myslim, ze bude moc pekna... :slight_smile: :wink: i kdyz budeme chtit taky brzo dalsiho prcka a ja pevne verim, ze druhej prcek bude holcicka... :wink: no a taky budou mit jeden pokojicek, ale ta tyrkysova docela jde i pro tu holcicku... :slight_smile: No a nebo to pak premalujeme... :grinning: A koberecek mame vybranej zelenkavej v Ikei, a ten pujde taky k tyrkysove!!! :slight_smile: Tak ze pohudka.. :wink:

@petrus77 vsak nakupovanicko je potreba.. :wink: teda vseho s mirou, jak se rika!!! :grinning:
8. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pridam :slight_smile: Koukam, ze tady zrovna probirate nakupovaci manii, tak to uz mam nastesti za sebou, spis se snazim brzdit, abych uz nic nekupovala. Mame vsechno po nasem mladem, takze jsem koupila jen par novych hadriku, at ma mlade taky neco jen sveho a jinak se bude proste vsechno dedit :slight_smile:
8. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad tyden respektu k porodu, nevite, jestli se budou nejake prednasky konat i v Brne?
8. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@falca1 ahaaa, no tak to je dobryyy... :wink: Ale ja uz se tam tak tesim toho 20.5. ze u toho datumu asi zustanu... :wink: I kdyz teda prozatim mne na ten mailik ohledne registrace ci rezervace nikdo neodpovedel, tak tam zkusim v pondeli zavolat a zeptat se , jak je to s mistem... :wink: pak dam vedet...
8. kvě 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 mě teda zatím vůůbec:-/
8. kvě 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka taky budeme mít v pokojíčku bílej nábytek, ale s tou postýlku to tak prostě vyšlo:slight_smile: Vyšlo nás to o polovinu levněji, takže tak:slight_smile: Říkám si, že ta postýlka tam bude stejně jen 2 roky a pak koupíme postel:slight_smile:
Tyrkysová je super pro kluka i holčičku:slight_smile: Za to ta růžová tak moc OK není:slight_smile: Fialková zeď se nám taky moc líbí, jen si nejsu jistá, jetsli to není víc holčičí. Ale možná to moc zbytečně řeším:slight_smile: Takže u nás vede žlutá, nebo zelená a na to bych chětla buď nechat nakreslit, nebo nalepit Medvídka Pú:slight_smile:
A kdy budete malovat?:slight_smile:
8. kvě 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ale dyť už jsi 21 týden to už ti taky uteče uvidíš :grinning:
8. kvě 2011 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 určitě .....je to čekání dlouhý ale pak se to zlomí a pak už to utíká rychleji :grinning: si pamatuju když jsem byla tak ve 12 týdnu a neměla jsem břicho a chtěla jsem už mít břicho a teď když už mám břicho tak už zase chcu aby byl venku :grinning:
8. kvě 2011 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 a ve kterém týdnu se ti to zlomilo a začalo ti to rychleji utíkat? :slight_smile:
Já si dnes zkoušela nějaký oblečení (rifle) a zhrozila jsem se!! Některý nepřetáhnu ani přes zadek:frowning2:
8. kvě 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak od toho 20. týdne mě přijde že to utíká rychleji. Jako normální rifle? ty jsem oblíkla tak do toho 22. tt a nosila jsem je rozpelý i když byly bederní......mě hrozně tlačil ten pásek....

z toho si nic nedělej to pak všechno zhubneš uvidíš :grinning:
8. kvě 2011 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 no já jsem je nemohla nosit už od začátku těhu, protože jako by se mi hned rozšířila pánev, nebo co. Zatím jsem přibrala 2,5kg, ale jak vidím, už teď se do něčeho vůbec nevejdu:frowning2:
8. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek