Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
petrus77
8. kvě 2011
@snazilka_2011 tak pokud jsi přibrala jen 2,5 kg tak to je v pohodě 😃
snazilka_2011
8. kvě 2011
@petrus77 taky jsem si to do dneška myslela😃
sarkast
8. kvě 2011
@snazilka_2011 jj, my máme postýlku složenou už přes měsíc 😃 a jen se na ni práší, budu ji muset oprášit, než tam dám pak malpu za cca 3 měsíce 😃 aby tam ještě nebyly na ní pavučiny 🙂))
sarkast
8. kvě 2011
@lennikka kam budeš volat? 🙂) teda ja vím, kam ale kde jsi vzala číslo, na těch strankách bylo? Mě taky totiž nikdo neodpovedel, psala jsem ve čtvrtek 🙂) a nic... Mužeš mi sem prosím hodit ten kontakt, díky moc 🙂
falca1
8. kvě 2011
@snazilka_2011 ježiši, 2,5kg - to jsi teda dobrá tak málo - já jsem přibrala 6kg a to mi ségra pořád říká že měla v téhle době 2xtolik 😃
My budeme mít v ložnici takovou netradiční kolíbku - zelenou poděděnou asi po 4lidech i po mě - naposledy ji měl teďka synovec 😃
kackaberuska
8. kvě 2011
@kackabk super napad s tou on-line tabulkou. Prihodim tam tu svoji. Akorat nevim, kam dat viditelne ten odkaz pro vsechny holciny, ktere treba neprocitaji celou diskuzi...https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=cs
kackabk
9. kvě 2011
@kackaberuska No prima, já si říkala, že to musí udělat někdo, kdo se tu orientuje 😉 Ještě jsem tam dala řazení dle TP, ať je přehlednější, kdy na to kdo půjde :-N No udělám pokus se zviditelněním a pak prostě ten odkaz sem tam do diskuze hodit 😉
kackabk
9. kvě 2011
🙂 😉 😃 :-N x-) !!!!!!!! HOLKY, VŠECHNY POVINNĚ SÉÉÉM NA TENTO ODKAZ A DOPLNIT, CO CHYBÍ!!!!! 🙂 😎 :-p 😃

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSx...
ivuska22
9. kvě 2011
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vyšla vám některé z výsledků krve hodnota cytomegalovirusu (CMV) IgG pozitivní? nevíte zda se tím nějak trápit? Jinak zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jak mimi povyrostlo a jestli je vše ok. Dneska na mě nějak padla depka, aby bylo mimčo v pořádku.
lennikkaautor
9. kvě 2011

@snazilka_2011 malovat budeme ted o vikendu, teda snad!!! ...nez k necemu vzdycky manzu dokopu, tak utece mesic... 😃 Sice uz mame koupenou barvu, ale to u nas nic neznamena...protoze kdyz jsem teda rikala, ze bysme mohli pristi vikend vymalovat, tak mi bylo receno, no tak uvidime, vsak casu je dost.... 😎 klasika 😃
Ja jsem docela ted ulitla na fialovou, ve vsech odstinech... 😉 Tak ze proto jsem chtela i do fialkova vymalovat, no a prave manzel rika, ze z pohledu kluka je proste fialova blba... :-S Tak ze vyhrala tyrkysova... 😉 🙂

@sarkast rano jsem mela v mailu odpoved, ze rezervace neni nutna ani platba predem, tak ze asi proste jenom prijdeme a v pohode.. 😉

@falca1 koukala jsem do albicka na Tvoje brisko a myslim, ze jsme tam stejne a take mam 6kilo nahore a porad si rikam, jak rostu... 😃 Tak to me docela uklidnujes, kdyz segra rika, ze uz v te dobe mela jednou tolik... 😉 🙂
snazilka_2011
9. kvě 2011
@lennikka s tím dokopáváním to moc dobře znám🙂 A budete mít celý pokoj tyrkysový, nebo třeba jen jednu zeď? U nás to zatím vypadá na malování v červnu🙂
Fialová je krásná, taky ji mám moc ráda!🙂
lennikkaautor
9. kvě 2011
@snazilka_2011 nene, nejspis jenom dve steny, to bude az az.. 😉 Jinak to vypada, ze nakonec taky nebudeme kupovat novou postylku... 😞 o vikendu nam volali manzel.rodice, ze od nekoho sehnali, je to klasika drevena..no a je samoze zadarmo. Tak jsem zvedava, jak bude vypadat, no a kdyz tak ji natreme na bilo, aby nam to vsechno pekne ladilo... 😉 🙂 No tak snad bude dobra...trosku se toho ale desim.. :-S
sarkast
9. kvě 2011
@lennikka no ja spíše čekala, že nám udělají nejakou rezervaci, protože ted je sice místo, ale až se to bude blížit, třeba si pak nebudeme mít kde sednout 🙂) a bude sedet třeba nekdo, kdo se o tom dovedel v ten den a to me pekne naštve 😃 mě taky přišla odpoved, stejna jako tobe 🙂)
sarkast
9. kvě 2011
Holky, kdyby šel někdo zítra na GLUKOZOVÝ TEST do Židenic na Viniční na 7:00 ja tam budu taky 😉) už se na tu sladkou mnamku moooc těším! 😃 😃 😃 a pak Vám poreferuju, jaký to byl zážitek 😉
petrus77
9. kvě 2011
@sarkast držím pěstí ať to dobře dopadne 😃 pak nám napiš zážítky 😃
petrus77
9. kvě 2011
@sarkast doporučuji před spaním ani večer nejíst žádné sladkosti a nepít nic sladkého jinak ti to zítra vyskočí.......nevím teda jestli je to pravda, ale prý to na ten test má vliv četla jsem to na internetu
sarkast
9. kvě 2011
@petrus77 oki, mě říkala doktorka, že od 19 večer nesmím jíst ani pít, ale neslazenou vodu mužu 🙂) tak uvidim, asi se ještě trochu kolem 21 najím, chlebík se sýrem, nebo tak, nebo to těch 12 hodin nevydržím 🙂 díky za radu...
sarkast
9. kvě 2011
HOLKY! Našla jsem super obchůdek, teda přes internet, doporučila mi ho kamaradka, donesla mi po mimi oblečky a jsou krasně barevne a pestre, tak jsem chtěla vedet odkud je koupila a je to tady http://www.detsky-obleceni.cz/katalog.php?stran...
Obchudek Lucinka, mají tam krásné bodýčka za 49,- v několika krásných barevných variacích a i overálky moc pěkný za 89,- 99,- jen co mi příjdou prašule, budu tam objednávat set do porodnice 🙂) mají taky moc pěkné! A nějaké body a overalky, ale už jen vel 62 😃 56 už mám dost!! 😉
snazilka_2011
9. kvě 2011
Holky, právě mě psala kamarádka, že se jí v 11:30 narodil prďolka🙂!!3,70 a 51cm🙂 Rodila v Bohunicích🙂
kackabk
9. kvě 2011
@sarkast Já tam byla před necelým měsícem na té cukrovce - myslím, že tam mají ten nápoj v dobré formě, žádný slizký sirup, prostě hodně sladký nápoj srovnatelný se žlutou točenou limonádou bez bublinek 😉 Nejhorší mi přišlo to nejezení - v 19 jsem si dala véču a pak to vydržela jen o tý vodě, ten nápoj jsem téměř vyexovala a vše v poho, tak neboj 😉
snazilka_2011
9. kvě 2011
@sarkast JÉÉ, děkuji za typ!! Už taky koukám a něco určitě objednám🙂 Ty soupravy do porodnice jsou super! Za 219Kč...paráda.-) Děkuji🙂
lennikkaautor
9. kvě 2011
@sarkast no joo, tak uvidime, kdyz tak se budeme drat o misto... 😃 nebo budeme pozadovat zidlicky a nebo vraceni vstupneho.. 😃 Jinak na zitrek Ti drzim moc pesticky... 😉 Pak pisni, jak Ti to dopadlo.. 🙂
Ja jdu ve ctvrtek na tu Zahradnikovu na 6.30, tak jsem na to zvedeva... 🙂
A doktorka mi nic takoveho nerikala, ze nemam nic jist ani pit od sedmi od vecera!!! ]-( To je teda vyborny!!! Potom se ani nedivim, ze jsou ty vysledky z casti i zkresleny... :-|

@petrus77 no tak to je dobry vedet o tom, ze se nema jist nic sladkyho vecer pred... 😉
petrus77
9. kvě 2011
@lennikka já to nevěděla a cpala jsem se až do večera sladkostma ...tak možná proto mám ten cukr zvýšený, protože ty hodnoty naměření cukru jsou prý přísnější pro těhule než pro normální cukrovkáře 😞
petrus77
9. kvě 2011
@lennikka mě to taky doktorka neřekla a já blbec se celý den ládovala sladkostma a zalila to večer sladkou limčou......
petrus77
9. kvě 2011
tak mi dneska přišli věci z baby expertu ....matrace kokos/molitan, peřinka a polštář, povlečení, plýnky.....všechno je krásně příjemný....těším se až to naaranžuju a pak dám foto do alba 😃
lennikkaautor
9. kvě 2011
@petrus77 hm, tak to je pak jasny, to je nespravedlivy... 😞 A uz Ti dala doktorka nejakou tu dietku?
jeee, novy vecicky!! ..tak to pekne nafot, at se mame taky cim kochat... 😉

@sarkast no jooo, super ceny...paradni typ! Super! 😉 🙂
sarkast
9. kvě 2011
@kackabk ty jsi tam byla před měsícem? 🙂)) ještě že na mě nemužou na pohled poznat, ve kterem jsem tt 🙂) díky za info, trošku jsi mě uklidnila 🙂 ja se bala, že to bude lepkave a huste 😃 citron jsi měla sebou? Ta sestra v tel říkala, že nemusím nosit, že oni ho tam dávaji automaticky 🙂)
veruska007
9. kvě 2011
Ja jdu do Zidenic ve ctvrtek. Dostala jsem nejaky papir specialne od nich, je tam psano, ze 12h pred vysetrenim nejist a nepit nic nez vodu. Se tesim 😞. Dnes se mi o tom uz aj zdalo.

To je sranda, jak se kluci rodi tesne pred podavanim jidla 😃 . Casteji nez holky.

Jinak my mame taky postylku jeste po mamince a pro Vojtiska budeme mit po mne. A jsou to dobre postylky, sice uz tam nefunguje spousteni postranice, ale jinak super, urcite pevnejsi nez ty soucasne postylky. Srovnavala jsem u kamaradek 😉. No, a kolecka nepojizdeji, ale to je jedno, budeme mit domaci kocarek, takovy ten s vypletem, vypada jako kosik, minule jsme ho hodne vyuzivali.
sarkast
9. kvě 2011
@petrus77 taky se pak kouknu... 😉 a kupovala jsi tam i chránič nepropustný matrace? Ja se tam ted dívám a mají tam za 206,- ale PVC a frote??? Ja myslela, že je to jen PVC :-|
sarkast
9. kvě 2011
@veruska007 a dáš sem fotečku? Moc si neumím představit ten výplet 😉 takže tam jdeš nakonec taky?? Říkala jsi, že u druheho mimi nepujdeš 🙂 ale svědomí ti nedá, vid 🙂 🙂