• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 tak pokud jsi přibrala jen 2,5 kg tak to je v pohodě :grinning:
8. kvě 2011 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 taky jsem si to do dneška myslela:grinning:
8. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, my máme postýlku složenou už přes měsíc :D a jen se na ni práší, budu ji muset oprášit, než tam dám pak malpu za cca 3 měsíce :D aby tam ještě nebyly na ní pavučiny :slight_smile:))
8. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka kam budeš volat? :slight_smile:) teda ja vím, kam ale kde jsi vzala číslo, na těch strankách bylo? Mě taky totiž nikdo neodpovedel, psala jsem ve čtvrtek :slight_smile:) a nic... Mužeš mi sem prosím hodit ten kontakt, díky moc :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ježiši, 2,5kg - to jsi teda dobrá tak málo - já jsem přibrala 6kg a to mi ségra pořád říká že měla v téhle době 2xtolik :grinning:
My budeme mít v ložnici takovou netradiční kolíbku - zelenou poděděnou asi po 4lidech i po mě - naposledy ji měl teďka synovec :grinning:
8. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk super napad s tou on-line tabulkou. Prihodim tam tu svoji. Akorat nevim, kam dat viditelne ten odkaz pro vsechny holciny, ktere treba neprocitaji celou diskuzi...https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=cs
8. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska No prima, já si říkala, že to musí udělat někdo, kdo se tu orientuje :wink: Ještě jsem tam dala řazení dle TP, ať je přehlednější, kdy na to kdo půjde :sweat_smile: No udělám pokus se zviditelněním a pak prostě ten odkaz sem tam do diskuze hodit :wink:
9. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: !!!!!!!! HOLKY, VŠECHNY POVINNĚ SÉÉÉM NA TENTO ODKAZ A DOPLNIT, CO CHYBÍ!!!!! :slight_smile: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=en&authkey=CKTT9qoL
9. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vyšla vám některé z výsledků krve hodnota cytomegalovirusu (CMV) IgG pozitivní? nevíte zda se tím nějak trápit? Jinak zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jak mimi povyrostlo a jestli je vše ok. Dneska na mě nějak padla depka, aby bylo mimčo v pořádku.
9. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@snazilka_2011 malovat budeme ted o vikendu, teda snad!!! ...nez k necemu vzdycky manzu dokopu, tak utece mesic... :grinning: Sice uz mame koupenou barvu, ale to u nas nic neznamena...protoze kdyz jsem teda rikala, ze bysme mohli pristi vikend vymalovat, tak mi bylo receno, no tak uvidime, vsak casu je dost.... :sunglasses: klasika :grinning:
Ja jsem docela ted ulitla na fialovou, ve vsech odstinech... :wink: Tak ze proto jsem chtela i do fialkova vymalovat, no a prave manzel rika, ze z pohledu kluka je proste fialova blba... :confounded: Tak ze vyhrala tyrkysova... :wink: :slight_smile:

@sarkast rano jsem mela v mailu odpoved, ze rezervace neni nutna ani platba predem, tak ze asi proste jenom prijdeme a v pohode.. :wink:

@falca1 koukala jsem do albicka na Tvoje brisko a myslim, ze jsme tam stejne a take mam 6kilo nahore a porad si rikam, jak rostu... :grinning: Tak to me docela uklidnujes, kdyz segra rika, ze uz v te dobe mela jednou tolik... :wink: :slight_smile:
9. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka s tím dokopáváním to moc dobře znám:slight_smile: A budete mít celý pokoj tyrkysový, nebo třeba jen jednu zeď? U nás to zatím vypadá na malování v červnu:slight_smile:
Fialová je krásná, taky ji mám moc ráda!:slight_smile:
9. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 nene, nejspis jenom dve steny, to bude az az.. :wink: Jinak to vypada, ze nakonec taky nebudeme kupovat novou postylku... :frowning2: o vikendu nam volali manzel.rodice, ze od nekoho sehnali, je to klasika drevena..no a je samoze zadarmo. Tak jsem zvedava, jak bude vypadat, no a kdyz tak ji natreme na bilo, aby nam to vsechno pekne ladilo... :wink: :slight_smile: No tak snad bude dobra...trosku se toho ale desim.. :confounded:
9. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no ja spíše čekala, že nám udělají nejakou rezervaci, protože ted je sice místo, ale až se to bude blížit, třeba si pak nebudeme mít kde sednout :slight_smile:) a bude sedet třeba nekdo, kdo se o tom dovedel v ten den a to me pekne naštve :D mě taky přišla odpoved, stejna jako tobe :slight_smile:)
9. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby šel někdo zítra na GLUKOZOVÝ TEST do Židenic na Viniční na 7:00 ja tam budu taky ;)) už se na tu sladkou mnamku moooc těším! :grinning: :grinning: :grinning: a pak Vám poreferuju, jaký to byl zážitek :wink:
9. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast držím pěstí ať to dobře dopadne :grinning: pak nám napiš zážítky :grinning:
9. kvě 2011 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast doporučuji před spaním ani večer nejíst žádné sladkosti a nepít nic sladkého jinak ti to zítra vyskočí.......nevím teda jestli je to pravda, ale prý to na ten test má vliv četla jsem to na internetu
9. kvě 2011 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 oki, mě říkala doktorka, že od 19 večer nesmím jíst ani pít, ale neslazenou vodu mužu :slight_smile:) tak uvidim, asi se ještě trochu kolem 21 najím, chlebík se sýrem, nebo tak, nebo to těch 12 hodin nevydržím :slight_smile: díky za radu...
9. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY! Našla jsem super obchůdek, teda přes internet, doporučila mi ho kamaradka, donesla mi po mimi oblečky a jsou krasně barevne a pestre, tak jsem chtěla vedet odkud je koupila a je to tady http://www.detsky-obleceni.cz/katalog.php?strana=3&typ=1636&kategorie=109190&vel=62
Obchudek Lucinka, mají tam krásné bodýčka za 49,- v několika krásných barevných variacích a i overálky moc pěkný za 89,- 99,- jen co mi příjdou prašule, budu tam objednávat set do porodnice :slight_smile:) mají taky moc pěkné! A nějaké body a overalky, ale už jen vel 62 :grinning: 56 už mám dost!! :wink:
9. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, právě mě psala kamarádka, že se jí v 11:30 narodil prďolka:slight_smile:!!3,70 a 51cm:slight_smile: Rodila v Bohunicích:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Já tam byla před necelým měsícem na té cukrovce - myslím, že tam mají ten nápoj v dobré formě, žádný slizký sirup, prostě hodně sladký nápoj srovnatelný se žlutou točenou limonádou bez bublinek :wink: Nejhorší mi přišlo to nejezení - v 19 jsem si dala véču a pak to vydržela jen o tý vodě, ten nápoj jsem téměř vyexovala a vše v poho, tak neboj :wink:
9. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast JÉÉ, děkuji za typ!! Už taky koukám a něco určitě objednám:slight_smile: Ty soupravy do porodnice jsou super! Za 219Kč...paráda.-) Děkuji:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast no joo, tak uvidime, kdyz tak se budeme drat o misto... :grinning: nebo budeme pozadovat zidlicky a nebo vraceni vstupneho.. :grinning: Jinak na zitrek Ti drzim moc pesticky... :wink: Pak pisni, jak Ti to dopadlo.. :slight_smile:
Ja jdu ve ctvrtek na tu Zahradnikovu na 6.30, tak jsem na to zvedeva... :slight_smile:
A doktorka mi nic takoveho nerikala, ze nemam nic jist ani pit od sedmi od vecera!!! :angry: To je teda vyborny!!! Potom se ani nedivim, ze jsou ty vysledky z casti i zkresleny... :unamused:

@petrus77 no tak to je dobry vedet o tom, ze se nema jist nic sladkyho vecer pred... :wink:
9. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já to nevěděla a cpala jsem se až do večera sladkostma ...tak možná proto mám ten cukr zvýšený, protože ty hodnoty naměření cukru jsou prý přísnější pro těhule než pro normální cukrovkáře :frowning2:
9. kvě 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka mě to taky doktorka neřekla a já blbec se celý den ládovala sladkostma a zalila to večer sladkou limčou......
9. kvě 2011 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dneska přišli věci z baby expertu ....matrace kokos/molitan, peřinka a polštář, povlečení, plýnky.....všechno je krásně příjemný....těším se až to naaranžuju a pak dám foto do alba :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrus77 hm, tak to je pak jasny, to je nespravedlivy... :frowning2: A uz Ti dala doktorka nejakou tu dietku?
jeee, novy vecicky!! ..tak to pekne nafot, at se mame taky cim kochat... :wink:

@sarkast no jooo, super ceny...paradni typ! Super! :wink: :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk ty jsi tam byla před měsícem? :slight_smile:)) ještě že na mě nemužou na pohled poznat, ve kterem jsem tt :slight_smile:) díky za info, trošku jsi mě uklidnila :slight_smile: ja se bala, že to bude lepkave a huste :grinning: citron jsi měla sebou? Ta sestra v tel říkala, že nemusím nosit, že oni ho tam dávaji automaticky :slight_smile:)
9. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu do Zidenic ve ctvrtek. Dostala jsem nejaky papir specialne od nich, je tam psano, ze 12h pred vysetrenim nejist a nepit nic nez vodu. Se tesim :frowning2:. Dnes se mi o tom uz aj zdalo.

To je sranda, jak se kluci rodi tesne pred podavanim jidla :grinning: . Casteji nez holky.

Jinak my mame taky postylku jeste po mamince a pro Vojtiska budeme mit po mne. A jsou to dobre postylky, sice uz tam nefunguje spousteni postranice, ale jinak super, urcite pevnejsi nez ty soucasne postylky. Srovnavala jsem u kamaradek :wink:. No, a kolecka nepojizdeji, ale to je jedno, budeme mit domaci kocarek, takovy ten s vypletem, vypada jako kosik, minule jsme ho hodne vyuzivali.
9. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 taky se pak kouknu... :wink: a kupovala jsi tam i chránič nepropustný matrace? Ja se tam ted dívám a mají tam za 206,- ale PVC a frote??? Ja myslela, že je to jen PVC :unamused:
9. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 a dáš sem fotečku? Moc si neumím představit ten výplet :wink: takže tam jdeš nakonec taky?? Říkala jsi, že u druheho mimi nepujdeš :slight_smile: ale svědomí ti nedá, vid :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek