• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Dr. rikala, ze je to povinne :frowning2:. Pekne se mi to prodrazi, budu muset zaplatit brachovi za hlidani :sweat_smile: . 2,5h v cekarne s prckem fakt travit nechci. Bych tam nesedela "v klidu", jak pisou, ze je to potreba. Fotku bohuzel nemam, o vsechny elektronicke fotky jsme prisli s externim diskem a ted ho mame slozeny u dedecka. Zkusim poslat odkaz na podobny.
9. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://kocarek-bazar.sbazar.cz/hluboky-kocarek-prouteny-hodonin-o5522146.html. Něco podobného, oddělali jsme boudičku, barva je jinak košatina plus modrý podklad s drobnými kvítky, bílá tenká kolečka. Hlavně hluboká korba, Honzík v tom doma spával skoro do roku, do košíku nevlezou děti cca od 3 měsíců.
9. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 koukám, že každa Mudr. si říká co chce... ale ja bych raději, aby mi řekla, že tam musím, než že tam nemusím jit :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 to je pěkný, takový retro :dizzy_face: už se vidim s ním na zahradě u našich :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44703511&tab=1

Tady je taky takový. Zevnitř do toho byla bílá vložka a ještě molitanová matrace, vypadalo to dobře. Madlo jsme sklopili dolů, boudička byla vyšisovaná, tak tu jsme vyhodili, nánožník taky nepoužíváme (ale seděl skvěle na autosedačku). A bylo to fakt super, později jsme místo boudičky přidělali z drátku půloblouček a věšeli tam malému hračky. Hlavně nás stál 300,- a využili jsme ho hodně. Na balkon teda neprojedu, ale korba šla sundat a položit na balkon bez podvozku. Máme malý byt, projela jsem ale všude, teda krom wc a malý byl pořád s námi :wink:
9. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U dědečka je ještě po mamince tenhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44510730&tab=3

Ale má malou ložnou plochu, děti tam ležely snad na polštáři a v pololehu. Brácha tam vlezl naposled o křtinách, tak ve 2 měsících. No, a u našich na návštěvě jsme malýho předchovávali v prádelním koši. Ono je dobré mít dítě během dne mimo běžnou postýlku, lépe si pak zvykne na denní a noční režim.
9. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 GTT povinne neni, nikdo te k zadnemu vysetreni nutit nemuze. Druha vec je, jak je to prinosne a pro koho. Pokud jsi s tim u prvniho tehu zadne problemy nemela, v rodine neni cukrovka, tak bych se s tim nestresovala. My ale treba mame v rodine cukrovku, takze me to teda moje PA velmi doporucila. Ale taky uz ted se toho desim, minule jsem tam malem sebou svihla o podlahu :confounded:
@sarkast ten chranic matrace s frote je v podstate klasicke frote natahovaci prosteradlo, ale navic zespodu to ma tu pvc vrstvu. takze teoreticky ta tom uz muze mimco primo spat. Ja teda navic jeste davala ciste bavlnene prosteradlo, aby to maleho neskrabalo. Jinak je to i vcelku fajn s tou bavlnou navic, maly se mi na tom nikdy nijak zasadne nepotil :wink:
9. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
to oblečení je moc krásný. Hlavně ty soupravy do porodnice.
9. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka zítra jdu k tomu dietologovi tak jsem zvědavá co mi řekne :unamused:
9. kvě 2011 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
večer dám do alba konečně ty fotky. Přítel byl na tom soustředění a vzal foťák.
Je tam ta vanička.

9. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já jsem nevěděla jestli chránič zvlášť tak jsem koupila nepropouštěcí prostěradlo.....z vrchu je froté a zespodu je našitý igelit ...
9. kvě 2011 ve 14:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
tak nám zbývá už "jen" 91 dní.
9. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andinecka waaauuuu :slight_smile:) už se těšíš?? Ja hrozně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast
já se taky moooc těším :slight_smile: :dizzy_face:
Dnes jsem zase třídila další oblečení. Malá má toho víc než já.
Těším se na 1.6. mám velkej ult a tak naši malou zase uvidím. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andinecka @sarkast ještě 135 dní...... já se taky těšíííííííííím :slight_smile: :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chranic matrace ani nepropustne prosteradlo jeste dlouho potrebovat nebudete, to az se mimco zacne pocuravat pri odnaucovani z plinek. Ja to taky nakoupila a zbytecne, jeste porad jsme to nepouzili a je zbytecne to davat pod dite, kdyz to nepotrebuje. Zpocatku sem tam ublinkne, ale na to staci plinka pod hlavicku :wink:.
9. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
postýlku a povlečení jsem dala do svýho alba (co už jsme koupili) kdo chcete tak koukněte :grinning:
9. kvě 2011 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že jsme nepropouštěcí prostřeradla koupili zbytečně :grinning: no co už .....a já už jenom 75 dní!!! :grinning: a taky se těším :grinning:
9. kvě 2011 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahoj, tak jsem si dala na 20.5 dovču a půjdu se kouknout na tu přednášku - ale stejně se asi zaregistruju - možná :grinning:
No 6kg nahoře - teda asi tak 5-6 - podle toho kolikrát večer jdu na wc :grinning: :grinning:, Ségra opravdu za celý těhu měla asi 16kg nahoře - a měla 1kluka- ten měl pod 3,4kg :wink:
9. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast No já tam byla hned druhý den, co mi dr. vypsala žádanku - jsem nevěděla, jaké jsou objednávací doby, a když mi do telefonu řekla "tak mohla byste zítra na sedmou" a další dva termíny na osmou, tak jsem si řekla, že čím dřív to budu mít z krku a čím dřív ráno, tím líp :wink: Takže jsem tam byla fakt dost brzy... Jo a ten nápoj měl fakt citronovej nádech - jak se na to každý šklebil, tak jsme pak na sebe s holkama koukaly, že to vůbec není taková hrůza, jak se traduje :wink: Jo a taky jsem tě chtěla pochválit za ten odkaz na obchůdek - fakt paráda :slight_smile:
9. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím poraďte mi, na ten ultrazvuk ve 20tt bych snad měla jít na Veveří. Vadí kdž půjdu 19tt? Nebo spíš je dobré až v 21tt. Já v tom 20 nemůžu a chci vědět pohlaví co nejdříve. díky
9. kvě 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka na ten ultrazvuk bys měla jít 19+O a víc. Ve 21tt to jde taky, kamarádka jde taky ve 21.
9. kvě 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka ma se chodit od toho 20tt, ale jde to i pozdeji. Jde hlavne o VV srdce a VVV, takze kdyz jsi o tyden vic, je to jen lepe videt, kdyz jsi o tyden mene, nemuselo by byt videt vse, co je potreba na kontrolu. A neboj, pohlavi se uz nezmeni, takze muzes zacit trenovat trpelivost, na konci pri cekani na porod se to bude docela hodit :wink:
9. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka mě si doktorka k sobe objednala na 20tt a rekla mi, ze na ultrazvuk se mam objednat az potom, takze jdu v 21tt
holky a vypada to, že se mi mozna poštěstí prijít 20.5. na ten bazárek do Brány, takže to možna taky spojim s tou prednaskou. Snad se tam vsechny vejdeme :grinning:
9. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska super :slight_smile: tak se tam uvidime, už je nas kolik, 4??? To bude zase drbárna :dizzy_face: :wink:
9. kvě 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011
já mám 26.9. svátek - tak tvoji holčičku budu mít jako dáreček :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast fakt super obchůdek. díky za tip. Neudelame holky nejakou hromadnou objednavku, at se vyplati postovny? Udelala bych na to zase nejakou on-line tabulku...Co vy na to?
9. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska taky mě to napadlo!!:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Tak proč ne, jsem pro, ačkoliv to poštovné tam není žádná hrůza :wink: Jo a mám dojem, že toto některé zboží jsem viděla v obchůdku v Kohoutovicích (Palapalina) - zastávka Stamicova, když jedete od města nahoru, tak po pravé straně, kdybyste to někdo chtě vidět naživo :wink: Ale samozřejmě tam toho nemají tolik, jako v tom eshopu
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, přeju Ti hodně štěstíčka na zítřejším vyšetření:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek