• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@andinecka jéé:slight_smile: ty máš krásný datum porodu, 8.8:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka třeba se ti bude ta postýlka líbit:slight_smile: Taky jsem měla tendenci ji natřít na bílo, ale byla by to asi škoda..kdo ví, jak by pak vypadala:grinning:
9. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
datum je to pěkný, ale myslím, že nebude pro nás :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka .-) ty nemáš termín 8.8.?:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska kdyby jste dělali hromadnou objednávku tak já bych se přidala :grinning: ten obchůdek je vážně skvělej díky za tip.
10. kvě 2011 v 07:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
termín mám 8.8., ale myslím si, že se malá narodí dřív.
Včera mě zase chytly ty záda, jsem zvědavá, co mi na to řekne doktorka.
10. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk @snazilka_2011 @petrus77 Tak už nás pár zájemkyň je, tak jsem udělala další záložku v naší tabulce se svojí vzorovou objednávkou. Snad to bude takto fungovat. Píší, že každý nákup nad 3000,- sleva 5 %, 5000,- sleva 10%, 10000,- sleva 15 %, 15000,- sleva 20 %. A NÁKUP NAD 1100,-KČ - ODESÍLÁM NA VLASTNÍ NÁKLADY - To bychom mohly mít určitě, co? :slight_smile:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=cs
@sarkast taky držím pěsti k vyšetření
10. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska holky, tak to jste zase vymysleli bajecne.. :wink: tak to ja se pridam taky, urcite! Akorat dneska jsem v Praze a zitra moc v praci nepobudu, tak ze se na to podivam az koncem tydne... :wink:

@snazilka_2011 jj, myslim, ze postylka bude v pohode... :wink: Jo a vcera zmena, o vikendu malovat nebudeme, protoze je na to porad dost casu.... :grinning:

10. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska @lennikka Já taky doufám, že se na tu objednávku úplně moc spěchat nebude, já bych sice na všech takových stránkách mohla trávit hodiny, jenže bohužel je tu ten detail, že musím taky dělat i něco jinýho :grinning:

S tím malováním - my se konečně o víkendu dostanem do našeho nového bytu, který nejdřív překopem (podlahy, rozvody, futra, ...), tak jsem zvědavá, kdy se k malování dostaneme my :sweat_smile: Jestli na mě poleze hnízdění, tak si asi na tom staveništi hodím mašli :grinning:
10. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka No zapsala jsem si toho 20.5. do deníčku, tak mi musí být dobře :slight_smile: ale včera jsem chodila necelou hodinku po Olympii a břicho mě z toho bolí ještě dneska. :unamused: Ale látkovat bych chtěla, takže pokud mi to nevyjde, budete mi muset všechno převyprávět :grinning:

@sarkast Teda, to je super obchod!! Ale proč jsi musela dát odkaz až když mám všechno oblečení nakoupenéééé :rolling_eyes: :grinning: Každopádně jsem si to hned uložila a holt si počkám až malá doroste do 68. Tuhle velikost ještě nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

10. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já si konečně včera dovezla oblečení pro miminko po neteřince. Neměla jsem ani jeden kousek, pouze zavinovačky. Sestra mi říkala, že je tam toho po malé dost a nic kupovat nemám. Jako oblečení možná dost je, ale hodně je toho fakt starého. :frowning2: Body skoro žádné, ponožečky jen ozdobné a pletené... Takže asi začnu něco dokupovat. Ráda se připojím k té objednávce, jen je otázka, kdy máte v plánu to objednat, protože přece jen čekám miminko o maličko dřív než většina :slight_smile: A s velikostma opravdu nevím, sestra sbalila dohromady oblečky 0-3 měsíce, ale většinou na visačce není žádný údaj, tak ani netuším, co kdy miminku bude a co vlastně potřebujeme dokoupit.
Malovat budeme si druhý víkend v červnu, jen zvažujeme, zda zvládneme vymalovat celý byt sami nebo si máme vzít firmu...
10. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska Kaci, tak dej do placu nejakej termin uzavreni objednavek.. :wink: Ja bych byla pro klidne az konec pristiho tydne, treba do toho 20.5. to by bylo idealni... :slight_smile: Ale necham to na vas! :slight_smile:

@lutsousek no super, tak to uz budeme mit takovej malej srazik toho 20.5., tak jsem zvedava, kolik se nas tam sejde a jestli pro nas budou mit nejake volne zidlicky... :grinning: Doufam, ze Ti bude dobre a dorazis... :wink: :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ještě nevím, co objednat :confused: Ještě se dojdu dneska podívat, do toho kamenného obchodu, jak psala @kackabk mám to kousek. Dám pak vědět, jestli to tam měli a jak to vypadalo. Některé ty věcičky jsou sice levné a hezké, ale vypadají dost průhledně :unamused:
Uzávěrka objednávek obchůdku Lucinka 22.5.2011 (aby to došlo a předaly jsme si to dřív, než některé porodí :slight_smile: ):
https://spreadsheets.google.com/a/kotara.cz/spreadsheet/ccc?hl=cs&key=tsHsnf_c-dvFwV5zXEjUG3w&authkey=CKTT9qoL&hl=cs#gid=3
10. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak uvidíš, třeba to vyjde:slight_smile: A když ne, tak aspoň budeš mít malinkou u sebe dřív:slight_smile:
10. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže HOLKY!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Byla jsem na glukoz.testu v Židenicích a je to POHODA!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Je to normalní minerálka, třeba poděbradka s příchutí citronu, čírí vodička, jen bez bublinek :wink: :wink: vypila jsem to na 2x a bylo... Fakt to není špatné... takže se vůbec nebojte, nevím teda jak to je kde jinde, ale Židenice jsou v pohodě... Milá sestra, sedačky a otevřené okono, kde proudí vzduch :slight_smile:) Kdybych vedela, že je to tak v pohodě, ani bych chudáka chlapa netahala sebou :slight_smile:) jen ty dvě hodiny sedet a čekat, je dost obtížný, aspon teda pro mě :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska děkuji, už to máme za sebou a v klííídu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, děkujeme za info! Já jdu na vyšetření začátkem června, tak aspoň vím, na co se těšit:slight_smile:
A budeš mít taky výsledky zítra?
10. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ja se nemužu do te složky dostat :frowning2: je to normální?? :unamused:
10. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, zítra to kurýrem budou posílat mojí Mudr. ale ona tam není, takže se to doví až ve čtvrtek, a kdyby něco, tak mi asi bude volat.
10. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast mě to taky nejde otevřít
10. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak to je usper, že se na to dlouho nečeká:slight_smile:
10. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Sari, moje vysledky ze Zidenic dosly Dobrovolne az skoro za 14 dni, protoze pry tam nejezdi, neni to v jejich rajonu a posilaji to postou, tak kdyby neco, nebud z toho treba ve stresu jako ja :D volala jsem si primo do Zidenic a vse bylo v poho a rekli mi toto!!!!!
10. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ok díky, já si tam zavolala a potvrdila mi to co jste říkaly vy. Před 20tt se nechodí, můžu jít až 22tt.

Holky bazárek v bráně? v kolik? dělám tu vedle, taky chci kouknout. Jen tam asi pro dvojčata nic nebude :confounded:
10. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
ahoj,
tak v poradně super, hned jsme šli na řadu. Bylo to tam úžasný.
Malá váží přes kilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na ta bolavá záda jsem dostala těhotenský pás.
10. kvě 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je divny s tou tabulkou :confounded:
Je tam nastavene: Upravovat dokument mohou všichni uživatelé, kteří mají tento odkaz. Aaaa už to vidim, špatně jsem ho zkopirovala, takze to prosím holky zkuste to ještě jednou s tímto...
Uzávěrka objednávek obchůdku Lucinka 22.5.2011 (aby to došlo a předaly jsme si to dřív, než některé porodí ): https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=cs
10. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska mě to ale taky nejde otevřit :unamused:
10. kvě 2011 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ani ten druhy? :unamused: ....ten špatný má v sobe "kotara.cz" asi jak jsem byla prihlasena k mailu
10. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se moc moc moc omlouvám za zmatky. :frowning2: Tím že jsem byla přihlášená na mail, tak se ty odkazy nějak pomotaly a funguje jen tento:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=en&authkey=CKTT9qoL#gid=1
Nevím čím to je, ale snad už to bude teď fungovat...dejte si ten odkaz nekam do oblibenych a pak ho budeme pouzivat treba i na neco dalsiho :slight_smile: a já se pokusím sem už nedávat nefunkční odkazy. Pardooon.
10. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 tak mě je to jedno :slight_smile:)) beru to prostě, že jsem tam nemusela jit, a pokud to bude blbe, špatne vysledky, tak se mi jistě Mudr. Dobrovolna ozve, at už za 14 dni :slight_smile:) aspon budu o 2 tydny jist sladke dele :dizzy_face: :grinning: jinak sestra se me ptala, ktere doktorce to maji poslat, říkala jsem Dobrovolna z Vinohrad, a říkala, že zítra to tam kurýr doveze, říkala jsem ji, že tam zítra asi nebude, a ona že to nevadí, že to dají do schránky :slight_smile: no však uvidime... :wink: :wink: :wink:
10. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ani ten druhý čoveče :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek