• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 tak to je škoda ten můj nemají nikde za výhodnou cenu :frowning2:
14. kvě 2011 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ale i za 999 je to dobrý, ne? Když neplatíš poštovné. My máme černo limetkovej kočárek a chci do něj tady ten černo-růžovej fusak:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, děkuju, už jsem na to koukala:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já mám právě černo olivovej kočárek tak bych chtěla do toho limetkovej fusak
14. kvě 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi to jasný, abys to měla sladěný:slight_smile: Mě se moc líbí kombinace sv. zelené a růžové, tak snad to nebude vypadat blbě, fusak černo-lila a černo-zelenej kočárek:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zvažuju, jakej koupit kojící polštář? Ten velkej, nebo ten menší? A jakou výplň?? Poradíte mi?:slight_smile:
14. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 teď mi to píše že inzerát neex., zkusím to znovu: http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/x9u6/zimni-fusak-emitex-combi-limetka/, existuje. Koukni tady na bazárku na fusaky, je tam ten černo-limetkovej
14. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Polstar doporucuji vetsi s vyplni z polystirenovych kulicek. Mam, byl super na kojeni, malej se kojil do 11 mesicu a vzdycky skoro hodinu, bez polstare by mi upadly ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pouzivala jsem ho i jako barieru pro malyho, kdyz byl jeste malinky a usnul treba na gauci, tak aby nespadnul.
15. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 @petrus77 holky ja mam ten fusak cerno-lila, protoze mame cerno tmave fialovej kocarek... :wink: Chtela jsem puvodne cerno-tyrkys, ale ten uz nemeli na sklade v emitexu, tak ze jsem vzal druhou moznou variantu a to prave cerno-lilla a myslim, ze i ten bude super...i kdyz teda budeme mit chlapecka... :slight_smile: :slight_smile:
Jinak kojici polstar mam myslim, ten vetsi a mam ho plnenej prave tema polystr.kulickama, ale premyslim, ze si koupim napln jinou, protoze jsem ho chtel pouzivat i jako na podlozeni briska pri spani a to teda tady s tou naplni nejde, jelikoz to strasne susti....jenom kdyz dycham, tak me to rusi... :angry: Tak ze pokud chces koj.polstar vyuzit i takto, tak bych volila tu vypln asi molitanovou nebo jakou... :wink: Jeste ten polstar tolik nepotrebuju, ale za chvilku se taky o to budu muset zacit zajimat... :slight_smile:

Holky, kdo chodite na utrazvuky do Heliosu? My jsme objednani na 3D UZ koncem mesice do Prenatalu a ted se dovidam, ze Helios je lepsi!!! :unamused: Zajimalo by me, cim muze byt lepsi? Venuji Vam tam vice casu? Jak dlouho muze trvat takovej 3D vysetreni?...
15. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, taky si budu příští týden kupovat ten černo-lila, je krásnej:slight_smile:
S tím polštářem pořád nevím, štve mě i ta cena toho velkého, cca 700:frowning2:
Taky nevím, kam jít na 3D, zajímalo by mě, kolik dávají v Heliosu foteček. Taky jsem slyšela, že je to tam lepší, tak nevííím:slight_smile:
A kdy se tam Leni chystáš jít?
15. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja mam maly, ale stačí mi :slight_smile:) je uplně napěchovany kuličkami, a stal me cca 600,- ted ho slevnili na 420,- klasika, mam to tak vždy :D

http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/362945/c26226-standart-170-cm/kojici-polstarzirafa-2c-standart-170cm-2c-pes-naplnove-dute-vlakno-antialergeni.html

koukni se... mam ten s žirafkami oranžovo - žluty... a zapnu ho v pohode, ten Maxi by mi byl asi velky... :slight_smile:)
15. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast mě se tady líbí ten zelenej:slight_smile:
Já jsem právě uvažovala tady o tom. Ale ten tvůj je Šári delší, tak asi bude lepší.
http://www.mujeobchod.cz/kojici-polstar-zirafy-ruzove-p-2175.html
15. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Molitanova napln neni dobra - kdyz budes mimco kojit, bude se potit a taky sem tam ublinkne a nasaje ti tim molitan a bude to hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, zase mě bolí-píchá podbřišek, čím to zase může být? :frowning2:
15. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se musím pochlubit kojícím polštářem... přála jsem si ho ke svatbě a kamarádi mi ho ušili :slight_smile: s manželem pracujeme ve stejném oboru, tak je povlak uzpůsobený, a´t můžeme miminko odmalička vzdělávat v našem oboru. :wink: Byl to jeden z nejkrásnějších darů!
15. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jakou kupujete chůvičku?
15. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 @sarkast holky a vam ten kojo polstar nešustí??? Pouzivate ho i jako ted pro sebe na spani? :slight_smile:
@snazilka_2011 jj, cerno-lilla je moc peknej, my uz ho mame doma, tak uz se moc tesim az tam toho naseho pindu zababusim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak do Prenataku jsme prave uz objednani na 26.5. myslim... :wink: ale praveze tady holky psaly, ze jsou spis spokojenejsi s heliosem, tak nevim!!! Zajimalo by me, cim se to 3D vysetreni muze lisit? Jestli treba delkou vysetreni, ze v prenatalu to maji za 10minut hotove a v Heliosu tomu vysetreni venuji treba delsi dobu?!?!
Prvni dva dulezite UTZ jsme taky absolvovali v Prenatalu, ten druhy dokonce u Dr.Vlasina a byli jsme naprosto spokojeni... :wink:

@vilibalda jeee, tan je moc pekny! Tak to se nedivim, ze to byl nejkrasnejsi darecek!! :wink:
15. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ahojky, já mám taky kojo polštář a šustí mi, ale zvykla jsem si na to, spím s ním každou noc...někdy bych bez něho ani neusnula, je to super, ale celkem dost drahá věc, ty kuličky se dají objednat za pár korun a polštář bych si raději ušila
15. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahojky, ja mam na doporuceni kamaradky kojo polstar zn. PECH, pry ho doporucovala PA Blanka Cermakova z Vetrniku, tak jsem poridila ten s polystyren. kulickama cca za 600.....byl hodne naplneny, tak jsem cast kulicek vydelala a ted je uplne super. Spim na nem kazdou noc a rikam mu "Evzene" :grinning: Manzel dokonce na neho zarli, ze se k nemu tulim :grinning: Kulicky sice susti, ale ani manzela to nezbudi, takze v pohode. Akorat co jsem vypozorovala, ze ten polystyren hreje a je mi v noci vedro, tak spim porad odkopana :grinning:
@snazilka_2011 my jsme vcera nakonec objednali Angelcare AC 420, vybirali jsme jeste mezi Philipsem a Babymoov, mam je vsechny v albu, ale nakonec vyhral Angelcare, bydlime v RD ve druhem patre (dole manzelovi rodice) a chceme davat bobka na zahradku, tak jsme se rozhodovali i na zaklade dosahu. Dobry web je na detske-chuvicky.cz
15. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, já mám taky kojo polštář z kuliček, na to šustění jsem si rychle zvykla a teď ho neregistruju. Mám ale ten větší a bez něj už nespím :slight_smile: Ten molitan ti navíc rychle slehne a polštář zůstane plochý- kamarádka ho má a spokojená právě není.
Jinak já jsem byla na 3D/4D v Heliosu :slight_smile: Za mě můžu doporučit, ale nemám zase srovnání s Prenatalem. Jinak to trvalo necelou půlhodinku. Paní doktroka Bílková byla úžasná- prožívala to pomalu víc než my :grinning: Jenom naše malá nespolupracovala, jako při každým utz, takže fotky máme jen tři. Ale kamarádky jich mají asi 10- záleží na spolupráci mimča. Dvě fotky nám vytiskla, všechny okamžitě posílala na mail. Kamarádce jich vytiskli asi 7. :wink: Jinak DVD je v ceně, dívala se na mimčo pěkně detailně.

@vilibalda Ten polštář je super! Máte úžasně šikovný kamarády :slight_smile:
15. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, ne, nešustí.. ještě ho nepoužívám, protože jsem od mala zvykla spat s nohou přes deku, takže si narvu skoro celou deku mezi nohy a bříško a jsem spokojena :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 díky za odkaz na ten fusak :grinning:
16. kvě 2011 v 07:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 na to píchání a bolení v podbřišku jsem se ptala doktorky a je to tím že pracuje děloha a všechno se prokrvuje ....
16. kvě 2011 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Peti, dej pak vědět, jestli bys ten limetkovej fusak z inzerátu chtěla, jsem na to koukla a asi bych taky takový dost brala, ale nechci ti ho vyžrat :wink:
16. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk já právě pořád nevím jestli ho chci nebo ne.....ale já mám na zimní fusak čas tak si ho klidně kup a vyžer ho :grinning: dokud tam je ....
16. kvě 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk a tobě se hodí do kočárku?
16. kvě 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak to uvidim s tim kojo polstarem, snad si na to susteni zvyknu, no spis aby si na to zvyklnul manzel, protoze, kdyz to slysel, tak rikal, ze pod timto se nemuze dat spat.. :grinning: :grinning: :grinning:
Ja prozatim jeste lezim hodne casto na zadech, kupodivu! Jinak jsem nikdy moc na zadech nespavala... :slight_smile:

@snazilka_2011 s tim bolenim podbrisku je to jak psala Peta, tak ze to je v pohode, ale kazdopadne zkus vic odpocivat... :wink: Chuvicku mame i s monitorem dechu Angelcare AC401, nebo tak nejak... :wink: Cetla jsem o nem jenom same dobre recenze, hlavne teda na tu funkci monitoru dechu... :wink:
16. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, ve čtvrtek jdu na ultrazvuk na vývojove vady ve 20. týdnu na Veveří a nějak jsem nepochopila jestli je to ten jak nahrají člověku to 3D video? Nebo to se musím objednat zase ještě jednou speciálně?
16. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 No vzhledem k tomu, že jsem dva týdny za tebou, tak čas taky mám, ale pravda, že se mi líbí, na druhou stranu ještě nemám ani ten kočárek :grinning: Ale vím na 90%, že to bude kombinace se světle zelenou :wink:
16. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek