• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka @petrus77 holky, děkuji za uklidnění, snad je to fakt tou dělohou, ale vždycky mě mě pěkně rozhodí. á právě pořád jen ležím, už mi z toho hrabe....
Leni, tak ten polštář nakonec koupím taky ten větší a šustící, snad mě s ním manžel nepošle spít jinam, protože ho taky všechno vzbudí:grinning:
Ale co, ať si kluci zvykají, pak nás budou mimoušci budit každou chvilku:slight_smile:
A vy máte jaký rozměr'?
Holky, co říkáte tady na ten? http://www.juliana.cz/detail.php?zbozi=2725047
16. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka Leni, ja spím na zádech ještě ted :slight_smile:) v 3. trim... jsem za to rada, páč jen na boku se nevyspím :slight_smile:)
16. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 ani mi to neukazuj :grinning: ten co mám ja a za 340,- no fuuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 Na 3D je potřeba se speciálně objednat, možná by to šlo i spojit, ale asi by bylo lepší jít o něco později, aby to bylo pěkný - co vím, tak známý byly na 3D většinou okolo 24., 25. týdne. Já jsem si ten 3D nakonec rozmyslela, nechce se mi za to vyhazovat 1200, akorát na obyč. ultrazvuku ve 20. týdnu na Veveří jsem si připlatila 500 za záznam celýho vyšetření na DVD a na chvilku mi přitom aspoň obličejík přepnul na 3D, ale vypadalo to spíš strašidelně, než hezky :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 Aha díky za odpověď :slight_smile: mě se to taky zdá zbytečně moc těch 1200 Kč, radši bych za to koupila něco užitečnýho pro mimčo. No uvidím, mám teda ještě čas na rozmyšlenou když se to dělá až pozděj.
16. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
S tím 3D nemám úplně jasno... my chodili ke známé doktorce, která nám to vždy (ve 12tt, 18tt, 22tt) na chvilku na 3D přepnula a zejména naposledy bylo miminko nádherně vidět. Taky se mi ta cena zdá vysoká a neuvažovala jsem, že bych si tohle vyšetření zaplatila, ale poté, co jsem 3D viděla a máme z něj fotečky, říkám si, že to má něco do sebe a u dalšího dítěte si ho možná zaplatím (pokud nebudeme mít fotečky a video 3D znovu od té známé). Ale musí to dělat někdo, kdo to umí, aby to vypadalo hezky :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, u někoho to vypadá moc pěkně, ten náš asi není zatím takovej krasavec, fakt to vypadalo spíš děsivě :slight_smile: Píšou, že 3D se dá udělat prakticky kdykoliv, ale doporučují 22.-26. týden. A nám ho na tu chvilku ukazoval Vlašín, myslím, že šikovnej je dost, jenom záleží i na okolnostech, jak tam to mimčo zrovna leží, kolik má před sebou plodový vody a tak. Kamarádka si to třeba zaplatila na Veveří a vyšla z toho sotva jedna hezká fotka, jinak mělo mimčo pořád před hlavou ručičky. Teď tady ještě někdo zmiňoval Helios, koukala jsem se na jejich stránky, cenu mají 1000,- a píšou, že když se to zrovna pěkně nedaří, tak ti dají ještě jeden termín a když se to nepovede ani napodruhý, tak vrátěj půlku peněz.
16. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska tak koukám, že si nikdo krom tvého vzoru nic neobědna :unamused: a to jsem tam chtěla 2 overalky a taky to do porodnice :slight_smile: ale sama si to objednávat nebudu :wink: :wink: :wink: už mám věci dost, chtěla jsem se přidat... ty si budeš něco objednávat Kači?? :dizzy_face:
16. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my byli na 3D v Prenatalu u Vlasina a rikal nam, ze kdyby nebylo nic videt, poslal by me na chodbu se projit a kdyz by se i presto mimco nenatocilo, poslal by nas domu, abychom prisli jiny den! Jenze nas prcek snad poprve na utz spolupracoval a byl krasne viditelny, ze mel z toho i sam dr. radost :wink: pry taky zalezi na tom, kolik toho kdo ma na brise, pres spicky je spatna viditelnost a taky na poloze placenty a tak....
16. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 ja na tom 3D byla minuly týden 28tt a bylo to fajn :slight_smile:) pomlu se da odhadnout, na koho je prdleka podobna :o)) jj, je to drahy, to je pravda! Ale tento zážitek máš jen jednou za těhu a nebo i za celý život, teda popř. 2x, když si pořídíš druhe, ale většina maminek u druheho už na to nechodí :slight_smile:)) chodí tam většinou prvorodičky ;)) ja jsem ze začatku taky odmítala, že 1200 je hrozně moc, ale netrvalo to dlouho a šla jsem a těch 1200,- obětovala :slight_smile:)
16. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifer84 máš pravdu, já tam byla cca 10 minut, a pak jsem šla na pul hod chodit po chodbě aby se mala otočila :o)) a pak jsem tam byla cca 15 minut, takže něco přes 20 min mám záznam :o)) a jsou moc ochotní, bála jsem se, že když nepujde videt, že to přejdou a udělají mi jen to co je videt, ale ne, paní Mudr. byla moc mila a říkala to same, co tobě :o)))
16. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já ty peníze obětuji a objednám se tam nejdřív na 25. týden ať je mimčo pěkně už upečený, jsem na to docela zvědavá. Špíčků spíš teda špeků mám na břiše dost tak snad něco vidět bude :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ivuska22 jj, presne, tak jak pisou holky, my jsme byli v tom 20tt taky u Vlasina a prave jsme se ho na to ptali a on nam rekl, ze je to nejlepsi mezi 25.-28.tt, tak ze jsme se jeste objednali a jdeme tam koncem pristiho tydne!! :wink:

@sarkast jj, to jsem taky slysela, ze si je prcek docela dost podobnej, jako myslim, ze je stejnej jak se narodi, ze ty rysy ma proste stejny.. :wink: Kamoska rikala, ze mala je naprosto stejna, jak kdyz ji videla poprve na 3D UZ.. :dizzy_face:
To musi byt naprosta nadhera...uz se strasne tesim.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A lezeni na zadech nevadi, ne? :slight_smile:

@snazilka_2011 ten polstar se mi zda malinkatej, nikde jsem tam nenasla rozmery, teda...a kdyz tam lezi ten mimisek, tak se mi zda, ze je malej.. :slight_smile: Mne se zda, ze mam vetsi, zkusim Ti ho doma zmerit... :wink:
16. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast @kackaberuska Já si budu chtít nějaká body objednat (tak asi 5), jen jsem ještě nerozhodla jaký... teprve včera jsem vyprala věci na miminko, tak jsem chtěla při žehlení kouknu, kolik čeho mám a kolik potřebuju. Ale pokud nebudete objednávat, tak to nakoupím někde v okolí.
16. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka Leni, ten polštář má ale 180cm:slight_smile: Pak je tam ještě 220cm, ale ten se mi zdá už obrovskej:slight_smile:
16. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 aha, tak to zase neni asi malej.. :grinning: myslim, ze ja urco nemam ten 220cm.. :wink:
No tak to je pak v pohode...a za super cenu.. :wink: No uvidis, jak Ti na to bude reagovat manzel.. :grinning: Ale ja myslim, ze se na to opravdu da zvyknout.. :wink: :slight_smile:

@vilibalda @sarkast @kackaberuska ja bych taky mozna jeste neco chtela... :wink: Vsak prozatim je holky jeste do konce tydne casik, ne?! :wink:
16. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Šári, ve 3. trimestru by se už na zádech ležet nemělo, neslyšelas o tom? Četla jsem, že by se mohlo mimi přidusit....
16. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka a máš ten polštář na zip, že se dá prát? Tady u tohoto to totiž nejde. Ta cena je krásná:slight_smile:

16. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsu na 3D objednaná na 25tt, tak snad to není brzo a půjde už mimi hezky vidět....
Příští týden jdu na Obilňák na cukrovku, nevíte jak dlouho tam trvají výsledky?
16. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 tak ten muj je na zip, protoze je to pratelny a daji se tam ty kulicky podle potreby ubirat nebo pridavat! :wink: Udajne totiz casem slehnou... Kazdopadne je urco lepsi, aby se dal vyprat, kdyz pak mimco ublinkne.. :wink:
Jinak 25tt na 3D je uz urcite v pohode!! ...vysledky na Obilnaku myslim, ze tu nekdo psal, ze vysledky jsou jeste ten den..tedy jestli si to nepletu.. :wink:
16. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk a máš aspoň nějakou představu toho kočárku nebo předběžně víš jakej?
16. kvě 2011 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Výsledky cukrovky na Obilńáku si vyzvedneš ještě ten den od 14 hod. do 19 hod. A počítej s protivnou sestrou při odběrech :wink:
16. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Polstar urco s pratelnym potahem :wink:, prali jsme ho mockrat. Kulicky jsme prisypavali cca po pul roce, fakt slehnou. Ale pytlik stal 50,- a jeste pulka zbyla. Jednou jsme aj vsechny kulicky vysypali a prali polstar cely, ale kulicky elektrizovaly a nacpat je zpatky byl boj a hrali jsme si na Popelku a sbirali je po celem pokoji jeste par dni :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vilibalda @snazilka_2011 jinak, co se tyce toho cukr testu, byla jsem na Zahradnikove a naprosta spokojenost!!! Sestricka, takova starsi pani, byla moc mila, vse mi dopredu vysvetlila, co a jak se bude dit a po tech dvou hodinach, jakmi brala znovu krev, tak se me dokonce ptala, jak jsme to zvladla, a jestli je vsechno v poradku... :wink: No musim rict, ze pani je opravdu na svem miste!!! :wink: Prekvapilo me to!!! To uz se totiz dnes tak nevidi... :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
16. kvě 2011 ve 14:05 • klara_
@snazilka_2011 jj, něco jsem slyšela, ale taky jsem slyšela, že pokud ti to nedělá problémy, tak je to v pohodě... tak nevim... :slight_smile: mě to žadne problemy nedela... ba naopak, lepe se mi tak spí... :slight_smile: ale trochu jsi me vylekala zase, takže dneska to bude na boku :wink:
16. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@klara_ souhlas, ja mám odtamtud, sice mě stal před cca 3 měsíci 600,- ale co :grinning: navíc ted je slevněný, že bych si koupila ještě ten maxi? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 ahojky, to není ten 3D, ten se platí, já jsem byla taky na Veveří
16. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 No určitě Canu - buď tento: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2386046 , nebo tento: http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2386039 a ještě je maličko ve hře tento (to je těch nezelených 10% :wink: ) http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2385948

Jinak taky počítám, že si něco objednám, jen teď nevím, kde mi hlava stojí - strašný kolotoč okolo rekonstrukce bytu a stěhování, tak doufám, že to do deadlinu stihnu...
16. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk kočárek máš vybraný pěkný...a deadline máš jako do termínu porodu nebo si dáváš rezervu? :grinning:
17. kvě 2011 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek