• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@petrus77 Já myslela ten deadline, co se týče společné objednávky oblečků z toho obchůdku. Jinak kočár už bych ráda klidně objednala, jen se potřebuju rozhodnout pro barvu. Muž mi s tím asi moc nepomůže, protože on se rozhodl pro černošedou kombinaci, což mi připadá moc smutný pro miminko, na které se tak těším, takže ten se co se týče vybírání barvy urazil - asi je to na mně. No a taky bych ten kočár chtěla, až budeme aspoň malinko zabydlení v novým, abych všechny ty věcičky na miminko nosila do novýho a nemusela je stěhovat...
17. kvě 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackabk jeee a odkud kam se stehujete? :slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Z Blanska do Blanska :grinning: z dvoupokojáče, který vlastní má tchýně, do třípokojáče, který už je jen náš :slight_smile: Jen o pár ulic jinam, na krásné místo v přízemí, je k tomu kus zahrady, kde roste obrovská meruňka, klídek, no moc se tam těším - ale je to starší byt, takže to tam vážně dost převrtáváme a je to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackabk jeee ta to budete mit prima s tou zahradkou... :wink: No je jasny, ze ta rekonstrukce je vzdycky makacka..no ale pak to bude nadhera... :slight_smile: :wink: Tak at to vsechno pekne zvladnete!!! :slight_smile:
17. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk mnam merunky :o)) tak to budeš mít super, v kvetnu ti krásne bude kvest a vonet a mimi si bude hrat na travě :slight_smile:
17. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast A v červenci mu budou padat meruňky na hlavu :sweat_smile: No jsem zvědavá, je to starý a zanedbaný strom, ale prý celkem plodí, tak se moc těším, protože meruňky teda taky můžu :wink:
@lennikka Jako já jsem tam z toho fakt nadšená, fakt asi parádní koupě, i když v ne úplně nej období a dává to teď dost zabrat... Mimi budu moct dávat spát v kočárku pod okno, seběhnout k němu bude vteřinka, budu moct venku sušit plíny, můžem se později s mrnětem šťourat v záhoncích, malé pískovišťátko tam je, no výhody rodinného domku spojené s výhodami bytu...Nj, ale teď je to náročné - od pátku jsme tam fakt makali a já jsem teď celkem na padnutí, no ještěže je pro mě dnešek odpočinkovej-ale chtělo by to nesedět v kanclu, ale válet se v postýlce :slight_smile:
17. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk aha tak to jo. Já to špatně pochopila. Černo-šedá je blbá chce to veselé barvy. Naši známí mají černý kočárek a to je jak na funus. A stěhujete se do většího bytu jo?
17. kvě 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky, volala jsem na gyndu a cukrovka je ok :slight_smile:)) tedy testy :grinning: takže mužu mlsat směle dál :o))
17. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak gratuluju k dobrému výsledku :grinning:
17. kvě 2011 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 děkuji :dizzy_face: ani nevíš jakou mám radost! Páč sladke miluju, však holky, co byly na srazu ví :grinning: jen ten pohár mi chyběl do počtu všeho sladkeho :grinning: :grinning: Tobě taky asi dopadly dobře vid? Jsi byla dříve než ja, jak koukám :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, velka gratulace, v patek to oslavime nejakou dobrotou... :grinning: Uz jsem se Te chtela zeptat, zdalo se mi, ze na ty vysledky cekas nejak dlouho... :slight_smile:
@kackabk jj, je super, kdyz muzes dat pak mimi ven spinkat do kocarku a pozdeji si ma kde hrat... :wink:
My mame docela velkou terasu, tak ze zaplat panbuh za to!!! :wink: Kdyby jsme ji nemeli, tak se v tom byte zblaznim...

Holky, slysely jste nektera o tom, ze by miminko nemelo pres den spinkat ve stejne postylce jako pres noc? Ja jsem to tak mela naplanovany, ze akorat tu postylku budu presouvat z loznice do obyvaku a bylo mi receno jednou maminkou, ze by to tak nemelo byt.. :confounded: Tak ted premyslim jeste navic o tom proutenym kosiku..
17. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast právě že vím jakou máš radost! :grinning: mě ty výsledky právě dobře nedopadly a před testem jsem to měla v normě ale po tom nápoji jsem to měla 8,0 místo 7,7. Takže mě zapsali v bohunicích na dietologii, a nesmím sladký a musím se píchat do prstu a měřit si cukr. Takže minulý týden už jsem měřila a mám to v normě, ale musím pravidelně jíst a sladkosti si dám třeba jenom dvě oplatky max. tři miňonek jinak nic nesladím a nejím buchty ani sladký pečivo, ani sladký obědy, žádný zmrzlina, žádný zákusy nic takovýho. Ale teď už budu píchat do prstu jen jednou týdně a na kontrolu jdu za 4 týdny tak to není tak hrozný. Až na to sladký!! :grinning:
17. kvě 2011 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak o tom jsem taky slyšela.....je to prý kvůli tomu že si zvykne na denní a noční režim. Ale já taky nemám žádnej koš jen to houpací lehátko. Tak já nevím jestli to taky nemám pořídit...a to budeš mít na kolečkách nebo jakej?
17. kvě 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 jezis, jenom o 0,3 rozdil a takhle to resi jakoze az tak, ze si mas jak pichat? :rolling_eyes: No tak to je teda drsny!!!! :confounded: Rekla bych, ze to trochu teda Ti doktori prehani, driv nasim maminkam o nejakym cukrtestu se mohlo jenom zdat!!! :wink: No vsechno ma sva pro a proti, bohuzel!!!! Ale tohle je teda opravdu drasticky... :angry:
No prave, ze mam moznost si jeden kos pujcit, tak ze nemusim kupovat, coz je super a pak ho jenom vratim, tak ze je dobry, ze se nam nebudou doma shromazdovat tyto veci... :wink: Jj, je normalka na koleckach, i kdyz taky nevim, jak dlouho v tom to miminko muze vydrzet? Do 4 az 6 mesicu? ...pak uz se mi zda ten kos docela malej... A co pak?
17. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Jj, to vedely uz nase maminky :grinning: . Proto jsem mela ten domaci kocarek. Jinak si mimco dela dela delsi dobu navyk na denni a nocni rytmus. Denni kocarek v panelaku byl super, mimco tam bylo (krom kojeni) skoro porad. Ten kosik je pekna machrovinka, ale dle zkusenosti kamaradek tak na 2 -3 mesice, coz mi prislo dost drahy na tak kratkou dobu. Meli jsme bazarovy kocarek, ten prouteny a parada, Pc 300 vc. matrace :wink:
17. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 no vidis... :wink: to mas pravdu, to je dobrej napad s tim starsim kocarkem... :wink:
Tak jeste uvidim... :wink: ...dekuji! :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Jj, nam se fakt osvedcil, meli jsme i lehatko, ale maly v nem moc byt nechtel, navic tam nemuze byt cely den, ohradka je spis pro starsi deti. Mne se moc libil ten kos, ale probirala jsem to s kamaradkama, co ho mely, a vyuzily ho prilis kratce a pak stejne hledaly neco jineho. Ten kocarek byl fajn, vsak si k nemu muzes klidne usit perinky, prosteradlo s krajkou, nebesa... my shodili boudicku, bylo to hezci. A podvozek se hodil :wink:, mohli jsme jezdit vsude a nijak se neomezovat.
17. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, holky, to jsou mi věci s těma postýlkama, no to teda nevím, to mě vůbec nenapadlo, ale něco na tom asi je...Ale další kus nábytku? Asi bych to teda zkusila s tím kočárem, i když zezačátku by mělo mimi spát prakticky furt a trávit celý den v kočáru? Nebo položit na velkou postel s nepromokavou podložkou a obložit kojicím polštářem? Taky mám takové to vibrační sedátko-lehátko, ale nejde úplně do lehu, tak nevím, nakolik by v tom miminko mělo spát...
17. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka U nás v rodině mají malá miminka (tak do 4 měsíců) jen koš na kolečkách. Pak se koš uklidí a mají jen postýlku. Miminko z koše nevidí, takže tam vydrží do té doby než se víc zajímá o okolí a pak taky je mu to v těch 5-6 měsících malé. Já teda ještě postýlku nemám, protože se budeme stěhovat a vím, že ty první měsíce budu (stejně jako zbytek rodiny) používat jen koš, tak bude čas postýlku teprve koupit. Jinak se to sešlo tak hezky, že u babiček má mimčo u každé z nich další koš :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk To pokladani moc nedoporucuju, maly se mi ve 2 tydnech parkrat prekulil a malem spadnul, nepomohl ani ten kojici polstar, to slo jen na chvilku, kdyz jsem byla pobliz. Kamaradky nekdy mely deti rovnou na zemi, ale to by mi ho Honzik zaslapnul. Vibrujici sedatko by melo byt az pro starsi deti. Honzik byl od rana do vecera v kocarku doma s tim, ze se dost kojil, takze to byl mimo kocarek, taky jsme byli venku, tam mel jiny kocarek, sem tam jsme ho nosili, chovali, tulili se... a na noc byl v postylce.
17. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka píchat jako že jsem dostala takovou automatickou střelku uvnitř s jehličkou tou se musím střelit do prstu aby mi tekla krev, krev nechám nasáknout na papírek který dám do takové krabičky která mě pak ukáže kolik mám cukru v danou chvíli v krvi. Minulý týden jsem si musela dělat jeden velký test což je píchnout se 7 denně a to nalačno, po snídaní, před oběděm, po obědě, před večeří, po večeři a před spaním. A teď už jen 1xtýdně 4 krát a to nalačno, po snídani, po obědě, po večeři. No drsný to je ale nechci mít obříka a malej by mohl mít cukrovku atd....je to prostě složitý
17. kvě 2011 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 aha, aha...jj, chapu... :wink: :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy už se konečně dočkám těch zřetelných pohybů naší berušky??:frowning2:
17. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 to je mi líto :confounded: ja bych to asi nevydržela, ale nikdy nevíš, co bych pro prcka udelala, že? :slight_smile: tak snad už to budeš mít v pořádku, a před porodem si dáš nějaky dortík aby jsi měla cukry v krvi na ten porod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja jsem si ještě tyden možna dva počkala :frowning2: až cca 24tt ale ted kope jak das... až mi nadstakuje ruka i deka! Opravdu... dloube pekne... hlavně když se krčím... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 Taky pořád čekám a nic... Jeden den mám pocit, že malýho cítím pořád a pak zase dva dny vůbec nic...
17. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já mám pár kilo navíc tak myslím, že je to i tím
17. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že píšete o meruňkách, taky je mám ráda, ale MUDr. mi je v těhotenství zakázala, že se nesmí, ale proč neříkala. A to zrovna máme na zahradě velkou meruňku, která loni neplodila a letos je obsypaná.
17. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 maminka zdr. sestra mi je naopak v tehu a pri kojeni porad nutula, ze jsou super proti zacpe v tehu a boleni briska miminka.
17. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to víš taky mě to mrzí když všichni jedí zákusky, ale co se dá dělat. Je to kvůli prckovi a mě, tak to nějak už vydržím a po porodu se nadlábnu :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek