• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Taky jsem o meruňkách nic špatnýho neslyšela a pátrat po tom ani nebudu - myslím, že občas vědět v těhotenství míň znamená víc :grinning:

Jinak jsem trošku projížděla ty věci v obchůdku Lucinka a zjistila jsem, že bych si většinou vybrala variantu, u které je napsáno, že prodáno. Tak jsem paní posílala maila, jestli se tyhle věci můžou taky nějak objednat, nebo jestli opravdu musím vybírat jen z těch skladem, tak vám pak písnu, co napsala... Chtěla bych si totiž asi koupit jen pár věciček pro radost vel 56, abych měla na novoška nové, pak asi budu používat to, co se mi dostane od známých, nebo nakoupím dle potřeby za běhu...
17. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Na internetu jsem ted jen našla, že obsahují také měď, proto by zvýšené množství meruněk neměly konzumovat těhotné ženy. Tak asi holt platí jak u všeho: Všeho s mírou :slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 já si to taky myslím, aby měď měla negativní vliv bys jich podle mě musela sníst aspoň metrák :grinning:

jak říká kackabk někdy méně vědět znamená více :grinning:
17. kvě 2011 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jojo mě to spíš překvapilo, že mi je doktorka úplně zakázala.
17. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 to mě taky překvapuje ale když člověk neví tak to radši prostě jíst nebude co kdyby náhodou že
17. kvě 2011 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Tak snad se můžou broskve :grinning: páč jsem si včera v Bille 4 ks koupila a když jsem četla to o te merunce musela jsem si je hned dát a byly dobre, mekke i sladke celkem, ale samo že jako ze zahradky to nebylo :o))) naši maji jak broskve, merunky tak i nektarinky, takže doufám, že po porodu si dám... páč tam jedu za 3 tydny a pak až po porodu :grinning: ale už ted se mi sbíhají sliny!!!!
17. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast nemůžu se dočkat, Šári:slight_smile: občas, tak 3x denně cítím pár kopanečků, ale je to jen v klidu, když ležím a mám ruku na bříšku.
17. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 taky jeden den cítím trochu ,,víc" a další den skoro vůbec a pak to řeším a říkám si, čím to je....Zítra budu 23tt.
17. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Já myslím že broskve jo, o těch nic neříkala :slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
o těch meruňkách jsem to neslyšela a ani nikde nevyčetla, já už se na ně taky moc těším a určitě si nějaký dám:slight_smile:
@sarkast Šári, říkáš v Bille, ju? Taky bych si dala broskvičky:grinning:
17. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast taky jsem si koupila broskve v Bille a jsou moc dobrý :grinning:
17. kvě 2011 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 @sarkast @kackabk no holky, musim rict, ze mi delate poradny chute... :grinning: :grinning: :grinning: Billu mam za rohem, tak ze bych si tam skocila pro ty broskvicky?.. :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snazilka_2011 A já myslela, že necítíš vůbec nic, protože já v té době fakt necítila, rozhodně ne kopanečky...A teďka taky cítím mimčo jen občas v klidu, ono se prý pohybem uhoupává většinou...

HOLKY, tak mi paní z obchůdku napsala, že teda objednávat jenom zboží, co je skladem - že pokud není, tak se tam ani neobjeví možnost dát do košíku, což jsem si teda taky všimla, ale musela jsem to zkusit se zeptat, že...
17. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka taky to vidím na návštěvu v Bille :grinning:
17. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk mě se v tom obchůdku taky líbí věci které jsou prodané takže já se k objednávce bohužel nepřipojím :frowning2: a ostatních věcí už máme hodně. Už má malej plnou skříň a manžel říkal, že to nemám už přehánět....ale mě to někdy prostě nedá :grinning:
17. kvě 2011 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk občas malinko cítím, ale jen hrozně málo. Já ani moc v pohybu nejsu, polehávám...snad to bude brzo silnější a silnější.... :slight_smile:
17. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem baculka, ale miminko mam poradne divoke, citim ho skoro porad, i v noci :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Tak to já teda nakoupeno nemám, ten obchůdek mě nadchl, jenže když tak na to koukám, tak je to tam skladem samá růžová - modrá, což pro naše překvapení nejsou ty správné barvy, bodyčko jsem moc chtěla to zavinovací, jenže s kočičkou teda fakt ne. No takže bych mohla vyzkoušet tak ten losový overal (a doufat, že nebude zas růžový), co psala kackaberuska jako příklad a pak nějakou tu soupravičku do porodnice... No nic moc teda...Asi se ještě teda pojedu mrknout do toho kšeftu v těch Kohoutkách, ve čt tam jdu k doktorce, tak to asi spojím...
17. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte o někom, kdo by chtěl samohoupací lehátko s melodií a světýlky pro mimi? Známá prodává, ale v barvě spíš pro chlapečka.
17. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne detske oblecky jsou i v Centrumu :wink:. Ja teda vybavicku jeste nezacala probirat, snad bude vetsina po Honzikovi, akorat on byl v breznu, tak jsme meli vetsinu veci jeste na zimu :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou taky pěkný věci:slight_smile:http://www.mysacek.cz/
17. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 maji tam pěkný věci, ale příjde mi, že jen na kluky, same takove modre barvy a zelene a tak :slight_smile:))
Z těch overalku bych si vybrala, ale za 250,- overal? To na www.lindex.cz maji teda pěknější... ikdyž ne moc velky vyber :slight_smile:
17. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 kde v centru?? :slight_smile:
17. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tomhle bych malou vezla z porodnice... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: samozřejmě ještě bílé tričko :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sarkast to jsi mi neměla ukazovat :grinning: mě se tam líbí věcí ...to je hrozný
17. kvě 2011 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je krásný
17. kvě 2011 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, ja se takhle mučím furt :grinning: lindex je na moravaku nebo v olympii, ale ještě jsem tam nebyla... asi tam zajdu omrknout... :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast no už aby jsme jeli z porodnice :grinning:
17. kvě 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek