• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 Tak nasi meli dve postylky, jednu nocni a druhou denni, maminka byla detska zdr. sestra, tak to mela nastudovany :wink:. A potom tatinek udelal specialni konstrukci pod ohradku, a na noc byla postylka a na den ohradka na podstavci :wink:.
18. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 my jsme byli s bráchou v jedné postýlce a vše bylo v pořádku:slight_smile: To už je pak jen o názoru. Každopádně si myslím, že jedna postýlka mimču nijak neublíží:slight_smile:
18. kvě 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 já myslím, že v zelenině je provitamín A a ten nevadí. Vadí ten co je v játrech, myslím, že retinol nebo tak nějak, že se tomu druhu Ačka říká. V mléku a sýrech je taky vitamín A a já třeba sýru sním hodně každej den, ale snad ho tam není moc :slight_smile: Tak spíš nejíst játra po kilech, zelenina se může i po kilech :slight_smile:
18. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Tak dvě postýlky je podle mě dobrý akorát, když máš bydlení na dvě patra, pač já počítám, že celý den budu trávit ve spodním patře a na spaní budem v horním, tak abych mimčo měla pořád blízko a nemusela lítat po schodech. Akorát se rozhoduji jestli pořídit 2 postýlky nebo koš + postýlku a nebo kolébku a postýlku :slight_smile:
18. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 ty vnitřnosti se prý nesmí v těhu ani normálně by se vnitřnosti neměli nějak moc jíst protože to není zdraví :sunglasses:
18. kvě 2011 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 pokud máte patrový dům, tak to je jasný:slight_smile: každopádně myslím to tak, že si myslím, že je to dobrý, ale že to prostě není důležitý:slight_smile: my máme byt a taky budeme mít postýlku a koš:slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka a chutnaly?? :slight_smile:)) byly MNAMOZNI?? :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsme byly s Kačkou a její kamaradkou na přednášce o nošení dětí a miminek v šátcích :slight_smile: bylo to moc fajn, vyzkoušela jsme si to a nic to není!! :wink: :wink: :wink: pak jsem byly na obídku a pak od 14 na pokec se třema dulama, to byl teprve zážitek :grinning: ze začatku jsem se pěkně zaspala :grinning: :grinning: :grinning: a pak se už raději na nic neptala... :zipper_mouth:
18. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast a co jsi se dozvěděla od dul? to mě zajímá :grinning:
18. kvě 2011 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak už k nám dorazil internet a můžu napsat novinky. Dočtu vás večer v posteli...
Byli jsme v pondělí na ultrazvuku. Pan Vlašín hýřil vtipem a celý ultazvuk ukončil slovy: "vidím uplně normální dítě." Takže jsme zase klidní šťastní rodiče :slight_smile: Byla to nádhera!
V úterý jsem byla na přednašce Péče o dítě přirozeně a ekologicky a bylo to super!!! Chci to nějak sepsat (poznámky mám jen načmárané na koleně) a pak to dám do alba a upozorním vás na to, že to tam je :wink:
@sarkast já bych to nebrala tak tragicky, prostě byly holky ze začátku naladěný tak, že se máme ptát my a nechce se jim přemýšlet o tom, co mají říkat.
@petrus77 mám z toho rozpoluplné pocity, ale líbilo se mi to. Hlavně jsem zjistila, že chci o věcech, co se praktikují v porodnicích vědět víc (o chemikaliich, co se davaji při porodu, o Hamiltonově hmatu...), než jsem si myslela. I o přítomnosti partnera u porodu měly dobré "rady". Koukněte na http://www.duly.eu/?page_id=310
18. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaberuska koukala jsem na ty stránky, a jsou tam stare fotky ;)) holky duly vypadaji trochu jinak v realu, vid Kači? :dizzy_face:
18. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Katy a ty jsi teď byla na ultr. ve 20tt?

@sarkast @kackaberuska Holky a jak jste se k těm dulám dostaly?
18. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 v planku respektu k porodu, ja o nich taky nevedela, ale Kačka, věděla :wink: Kačka ví totiž skoro všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011
jj, myslela jsem to křesílko :wink: ..za kolik ho kamarádka prodává?
18. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ahojky, koukám, že na ten fusak tu už někdo odpověděl, nevím, jestli jsi to byla ty... Já se koukla na mimibazar a emitexových fusaků je tam mooc a třeba i za pětistovku - tohle je věc, kterou se nebojím koupit z druhé ruky, takže opravdu není kam spěchat :wink:
19. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 premyslela jsem nad tim, a teoreticky by ten srazik "mimibazarek" mohl klido probehnout u nas v praci, mame tu dost mista a nikdo by tu odpolko uz neotravoval... :wink: Tak ze se pak nejak muzeme domluvit.. :wink:
Jinak na nedeli uz se moc tesim.. :slight_smile:

@snazilka_2011 jo, dve jsem sporadala hned vcera a na dnesek mam taky dve...uz je mam tady nakrajeny pred sebou na talirku... :grinning: Ani manzelovi jsem nic nenechala... :grinning: Dokonce jsem si vcera koupila i certsve fiky, ale neda se to srovnat s fikama, ktery jsme jedli v Egypte.. :unamused: Pry jsem v tehu moooc zdrave... :wink:
19. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast zas me tolik nepřeceňuj, to byla nahoda. No, duly vypadaji ve skutecnosti trochu lip :slight_smile:
@ani84 :frowning2: :frowning2: :frowning2: proc se normalne nerika, ze se da UTZ při normalnim vysetreni nahrat? Ja bych si tu 500stovku taky připlatila na DVD, to se mi libi vic jak 3D. Jééé, to me hodne mrzi :frowning2: :cry:
@snazilka_2011 jj, byl to velky ultrazvuk v 20tt. Vsechno bylo krasne videt a pan doktor vsechno hezky popsal - i plny mocovy mechyr :grinning:
19. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, ty jsi perfektně informovana ve všem :o)) i v těch plinkách a vzhledem k tomu, že jsi daleko předemnou 22tt a víš už tolik věcí, ktere ani ja ted 30tt ne :slight_smile: tak jsi dobra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsem pročítala ty duly, každe slovíčko na stránce a i stránky těch dul a fotky, a byla jsem rozhodnutá, že ji využiju, ale dneska rano se mi to rozleželo a myslím, že toho nevyužiju :slight_smile: a co ty? Jak se to rozleželo tobě v hlavě? :wink: :slight_smile:
19. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka co bude v neděli??? :slight_smile: :slight_smile: něco mi uniklo :wink:
19. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk ahoj já to nebyla když jsme se domluvili že ti ho nechám. Ale jestli jich je tam spousta tak to můžeme koupit kdykoliv každopádně díky za info. A za 500,- už je to super slušná cena :grinning: Já se to právě trochu bojím koupit z druhé ruky on ti někdo napíše že stav super a pak to tam může mít fleky nebo dírky nebo tak něco. Já už jsem se taky párkrát spálila, že stav super a přišli věci s dírkama a se žmolkama. Já asi počkám jestli ho náhodou neslevní v těch internetových obchodech a kdyby ne tak ho koupím v tom bazárku.
19. kvě 2011 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je tim, že mam spoustu kamaradek, ktere už děti mají a říkají mi svoje zkušenosti. Po vcerejsku s dulama mam pocit, ze nic nevim. Navic me hned dnes rano po dovolene sef vynadal :cry: , ze mi pry prace nejde ci co a ze pry jsem neco neudelala, pritom jsem myslela, ze to je jeho prace :unamused: Takze mam ted myslenky zase uplne nekde jinde. Je to blb, ale obrecela jsem to. S dulou nevím, zas tolik alternativni prirozeny porod mit nemusim, ale napadlo me, ze i vlastni porodni asistentka by mohla byt fajn. Zkusim se poradit v CENAPU s tou naší cvičitelkou.
19. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, broskvicky byly opravdu mnamozni :grinning: ja pises... :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se uz zizta moc tesim na tu prednasku...zajdeme pak na obidek? :slight_smile: Protoze ja bude jiste po tech dvou hodinach hladova jak blazen. :grinning:

@kackaberuska no tak super, az to budes mit nejak sepsany, tak dej vedet, to me docela zajima.. :wink: Ale bohuzel ty prednasky jsou tak moc pres den, ze bych si musela vzit dovolenou celej tyden.. :unamused: Staci, ze ji mam zitra.. :wink: Kaci, a vy nebudete chtit vedet, jestli je to bude holcicka nebo chlapecek? :slight_smile: Mozna si to uz rikala nebo psala, ale ja jsem hlava zapomnetliva... :slight_smile:

Holky mam jeste takovej mozna hloupej napad! Co kdyby jsme ten puvodni srazik prehodily o tyden driv na 1.6. treba by jsme to mohly spojit i s tim mimibazarkem? Jak by se vam to hodilo? Je to jen navrh, tak ze kdyby se to nelibilo, tak nechame puvodni datum.. :wink: :slight_smile:
19. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, dneska je nejaka přednaška Bonding - porodní radost :slight_smile: asi tam nepujdeš, vid?
Nic si z toho nedělej, ja to znám, moc dobře... to byl taky duvod, proč jsem se nechtěla stresovat v práci a od unora jsem doma :confounded: nestojí to za to... Dej si broskvičku nebo marhulku a bude dobře, uvidiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka mě to nevadí já můžu i toho 1.6. :grinning:
19. kvě 2011 v 09:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast v nedeli se nic nedeje, neboj.. :wink: Jenom se me Terka zeptala, jestli bych k te zname, co prodava ty vecicky nezasla taky, ze bych ji treba poradila, co si vzit a co ne... :wink: Protoze ja tech veci uz mam fakt hooodne!!! :grinning: Ale je mi jasny, ze stejne zase nejakej spek pro toho naseho mrnouska koupim.. :wink: :dizzy_face:
19. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka taky mužu, navíc je DEN DĚTÍ :grinning: takže dvojitá radost, ještě ta cukrovka, že ? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska jj, Kaci, presne jak pise Sarka nic si z toho nedelej, hlavne se nestresuj, protoze to za to preci nestoji.. :wink: Vim, ze se to lehce rika, ale hazej to za hlavu!!! :wink:
19. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast dneska na zadnou prednasku nemuzu. O Bondingu říkala i něco ta paní v pondělí a to mi stačilo, aby mě to přesvědčilo, že se to pokusím s personálem v porodnici pak domluvit. Uvidim, jak to bude zitra na ty plinky. Kdyz tak mi to pak povykladate.
@lennikka kdy bude sraz mi je jedno...jo, a necháme se překvapit...zatím je i jméno překvapení...já nevím jestli Davida nebo Šimona a Dominiku nebo Emu. Asi bych raději Dominiku, protože malých Emiček je teď nějak kolem mě hodně. Ale manželovi se zdá Dominika dlouhé.
19. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska @sarkast @petrus77 holky, tak na 1.6.je jeste casu dost, ale prozatim si to napiste do kalendare a pristi tyden uvidime, jak na tom budou ostatni... :wink:

@kackaberuska vsechny jmena mate vybrana krasne, ted jeste se rozhodnout, cooo??? :slight_smile: My jsme meli holcici jmeno vybrane Karolinka a taky se mi to ale zda strasne dlouhy.. :slight_smile:
19. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tím celým jménem jim stejně říkat nebudete - vždycky si najdete zkráceninu :wink:

Peti, s tím bazárkem já se teda ještě (ťuk ťuk) nespálila (i když jsem toho ještě moc nekoupila), ale třeba u toho fusaku si myslím, že moc není co a jak pokazit...Když do toho dáváš dítě oblečený, tak flíčky by být neměly, dáváš to do kočáru, takže moc není, jak to odírat a když už to při nějaké manipulaci natrhne tak, že je tam díra, nebo zašívaný, tak to určo musí napsat... Leda ten flís uvnitř může být po praní sežmolkovaný...
19. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek