• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kackabk no to máš pravdu ale víš jak já se parkrát spálila nebo spálila no prostě fotka vypadala jinak než ve skutečnosti. Třeba jsem onehdá koupila malýmu fleesový dupačky a kabátek fotka dobrý ale ve skutečnosti je to hnus asi to vyhodím. Vypadá to hrozně. A to nesmím říct manželovi nebo ten by nadával:slight_smile:)
19. kvě 2011 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, ja jsem dneska taaak línááá... :unamused: nemužu se dokopat z postele, asi v ni zustanu... :pensive: včera jsem vyčerpala asi moc energie :grinning:
19. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka
@kackaberuska
Leni, i já se těším na neděli :wink: ..ale doufám, že se za mnou se Šárkou zítra stavíte po přednášce nebo obídku do práce, jak jsme se předběžně domlouvali a uvidíme se tedy i dřív :slight_smile: ..

Kači, ty chodíš taky cvičit do cenapu??? a kdy? já teď skončila jeden cyklus cvičení ve 2.trimestru v pondělí a začala jsem chodit na další ve středu v 9hod..že bychom se tam někdy někde potkaly..

chjo, je tu taky nějaká podobná chudina, co jí skáčou kila nahoru jak zjednaný?!? :unamused: já vím, že jsem těhotná, a že mi to strašně sluší :grinning:, ale pořád slyším dvě a čtyři a pět kilo i od těch, co co nevidět rodí, kruci! :grinning:

se srazem klidně souhlasím i 1.6., na dovolenou nakonec nejedeme, chjo asi před porodem vůbec :cry:..a pokud to domluvíme i v tu neděli, uděláme mimibazárek :wink: ..
19. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já teď nakupuji věcičky přes bazárek jen tam, kam si muzu zajet osobne. Navíc si to prohlídnu. Přeci jen, když si vyberu bodycka a dupacky po 50,-, tak postovne by byla snad nejvetši položka :confounded: Minulý týden jsem si koupila muj vysněný fusak od Lodgeru a vypadá jak nový. Jsem z něj uchvácená!!! Ušetřila jsem 1500,- oproti novému, takže ještě ušetřit někde 3000,- a mám na dulu :grinning:
19. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lennikka já 2.6. taky můžu:slight_smile:
jen nemůžu zítra na tu přednášku. V Ikea budou slevy až 70% a my chceme koupit nábytek pro mimíska:slight_smile:, tak tam chceme ráno jet:slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 Co se týče přibírání... na srazu si možná pamatuješ, že jsem říkala, že jsem ZATÍM moc nepřibrala a smály jste se, že už to ani moc nebude... já mám teď za 2 týdny o 4 kila víc :sunglasses: Takže jsem +10kg (teď už i možná +11 :grinning: ) a jsem na tom stejně jako holky, co přibírali od začátku víc a te´d už nic :wink: Doktorka na to nic neříkala, jen že jsem těhotná a každý přibere jindy :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 Teri, určitě to není s tou tvojí váhou tak hrozný! :slight_smile: Kolik jsi zatím přibrala?je lepší zvyšovat váhu postupně, než v posledním trimestru naráz :wink:
19. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 já jsem skončila se cvicenim v cenapu pred 14ti dny a na nove jsem se nezapisovala, protoze jsem nevedela, jak to budu mit s dojizdenim apod. Takze chodim ted už jen na aqua-aerobic. Ale s Eliškou se už znám, takže si myslím, že by mi dobře poradila s podorni asistentkou apod. Jsem totiž hrozne citliva osoba a manzel hrozne opecovavatelsky typ, takze si myslim, ze budu klidnejsi, kdyz tam bude jeste nekdo s nami s chladnou hlavou jen pro nas a ne jen personal, ktery to ma jako rutinu.
@petrus77 Duly toho rikaly hodne, ale pro me ta NEJ informace byla, ze si mame vsechny uvedomit, že porodni asistentka tam neni pro nas, ale pro to, aby zmerila srdíčko detatka, pichla injekci a tot vse! Zbytek je nad jeji kompetenci a zalezi jen na ni a zrovna na jejim case. Plus kdyz neabsolvujeme zadny kurz, tak ona nam sice muze radit, jak si mame ulevit, ale kdyz nebudeme vedet jak, tak ona nema cas nas to tam ucit.
19. kvě 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska taky mě mrzí, že nikdo neinformuje o tom, že si můžeme nechat nahrát video, nebo nechat udělat jednu 3D fotečku, hned bych toho taky využila!
19. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 Já měla ve 23tt asi 7kg nahoře, teď se zuby nehty držím 11,5kg, chtěla bych to udržet aspoň do úterní kontroly, abych si mohla říct, že jsem od minulé kontroly před 3 týdny přibírala těch vzorových 0,5kg týdně :grinning: Ale asi to neklapne - jsem na diskuzi na jiném webu a tam mám suverénně nejvíc :sweat_smile: Ale nijak mě to netrápí, však je to v bříšku a vodě a pak to půjde rychle dolů :wink:
@lennikka Tak nevím, jestli to zítra stihnu tu přednášku a jestli není blbý tam třeba přijít později, jestli se to dá, nevíš? Musím totiž na škole poměřit jednu kamarádku, co jde zítra na 8 do Bohunic na monitor a prý je tam narváno a netuší, jak dlouho to zabere...ale počkat na ni musím :frowning2: No uvidíme, třeba to klapne rychle...
19. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 neboj, taky se dockas pohybu. Já je citim hodně asi 14 dni a když mimi kope dolu nebo nějak dovnitř, tak to ani moc příjemný není.
19. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezka29 uvidime, jak to bude zitra probihat, ja jsem si toho naplanovala docela dost nakonec..Ale kdyz vyjde casik, tak se jiste za Tebou zastavime... :wink: :slight_smile: Nebooooj.. :slight_smile:
@kackabk co se tyce toho pribirani, tak mne se to prozatim dari docela i tabulkove.. :grinning: cca zhruba tech 0,5tydne plus minus... :wink: Ale kazdy to ma vazne jinak, tak ja bych to nebrala Terko, tak hrozive!!! :wink: :slight_smile:
Jinak nevim, jestli se muze prijit pozdeji, ale asi muze! Proc by se nemohlo, no kdyz nestihnes zacatkem, tak ho nestihnes... :slight_smile: Tak uvidis, jak Ti to vyjde, a snad se teda potkame.. :wink:

@snazilka_2011 ten srazik jsem psala 1.6.coz je streda... :wink: Ja myslela, ze v Ikei maji slevu jen 20% a ono az 70%???? Kde si to cetla? :slight_smile: No chystam, ze se tam taky zitra vypravim, ale spis az k veceru.. :wink: Tak dobre nakupte!!!! :wink:
19. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 já su taky chudina které to skáče ty kila nahoru a od všech slyším jak oni přibrali 8-9 kilo :frowning2: a to mám ještě tu blbou cukrovku takže sladký nejím tak nevím kde se ty kila berou kruci, jo a tučný taky nejím
19. kvě 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska Dula stojí 3000 korun? a co to všechno zahrnuje?
19. kvě 2011 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska aha tak to je zajímavá informace tak to já jsem myslela že asistentka je tam úplně od něčeho jinýho ....tak aspoň pak nebudu překvapená
19. kvě 2011 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 asi jak ktera asistentka a jak kde...dula stoji 4500,- a v cene je porod (jakkoliv dlouhy - kdo rodi rychle, dotuje ty maminky, ktere rodi dlouho) a dve navstevy před porodem - domluvi se co maminka chce a poznaji se a nekdo v tom ma i navstevu po porodu. Zaroven hned po porodu ukaze pri tom prvnim prilozeni k prsu co a jak, takze je to zaroven i laktacni poradkyne.
19. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka no, od koleygně z práce sestra tam pracuje a řekla mě že až 70% na něco, tak teď sama nevíííím :astonished:
19. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 mne chodi newslettry a bylo tam napsano, ze ted pres vikend od patku bude sleva na vse 20% a dalsi vikend bude sleva -20% jenom na nabytek... :wink: O 70% jsem neslysela a je to mozne. :slight_smile:

@kackaberuska s tou dulou ja opravdu nevim, mne to porad prijde strasne neosobni... :angry: Ale asi to muze byt fajn, kdyz nekdo "poradi a pomuze" :wink: Budu o tom premyslet, no hlavne se poptam manzela, a uvidime, jak na to bude reagovat.. :slight_smile:
19. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka jéé, holky, já vás nechci navážet do duly! Jen vím, že beru sestricky a doktory hroze vazne, jako autority a ze kdyz neco nepujde a oni na me neco spusti a nebude tam nejaky prostrednik, tak se sesypu a porod se mi treba zastavi. To je ale jen moje treba prehnana obava.
19. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 to je divný já viděla na stránkách Ikea včera taky 70% sleva a teď když na to koukám tak je tam 20% tak tomu nerozumím ....
19. kvě 2011 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackaberuska ja to tak taky neberu, ze nekoho nekam navazis... :grinning: jenom jsem si nad tim tak nahlas zapremyslela a napsala... :wink:
19. kvě 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka na stránkách Ikea je napsáno 20%, ale zase prodavačka by to měla vědět a ta mi řekla, že na něco bude až 70%.Nevíma le na co!:frowning2: Tak uvidíme zítra:slight_smile: Nikde to oficiálně napsaný není, tak se necháme překvapit :slight_smile: Nechci psát něco, co by nebyla pravda, ale takhle mě to řekla kolegyně sestra, co tam pracuje:slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 Peti fakt??Viděla jsi tam včera 70? Snad to nezrušili!!!!
19. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 fakt jo já tam včera koukala na hrací koberec pro malýho abych věděla kolik to stojí předběně a viděla jsem tam 70% ale nezkoumala jsem na co a kdy ....a dneska je tam 20%
19. kvě 2011 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 tak to je teda pěkný, Peti. Uvidíme zítra, ale to by byla škodaaaaaa:frowning2: Taky tam chceš něco kupovat? :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 já jsem chtěla nějakej koberec ale asi tam nepojedu. To by teda škoda byla !! ale fakt to tam včera bylo!!
19. kvě 2011 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já zítra na přednášku dorazím určitě - doufám že se vlezem kapacita je 10 a já se teda nepřihlašovala. Ale hned po přednášce valim domů - chceme taky s manžou do Ikei - já jsem viděla jen těch 20procent. :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 Já jsem před týdnem sháněla hrací koberec pro roční neteř (jako ten se silnicemi) a musím říct, že v Ikea se mi moc nelíbily. Na netu jsem našla krásné koberce,a le neměla jsem čas čekat, až by je dodali. Několik druhů koberců jsem nakonec objevila v Kika a musím říct, že možná nemají tak hezké obrázky jako ty z netu, ale zase se mi líbí víc než ty z Ikea.
19. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 ještě začátkem týdne mě kamarádka říkala, že má být fakt až 70%, ach joo :unamused:
19. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka uf, tak to jsem si oddychla :wink:
19. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek