• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@vilibalda no my máme na hrací koberec čas. Jen včera manžel říkal že chce si s malým hrát na hracím koberci tak jsem koukala jen tak kolik to tak stojí. Každopádně díky za info. Ale malej v děcáku má plovoucí podlahu tak jsem si říkala že bych tam mohla dát ten hrací koberec to se neztratí.
19. kvě 2011 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já bych fakt dala za to že jsem to tam včera viděla ale tím že tam nechci skoro nic kupovat jsem to nestudovala.
19. kvě 2011 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, jasně, já tomu věřím, protože já to tak slyyšela taky:slight_smile:
19. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, jasně, já tomu věřím, protože já to tak slyšela taky:slight_smile:
19. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda
@snazilka_2011
@kackaberuska
@kackabk
@lennikka
@petrus77
holkýýýý, ja to nevidím nijak tragicky, jen má na začátku 23tt 8kg nahoře, tak jsem si posteskla, že při tom, jak jsem aktivní, pracuju, pořád někde poletuju a cvičím, to jde nějak rychle :wink: ..ale celulitidní stehna a zadek tu byly dávno před těhotenstvím, tak co se divím, že :grinning: :grinning: :grinning: ..
s tou dulou já pořád nevím..třeba tu absolventku Zoru znám a osobně mi je hrozně nesympatická, takže bych se nerada dočkala toho, že ve svojí "příjemné" chvilce budu mít vedle sebe ještě navíc člověka, který mi nesedí :confounded:..ale názory se různí a vy to, Kači, s manžou zvládnete úplně skvěle, s dulou nebo bez! :wink:
však uvidíte, Leni, jak to zítra budete mít, za celý týden jsem si ani na chvíli neodpočinula, takže to možná budu já, kdo to odpíská :frowning2:..
19. kvě 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @falca1 holky, mam k vam veeeelkou prosbu. kdyz tam pojedete, nekoupili byste mi regal a prebalovaci pult? Vim, ze je to uz dost velka a draha vec, ale ja ji sama neutahnu a manzel je pryc :( http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S29828090 - 1xHENSVIK skrínka s policovým dílem - rada 22, místo 59 a 1xHENSVIK deska prebalovacího stolu - rada 24, misto 57. Je to jedina vec, co si moc preju a 20% je dost. Za tu cenu to kolikrat neprodavaji ani v bazaru. Klidne hned poslu penize na ucet!
19. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @falca1 kdybyste ho nektera mohla koupit, volejte 724 509 381, at nemame dva :slight_smile:
20. kvě 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 Terezko, ty me ale zlobiiis... :angry: s tim pracovanim!!! Tak doufam, ze alespon o vikendu si s Jonasem poradne odpocines... :wink: :slight_smile:
@kackaberuska ja bych Ti to Kaci koupila, ale ja tam pojedu taky sama, a kdyz to neutahnes ty, tak ja asi taky ne... :frowning2: Tak ze se moc omlouvam!
20. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @falca1 holky, nakonec se nabídl tetin přítel a ted jsme se tam po ceste do prace stavili. Zatim je tam uplna pohoda. Lidi akorat a sleva 20%. Máme to doma!!! Mam hroznou radost :grinning:
@lennikka diky za nabidku, jsi zlata...i strejda s tim mel co delat, ma to 35kg!
20. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska 35 kg !?! to by jeden neřekl že. Nevypadá to tak mohutně. Hlavně že máš z toho radost!! :grinning:
20. kvě 2011 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 jak pise Lenda, uz to moc s praci neprehanej, ať nemáš i mimčo taky pak moc aktivní :dizzy_face: Jinak díky za podporu, že to zvládnem. Je jasný, že s takovou osobou si musíš sednout, musí ti být max. sympatická.

Jinak holky připomínám, že uzávěrka objednávek z obchůdku Lucinka se blíží. Byla jsem se podívat na ty věcičky v Kohoutovicích a vypadaly dobře. Já si s kamarádkou budu něco objednávat, tak když se k nám někdo přidá, abychom neplatily poštovné, bude to fajn.
20. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc sem nechodim ale procitam vas :slight_smile:
mela bych velkou prosbu, kdyby nekdo jel do Ikey jeste dnes, strasne bych mu byla zavazana kdyby mi koupil postylku pro prcka http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39887442 kdyby nekdo byl tak strasne hodny a mel misto v aute a taky chlapa po ruce byla bych vam moc vdecna :slight_smile: my se tam totiz nedostaneme :frowning2:
kdyztak prosim IP :slight_smile:
dekuji predem maminky :slight_smile:
20. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, oni mají obchudek kamenny mam na mysli??
20. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdybyste některá chtěla, nebo zvažovala koupit na str polštář na kojení 6 - ti dílnou sadu do postylky http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/398036/c21286-zvyhodnene-sady/sestidilnasada-zirafa-oranzova-vzor-zirafa-2c-100-25-bavlna.html
tak já tam mám 33% slevu, tak písněte a pošlu vám kod... :wink: :slight_smile: tím, že jsem tam nakoupila, mi pořád posilaji nejake slevy, třeba 100,- na matraci do postýlky - taky kdyby jste některa chtela a nebo nejakou slevu na ten kojící polštář :slight_smile: ja už ho od nich mam, takže mi to asi na nic nebude :grinning:
20. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapoměla jsem napsat, že ja od nich mám kojící polštář, povlečení, mantinel, zavinovačku a kapsar, jo a 3m látky na dozdobení nebes nad postýlku, a je to kvalitni, opravdu :slight_smile: tak se nemusíte bat kvality, proto to píšu, že mám zkušenost... :slight_smile:
20. kvě 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ahoj, promiň čtu to až teď - byla jsem na té přednášce a potom jsme z města jeli hned tam takže jsem nezapínala kompl, byli jsme tam ve dvě hodiny a taky to šlo - možná že si to nechávaj všichni až navečer nebo noc :grinning: :grinning: , před nama na pokladně byl jeden člověk - jinak křeslo máme a pár maličkostí, tak jsem spokojená.
20. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ahoj Katy, já se na internet dostala až teď, ráno jsem tam jeli a pak jsem šla z toho tepla spinkat. tak promiň. ale je dobře, že už ji máš!!:slight_smile:
20. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak která byla na těch plenkách, já jak jsem nebyla na srazíku tak jsem vás tam asi nepoznala :frowning2:
20. kvě 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 ja a Lenča a pak i Kačka beruška a ted mě to vypadlo :D jak se slečna jmenovala :slight_smile: bylo to moc fajn :slight_smile: něco málo jsme nakoupily, a zase se dověděla něco více o plínečkách :dizzy_face:
A kdy jsi tam přišla, taky hned na začatek nebo později? Kde jsi seděla... je fakt, že taky z těch miniaturních fotek, nikdo moc nepozna, tak se nezlob... Je to škoda :(
21. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 a Kačka myslím :DD ach ta moje hlava děrava :D
21. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, jak v noci spíte?
Já než usnu, tak to je tak hoďka a během noci jsem několikrát vzhůru. Pořád se převaluju a vidina 2,5 měsíců před sebou.... :frowning2:
21. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :slight_smile:
Já jsem se na tu přednášku nakonec nedostala. :unamused: Jeli jsme taky do Ikey a ještě lítání po Olympii a stačilo mi to. Jsem zase neodolala a koupila v HM už opravdu poslední obleček! Na cestu z porodnice, když bude pěkně :dizzy_face:
A dneska jdeme do Bohunic na prohlídku, tak jsem zvědavá!
21. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, dobře sis vzpomněla, jen už nejsem slečna :grinning:
@falca1 No já jsem holky taky neznala, ale tipla jsem podle fotky (svatební) Lennikka a trefila se, jen jsem se zlehýnka zapotila, než jsem jí vysvětlila, proč ji oslovuju, když jsem si nebyla jistá, že je to ona, že? :grinning: :grinning:
@kackaberuska Kači, já v těch kohoutkách byla a byla jsem zklamaná, protože jsem chtěla právě něco z velikosti 56 a to tam měli tak dva kousky..Jako ale oblečky jsou pěkné...
21. kvě 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Tak ja teda usinam jeste driv, nez lezim... ale v noci se hodne budim a hlavne, malej vstava pred 5.h, takze s nespavosti fakt uz nemam problem :grinning: . Ale jinak jsem zpocatku mela problem s usinanim a nocnim buzenim a na letaku v lekarne jsem vycetla, ze to zpusobuje nedostatek magnezia. A magnezko ted beru 3x1 :wink:.
21. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk a co jsi, paní? :slight_smile: oficialně asi ano :wink: ale příjde mi tak nejak bližší, kamaradsky oslovit slečna, něž že tam s námi byla paní :grinning: :grinning: :grinning: ale respektuju tvoje přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paní Kačko :wink: :slight_smile:
21. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak nám pak napiš, jaké to tam bylo :wink: ja tam budu volat v pondělí a snad na sobotu budou mít ještě místečko... :slight_smile: jak moc dopředu jsi tam volala, nebo jsi nevolla vubec? :slight_smile:
21. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já jsem přišla hned na začátek, seděla jsem na druhé židličce od začátku :slight_smile: , tipovala jsem vás na ty co seděli vedle polštáře na židlích a potom jsem si říkala jestli jedna jste nebyla na tom polštáři - blondýna :wink: , ona potom přijela sestra se synovcem tak jsem na konci rychle vybrala tu plínu s tou 30% slevou a jednu tu svrchní + snapy sponku, protože bych chtěla spíš používat čtvercový obyč plíny + tu svrchní. Ještě si sestra nějaký našila tak možná taky nějakou zkusím :grinning:
@andinecka já usínám docela rychle, právě někdy i u televize a kolem deváté - ale v noci se taky budím tak dvakrát, je to otrava, ale jsem zatím v 26týdnu a nemám moc velký břicho se mi zatím zdá.
@kackabk já jsem potom neměla čas, chtěla jsem jet rychle do té Ikei :grinning: , ale jak bude ten srazík tak se určo trefím :grinning: - je to toho 8.6??
21. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a budete se fotit s bříškem?? a máte už někde nějakou fotografku??
21. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 já o tom taky přemýšlím jestli se fotit s bříškem nebo ne. Kamoška mě říkala, že se nefotila a že teď jí to mrzí. Tak já nevím. Zatím jsem po žádné fotografce nepátrala.
21. kvě 2011 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek