• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@falca1 Já se ptala manžela, jestli se nenecháme nafotit s bříškem od kamaráda, co rád fotí, ale není profesinál, ale moc se na to netvářil, tak asi focení nebude.
21. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 @vilibalda - já právě o tom uvažuju taky jestli fotit nebo nefotit, séstru fotil manželův kamarád co nám fotil i svatbu, ale nějak jsem se s manžou na tom zatím nedomlouvala, navíc kamarád fotí víc svatby než těhule - sestra byla trochu vyjímka :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych těhu fotky určitě chtěla! Je to krásná památka, takže do toho určitě půjdu:slight_smile: Ale bez manžela, toho bych tam nedostala:slight_smile:
21. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 tak na polštáři jsme ani jedna nesedely :slight_smile: my sedely vedle stromu nebo co to bylo, uprostřed, na prave straně, když se díváš a sedíš jako ta lektorka :wink: a vedle mě sedela lena - taky blondýna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Jo tak to bych tipovala správně :slight_smile: , jediný jste tam byly jakoby spolu - krom toho páru - jinak tam přišly ty holky sólo. Ale podle fotek bych vás asi nepoznala :grinning:
21. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 jj, to máš pravdu, na těch miniaturách není nic videt :grinning: :grinning: jj, pár sedel ob vedle nás... proč ses k nám nepřihlásila? :confused: :frowning2:
21. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Šári, my byli v Bohunicích a tam se na ty prohlídky volat nemusí. Je to každý úterý a sobotu ve 14.hodin a sraz je 10min před porodním sálem ve 2.patře. :slight_smile: Bylo to supr, PA byla sympatická a věcná. Zrovna předevčírem prý měli 16 porodů! A v červenci jich mají v průměru 10/den. Tak to prý bude mazec, hlavně když budou bouřky a padne tlak, tak je u nich narváno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Povídala o porodu, o různých možnostech u nich a pak nám ukázala porodní boxy a i nadstandarty (ale tam se zrovna rodilo, tak jsme jen nakoukly ženský ve dveřích). Potom jsme jeli do 6.patra na lůžkový a ukázali nám pokoje- krásný jsou, jak v hotelu :grinning: Trvalo to cca 1,5hod. Určitě to bylo zajímavý a spousta dobrých informací- kdy a kam volat, co se bude dít, jak to probíhá, co dělat a co ne atd. My půjdem i na ten kurz o porodu k nim :sweat_smile:

Holky, jak jste se tu nedávno bavily o tom svědění... co vám na to dala doktorka? Mně začaly teď v tom teple svědit kotníky, nárty a trochu lýtka- ale neotíkají, jen svědí. Je to děsně nepříjemný!!! :rolling_eyes:

@falca1 Já bych chtěla nějaký pěkný fotečky s pupíkem. Domlouvám se s fotografkou, co nám fotila i svatbu. A kdyby jí to časově nevyšlo, tak nějakou snad najdu na netu. Ale podle mě je krásná vzpomínka. Já nemám ani jednu fotku, kde jsem s bříškem :unamused:
22. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast :grinning: Jj, Šári, máš pravdu, taky mi to moc nejde přes pusu, oslovovat holky v mým věku "paní" :grinning: Já jen prostě od svatby to oslovení "slečna" tak nějak víc registruju a sem tam na to reaguju - i když v tomto případě se to asi moc nehodilo :wink:
@falca1 Tuším, že to holky přesunuly na 1.6., kvůli tomu minibazárku, aby ještě měl pro některé cenu... Jo a fotky s bříškem bych taky chtěla, nedávno jsem váhala nad nabídkou ze slevomatu, byla tam nabídka z fotoateliéru na focení, ale spíš skupinových fotek, tak jsem se styděla si říct o samostatné foto :unamused: No teď si kamarádka koupila nějaký superfoťák, tak jsme se domlouvaly, že by to na mně vyzkoušela, ale nevím, kdy a jestli se to uskuteční, vůbec není čas...
22. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek Ahoj, mě bylo na to svědění řečeno, že to tak v těhu bývá, že je víc vysušená kůže a že se mám hodně mazat. Každej večer si lehnu, že už chci jít spát a hodinu se drbu, než se mi podaří usnout:frowning2: Jaterní testy mám v pořádku. Tak to asi budeme muset nějak do porodu vydržet :confounded:
22. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast ahoj, no já jsem během přednášky nechtěla rušit, a potom jsem odcházela trochu narychlo sestra na mě čekala s kočárem - šla jsem trochu dřív :frowning2: - ale na sraz dojdu - nevadí mi ani toho 1.6 jestli to bude - a tam kde minule??
22. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1
@lutsousek
@kackabk
tak já se určitě nechat fotit s bříškem chci :wink: , nejspíš se mi podaří přesvědčit i manžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mám bývalého spolužáka, který moc hezky fotí a fotil i naši spolužačku, ty fotky byly moc břichatěkrásné! :grinning: myslím, že nebude ani příliš drahý, můžu se ho zeptat a vy koukněte na porfolio: www.lukaspuchrik.cz..

jinak i mně vyšly jaterní testy v pořádku, takže to svědění asi bude tou šílenou tvrdou brněnskou vodou a jak říká Peťa, je potřeba se mazat a mazat :unamused: ..

dnes jsme byly s Léňou za tou mladou paní s oblečkama a já si vybrala moc krásné oblečky a ještě zbyly - prý má i kamarádky s holčičkama, takže se domluvíme a vzala bych to toho 1.6. na sraz..tím jsem chtěla říct, že ten sraz je 1.6. :wink: ..že je 1.6.??? :astonished:
jo a v Ikei jsme dneska taky byli a nakoupili jsme spoustu krásných věcí pro prcíka, myslím,že dnešní den byl moc nákupněúšpěšný :wink: ..
22. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek díky za info, ale ja se dívala na hodnocení přímo na stránkách porodnice, a Bohunice asi ne :unamused: pujdu na Obilnák nebo k Miloušum :slight_smile: pujdeš i na jine prohlídky, nebo jsi rozhodnutá pro Bohunice? Kolik tam bylo na čumendu maminek? My chceme jit taky v sobotu, na Obilnák... tak jsem zvedava :wink: :wink:
22. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 to jsi mohla klidne pak přijit... :slight_smile:) ale ty jsi vlastne spechala za sestrou, vid, tak se uvidime na srazu :wink: :wink:
22. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska Pokud budeš objednávat něco z toho obchůdku Lucinka, ráda bych se přidala. :slight_smile: Doplnila jsem do tabulky 6x kojenecké body a1x bačkůrky. Moc děkuju! :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Já půjdu na prohlídku do porodnice do Bohunic ve čtvrtek v rámci předporodního kurzu, na který chodím v Mamicentru.
22. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda taky budeš rodit v Bohunkách? :slight_smile: ja už asi ne, ikdyž.... nikdo neví, že? :grinning: ja si chci taky objednat z LUcinky obchudku, ale nemužu najit kde je ta tabulka, na ktere je to str prosím? V te naši diskuzi... děkuji!
22. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Zatím počítám s porodem na Obilňáku. Ale člověk nikdy neví... A když se jdeme v rámci kurzu podívat do Bohunic, tak si to nenechám ujít. Na Obilňák se dá díky kurzu v Mamicentru dostat na krátkou prohlídku taky, ale to plánuju až se mi manžel na začátku června vrátí ze zahraničí. Ať to vidíme oba, když tam chceme rodit :dizzy_face:

Tabulka je na dalším listu u přehledu Těhulky Brno..., co máme založeno, kde je kdy kdo rodí. Pokusím se sem dát adresu, ale nejsem si jistá, zda se povede :confused:

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=en&authkey=CKTT9qoL#gid=3
22. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda šikula, díky moc... :dizzy_face: :dizzy_face: tak ja tam mam vybrano asi 20 ks jenže jsem se dívala na učet :unamused: a asi si to tedka nemužu dovolit, objednám si to sama po 10. :slight_smile: měli jsme velke výdaje, 13 tis. za doplatky za rok 2010 a ještě pár menších, což bylo nad rámec normálních měsíčních výdaju :confounded: ale tak nevadí... tak zaplatím cca kilčo za dopravu :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast před 14 ti dny rodila kamarádka v Bohunicích a byla moc spokojená :wink:
22. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast @vilibalda @kackaberuska
Holky a spěcháte na to oblečení někdo?-asi nejvíc dotaz na vilibaldu :wink: Já třeba ne, tak bych klidně ještě počkala.. Já se třeba v úterý dozvím, jak je to mé mimi veliké a jestli třeba není zbytečné kupovat ty malinké věci. Nakonec asi teda jen soupravička do porodnice - v tom drahém složení mi připadá užitečnější, než ta levná...No nevím, co myslíte? Moc se mi líbí, ale je to dost penízků...taky jsem chtěla to zavinovací body s dráčkem, ale dát za jedno bodýčko 180kč? :unamused: Asi oželím...
22. kvě 2011 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Jako pokud dojde zboží do konce června, tak na to nespěchám :slight_smile: Ve velikosti 50 nic nekupuju, v 56 chci jedno body s krátkým rukávem (doma mi teda tvrdí, že miminko stejně bude potřebovat dlouhý rukáv, že krátký vůbec mít nemá) a 62 unosí miminko nejen hned po narození. Základní výbavičku asi mám, jen nemám jedinou věc novou, takže do konce června bych oblečení ráda měla nebo teda pojedu ještě někam na nákupy. Přemýšlela jsem i o nové soupravičce do porodnice, ale naznala jsem (teda spíš manžel naznal :grinning: ), že je to zbytečné. Fotografové, ani hudba hrát nebude-nejsme celebrity a postačí dupačky. Rodina mimčo stejně uvidí už v porodnici v erárním oblečení :slight_smile: Spíš pak něco pořídím, až budeme brát miminko ukázat do práce, ale na to je ještě čas. Zavinovací body se mi taky líbí (žádné nemám), ale tolik peněz se mi do toho dát nechce. :unamused:
Jinak mi na velkým UTZ v 31tt řekli, že je mimčo normálně velké. Od té doby jsem přibrala za 3 týdny 5 kg, tak nevím, jestli to nabírá prcek nebo jen já :grinning:
22. kvě 2011 ve 23:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek jéé, koukli jste v sobotu na nadstandart? Tak tam asi rodila kamaradka s tim e-shopem na eko vecicky :grinning: Vecer se jim pak narodil Kubík!
@kackabk Jo, to mas pravdu, v Kohoutkách moc velký výber ve velikostech není, asi sází na to, že si to lidi jen okouknou a pak objednají levněji na netu.
@sarkast kamenný obchůdek má jiný obchod - mimibazar.cz/palapalina - ale mají tam podobne veci, jako v Lucince.
@kackabk @sarkast @vilibalda - mě je to jedno, já s objednávkou klidně počkám, třeba až na šárku a vilivalda by to měla taky ještě stihnout.
23. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám na ty věcičky v Lucince a některé ty věci, co jsem si vybrala před 14ti dny jsou teď vyprodané a jiné co neměli už zase mají, tak upozorňuji na to, že záleží na tom, co zrovna budou a nebudou mít skladem.
23. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andinecka mne se spinka dobre, usnu hned a posledni dobou dokonce ani nechodim v noci na zachod, vecer uz tolik nepiju... :wink: Ale jak tu nekdo psal, tak prozatim nemam tam velke brisko, tak ze uvidime, az vyroste... :wink:
@falca1 @snazilka_2011 foceni briska uz mam predbezne domluvene ana 10.6., tak jsem zvedava.. :slight_smile: A urcite sama, protoze manzilka bych tam asi taky nedokopala, hlavne jedu s kamoskou az do Olomouce do atelieru a pak jedeme vybirat pro ni svat,saty, jelikoz ji pritel pozadal o ruku..tak ze pujdu jeste nejspis s briskem za svedkyni... :slight_smile:
@falca1 tak to je skoda, ze jsme se na te prednasce nepotkaly... :confused: :fearful: Mrknula jsem do albicka na ty Tvoje novy fotky a vim, presne, kde si sedela, hned druha z kraje, prvni sedela takova tmavovlasa slecna na mikado... :wink: a pak Ty myslim... :wink:

Jinak srazik je tedy presunut jiz na 1.6., coz je uz pristi tyden ve stredu, tak si to vsechny poradne zapiste a absence neomlouvam!!!!... :grinning: :grinning: :grinning: Srazik spojime rovnou i s mimibazarkem a jeste uvidime, kde to uskutecnime.. :slight_smile: Mela jsem navrh, ze by to slo u nas v praci na Lesne, je tu dost mista a hlavne by jste tu na to vybirani mely klidek.. :wink: A pak se muzeme klidne presunout tady kousek je cukrarnicka, kde maji vytecny zakusecky.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ale to misto jeste doladime nejspis s Terezkou... :wink: a dame vedet!
23. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackaberuska Kaci, kestli to jeste nemate uzavreny, tak ja Ti do IP taky jeste poslu objednavecku, ale jenom jednu nebo dve vecicky... :slight_smile: Mam toho vazne uz strasne moooc!!!
23. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka uzavřený to nemáme, čekám na holky až napíšou, jesti mám s objednávkou ještě počkat nebo ne.
Zatím spím dobře, ale děsím se horkých letních nocí, kdy se mi spalo špatně i normálně, natož pak s břichem.
První fotečky s bříškem si už manža nafotil sám (mám je v albu). Jinak jsem domluvená s kamoškou, co dřív profi fotila. Tak pak uděláme asi nějaké experimentální :slight_smile: Během stěhování se mi ale někde ztratilo krasné letní třičko s nožičkama. Stejně jak jsem je měla nakreslené na bříšku, tak jsem si pak přes šablonku nabarvila i tričko barvickama na textil. Už jsem všechno prohledala snad 3x a nic :cry: :frowning2: Ach jo. Určitě to najdu až po porodu.
23. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska tak to by jsi byla uplně nejzlatější Kači :o)) uvidime co holky na to, ale bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 ja vím, ono tam je více pozitivních článku, ale oproti těm dvou porodnicím je tam pořád ještě moc špatných hodnocení, takže fakt nevím :o)))
23. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda ja to nechám na tobě :dizzy_face: jestli si to objednáte tedka, nebudu se zlobit, proč taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pokud počkáte na mě, tak ti ty věci dovezu až domu, chceš?? :wink: jinak ja jdu na velky ULT v pátek, tak jsem zvědava na velikost mimi, když v 27tt před 3 tydny měla mala skoro 1kg a 32cm... tak ted už by mohla mit cca 1,5 kg ne? :wink: Jinak Pavle, co se narodil na velikonoce Adamek a mel po porodu 3,2 tak ma na sobě 62 a má ji dobrou :grinning: tak se děsím, co porodím, protože cca 90% věcí jsou 52 :grinning: :grinning: :grinning: takže v tom Lucinka obchudku chci 62 :slight_smile:
23. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka ja chci Lesnou :wink: :wink:
23. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek