• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kackaberuska Tak s objednávkou ještě počkáme a udělá se to v červnu :wink: Co bude, to bude.
23. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@vilibalda @sarkast @kackaberuska tak ze objednavka ocbhudek Lucinka se jeste presouva? :slight_smile:
Holky, vsak jeste vyckejte opravdu na ten mimibazarek, myslim, ze se budou dat koupit krasny vecicky za super cenicky.. :wink: :grinning: Myslim, ze vecicek bude na prodej opravdu plno a urco se bude dat neco vybrat... :wink: A nejspis, jak uz psala Terka, tak tam budou vecicky nejen pro kluky ale i holcicky... :wink: i obojetny hadyrky... :wink:
23. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 @snazilka_2011 Tak snad to svědění bude taky jen suchou pokožkou, začnu se mazat poctivě :slight_smile: Ale hlavně mi to začne, když je horko a dusno...blee.

@kackaberuska Jeee, to je dobrý teda :grinning: No vzala nás do toho s vanou- tam už byl porod na spadnutí a potom ještě do jednoho, kde se teprve rozjížděl a mamina si tam v klídečku ležela na posteli a sledovala televizi :grinning: Tak klidná bych taky chtěla být!

@sarkast No já chci rodit v Bohunicích právě. Jinak se možná ještě mrkneme k Milošům, ale Obilňáku bych se chtěla vyhnout zase já :sweat_smile: Mně se v těch bohunkách líbilo, maminky taky vypadaly spokojeně... Nějak neznám osobně žádnou mamču, která by si Obilňák chválila, kdežto ty Bohunice jo. A na Miloše je to tak půl na půl. U těch mých kamarádek a rodinných příslušnic :slight_smile: Jenže co člověk, to názor a zkušenost. A navíc taky hodně záleží, jakou chytneme směnu! Takže já zkusím Bohunice a uvidím, jak to dopadne a jestli mě vůbec přijmou!!!
23. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lutsousek tak to ještě nebyla ona. Teď jsem si uvědomila, že jeli do porodnice až později odpoledne.
23. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
ahoj, to spaní ti závidím.
Já mám potíže se zády a navíc teď už 3. den naše dítě nějak bojkotuje pohyby, tak jsem vystrašená a nevím, nemám-li někam jet. mslím si, že skoro ve 30tt by se mohla hýbat. V sobotu to nějak ustalo. a já mám strach.
23. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka tak treba alespon zavolej doktorce a pozeptej se!! Ja jsem nad tim premyslela onehdy, malej sebou tozi mrska do slova porad, tak jsem si rikala, ze az bude jednou chvilku v klidu, tak z toho budu nervozni...
A nevim, jak to je ci neni normalni...
23. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já pořád nevím, jakej ten kojící polštář, jestli s výplní kuliček, nebo molitanu? :wink:
23. kvě 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak ted jsi mě dostala :grinning: už zase přemýšlím nad Bohunicema :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no asi se tam taky zajdu podívat :wink: a bude... :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak zkus jít někam, kde ho mužeš osahat a uvidiš :wink:
23. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
@lennikka
tak jsem volala do Bohunic a řekli mi, že mám hned přijet.
Ujala se mě tam milá sestřička a hned jsem šla na monitor a ult a vše je v pořádku.
Malá váží 1.40 kg ( před 14 dny měla 1050g) :grinning: :grinning: Jinak proč se tak málo hýbe - Je buďto tak hodná anebo je lenoch ( vlastně lenoška) :slight_smile:
Já na Bohunice nedám dopustit.
23. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andinecka no super, Andi! Ještě že jsi jela, aspoň můžeš být klidná! malá krásně rodtě:slight_smile:Já taky dneska řeším, jestli je malá v pořádku, protože o ní vůůůůůbec nevím! Ale asi to tak je, že jeden den lenoší a druhej je čipera:slight_smile: Snad.
23. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast osahaný já je mám! takže asi vyhrají kuličky a tenhle:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42072910&tab=4:slight_smile:
23. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011
Malá to s těma pohybama nepřeháněla ani předtím, ale celkový počet 10 pohybů za den - zvládla.
Ale ty 3 dny stávkovala a v telefonu mě sestra vyděsila. Jsem ráda, že jsem tam jela.
Docela jsem zírala, jak mimčo vyrostlo. Ale ten strach byl strašnej. :cry:
23. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no je to lenoška:slight_smile:) já taky počítám pohyby, jak přesáhnu desítku, jsu klidná:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jojo to jsem byla já :grinning: , tak potom na srazu
23. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka je dobře že jsi tam jela. Aspoň víš že je vše ok. My jdeme dneska na vážení a měření tak su zvědavá kolik malej měří a váží :slight_smile:)
24. kvě 2011 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo by měl chuť a měl to do Líšně blíž jak já, tak na gyndě měli tento letáček: http://jogavbrne.webnode.cz/joga-pro-tehotne/
24. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka tak to je super, ze jsi zasla k doktorce, vsak za to to stalo.. :wink: Potvurka mala teda pekne roste.....
:wink: :slight_smile: My jdeme ve ctvrtek na 3D UZ, tak jsem taky zvedeva, kolik malej vyrostl... :wink: ...se taaaak tesim!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@snazilka_2011 ja kdybych mela pocitat pohyby prcka, tak se snad nedopocitam... :grinning: :grinning: :grinning: se mi tam hejbe opravdu skoro porad... :wink:
@falca1 no tak na sraziku uz Te poznam.. :wink:
@kackaberuska jeee, to vypada hodne dobre, ale je to zase v hloupou dobu!!! Oni si snad myslim, ze vsechny tehotny zensky nechodi do prace, ne?.. :grinning:
24. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
Já na 3D jdu příští středu - sice už budu ve 31tt, ale paní doktorka mi ten ult nahraje - jsem zvědavá, jaký to bude, protože je už dost velká na video a hlavně ona je nerada prohlížena. Doufám, že mi tam potvrdí holčičku. ( to nějak nedává smysl) :grinning: :grinning: :grinning:
@petrus77
jé, jsem zvědavá na Honzíčkovy míry :slight_smile: :slight_smile:. je o 14 dní starší než naše Zuzanka :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my jak včera jeli z Bohunic, tak v Tescu v Kampusu mají 50% slevy na miminkovský oblečení, láhve a vlastně na všechno pro miminka.
24. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka jeee, a primo v Tescu? Nebo nejakym obchudku vedle? :wink:
24. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka děkuji, skáknu se tam podívat... :slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka @sarkast holky a myslite, ze je to jenom v tomto Tescu, nebo ve vsech? :wink: Kr.Pole mam bliz... :slight_smile:
24. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka nevím, ale asi jen tam... ikdyž by bylo logičtější, že v Každým Tescu, vid? :wink: taky mam Kr.pole blíže :slight_smile: kouknu na letáky tesco na netu, jestli něco nepíšou :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
Nevím, zkus se podívat na net na leták.
Já po tom včerejšku už padala hladem a tak jsme šli do Tesca v Kampusu.
Jinak my Kr.Pole máme taky nejblíž :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jeee, to nebylo myšleno jako lobbing za Bohunice :grinning: Já proti Obilňáku nic nemám a určitě je to tam taky dobrý. Jenom že na mě ty Bohunice působí fakt dobře. A chodím tam i na endokrinologii, léčili mi tam ledviny a vždycky jsem byla maximálně spokojená. Chování doktorů, sestřiček- nikdy jsem nenarazila na blbou náladu. Ale to jsem prostě měla štěstí :grinning: Naopak test na cukrovku na Obilňáku mě utvrdil, že tam nee.

Holky, já byla včera v tescu Kr.pole a mají tam ty slevy taky- ale dost přebraný :confounded:
24. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka No ještě že jsi do té nemocnice zavolala! Já teda pohyby nepočítám, ale když se delší dobu nehýbe, tak jsem nervózní jako pes :sweat_smile: A to není legrace, když se mimi nehýbe delší dobu.
Ale roste krásně princezna! :dizzy_face:
24. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek vždyt ja vím :slight_smile:))
To je škoda, že už je to probrane...
24. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @lutsousek ja jsem ted byla v Tescu v Kr.Poli a slevy 50% tam meli jenom na par kousku a jinak maji slevy -30% na vsechno mimi obleceni a boty.. :wink: z toho by se dalo jeste vybrat!!! Ale ja nic nekoupila, i kdyz tam maji pekny bodycka s dl.rukavem 3kusy za 320,- 5kusu 350,-a z toho jeste tu 30% slevicku... :wink:
24. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka teeeda, ty si to umíš ale zařídit :grinning: šikulka :wink: tak ja tam asi ani nepojedu, mám bolesti, a odpol. mě odveze chlap k doktorce, stejně by mě to jen lakalo zase něco nakoupit, a ja ted stejně nemužu :unamused:
24. kvě 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek