• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
@sarkast jeee, tak odpocivej, hlavne at je Ti, co nejdriv lip!!! :wink: No my uz to mame v praci volnejsi, vcera nam oznamili, ze muzeme chodit domu dokonce uz v 15.00, coz je naprosto luxusni.. :wink: Mame totiz sezonu pres zimu, nooo!!!
24. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja vím :slight_smile: ale zase ty peníze, co??? :confused: :rolling_eyes: mě to začalo včera, dostala jsem hrozné bolesti, a přemýšlela jsem, že pojedu i do nemocnice, ale pak se to ustalilo, a do ted i v noci to bolí tak nějak malo ale pořád, což jsem ještě neměla, a mala kope jako blázen!!! Což taky nebýva :confused: většinou kopne, pak se vrti, boulí a pod... ale dneska od rana jen vykopava, až mam strach, jestli se mi nějak nedusí, nebo tak :fearful: to je přesně ten strach co tady už psala Andinečka :confused:
24. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, ja to chapu, ja bych uz taky asi byla nervozni...to kazda z nas! A kazdopadne je urcite lepsi si k tomu doktorovi zajit, a pak byt v klidu.. :wink: Tak bud v klidecku a opatruj se! :slight_smile: Pak dej vedet, co Ti pani doktorka rekla.
24. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kampusu to přebraný nebylo.
@lennikka - ty jsi šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jenže to na začatku vypadalo, že nikam nepujdu, protože ona dneska neordinuje a zítra pouze v Bilovicich, ale na soukr. tel mi to vzala a mužu k ni dojet :wink: je hrozně hodna, musím ji koupit pořádnou bombošku! :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen dotaz.
Budu si objednávat u jedne paní na Fleru ( http://www.fler.cz/zbozi?ucat=83732 ) plínky, latkovky. Tak kdyby některa z Vás chtěla, dejte vědět, třeba by nám udělala slevu :slight_smile:
Tak ted mě napadlo, jestli to není komerční, aby mě adminka neblokla, tak snad ne.
24. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak Honzíček má 1,7 kg ale centimetry zase nevím, ale paní doktorka říkala, že na porod by měl mít tak kolem 3 kg :grinning: což je prý v normě vzhledem k mé postavě :grinning:

já jsem ten 3D ultrazvuk nějak promeškala a teď jsem 32tt tak to už asi nemá smysl :frowning2:

jinak mi tchán domlouvá porodníka v bohunicích takže holky já skončím nakonec v bohunicích :grinning:

24. kvě 2011 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka s tou slevou to jsi neměla ani říkat to tam budu muset asi jet aspoň kouknout. A ta sleva je omezená nebo není ?
24. kvě 2011 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jakou máš postavu ? :slight_smile: taky měříš 165cm? :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek to je škoda že v tescu v kr.poli to mají probraný já to tam totiž taky blíž :frowning2:
24. kvě 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak ať je brzo dobře. Mě dneska v noci taky bolelo nějak břicho ale ráno už to bylo ok. a dneska jsem byla v poradně a všechno je taky ok.
24. kvě 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast a nechceš zavolat teda doktorovi a popsat mu to do telefonu ?
24. kvě 2011 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 díky Peti, uvidime, taky si říkám, že jen plaším, a snad bude ve ok, ale nikdy nevíš, a pro klid v duši tam raději zajedu, stejně nechapu z čeho by ty bolesti mohly být :fearful:

Ja už to tady myslím psala, že moje mudr. dneska a zítra v Brně neordinuje, ale podařilo se mi s ní spojit a jedu k ní "soukromě" nebo jak to napsat, zní to dost pretekcki, ale není :D prostě jen je hodna a vstřícná a ma v domku, kde bydlí ordinaci, proto jsem i psala, že ji musím koupit pořádnou bombošku :D
24. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
tak to je Honzíček už velkej kluk. :slight_smile: :slight_smile:

Mě taky nikdy cm neříkají. Já četla v moudré knize, že se měří jen délka od hlavičky po zadeček, tak asi proto.
Já budu příští týden ve 31tt a tak si to nechám nahrát.
Jinak se taky přes známé snažím kontaktovat porodní asistentku, ještě jsem s ní ale nemluvila, tak uvidím, jak to dopadne.
U nás bude porod "veselej" - mám potíže s pozdní srážlivostí krve, tak se už 15.6. na hematologii dozvím, jak budu rodit. Doufám, že normálně. Ale já si můžu plánovat, co chci, záleží na malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já měřím 158 a před porodem jsem vážila něco kolem 58 ale těhu mě jde spíš do břicha ....
24. kvě 2011 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast může to být čímkoliv, četla jsem že se můžou natahovat i vazy nebo napínat děloha ale těžko říct každopádně chápu obavy. Já su z každýho píchnutí taky vyjukaná jakože co se děje ...
24. kvě 2011 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
Šárko, já včera dostala ponaučení, že je lepší zbytečný poplach, než pak nějaký problém. Připadala jsem si jako kdybych něco udělala špatně. Já právě nechtěla plašit, ale nakonec jsem ráda, že jsem jela, aspoň vím, že mimčo 3 dny odpočívalo. takže je fajn, že tě paní doktorka vezme.
@petrus77
nevím, jak to dlouho platí, musí to být napsaný na letáku Tesca
24. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jo jo to už je macek co ? :grinning: moje kamoška má taky špatnou srážlivost a před porodem jí nějak naředili krev nebo co. Ale přesný detaily nevím. Ale uvidíš co ti řeknou.
24. kvě 2011 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 tak to jsme stejně malinke :grinning: ja za poslední měsíc, co jsem byla u mudr. nepřibrala ani deko :cry: tak mam i strach o malou... v těhu knížečce mam 73,5 24.4. a dneska jsem se vážila a mam 73,6 což se mi nejak nezda... v 3, trim... ja vážila před těhu 67 :grinning:
Takže ty už jedno dítko máš doma? :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ježíš, ty kalhotky plínkový jsou úúúúúžasný!!!! Škoda že mám teď stop stav na účtu i v peněžence :grinning: :grinning: :grinning: Musím zase počkat nějaký týden s nákupy.

@petrus77 Já tam byla včera večer kolem 8. Lenka tam dneska byla a prý se dá vybrat! :wink: Já se dívala na nějakej kompletek, ale oblečky už faaakt kupovat nebudu. A na plínky nějak extra slevu neměli. Zbytek věciček už mám. :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrus77
víš, já nikdy žádný potíže neměla a na tu srážlivost se přišlo jen náhodou ( spíš omylem) - od Mudr. Vlašína jsem si vydupala doporučení na hematologii ( kvůli krvácení z hematomu) - měla jsem strach z amnia a ukázalo se, že dítě by to nepřežilo a já bych mohla vykrvácet. Takže 3 dny před amniem se vše rušilo.
24. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já myslím, že to asi nic neznamená že jsi nepřibrala. Já četla že aby se něco dělo tak by jsi musela hubnout, což by musel být úbytek třeba 3-5 kilo dolů.

Ne ne já ještě žádný dítko nemám. Honzíček bude (je) moje první dítko :slight_smile:))
24. kvě 2011 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 že jsem četla "před porodem" ? :grinning: asi chybka... tak to jsi me uklidnila... uvidime co mi dneska řekne moji paní doktorka... :slight_smile: :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já si plínky objednávám přes:
www.raj-plinek.cz
Když si objednáte za 1000kč, dovezou to zdarma.
24. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast já to zblbla samo před těhu než před porodem tn ještě nebyl :grinning:
24. kvě 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zřejmě můžu zrušit objednávku "oblečení do porodnice" velikost 56 :angry: Jak bylo naše mimi vždycky o něco menší tak teďka to dohnalo a předehnalo - má 1600g a na mou "útěchu" doktorka povzbudivě prohodila, no tak budete mít miminko přes čtyři kila, no nesmíte přenášet... Kolik vážily ve 30/31tt ty vaše mrňátka, kdo už jste se tak daleko dostaly?
24. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsou vyhlášené výsledky Plenky roku, tak se můžete taky nechat inspirovat :wink: - http://www.plenaroku.cz/
24. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast myslím na tebe, ať je vše v pořádku!
24. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk ja ti to povím dneska večer... kolik ma ta naše prdelka... :slight_smile:
@kackaberuska děkuji, jsi hodna! Všechny jste hodne ;o) dam pak vedet, co se dovím...
@petrus77 koukám, že taky myslíš jen na porod :D
24. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka koukala jsem na to, a maji tam celkem dobre ceny... Ja koupila Huggies mini mega pack 90 ks 3 - 6 kg z 359,- za 299,- a oni maji za 329,- což je cena jako v Kaufu bez slevy... a ještě se s tím netaham, to je dobry... :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek