• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@terezka29 to je dobrej poznatek takže já taky snižuju :grinning:
26. kvě 2011 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Nj, však ta paní, co to dává do bazárku taky říká, že si víc oblíbila PULky, ale někteří to zase moc chválí, takže chci prostě vyzkoušet. Myslím, že čím bude mimčo starší, tím budu více využívat AIO, no ale to je všecko ve hvězdách :grinning:
26. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já křeče v nohách zatím naštěstí nemám, ale při chůzi mě bolí v tříslech. Co můžu doporučit, je Magne B6, začala jsem ho brát na tvrdnutí břicha a těď mi skoro vůbec netvrdne!:slight_smile:
Holky, netrpíte některá záněty (kvasinky...) já už brala 4x čípky a 1x antibiotika a vůbec mi to nezabírá! Moje gynekoložka mi jednou dělala stěr a ten poslala na rozbor (zjistila mě streptokoka a ještě nějakou bakterii), ale žádnou kontrolu dělat nechce a když mě vyšetřuje, tak se ani nepodívá pod mikroskop. Vím, že je v těhu výtok normální, ale je mám pořád žlutej výtok a to hodně a mám takový jakýsi bodání, svědění a tlak dole...Ona mi na to včera řekla, že je to jen můj pocit!!!!
@sarkast Šári, asi se přeregistruju k té tvé doktorce!
Holky a víte, jak vám vyšly výsledky té cukrovky?? Prý si je mám zkontrolovat a podle toho se objednat, ale nevyznám se v tom. Jsou tam 3 hodnoty a moje gynekoložka mi na papírek napsala, že hodnota jedna nesmí být větší než 5,5 a druhá než 7,7.......
26. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Teri a citíš pohyby i ve stoje, v sedě.....? já pořáde ne:frowning2:
26. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 přeregistruj, uvidiš, že budeš maximalně spokojena!!! :slight_smile: navíc k ní budu chodit až do porodu i na monitory, což vítám, fakt se mi nechce pár dní před porodem jezdit do nemocnice a čekat tam s cizíma lidma :slight_smile: takhle se kouknu na saly a budu až do TP chodit k ní, kde je mi dobře a prostředí i super sympatickou sestru, dobře znám!
http://gynekologie-revova.cz/?cat=30
Koukni a uvidiš... jinak ja nejvíce ze všeho miluju ten překrásný výhled na cele Brno! :slight_smile: když jdu k ní!

Jinak to MAGNE B6 beru taky, ona mi ho doporučila už v 1. trim a je super... Jen jsem někde četla, že ten vitamin B6 obsahuje nejakou látku a v množství těch 6ks denně to není zrovna super, tak mi předepsala i obyč. mg tak si ho musím vyzvednout :slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast na stránky jsem koukala, i na hodocení:slight_smile: Zítra jí zavolám. Mám to tady z Líšně kousíček:slight_smile: Já začala brát jen 1 tbl. Magne B6 a už i ta jedna mi pomáhá:slight_smile:
26. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 u té cukrovky ta první hodnota je nalačno tzn. že musíš mít do 5,5 a ta druhá je po tom nápoji a to se musíš vlézt do 7,7 pokud budeš mít vyšší tak máš cukrovku.
A změň tu doktorku tenhle přístup není v pořádku. Jinak já na takový výtoky netrpím takže nevím co a jak :frowning2:
26. kvě 2011 v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 nechci tě děsit, ale prý když má žena nějaký zánět tak je to pro dítě nebezpečné při porodu a může prý i oslepnout tak šup k nové paní doktorce
26. kvě 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 peti, já vím, musím ji změnit!! Nejraději bych jela na ,,pohotovost" s tím, že mě bolí pod včera břicho a že mám ten výtok a tlak uvnitř a moje doktorka to vůbec neřeší:frowning2: Ale nechci tam vypadat jak blbec:frowning2:po tom, co mi nepoznala hematom a neřeší placentu jí už s manželem vůbec nevěříme:frowning2:
26. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 a nechceš přeci jenom jet na tu pohotovost? za blbce určitě nebudeš, ale nic by se nemělo podceňovat
26. kvě 2011 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ani mě nenapadlo se podívat na hodnoceni, musím se podívat co o ní vlastně píšou :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 vyprdni se, jak budeš vypadat!!!!! Hlavní je snad TVOJE DÍTĚ NE!!! Vyser se na doktory co si budou myslet, ted musíš hájit svoje miminko, a ikdyž se ti něco nezda, tak jet na pohotovost! S tím vytokem ma Petra pravdu... Je to nebezpečné a na streptokoka dostaneš antibiotika :unamused: Moje kamaradka ho taky mela ve 3. trim a ještě při porodu dostaneš další davku antibiotik, aby se miminko jak poleze ven, nenakazilo!!! :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
poslední týden cítím pohyby už třeba i při chůzi nebo vsedě, ale pořád mám pocit, že jsou nějak slabé, a že bych je už měla cítit víc..ale neznervózňuju se, tím si nepomůžu a kdoví, jestli se malý nakonec nebude hýbat až moc :wink: ..
A Peti, s tou změnou doktora už nečekej ani den, je nefér, že kvůli nějaké koze prožíváš těhotenství ve stresu a obavách! :unamused:
26. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, včera mě ,,vyšetřila" ta moje gynekoložka, zítra hned ráno zavolám MUDr. Dobrovolné a zeptám se jí, jestli by mě NÁHODOU nevyšetřila už zítra. A pokud nebude mít čas (což asi nebude), tak asi pojedu na tu pohotovost zítra a bude. Jsu zvědavá, co mi řekn:.-)Já vím, jde přece o MOJE MIMČO, tak mě můžou všichni vlézt na záda!!Drž mi pěstičky, aby mě vzala:slight_smile:
26. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Děkuji Teri, zítra už to s tou změnou doktora vyřeším!! Já ty pohyby pořád cítím jen v leže a s rukou na břiše! Ve 24tt mě to přijde už pozdě! Počkám do 25tt a pak to asi začnu řešit.....
26. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já jsem ty pohyby taky ve 24 tt moc necítila spíš jako kdybych měla něco se střevama než jsem si uvědomila že už je to ono :grinning: ale pomalu by se to mělo zintenzivňovat tak kolem toho 26-27 už by jsi to měla určitě cítit citelněji.

Víš co té Dobrovolné to vylič do telefonu jestli nemůže udělat vyjímku a vyšetřit tě hned. Já myslím, že tě tam někam vecpe a vezme tě :grinning:
26. kvě 2011 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Snad jo, to by bylo super!!Jinak pojedu na pohot.
Čekám, že od 25tt by ty pohyby měly být zřetelný! Peti, ty už jsi v krásným týdnu, 32 :slight_smile:
A ty chodíš na gyndu kam?
26. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Já myslím, že když jí vylíčíš jaký máš potíže tak tě vezme. Jo ve 25 tt už by to mělo být zřetelnější to určitě. Já už to mám za chvíli už se těším až bude honzíček venku.
Já chodím do Žabin k paní doktorce Čoupkové a Vlachyňské. Oni se tam střídají a obě jsou fajn, ale bohužel nové pacientky už neberou.
tak pak dej vědět jak jsi dopadla :grinning:
27. kvě 2011 v 07:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Na pí Čoupkovou jse měla doporučení a ta bohužel fakt nebere:frowning2:
@sarkast Ani MUDr. Dobrovolná v těhu nebere:frowning2: Takže vážně nevím, kam mám chodit:frowning2:
27. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já bych ti snažílku někoho doporučila, ale já o nikom už nevím. Ale holky ti někoho doporučí. Tak jeď aspoň na tu pohotovost.
27. kvě 2011 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 a dá se jen na tu pohotovost i dopoledne, nebo se tam jezdí jen odpolene, večer?
27. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Ahoj, já chodím sem: http://www.gyn-vas.cz/ střídají se tam dvě doktroky a nemůžu si stěžovat. Ta Mudr. Vašínová tam je krátce, teprv dva měsíce, tak třeba ještě nebude mít plno, ale ona je tam až v pondělí. Mudr. Popovičové, ale taky určitě když budeš chtít můžeš zavolat.
27. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já myslím, že se tam dá jet kdykoliv a pokud jim řekneš že tvůj lékař tě zdravotně zanedbává tak tě určitě vezmou.
27. kvě 2011 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Ale jinak jsemslyšela, že ten streptokok se léčí až na konci v třetím trimestru, během těhu se s tím nedělá nic, tak nevím.
27. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 A nebo si tam zavolej na tu pohotovost a domluv se s nima.
27. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
Oni tě do té rizikové poradny nevzali, že hledáš nového doktora?
Ale pokud máš potíže, tak nikam nevolej a jeďte hned na pohotovost - je buďto v Bohunicích ( 3.patro) anebo u Milosrdných.
A jak jsi dopadla na hematologii? Už víš výsledky?
27. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já bych taky asi nevolala ale radši jela a asi bych jela radši do těch Bohunic
27. kvě 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22
Souhlasím s tebou. Já měla strepťu taky kolem 3.měsíce a přeléčuje se jen tehdy, pokud se najde v moči. Jinak až před porodem.
27. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrus77
ahoj Peti, jak se s Honzíčkem máte?
27. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka máme se dobře. Honzíček už váží 1,7 kg! už je to velkej kluk :slight_smile:)) vše je ok. já furt sleduju jestli se hýbe a jak se hýbe tak su klidná. A jak se máte vy s malou? máš hezkej kočárek ten jsem viděla na veletrhu.
27. kvě 2011 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek