• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@andinecka taky už peru Honzíčkovi věci a dneska budu i žehlit. Včera jsem vyvařovala plínky.
27. kvě 2011 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
díky za pochvalu kočárku :slight_smile: :slight_smile: , je od sestry.
Já myslela, že tato barva se už nevyrábí?
Kámoška ho má tyrkysový - ten je úplně super.
Já praní oblečení budu řešit až po tom velkým ult, co nás čeká ve středu - sice nám 3 doktoři ( kapacity) potvrdili holčičku, ale .......
U nás teď začalo pršet, je docela zima - to sluníčko bylo lepší.
27. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jé ty se máš, taky už bych chtěla mít takový starosti :slight_smile: Já ještě ani nic nekoupila, furt mám pocit, že je na to ještě času. Asi je to teda i tím, že jsem na neschopence a hned tak se někam do obchodu nedostanu.
27. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka po velkým ult by to pohlaví už se nemělo měnit. Já jsem byla tento týden v úterý na normální ult a byl tam vidět pytlík takže u nás už je to jasný :grinning:
u nás taky poprchává to sluníčko bylo určitě lepší takový pozitivní, ale prý se má v neděli zase oteplit.
27. kvě 2011 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 já jsem taky na neschopence a většinu věcí mám objednané přes internet a pošta mě to doveze až domů. Ale ne vše se dá koupit přes internet to je jasný.
27. kvě 2011 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek na 3D jsme byli zrovna vcera, jsem z toho naprosto nadsena!!! :slight_smile: Byli jsme tedy nakonev na Veveri u Dr.Vlasina a byl moc milej, vsechno nam opet ukazal, mel dobrou naladu, delal si srandu, bylo to vazne prijemny... :wink: Hlavne prcek je nadhernej a zdravej.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak dokonce otevrel i ocicko.. :dizzy_face: Pan doktor rikal, ze se to moc casto nevidi.. :slight_smile:
Holky, vsechny, ktere uvazujete, ze na 3D nepujdete, tak opradvu jdete, protoze je to krasnej zazitek.. :wink: Vrele doporucuji!!!! ...i kdyz to tedy stoji spostu penez.. :unamused:
@snazilka_2011 @terezka29 co se tyce pohybu, u kazdeho je to opet jinak, nebojte vse je jiste v poradku, hlavne, ze tam prcka citite, i kdyz min, tak je to super!! :wink: Me se zase zda, ze je nas prdelisek v pohybu porad, ale bylo mi receno, ze kazde miminko je proste individualni, stejne, tak jako my... :wink:
27. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 já jsem teda hodně oblečků koupila přes internet za poloviční nebo i třetinový ceny než jsou v obchodě a to buď málo použitý nebo i nový s cedulkama, že to ty maminky ani nestihly miminkám obléct což je výhodný :grinning:
27. kvě 2011 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já jsem taky na neschopence - od konce listopadu.
jak už jsem psala - podarovala mě vším sestra a my nakoupili jen malinko. Ale je to těžký odolat, všude je tolik krásných věcí.
27. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska Kaci, ten kocarek od zname budu mit vyfoceny az po nedeli, tak nevim, jestli Ti to bude stacit.. :wink: dneska mi psala sms, ze neni doma a ze se vraci az v sobotu..
27. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jojo já vím, že přes internet se toho dá hodně. Mě jen jak to nevidím na "živo" tak mě to tak neláká koupit, ale pomalu už budu muset začít. Udělala jsem si seznam co bude potřeba, tak abych to vůbec stihla, ale prvně potřebuji koupit skříň, aby to vůbec bylo kam dávat :slight_smile: V dětským pokojíku jsou jen krabice a ještě není ani vymalovaný.manžel teď ale obkládá koupelnu, tak musíme postupně :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 my jsme taky koupili skříň aby to bylo kam dávat :grinning: však ještě máte čas takže pomalu a postupně :sunglasses:
27. kvě 2011 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 No my jsme ve všem takový pomalý. Ještě vůbec nemáme jméno... Máme seznam asi 12 jmen, tak doufám že do září si to nějak rozmyslíme :slight_smile: Ale odjakživa řešíme vždycky všechno na poslední chvílí :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 tak pokud máte 12 vybraných tak to do září určitě vytřídíte na jedno :grinning: u nás to bylo jasný se jménem manžel chtěl svého jmenovce tak jsem mu udělala radost.
27. kvě 2011 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Tak u nás je to opačně, já jsem chtěla, aby byl malej po tatínkovi a on nechce v žádným případě. Nechce mít jméno po někom z nás :frowning2: Mě by se líbil asi nejvíc Tomáš nebo Radim, no uvidíme. Manžel fandí Matyášovi. No uvidíme, každej den je to jinak.
27. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 to jo on když se těď léčí, tak se prý do porodu objeví znovu
27. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 A jak jsi se rozmyslela, zašla jsi na tu pohotovost?
27. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka @petrus77 @ivuska22 Do Bohunic si dnes zajedu s manželem a dojede z práce.
Andi, výsledky z hematologie budu mít až za 4 týdny. Ptala jsem se v Bohunicích sestry a ta mi řekla, že mě jen tak bez žádanky nevezmou. V pondělí bych tam ale jela, kdž jsu tam objednaná. Jenže pořád mám ten výtoka a dost svědění, takže tam pojedu už dnes a do pondělka nebudu čekat.Snad mi tam něco poradí, nebo mi doporučí nějakého gynekologa....Musím to každopádně vyřešit co nejdřív! V Bohunicích mě aspoń vše zkontrolují, tu placentu, pořád ji mám přes rodidla, ty cévky, ten výtok a i mimi....
27. kvě 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jojo to bude nejlepší. Aspoň budeš klidnější, když tě prohlídnou. Když to svědí, tak třeba to budou jen kvasinky. Já je měla hned ve druhým měsíci.
27. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 můžou to být ,,jen" kvasinky, ale přece je nemůžu mít 4 měsíce v kuse??
27. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Zrovna předevčírem jsem se o gynekolozích bavila s mamkou a od Dr. Popovičové před lety utíkala a říkala, že tu rozhodně ne... Tolik moje "zkušenost" Jinak já chodím na Zahradníkovu k Dr. Kepákové, myslím, že nové pacientky už taky nebere- je to paní důchodového věku, stará škola, takže nemá ani UTZ, prostředí ordinace už něco pamatuje, ale jsem s ní spokojená. Možná je to tím, že nemám žádné problémy a pokud mi přece jen něco bylo, tak si s tím poradila. Myslím, že má dost zkušeností.
27. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jo to nevím, ono ne vždycky je lehký se jich zbavit. Mě se pár let před otěhotněním vracely jednu dobu každej měsíc, bylo to šílený.Vždycky jsem dobrala balení čípků pak chvilku dobrý a ke konci cyklu zase znova. Ale pak z ničeho nic jako když utne. Ale na to je nejlepší když tě vyšetří a uvidíš.
27. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Tak mě zase MUDr. Popovičová přijde docela zodpovědná, pokaždý dělá ultrazvuk a i klasicky prohlíží docela dlouho. A ona je tam ted myslím, jen dva dny v týdnu. Ordinaci od ní koupila nová docela mladá doktorka, ke které jsem přešla a zatím se mi zdá dobrá. Ale težko říct po 3 návštěvách, že. No a má tam teď komplet nový vybavení. kromě toho ultrazvuku teda.
27. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
až za 4 týdny??? Já jdu na hemošku 14.6. a hned druhý den si mám jít pro výsledky.
Já taky měla kolem 23tt takový podobný příznaky jako ty - strepťa a pocit zánětu - a nic mě na to nedali. Tělo se s tím nějak srovnalo samo.
Je to ale i o psychice - já si koupila velký balení swiss brusinek a to mě uklidnilo.
Uvidíš, co ti řeknou na té pohotovosti, zeptej se jich, zda bys tam nemohla chodit do rizikové poradny. - vezmi si s sebou nějaký papíry z hematolky a gyndy a se hlavně NENECH odbít.
Řekni, že jsi objednaná na 31.5. a pro jistotu si s sebou vezmi kabelu, kdyby si tě tam nechali.
27. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak to je mi líto!!! :frowning2: ja jsem u ní od cca ledna, takže krátce, a říkala jsi, že to máš na doporučení? Ja tam tak volala, že mi ji doporučila jina gynekoložka... to je škoda, pravě od ní jedu, kdybych to vedela, určitě by se s tím dalo neco delat :confounded: tak snad si najdeš jinou Mudr, a bude stejně dobra jako ta moje! :slight_smile:
27. kvě 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
a nedej na to řekla sestra. Hlavní je doktor. Já taky neměla žádanku. Nabídli mi to oni.
tak mi ji sice gyndr napsal, ale už tam jsem vedená.
27. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 taky jsem na ně i dřív trpěla, ale teď je to teda extrém a hlavně když jsme nebyla těhule, tak mě to tak nevadilo, ale teď se bojím o mimouška :wink:
27. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, sestra mě řekla, že kdybych byla na začátku těhu, tak že by mě vzala, ale že už v takhle pokročilém stádiu těhu se to pí doktorce nevyplatí. Byla jsi u ní teď?:slight_smile:je to škoda :frowning2:
27. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jj, máš pravdu Andi, já tam chci dnes jet taky proto, abych se s nima zkusila nějak domluvit....Přece nemůžu pořád čekat, pak už budu ve 30tt a pak už mě vvůbec nikam nevezmou.
27. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jj, až za 4 týdny si mám zavolat:frowning2:Tak se uvidí.....
27. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, v 8 jsem odjižděla z domu na krev a moč, a ještě mi vyplnovala papír na mateřskou... škoda... :unamused:
27. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek