• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast podle mě nechce brát proto, že kdyby ta první gynekoložka něco zanedbala, tak by to pak mohlo být na ni.....tak raději nebere
27. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to si nemyslim, ale do hlavy jí nevidím... :slight_smile: dneska tam bylo asi 5 slečen... jsem to říkala i sestře... ja tam chosím vždy odpoledne a nikdy se tam nepotkam s nikým, jen jednou s jednou těhulkou, a dneska rano tolik lidi :grinning:
27. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast sestra mě řekla, že se jí nevyplatí brát těhule tak v pokročilém stádiu těhu
27. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jojo taky jsem se o malýho bála a v tom 2. měsíci si zavádět ty čípky se mi moc nelíbilo a bála jsem se, hlavně všude bylo napsaný, že v I. trimestru se to nemá... No ale zvládli jsme to. Teda to je mazec, aby člověk se těm doktorům vnucoval.
27. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Přece nejde o to, aby se jim to nějak vyplatilo ne??? Přece maj pomáhat. To mě vždycky tak vytočí.
27. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Tak to jsem se zrovna trefila i na den s tím 3D :slight_smile: A dáš do alba fotečky? Ono je jedno, kam se na něj jde, je to prostě zážitek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych šla na něj klidně znovu, ale už je pozdě a nebylo by to pořádně vidět. Škoda, že moje mudr ho nemá, že by aspoň na chvilku přepla na 3D :slight_smile:

@snazilka_2011 Já bych to taky nepodceňovala, je dobře, že pojedete do těch Bohunic! Jinak mě nanapadlo, že v tom Heliosu by tě mohli vzít- je tam krom ultrazvuků i gynekologie jako taková, dokonce tam je i poradna pro rizikové těhu. Ale osobní zkušenosti mám jen z ultrazvuků. A to pozitivní :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 chápu, že tě to vytočí, ale neznáš ji :wink: podle me, to sestra jen špatně řekla, to nevyplatí, a myslím si, že o penězích to nebylo, ta jich ma dost :grinning: ma vilu jako blazen s bazenem ve vnitř... :slight_smile: ale asi má už těhulí dost, a tím, že ordinuje jen ČT a PA v Brně, jinak Bílovice, tak už nebere, protože se vsadím, že kdyby ji zavolala, že není těhu, a bude chodit jen na preventivky a pro recept k sestře, vzala by ji :wink: :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme zaregistrovaní i paní pediatričky na Lesné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc milá a ochotná sestřička, popřála nam klidný porod a at nam všechno dobře dopadne! :slight_smile: tak snad i paní doktorka bude fajn :wink:
27. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ty jsi tak napřed :grinning: včera jsem o tom přemýšlela ke komu budeme chodit...chtěla bych někoho blízko a nikoho neznám ani nemám tip tak uvidím.
A to jsi ji jen zavolala nebo jsi tam šla osobně nebo jak to probíhá ta registrace?
27. kvě 2011 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek jj, urcite dam fotecky do albicka.. :wink: Presne tak je to oprvadu zazitek.. :dizzy_face: sla bych taky hned znovu.. :dizzy_face:
@snazilka_2011 jee, tak to me mrzi Tvoje problemy... Tak snad na nejakou vybornou doktorku natrefis.. :wink: Drzim pesticky!!! :wink:
@sarkast tyy jo, tak to uz jsi teda dobre dopredu... :wink: Ja uz jsem nad tim taky premyslela, kam budeme s prckem chodit...chtela bych taky nejake doporuceni, tak ho prozatim shanim.. :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 nejsem napřed :grinning: normalně by mě to ani nenapadlo, ještě před porodem někam volat! Ale moje Mudr. mi v utery říkala, náhodou jsem se zeptala, že je dobré už ted hledat a nějakého pediatra oslovit, páč pak budou dovolene a pod... a nahlasit TP a paní doktorka se pak až nás pustí z porodnice přijede podívat :dizzy_face: ja byla na znamylekař.cz ale tam jsem nic nenašla, jsou tam jen 5 pediatru a v jihomor. kraji žadny - zaregistrovany, a pak jen jedna dětska lekařka v Brně a ta je na Smetanove, což je daleko pro mě z Lesne... Tak jsem zagooglila a vypadla mi diskuze, a tak jsem tu "super" lekařku skontaktovala tel... :wink: jinak ji mám cca 200m od baraku, což mi naprosto vyhovuje! Aspon se nebudeme s mužem prát o auto a nebudu muset v nouzi jezdit mhd a prosit se o pomoc :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, jak jsem už psala, bylo mi to doporučeno mudr. že je na čase oslovit nějakého pediatra... ja bych jinak ještě počkala :wink: :wink:
27. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka @sarkast kamoska zatim kocarek sehany nema, objizdi jeste nejake bazarky, co ji byli ruzne doporuceny, takze nabidky zatim prijimame a mooooc dekujeme. Kdyz sezene, tak napisu, abyste tim uz neztracely cas.
@snazilka_2011 jejku, tak to s tebou hluboce soucítím, jestli to jsou kvasinky. S temi ja vedu boj snad od 18ti. Dva roky jo, dva ne atd. Vůbec nevím, čím to je...žádný ty povídačky v letáčcích na mě neplatí. Kdyz se mi to porad vracelo, tak jsem chvilema lezla po zdi, jak to bylo neprijemny. Na začátku mi to pořád léčili nějakými antibiotiky - čípky na recept typu Clotrimazol a Canesten a pořád se mi to vracelo :angry: Při přechodu k jiné doktorce mi ihned změlila léčbu, že se nediví, že se mi to pořád vrací. Za prvé jsem na ty léky už rezistentní a za druhé když to prostředí zůstane po antibiotikách oslabené, tak to hned chytne znovu. Vyléčili jsme to čípky Globulus Cum Natrio Tetraborico 0,6 CSC a pak jsem si koupila probiotika Natural Factors Multi Acidophilus jako prevenci. Od té doby musím zatukat (tuk tuk) supeer! Teď v tehu je mám zavádět (je to lepší nez polikat) preventivne klidne 2x týdně. V těhu je na to pry to prostredi nachylnejsi. Nedělám to sice pravidelne, ale třeba po styku nebo dřív po menzesu jsem si kapsli preventivně zavedla. Snad ti to alepson trochu pomůze...nebo i jiné...strasne jsem byla nastvana na tu svoji predchozi doktorku, ze mi to taky nenapsala! Tééda, to jsem se zase rozepsala... :sweat_smile:
27. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak díky za info já si taky nějakého vygooglim :grinning: máš pravdu že je to lepší teď než to potom řešit nějak na honem.
27. kvě 2011 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
jůůů, tak to je super!!! :dizzy_face: já jdu na 3D až někdy 22.6., ale už se taky hrozně těším! :grinning:
já s pohyby neplaším, jen mám dnes pocit, jako by mi malej pořád tlačil níž a níž, cítím ho hodně dole, i bříško mám největší dole, tak doufám, že to není nic vážného, poslední dva dny jsem zlobila a byla hodně ve stresu a načuřená :confounded: ..
27. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, ty plínky ANAVY jdou teda pěkne na odbyt. Já jsem k tomu tentokrát tedy taky přispěla. Na Facebooku bylo včera večer napsáno, že je doplněn sortiment a ráno jsem si už málem neměla co objednat! To je frkot, co? A to jsem byla včera ještě nakupovat v tom Tescu ty slevnene veci, takže pěknej vítr v peněžence :unamused: Nevím, jestli vám mám poděkovat, že jste mi o té akci řekly nebo vám vynadat :grinning: :slight_smile: :wink: Koupila jsem nějaké ty balíčky, kde jsou třeba 2 bodycka stejný, takže jestli bude zájem, mohla bych je vzít ve st na náš mimibazárek a třeba je s nějakou z vás vyměnit. Co?
27. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když se zaregistrujete na www.Mimi klub.cz a pak si vyzvednete kartičku v Globusu na info - tak máte slevy na spoustu věcí a taky na jednorázový plínky ( teď jsou v akci žlutý pampersky za 143 Kč) - což je super cena.
@kackaberuska - určitě jsi ráda, že jsem o těch slevách v Tescu napsala. Měli tam krááásný věci. :dizzy_face:
27. kvě 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , můžu se přidat? Jsem sice spíše vyškovsko, ale do 25 let Brňačka, i rodit bych chtěla zase v Bohunicích. Jinak jsem od Slavkov u Brna.
27. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezka, tak ja mam malou taky natlačnou uplně nejníž co to jde. i mě šíleně bolí stydká kost (prý tím jak se roztahuje), a v noci se pořád budím, jak pohnu nohama tak to je hrozná bolest, 2x už mi tam ruplo tak že se bojim aby to bylo v pořádku. S každým krokem to je citít, ale ne tak moc jako v noci při otáčení
27. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže píšu, jak jsem dopadla na pohotovosti v Bohunicích. Čekali jsme tam od půl 6 do půl 9!No hrůůza, na to, že je to pohotovost!
Vyšetřila mě taková mladá doktorka a řekla mě, že čípky, co mi předepisovala moje gynekoložka vůbec nejsou na moji infekci a že mi to nemohlo pomoct. A že díky té infekci se mi začal změnšovat čípek!! :frowning2: Placentu mám v dolním segmentu úplně nejníž. Ale neotvírám se, mimi dolů nesestupuje a je v pořádku!:slight_smile:Takže mi sama navrhla rizikovou poradnu a po porodu změnu lékařky!V pondělí mám přijít na stěr a bude se muset ten čípek kontrolovat! A to jsu teprve ve 24tt:frowning2: Nikolka má přes půl kila:slight_smile:
28. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka jo o stydke kosti bych mohla psat romany.. Ja si to hoodne protrpela s mladym, to jsem se opravdu uz misty plazila po byte (a to jakoze doslova). Zatim se to ozyva jen mirne, tak doufam, ze to bude ok. A neboj, sice to boli dost, ale o to rychlejsi a lepsi byva potom porod :wink:
28. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Ahoj, tak to je teda něco ta tvá doktorka, tak hlavně že teď už ti na to dali něco co ti pomůže. A tu placentu máš i přes ty rodidla, že budeš muset rodit císařem? Tak hlavně že se neotvíráš, ještěže jsi tam šla.
28. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 jj, je dobře, že jsme tam jeli. Tu placentu mám v porodních cestách, ale né úplně, není to vcestná placenta, ale je max 2cm od hrdla. Ještě je šance, že se vytáhne.
28. kvě 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka
já teď malého cítím při každém kroku a v noci se budím spíš tlakem v kříži a bedrech, ale otáčení je taky mňamka :unamused: ..no co, snad to bude v pořádku a s tím lehčím a rychlejším porodem se mi to moc líbí! :grinning:
@snazilka_2011
tak je super, že jsi to řešila, a že je malá šikulka a je zdravá a roste :wink: ..jak se ta doktorka jmenuje? jela jsem tam jednou taky na pohotovost a brala mě známá od šéfové a byla super :slight_smile: , jen si už nepamatuju, jak se jmenuje..
28. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nicollka ahoj Niki :slight_smile: , no jasny pridej se k nam...vitame te! :wink:
@terezka29 jj, tak to si 3D krasne uzijte!!! Bude to super!! :wink: Mne se zdalo, ze si tu nejak dlouho nebyla, tak ze si zase pracovala od rana do vecera...ja si Te hlidam!!! :grinning: :grinning: :wink:
28. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkyyyy, a co ten srazik spojeny s mimibazarkem? 1.6. ted ve stredu odpoledne? Plati to? :slight_smile: Budete nekdo vubec moct prijit? :wink: :slight_smile:
Terezko, udelame to teda u nas v praci? :slight_smile: nebo je nejakej jinej napad?.. :wink:
28. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Taky jsem se chtěla zeptat, jak to vypadá s tou středou :slight_smile: Já jsem pro. V podstatě moc výbavičky kupovat nechci, ale moc ráda bych vás viděla :slight_smile:
28. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, já si nemyslím, že to myslela finančně, to vůbec, řekla mi, že na začátkku těhu by mě vzala. Ale myslím, že to myslela tak, že by vlastně přebrala těhulku v pokročilém stádiu a třeba v zanedbaném stavu od té první gynekoložky a už by pak za tu těhulku zodpovídala ona, že by neznala její přesný stav a mohla by na to doplatit, kdyby to těhu třeba nedopadlo dobře. Víš? Ale vůbec mě nenapadlo, že by to bylo o penězích. Spíš o její zodpovědnosti.
Každopádně hne dpo porodu se k ní nahlásím:slight_smile:
Já už mám taky domluvenou pediatrii skoro u baráku :slight_smile: , sestřička mě řekla, že je lepší se přihlásit dřív.. :slight_smile:
28. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 myslím, že se ta doktorka jmenovala Štěpánková,a le nejsu si teda vůbec jistá, nemám od nich totiž žádnou zprávu.
A kdy jdeš na 3D?? Já malou cítím pořád stejně, jen v leže, natažená a s rukou na bříšku. No jo, pořád čekááááám:slight_smile:
28. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak to je fajn že jsi tam jela aspoň víš že k té tvé už nikdy. A taky je fajn že ti nabídli sami tu rizikovou poradnu a po porodu už budeš chodit k jiné. :grinning: Nic méně ta tvoje (teď už asi bývalá) je dost hrozná!
28. kvě 2011 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek