• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka tak já toho 1.6. určitě můžu a těším se na vás i na mimibazárek :grinning:
28. kvě 2011 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem byla holky dneska v bohunicích na informativní schůzce k porodu a tam říkala že máme přijet kdykoliv se nám nebude něco zdát, že je to v pohodě. Jinak z bohunic jsem nadšená trochu teda všechno podražili, ale přístup i boxy se mi líbili.
28. kvě 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Já se byla v Bohunicích podívat ve čtvrtek a ten obyčejný porodní box se mi vůbec nelíbil :frowning2: Zejména ta dlooouhá chodba k záchodu a sprše :confounded: Šestinedělí bylo naopak super :slight_smile: To je asi jediný důvod, proč ještě váhám.
28. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja na tebe dneska cely den myslela, jak ti to dopadlo! :slight_smile: TAK TO JSEM RADA, že to dopadlo takhle... snad budete obě v pořádku až do porodu :slight_smile: takže ted už budeš chodit až do porodu jen do Bohunic a až porodíš tak si najdeš jinou gyn mudr.? Neno musíš chodit ještě k ní? :frowning2:
28. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ja taky ve středu mužu :o)) a přikláním se k te Lesne :wink:
28. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast moc děkuju:slight_smile: Už k té mé vůbec nepůjde, budu už chodit jen do Bohunic a pak začnu chodit na ty Vinohrady:slight_smile:
28. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ve středu taky můžu:slight_smile: Holky, moc děkuju, že jste na nás mysleli :wink: Ještě to musí Nikolka v bříšku 3 měsíce vydržet:slight_smile: A ona je šikovná a vydrží to:slight_smile:
28. kvě 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
ty jsi tak hodná, Leni :wink: ..začínají si mě hlídat všichni a konečně už i já jsem na sebe opatrnější :slight_smile: ..Jonáš dělá tytyty, mámo! a navíc to není můj podnik, tak co bych se stresovala, že?
já určitě souhlasím se srazem ve středu, jen s tím bazárkem nevím, jestli to i pro Hanku nebude moc narychlo, takže by bylo lepší to udělat jen pro skutečné zájemce někdy jindy..zítra zkusím nafotit výbavičku, ať vás navnadím :slight_smile: ..
@snazilka_2011
hm, tak to nebyla ona, tuhle neznám..na 3D jdu 22.6. ve 28tt, myslím, že to je akorát termín, hrozně se těším! :grinning: zrovna teď se mnou malý bdí a píše vám zprávu :wink: ..neboj, dočkáš se :slight_smile: ..
28. kvě 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 nechci pořád mrčet, ale na konci 24tt už bych ji snad měla cítit víc:frowning2:
29. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 tak uvidis, jak Hanka, ale myslim jsme ji tentkrat rikaly, ze to planujeme 1.6., tak uvidis.. :wink: pak se teda domluvime nejak napevno! :slight_smile: Ja uz bych se tech veci rada zbavila...at na to nemusim porad myslet.. :wink:

@petrus77 @vilibalda @sarkast @snazilka_2011 tak ze holky, kazdopadne se na vas na vsechny moc tesim... :wink: jeste teda upresnime, kde se sejdeme... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka dobře dobře a v kolik hodin?:slight_smile:
29. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Peti a co tam podražili??
29. kvě 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Podražili nadstandardy, nevím o kolik, ale PA začala větu o ceně nadstandardu, že teď bohužel podražili, ale neříkala o kolik. Myslím, že je to teď 1000 Kč za porodní box nadstandard a 500 Kč otec u porodu (ale to myslím bylo i dřív). Na šestinedělí je to 1360 Kč za maminku a mimi na den za nadstandard. Nejsem si jistá, jestli jsem v začátku těhotenství neviděla i jiné ceny pro ty prohlídky porodních sálů a lekce o kojení, ale tam to zvedli max o 50 Kč.
29. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda to je děs, kolik to vše stojí. Já teda nadstandard nechci, ale je to hrozný...Mě přijde hrozný i to, že se platí otec u porodu. Já vím, není to nějak moc a člověk to samozřejmě dá, ale na co si platíme pojišění..
29. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
nemrč :dizzy_face: :dizzy_face: , malá taky dneska stávkuje a to zítra končím 30tt
Máš prostě hodný miminko. :dizzy_face:
29. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ale až tak moc hodný? to teda nevím, po kom by bylo :grinning:
29. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezačalo se vám měnit v těhu znamínko na břiše?? zvětšovat?
29. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, pod prsem sem měla malinkate svetle hněde, a ted je teda tak 2x větší a tmave :slight_smile: tak snad je to v pořádku...
29. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda ty bláho, tak to je mazec :frowning2: ja se právě dívala na stranky a maji tam za pokoj s vanou 500,- ne 1000,- a za pokoj i s tatinkem a miminkem 1100,- takže to bude asi víc :angry: a to jsem chtěla tu vanu, jak mi mudr. moc doporučila, tak asi nic no ... :grinning: a nebo pokoj s vanou, ale pak rovnou na 6 ti nedeli obyč. Mudr. stejně říkala, že me doporučuje obyč, protože tam mužu pochytit spousty rad od jiných maminek více rodiček a je to prý i lepší, když budu na pokoji po porodu s někým než sama s miminkem... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
držím ti místo na pokoji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast To mě taky kamarádky co už rodily řekly, že je lepší být na pokoji s někým. jedna kamoška mě řekla, že jí vůbec nešlo kojení a kdyby tam neměla tu druhou maminku, ale byla na pokoji sama, tak by tam asi celé dny břečela. Že se takhle ty maminky navzájem podporují, radí si a je to fajn.-) A pokud už rodily podruhé, tak spoustu věcí poradí :wink: A v těch Bohunicích je super, že jsou pokoje jen po dvou:slight_smile:
Mě se taky začalo měnit znamínko pod prsem, na kožním mě řekla, že ho necháme v září po porodu odstranit.
29. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, co ty 3D fotečky, dáš je sem?:grinning: Těším se na mimouška.-)
Já jsu objednaná na pátek na 3D ve 25tt, ale přemýšlím, jestli se nepřeobjednat a nejít tam taky později....?
29. kvě 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka :grinning: :grinning: :grinning: díky díky... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka29 Teri, taky bysme si měly držet místečka v porodnici:slight_smile: Ale musím tě přemluvit na Bohunice:grinning:
29. kvě 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že jsem ty ceny nespletla, já to zas až tak moc nesledovala. Ale fakt myslím, že byly nějak takto. Obyčejné šestinedělí se mi strašně moc líbilo. Pokoje jsou po dvou, působí optimisticky. WC a sprcha společná pro 2 pokoje a je kousek. Kdybych věděla, že skončím v Bohunicích na porodním nadstandardu, tak jdu rozhodně tam. Jenže myslím, že spíš nebude volný...
Ale ráda bych měla při porodu blízko wc a sprchu, což je na obyčejném boxu na Obilňáku (tam jsem se ještě nebyla podívat). Být s někým na pokoji nemusí být špatný,ale 4 maminky+děti už je docela dost. WC prý daleko na chodbě a jeden pokoj na šestinedělí na Obilňáku je prý pro 6... Nevím, jestli je to pravda, snad ani není.
29. kvě 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 s těma cenama je to přesně jak píše vilibalda. Na mě to teda udělalo celkem dojem. Až na ty sociálky že nejsou. A maj 3 obyč a 3 nadstrandardy, takže je to 50/50 :grinning:
jo holky ještě existuje nějaká novinka nějakej gel kterej má usnadnit porod, ale musíte si ho koupit je na 1 a 2 fázi porodu a podává ho buď PA nebo doktor a stojí to 2000,- Kč.
Jinak na mě udělali bohunice dojem a na tom obilňáku je to myslím horší na těch pokojích po porodu je to myslím po těch 6 nebo 4, ale taky to přesně nevím.
29. kvě 2011 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
já pořád čekala na to, kam se přestěhujeme, a pokud všechno dobře dopadne, bude to přesně někde mezi oběma porodnicemi, takže přemlouvej :grinning: ..ale myslím, že pro změnu teď pro mě zase vedou o trošku víc Bohunice, takže to nebude těžké :wink: ..mohly bychom tam minimálně zajít společně na tu prohlídku v rámci předorodní přípravy :slight_smile:..
juchůůů, už chci začít hnízdit, držte nám pěsti! :grinning:
29. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrus77 jj, ja vím, přemýšlela jsem, že si ho koupím, je to DIANATAL, ale 2 litry to je už fakt dost :slight_smile: navíc ti to moc nepomuže při porodu, co jsem četla... dává se snad za hraz, takže až uplně ve finale až miminko bude koukat ven :slight_smile: takže spíše spoleham na to lněne semínko a čaj z maliniku :grinning:
Tak mě napadlo, co se stane, když začnu rodit a budou obsazene obyč pokoje? To mě jako šoupnou na nadstandart a budu to muset zaplatit, ikdyž nebudu chtít?? :slight_smile:
29. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tato pravděpodobnost je hodně malá :grinning: každá chce hned nadstandard. Ale nevím jak by se to řešilo. Asi by to podle mě po tobě neměli chtít zaplatit.
29. kvě 2011 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Hele, když jsem četla jednu diskuzi o nadstandartu, ale nevim jestli to bylo Brno, a mamina psala, že byla na normalním pokoji, sama, a s TV, kterou nezapla, a oni ji nechali zaplatit po dobu celeho pobytu!!! :grinning: tak bych se už nedivila ničemu... ale na druhou stranu, jsem i četla, že některe maminky nechtejí nadstandart, protože na něj prostě nemají :D ja na 6 ti neděli nadstandart chtít nebudu, maximalně budu chtít ten pokoj s vanou a pak nějakou dobu pobýt s mužem a mimi v tom nadst. ale na 6 ti nedělí ne :slight_smile: no uvidime, při mém štěstí budou mít STOP stav a pojedu na Obilnák, a ještě něco, co mě dost zaskočilo, moje Mudr. říkala, že až začnu rodit, že tam ani nemusíme volat! Prostě tam máme rovnou jet :slight_smile: tak nevím proč mi to říkala...
29. kvě 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek