• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast a to lněné semínko víš přesně jak funguje? já jen vím že má přirpavit ty porodní cesty k porodu ale nechápu nějak tu funkci
29. kvě 2011 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast víš co ono je ve finále všechno možný. Jen nevím jestli tě nechají na tom porodním nadstandardu nějak pobýt. Nám včera říkali, že jak je po tak se snaží to zase připravit rychle na další porod.
29. kvě 2011 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 mě říkala moje mudr. že po porodu je pokoj, kde může byt rodička i miminko a i s tatinekm, a na těch str Bohunice to maji za 1100,- kde se mužu vyspat a tatínek bude s miminkem... a pak mě převezou na 6 ti nedělí... takže jeden pokoj rodíš, druhy se aklimatizuješ a třetí je 6 ti nedeli! :slight_smile: ale mužeš rovnou po porodu na 6 ti nedělí, ale tam už muž nemuže, páč tam je jina rodička a s miminkem :slight_smile:
Jinak to semínko ma vytvářet více hlenu, aby jsi lepe rodila, aby to mimčo lepe klouzalo, ale co je na tom pravdy nevím :wink:
29. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast aha tak to už chápu s tím pokojem, ale to si myslím, že nám paní ani neříkala, anebo jsem to nějak nezaregistrovala. Jo tak to je fajn ten pokoj mezi tím.
A ty to semínko budeš teda užívat před porodem? Já jsem na tím taky přemýšlela, že to zkusím.
29. kvě 2011 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 jj, už ted budu pít ten čajik, je tady na koniku o něm diskuze... a seminko asi cca 3 tydny před :slight_smile:
29. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tady jsme našla diskuzi k tomu porodnímu gelu kdo má zájem si o tom něco přečíst http://www.emimino.cz/diskuse/porodni-gel-dianatal-51607/
29. kvě 2011 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem teď četla o maliníku a lněném semínku a prý je to taky dobrý :grinning:
29. kvě 2011 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 @sarkast od kamarádky kamoška si ten gel koupila a vůbec jí to neulevilo. Já na to teda nevěřím.... navíc za ty peníze.....
29. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 moje řeč :wink: vždyt jsem to tady psala :slight_smile: ze začatku jsem o tom i uvažovala, ale to jsem ještě nevěděla kolik stojí pokoje na porod :grinning: takže asi ne...
29. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka29 Držím palečky.-) a zároveň přemlouvám, Bohunice jsou určitě nejlepší :grinning: A kam byste se stěhovali? A kdy?
29. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast myslím, že mě někdo říkal, že pokud mají obsazené šestinedělí, tak tě dají na nadstandard,ale neplatíš ho. Protože ty nemůžeš za to, že nebylo místo na normálním pokoji. Ale přesně to nevím!!!! :unamused:
29. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 ty prachy za ten gel jsou hrozný! Lepší bude asi ten maliník a lněné semínko to je aspoň přirozený :grinning:
29. kvě 2011 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak mě ted napadlo, že vemu na srazík 2 ks oblečků z toho obchudku Lucinka, co mě dala kamaradka, protože mám vel 56, 62 a 68 a mezi vel. 62 a 68 není skoro žádný rozdíl!!! :slight_smile: Tak si myslím, že bude asi lepší objednat rovnou 68, pokud to ovšem není omyl :grinning: a ta 56 je opravdu prtava ...
29. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011
pokud všechno dobře dopadne, mělo by to být na Staré Brno k řece kousek za Pedagogickou fakultu..doufejme, že nás nechají se nastěhovat co nejdřív, ale nejpozději bych to chtěla stihnout do měsíce..než budu mít pořádné pupendo :slight_smile: ..chtěla bych tam totiž taky trošku přiložit ruku k dílu..
29. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 tak to držím palečky, aby ti to vyšlo a co nejdřív jste se zabydleli:slight_smile:
29. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011
děkuju moc :dizzy_face: ..už jsme těch bytů viděli požehnaně a nic se nám beze zbytku nelíbilo a byli jsme unavení a měli obavy, že už to do porodu nestihneme a bylo to spíš náhodou, takže jsme nadšení :grinning: ..už vidím, jaké to tam budeme mít hezké a malý jak tam bude spokojený :dizzy_face: ..
29. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 to určitě.-) To je super, mít svůj byteček a zařídit si ho podle představ:slight_smile: Malej bude mít určitě kouzelnej pokojíček:slight_smile:
29. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrus77 @vilibalda @sarkast @snazilka_2011
srazik bude jiste ve stredu od ctyr nebo od peti, ale jeste musime upresnit kde..tak ze dame jeste vedet.. :wink:

@terezka29 Terezko, jakpak to vypada s Hankou na tu stredu? At uz to konecne rozlouskneme.. :wink:
Jinak gratuluju k novemu bytecku.. :wink: jak se prestehujete, tak to Te teprve chytne ta maminkovska manie... :grinning: :grinning: :grinning:

@snazilka_2011 fotecky z 3D sem dam, co nevidet!! :wink: Ty jsi peknej nedockavec... :grinning: Akorat to jeste musim nejak upravit... :wink:

@sarkast vecicky sebou na srazik jiste vem, to urcite nekomu udas, myslim, ze by nas mohlo byt docela dost...:wink:
30. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 Ahojky, ono i za měsíc bys lecos zvládla :slight_smile: My stěhovali tento víkend - v pátek ještě plně zabydlený starý byt - a včera večer jsme odvezli poslední věcičky do nového - staveniště - tam to ještě pěkně potrvá, než to bude krásný, ale důležitý je, že jsme vypadli ze starého, teď provizorně chvíli u manželových rodičů, než budeme mít v novém hotové wc :grinning: A pak nás to bude nutit strašně rychle dodělat :wink: Ale náročné to bylo, včera v 6 už jsem brečela, že už nemůžu - a to jsem nic fyzicky náročnýho nedělala - jen skládala věci do krabic a tašek...
30. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
posílám zajímavý webovky: www.mamicentrum.cz
30. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka Ale ty jsi mě nepochopila :grinning: ja to nechci udat, ale ukázat vel. abyste nebyly potom po obědnání sklamane! :grinning: a mám i ty plínky Sketch, taky je vemu, ale dle meho nazoru jsou obrovske, a na cca 1, 2 nebo 3 měsíční mimi asi ne :grinning:
30. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka29 taky kratuluji k bytečku, už tě vidím, jak hnízdíš :grinning: aby jsi to měla tiptop! :grinning:
30. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Taky jsme se o víkendu stěhovali, bylo to trochu nečekaný, máme ještě zaplacenej nájem na červen, takže jsme v novým teprv začali malovat a kupovat nějakej nábytek, jenže pak domácí řekla, že když se teď rychle přestěhujem, zkutí to ještě pronajmout a peníze za červen nám vrátit. Včera jsem do půlnoci vybalovala pytle s věcma, ještě dneska musíme převézt zbytek, už se těším, až to budem mít taky za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sarkast ahaaa, tak to se omlouvam, no ja jsem popleta ale.. :grinning: To jak jsem si to cetla rychle, tak jsem si to spojila uplne jinak.. :grinning:
@ani84 jeee, tak taky gratulace v novemu hnizdecku!!! :wink: A co ve stredu? Dojdes taky na srazik? :wink: :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andinecka a copak Te tam zaujalo? Ja chodim do mamicentra jak na tehu cvico a ted jsem tam zacala i preedporodni kurz a jsem naprosto spokojena.. :wink: Vrele doporucuji!!! :wink:
30. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka
Zaujala mě tam spousta věcí.
Závidím vám tu středu - já mám poradnu a pak musím jít stěhovat věci do práce. Bude se tam malovat a mám nařízeno vyklidit si věci, tak jsem zvědavá, kam ty krabice doma dáme.
30. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast @snazilka_2011 taky bych nechtěla nadstandart na sestinedeli, abych tam byla sama a neměla se s kým poradit apod. navíc za ty peníze raději koupím Berušátku něco hezkého :wink:
@lennikka ve středu se k vám taky přidám a vezmu sebou nějaké věcičky na výměnu/prodej z těch sad, co jsem koupila v Tescu a mám 2x stejný motiv.
@petrus77 gel mi přijde strasne predrazeny. takže taky spoleham na lněne semínko a čaj z maliniku. Porodní asistentka na cvicení mi potvrdila, ze to semínko by mělo udelat stejnou sluzbu a prirozeneji. V albu mám popis co a jak se seminkem a cajem...
@ani84 @terezka29 @kackabk gratuluji k novym hnizdeckum! My to nase ted o vikendu zkraslili o lino do loznice a koberec do obyvaku.
30. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka
@kackaberuska Děkuju :slight_smile:
Ve středu snad dorazím, jestli už se nic nezkomplikuje se stěhováním, zařizováním bytu apod. Akorát bych asi s sebou potřebovala vzít psa, bojím se ho v tom novým bytě nechávat samotnýho, než si zvykne, aby něco nezdevastoval. Je malej, zvyklej ležet v tašce, když ho s sebou někam beru, tak snad by nikomu moc nevadil.
30. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska jo to lněné semínko a ten malinovník bude přirozenější a levnější. Já ale když kouknu na tvé album tak tam nic nemáš :confounded:
30. kvě 2011 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska tak zpět na druhý pokus se to všechno zobrazilo asi se to jen dýl načítá.
30. kvě 2011 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek