• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
ahoj holky
mam doma dva kuponky na kavu a vstup do detskeho koutku v kavarne kidsbar PALA na Husove maji platnost jen do zitrka ale my jsme nemocni,takze ho nevyuzijeme a byla by skoda kdyby propadl
tak pokud mate nektera zajem poslete mi do IP svoji mail.adresu poslala bych vam je k vytisknuti i kdyz nevim jestli je tady nejaka druhomaminka :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka vítej... zapsala jsem tě do naší tabulky, tak si tam dopiš, co budeš chtít:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Ap2ZSxG-3bVvdHNIc25mX2MtZHZGd1Y1elhFalVHM3c&hl=en&authkey=CKTT9qoL#gid=1 a kdybys chtela neco koupit v obchůdku Lucinka (www.detsky-obleceni.cz/), tak dopiš do druhého listu svoji objednávku, budeme objednávat asi za 14 dní.
30. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já tu měla muže konečně zase, takže pc bylo stranou.
Teda vydím že se tu zabydlujete, my jsme v RD už rok a pořád to tu nemáme , no snad příští rok.
kackaberuska díky, mrknu na to :slight_smile:
a nějaké foto o nás, album mi stopli nevím proč..
31. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 ok, tak se zitra uvidime a pesanka vem sebou... :wink: Jiste nikomu vadit nebude.. :slight_smile:
31. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Kdy a kde to teda nakonec bude?
31. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY BACHA!!! (tak se snad jmenoval i nějaký pokleslý časopis pro puberťačky! :grinning: )
Ta moje kamarádka by mohla přivézt nějaké věcičky zítra do cafe Encounter na 16hod (má být ten srazík v 16h, žejo?!?)..Potřebovala by ale vědět, jestli byste chtěly některá opravdu koupit něco na chlapečka nebo neutrální hadříky, aby nejezdila zbytečně..Do večera jí musím dát vědět..

Vím, že jsem brzda zbržděná, a že jsem vám sem ty věci nevyfotila, ale starosti s bytem mě zcela pohltily :frowning2: ..takže tímto prosím i Leňuli, jestli by sem nepřidala dobrozdání, že to jsou věcičky levné a krásné :wink: ..

děkuji a těším se zítra! :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 ahoj, já kupuji neutrální hadříky. S 16:00 počítám a je mi jedno, kde to bude.
31. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 aha, tak ja myslela, ze ten prodej hadriku spojime i s tim mym ( teda sousedcinym), ale ja to do cafe encounter rozhodne tahat nebudu... :frowning2: Neni tam kde zaparkovat a hlavne mam toho v aute vic nez jednu tasku, kterou vezmu do ruky... :confused: Tak to nevadi. A nebo by jsme ten mimibazarek mohly udelat opravdu jindy? Co ty na to, Teri? A zitra se muzeme jenom proste sejit? :wink: :slight_smile:
Jinak kazdopadne vecicky jsou pekny i levny jak od Hanky, tak i od te moji zname...:wink:
31. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holkyyy, tak srazik bude zitra ve stredu 1.6.od 16hodin v cafe Encounter na Kounicove www.cafe-encounter.cz
S vecickama prijde mozna jenom Hanka!!! :slight_smile: ...a vetsi mimibazarek, mozna i s hadyrkama pro holcicky bychom nechaly treba az na pristi tyden, navrhuji rovnou pristi stredu...a to uz by se konalo u nas v praci na Lesne.. :wink:
Ja toho mam od te moji sousedky na prodej opravdu hodne asi tri velky tasky, tak ze to zitra do toho centra nedam... :unamused: V praci vim, ze mi s tim nekdo pomuze, ale tam asi tezko, a jeste k tomu je tam spatny parking.. :wink:

Tak piste, piste, kdo vsechno prijde, at muzeme udelat rezervaci!!! :wink: :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já přijdu a je mi v podstatě jedno kam :slight_smile: Kupovat toho moc v plánu nemám, ale zase proč bych se třeba příští týden nepodívala :wink:
31. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nejspíš přijdu a něco na chlapečka bych si možná i vybrala :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já budu zítra i příští týden. Příští st. jdu na gyndu na kontrolu, takže se mi to hodí, že to budu mít při jedné cestě do brna :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zítra bych možná na sraz taky mohla přijít. Dopoledne jdu na utz a pak už nic nemám :slight_smile: Ale kupovat nic nepotřebuju, už vážně nesmím!!! :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja příjdu ;)) pokud mi nebude špatně :slight_smile:) jako včera... :frowning2:
31. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @lutsousek @kackaberuska @ani84 @vilibalda super holky, tak uz se na vas moc tesim!!! :dizzy_face:
@kackaberuska Kaci, myslis, ze bude stacit udelat rezervacku az behem zitrka dopoledne? Kdyby jeste nahodou nekdo treba pribyl?... :wink: :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka nevim, asi je to jedno, jestli dnes nebo zitra...zas o tolik nas vic nebude, takze se nejak vejdeme... ale i zitra dopoledne tam snad taky bude misto...mam tam zavolat nebo tu rezervacku udelas?
31. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak já určitě zítra přijdu :grinning: a nějaké věcičky bych si možná koupila.
31. kvě 2011 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ahoj já bych taky přišla, kdyby teda nebyla nějaká pohroma v práci. A kouknu i na věcičky :grinning:
31. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, vždyt je to jedno, kolik nas bude, víc jak minule asi ne, určitě nekdo nedojde, a zase se pěkne vejdeme do toho šedeho salonku, tam dej zase rezervačku,at nejsme rušeny :D
31. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
v papkání obřích pohárů! :grinning:
31. kvě 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nakonec s Hankou domluvila až na tu příští středu, hodí se jí to víc, takže pokud by vám to nevadilo i takhle, domluvíme to s Léňou třeba u ní v práci a to tam budou věcičky jak od její sousedky, tak klučičí i holčičí od Hanky :wink: ..
taky se na vás zítra moc těším, zatím to vypadá na velký mejdlo! :grinning:
31. kvě 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. čer 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, aby nám tam tu rezervačku dali, když je dneska ten den dětí :grinning: :grinning: :grinning:

Holky vaším prckum všechno nejlepší!!! :grinning: :grinning: :grinning: muj muž nám už popřál s beruškou... :wink: :wink: :wink: :wink:
1. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast ahaaa, tak ja tam volam hned jak budou mit otevreno, to me nenapadlo, ze je den deticek.. :wink:
A dam vedet, jak jsem dopadla... :wink:
@kackaberuska Kaci, ja tam zavolam.. :slight_smile:
1. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @kackaberuska holkyyy, tak jsem tam volala a v pohode!...Je to zarezervovany, budeme opet v sedem salonku... :wink: :slight_smile: Tak se moc tesim na vsechny a taky na wafle s boruvkama... :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nebyl čas. Ale ode dneška jsem doma, jupííí. Po práci se mi stýskat nebude :wink:Tak doufám, že stihnu dorazit na dnešní sraz. Ale ráda bych, jak tak koukám, jsem pěkně pozadu. Termín porodu mi posunuli už na 22. července, ale vlastně ještě nic nemám zařízeného. Tak se ráda od vás něco nového dozvím, podle útržků jsem pěkně pozadu. Kromě postýlky a oblečení pro mimčo od známých ještě nic nemáme. Kočárek už máme předvybraný, jen ho musíme objednat. Ale ono to nakupování snad půjde samo.
Jinak se příští týden v úterý chystám na prohlídku do Bohunic. Půjdu sama bez manžela (nechci ho strašit dopředu :wink: ), takže pokud by se někdo chtěl přidat, budu jen ráda.
1. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast To já letos slavím den dětí ještě jako dítě, když ještě žádné "nemám" :wink: a příští rok už den matek :grinning: Říkala jsem miminku, že se nemá narodit mezi těmi dvěma svátky, protože tak bych letos o nějaký přišla :grinning:
@kodiak13 S chystáním výbavičky se opravdu neboj :slight_smile: Holky k tomu přistupují zodpovědně a mají vše dopředu, ale já stejně jako ty toho před mateřskou moc neměla a upřímně ještě nemám vše a to už jednou nohou "rodím" :grinning: To doženeme :wink:
1. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky Vám mimi v bříšku tak často škyte jako mě?? :grinning: Beruška mi za poslední cca tyden dva, každy den škyte, někdy i 2x nebo i 3x za den... z čeho to je a je to normální?? :grinning: Je to zajimave, občas mě to vyděsí, jestli se něco neděje, ale po cca 2 minutách to přejde :grinning: mezi tím se nějak vrtí, mě se vybouluje na jednu nebo druhou stranu břicho a pravidelně škube :grinning: no musím se smat... Vždy když sedím, tak vstanu, začnu si hladit bříško a mluvím na ni...
1. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, že se už krásně dopisujete do tabulky Obchudek Lucinka, ja pořád čekám, protože si sem jista, že si tam něco napíšu a pak to nebude :confounded: :slight_smile: tak to tam dopíšu až než se to bude posílat... :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Myslím, že miminko se učí dýchat tím, že pije plodovou vodu a občas mu prostě zaskočí, tak začne škytat :slight_smile: Ale je to jen moje představa. Mně škytá jak kdy. Někdy 2x denně, někdy celý týden ne. I pohyby jsou jiné. Jednu dobu byly dost slabé oproti tomu, na co jsem byla zvyklá, ale pak zase zintenzivněly :slight_smile: MIminko teď moc nekope (a když kopne, tak to bolí-nemá moc místa), spíš se tak boulí a vrtí. Nebo taky škytá :grinning:
Do obchůdku Lucinka chci taky dopsat věci, co si vybrala moje sestra, ale říkám si, že je ještě čas.
1. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek