Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
lutsousek
1. čer 2011
Ahoj holky, tak já byla dneska na posledním ultrazvuku a máme 1480g 🙂 Takovej drobeček to bude x-) x-) x-) Už se nedala ani pořídit pěkná fotečka, když je přes celej pupík, škoda.
Jinak mně škytala spíš dřív a to hodně! Teď už je to jen občas a párkrát. Ale v poslední době se mi snaží asi zlomit žebra, neustále mi pod ně strká nožičky a kope 😃
A ode dneška jsem na mateřské dovolené 🙂 Tak už musím zařídit dětskou doktorku a konečně všechno dochystat a dokoupit! Nemám vůbec kosmetiku, lékárničku, přebalovák a ještě musíme přestavět ložnici a udělat dětský kouteček...
sarkast
1. čer 2011
@lutsousek to jsou krásné starosti, vid? x-) x-) x-) ja ted z výplaty taky už všechno nakoupím, i pro sebe do porodnice at už mám klid 😃
sarkast
1. čer 2011
@vilibalda asi máš pravdu, ja když sedím, tak mě tak kope pod žebro, že se musím narovnat, asi tam má malo místa x-) x-) x-)
sarkast
1. čer 2011
@lutsousek myslíš, že nás na to intenz. kurzu budou učit dýchat? 🙂
snazilka_2011
1. čer 2011
Holky, teď jsem přijela od doktora u sv. Anny(byla jsem tam pro zprávu k porodu), úplně zničená z toho tepla a s bolavým bříškem😞Od příště už budu raději všud jezdit autem s manželem. Holky, raději jsem si hned šla lehnout, jak mám zkrácenej dost ten čípek, tak se moc bojím a raději ležím a nikam kromě doktora nechci chodit. Aspoň do další kontroly za 14 dní. Moc mě to mrzí, chtěla jsem Vás konečně poznat osobně, ale moc se o miminečko bojím, takže to raději ještě odložím😞
sarkast
1. čer 2011
@snazilka_2011 však příležitostí jistě ještě bude 😉 až se nám všem narodí prckové, doufám, že to porodem neskončí 🙂

Ja dneska taky nepujdu, mam nízky tlak, mění se počasí, tak nechci sebou někde švihnout... 🙂

Takže se taky moc omlouvám... ale na bazarek snad dojdu, ikdyž si asi nic nekoupím 😃 :-S

Užijte si to holky...
vilibalda
1. čer 2011
Ach jo, to počasí se mi vůbec nelíbí :-| Nesnáším bouřky, tak váhám, zda se do takového počasí vydat ven... 😞 Ale když já se tak těšila, že vás uvidím... No ještě to zvažuju, zase aby tam některá chuděra neseděla nakonec sama... Tak já asi pomalu vyrážím
terezka29
1. čer 2011
@kodiak13
chci se zeptat, jestli je nějak ta prohlídka porodnic limitovaná termínem porodu a pokročilostí těhotenství? určitě bych se tam ráda podívala třeba i teď, protože jsem hrozně nerozhodná 🙂 ..
sarkast
1. čer 2011
@terezka29 na strankách píšou jen pro maminky od 30tt ale myslím, že tě nikdo kontrolovat nebude 😃 😃 😃 😃
nicollka
1. čer 2011
ahoj holky, teda tu je horko, dusno a nechutně, už by mohlo sakryš zapršet.
Dnes jsem byla na cukru ve Vyškově, a vcelku to bylo v pohodě, vypila jsem to hned, to mi problém nedělalo a dokonce se divím neměla jsem ani hlad ani žízen takže dvě hodinky utelky a šlo se domů. Dovolili mi chodit, tak jsem mezitím byla v obchode mrknout.
Snazilka teda pekně odpočívej.
A vy ste měli nějaký srazík? a kde?

jinak co říkáte tomuhle na ten můj ksichtík, i když už napuchá a budu jak velryba, (1. foto už jsem nateklá a bude hůř) ale však zase splasknu. No už jsem objednaná, jen čekám kdy mi odepíše kadeřnice kamoška. a střih cca. neco takového bych chtěla.
i bílý melír
lutsousek
1. čer 2011
Ahoj holky, tak se omlouvám, že jsem nedorazila, ale ten nízký tlak mě položil. Usnula jsem a probrala se až teď! :-S

@sarkast No já doufám, že nás tam budou učit dýchat....na jiný kurz nepůjdu, takže na ně spoléhám, že nás naučí v kostce všechno podstatné, což dýchání určitě je 🙂
Jinak už jsem zvládla objednat přebalovák, zbytek až přijdou penízky 🙂 Snad to bude brzy, ať už mám všechno doma a nachystaný x-)
falca1
1. čer 2011
Ahoj holky, taky se musím omluvit že jsem nedorazila - bylo mě nějak divně - jestli z toho počasí nebo co. Nechtěla jsem nikde sebou seknout 😞
snazilka_2011
1. čer 2011
@lutsousek gratuluju ke krásné váze miminka🙂 Užij si mateřskou a taky nakupování pro mimčo:-)
andinecka
1. čer 2011
ahojky,
tak my ve 31tt máme 1804g. x-) x-) x-)
Dnešní ult jsme si nechali nahrát a já si ho teď pouštím dokola.
@sarkast - termín porodu se posunul na 6.8. a kvůli placentě to vypadá na císaře. 😞 😞
andinecka
1. čer 2011
v C&A - mají 20% slevu na dětský sortiment. Příjemné utrácení x-) x-)
kackabk
2. čer 2011
Ahoj holky, tak to já včera odpoledne seděla na novém bytě a čekala, až nám chlapík přiveze lino, takže Brno nepřipadalo v úvahu 😞 Byl to ale blbě proflákanej den - není tam nic moc co dělat, co by mohla těhulka, takže jsem chodila od ničeho k ničemu, nudila se a mám z toho jen blbej pocit :-|
@lutsousek Na který kurz jdete?
@nicollka Tý jo, drsňáckej účes 🙂 No já byla teď taky u kadeřnice a chtěla jsem hodně zkrátit, ať mám zase nějakou změnu a ona že mi to teď nedoporučuje, že na to svý velký tělo teď potřebuju velkou hlavu s vlasama...No musela jsem uznat, že má pravdu, takže velká změna se nekonala, no aspoň mám vlasy pořádně zastřižené a ozdravené...
kackabk
2. čer 2011
@kackaberuska Ještě koukám, že jsou teď na bazárku flísáčky anavy na patentky, i jedna ta AIO, co vyhrála...No mně došly tam ty flísáčky na sucháč a vypadají super, fakt jsou snad nepoužité...
sarkast
2. čer 2011
@andinecka bud v klidu, všechno se může ještě změnit... 😉 ještě času dost...
@nicollka prosím tě, asi špatně vidím, ale... kde jsi nafouklá, nebo natekla, jak píšeš?? 😃 😃 😃 jinak ted střih je super, mam takove crazy rada, ale bohužel jen na fotkách, páč mě by to neslušelo! Tohle sekne hlavně vychrtlinám, a to ja teda rozhodně nejsem... 😃 jinak taky planuju v 9. měsíci střih a barvu, abych se male líbila :-N 😉 ale při takovém učesu bych měla strach, že se mě lekne a zaleze zpátky do bříška 😃 😃 😃 😃
sarkast
2. čer 2011
@kackabk koukala jsem, že jsi už u dvou plínek - pokud to jsi ty, označena 🙂 vid?
andinecka
2. čer 2011
@sarkast
Šárko, po tom všem, čím jsme si prošli, už jsem v klidu.
My totiž musíme mít všechny trable a vypadá to, že až do konce.
Chtěla jsem se tě zeptat na tu mateřskou. Včera jsem se na ni ptala, prý to má ještě čas a bude se to řešit až 21.6. Což si myslím, že je pozdě.
A ty jsi psala, že nastupuješ 13.6. že?
sarkast
2. čer 2011
@andinecka jj, v pondělí 13.6. nastupuju, ale žádost už mam podanou, teda v práci, učetní to tento týden udělá a v pondělí by to snad nebo v utery mohla zanest na ssz. Tím, že chodím stale jednou měsíčně k Mudr. tak mi to vypsala už minulý pátek.
kackaberuska
2. čer 2011
Ahoj holky, díky za sraz! Bylo to moc fajn. Omlouvám se, že jsem pořád tak nekontrolovatelně odbíhala telefonovat, ale šéf potřeboval něco strašně nutně udělat ]-( 😞 :-S Byl to den blbec - nejdřív ten slejvák a pak ta práce. Ještě, že jste mě přivedly na jiné myšlenky 🙂
@kackabk já jsem se teď rozhodla zatím ty svrchňáčky nekupovat, protože budu mít nějaké plínky pop-in, které jsou sice AlO, ale ta saci část se celá dá oddělat a dají se pak použít i jako svrchňáčky, tak uvidím. Ale díky za tip!
lennikkaautor
2. čer 2011
@lutsousek @falca1 @snazilka_2011 @sarkast holky, tak doufam, ze dneska uz je vam lip a lip a ze uz ten nizkej tlak snad ustal.. 😉
@nicollka uces je paradni, taky jsem ted chtela nejakou zmenu, treba uplne na mikadko, na kratko, ale taky mi to nebylo doporuceno...😉
@andinecka jeee, dekujeme za info ke sleve v C&A 😉 To Ti tady vsichni podekujou...😃 😃 😃

Jinak srazik byl opet super!!! Moc rada jsem vsechny prichozi videla!! I kdyz jsem byla jen na chvilku, tak to bylo moc fajn... 😉 🙂
K tomu jeste chci dodat, s Terezkou jsme se domluvily na ton mimibazarku na pristi tyden opet na stredu 8.6.po 16hodine u nas v praci, je to na Lesne, Dusíkova 3/794. Vecicky tam budou jak pro chlapecky, tak pro holcicky, nebo obojetne... 😉 Myslim, ze jiste bude z ceho vybirat... 😉 Tak ze si tento datim urco rezervujte!!!! 🙂
kackaberuska
2. čer 2011
@nicollka Srazíky míváme v Cafe Encounter v Brně kousek od České, dokud se nám nenarodí mimča, protože s kočárem se tam pak nedá 😞 Další sraz spojený s mimibazárkem je příští středu od 16.00 asi někde na Lesné pravděpodobně u @lennikka v práci
sarkast
2. čer 2011
Holky, chtěla jsem se zeptat, už kupujete "výbavu" pro sebe do porodnice?? 🙂 Mám na mysli především poporodní kalhotky, jednorázové 🙂 má to být nějaká sítka nebo co... Vůbec netuším, nekoupila si je některa z Vás už, třeba? V lékarně mi asi poradí, ale nechci tam jit jako tele 😃
petrus77
2. čer 2011
@sarkast já jdu kupovat zítra na obilňák do lékárny poporodní vložky, síťkový kalhotky (3x), a čistej lanolin na bradavky (ten je prý nejlepší) no a něco na ošetřování toho pupíku. Ty síťkový kalhotky prý vypadají jako kdyby byly z gázy a prý jsou dobrý a prodávají je v té lékárně a dají se dobře vyprat.
sarkast
2. čer 2011
@petrus77 takže jestli tomu dobře rozumím, tak se dají koupit ty sítk. kalhotky a do nich ještě ty vložky? Ja myslela, že je to komplet 🙂 tak asi pujdu taky do te lekarny a řeknu co chci, tak snad mi poradí 😉 díky Peti 🙂
petrus77
2. čer 2011
@sarkast jo ty kalhotky jsou zvlášť. A jsou z nohavičkama a jsou právě kvůli tomu že jak se hodně krvácí tak ty vložky v nich dobře drží. A na obilňáku v lékárně mají prý nejlepší ty vložky a taky tam mají ty kalhotky. není zač 😃 ale nemám vyzkoušeno jen z doporučení tak možná někomu to sedět nebude
sarkast
2. čer 2011
@kackaberuska vypadají pěkně... a do toho ještě vložka nebo už tam něco je? 🙂 ja totiž vložku neviděla poslední cca 3 roky :-N takže musím nakoupit asi i zásobu na doma... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli