• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Ahoj holky, tak já byla dneska na posledním ultrazvuku a máme 1480g :slight_smile: Takovej drobeček to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se nedala ani pořídit pěkná fotečka, když je přes celej pupík, škoda.
Jinak mně škytala spíš dřív a to hodně! Teď už je to jen občas a párkrát. Ale v poslední době se mi snaží asi zlomit žebra, neustále mi pod ně strká nožičky a kope :grinning:
A ode dneška jsem na mateřské dovolené :slight_smile: Tak už musím zařídit dětskou doktorku a konečně všechno dochystat a dokoupit! Nemám vůbec kosmetiku, lékárničku, přebalovák a ještě musíme přestavět ložnici a udělat dětský kouteček...
1. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutsousek to jsou krásné starosti, vid? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja ted z výplaty taky už všechno nakoupím, i pro sebe do porodnice at už mám klid :grinning:
1. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda asi máš pravdu, ja když sedím, tak mě tak kope pod žebro, že se musím narovnat, asi tam má malo místa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek myslíš, že nás na to intenz. kurzu budou učit dýchat? :slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem přijela od doktora u sv. Anny(byla jsem tam pro zprávu k porodu), úplně zničená z toho tepla a s bolavým bříškem:frowning2:Od příště už budu raději všud jezdit autem s manželem. Holky, raději jsem si hned šla lehnout, jak mám zkrácenej dost ten čípek, tak se moc bojím a raději ležím a nikam kromě doktora nechci chodit. Aspoň do další kontroly za 14 dní. Moc mě to mrzí, chtěla jsem Vás konečně poznat osobně, ale moc se o miminečko bojím, takže to raději ještě odložím:frowning2:
1. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 však příležitostí jistě ještě bude :wink: až se nám všem narodí prckové, doufám, že to porodem neskončí :slight_smile:

Ja dneska taky nepujdu, mam nízky tlak, mění se počasí, tak nechci sebou někde švihnout... :slight_smile:

Takže se taky moc omlouvám... ale na bazarek snad dojdu, ikdyž si asi nic nekoupím :grinning: :confounded:

Užijte si to holky...
1. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, to počasí se mi vůbec nelíbí :unamused: Nesnáším bouřky, tak váhám, zda se do takového počasí vydat ven... :frowning2: Ale když já se tak těšila, že vás uvidím... No ještě to zvažuju, zase aby tam některá chuděra neseděla nakonec sama... Tak já asi pomalu vyrážím
1. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13
chci se zeptat, jestli je nějak ta prohlídka porodnic limitovaná termínem porodu a pokročilostí těhotenství? určitě bych se tam ráda podívala třeba i teď, protože jsem hrozně nerozhodná :slight_smile: ..
1. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 na strankách píšou jen pro maminky od 30tt ale myslím, že tě nikdo kontrolovat nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda tu je horko, dusno a nechutně, už by mohlo sakryš zapršet.
Dnes jsem byla na cukru ve Vyškově, a vcelku to bylo v pohodě, vypila jsem to hned, to mi problém nedělalo a dokonce se divím neměla jsem ani hlad ani žízen takže dvě hodinky utelky a šlo se domů. Dovolili mi chodit, tak jsem mezitím byla v obchode mrknout.
Snazilka teda pekně odpočívej.
A vy ste měli nějaký srazík? a kde?

jinak co říkáte tomuhle na ten můj ksichtík, i když už napuchá a budu jak velryba, (1. foto už jsem nateklá a bude hůř) ale však zase splasknu. No už jsem objednaná, jen čekám kdy mi odepíše kadeřnice kamoška. a střih cca. neco takového bych chtěla.
i bílý melír
1. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se omlouvám, že jsem nedorazila, ale ten nízký tlak mě položil. Usnula jsem a probrala se až teď! :confounded:

@sarkast No já doufám, že nás tam budou učit dýchat....na jiný kurz nepůjdu, takže na ně spoléhám, že nás naučí v kostce všechno podstatné, což dýchání určitě je :slight_smile:
Jinak už jsem zvládla objednat přebalovák, zbytek až přijdou penízky :slight_smile: Snad to bude brzy, ať už mám všechno doma a nachystaný :dizzy_face:
1. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se musím omluvit že jsem nedorazila - bylo mě nějak divně - jestli z toho počasí nebo co. Nechtěla jsem nikde sebou seknout :frowning2:
1. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek gratuluju ke krásné váze miminka:slight_smile: Užij si mateřskou a taky nakupování pro mimčo:slight_smile:
1. čer 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak my ve 31tt máme 1804g. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnešní ult jsme si nechali nahrát a já si ho teď pouštím dokola.
@sarkast - termín porodu se posunul na 6.8. a kvůli placentě to vypadá na císaře. :frowning2: :frowning2:
1. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v C&A - mají 20% slevu na dětský sortiment. Příjemné utrácení :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak to já včera odpoledne seděla na novém bytě a čekala, až nám chlapík přiveze lino, takže Brno nepřipadalo v úvahu :frowning2: Byl to ale blbě proflákanej den - není tam nic moc co dělat, co by mohla těhulka, takže jsem chodila od ničeho k ničemu, nudila se a mám z toho jen blbej pocit :unamused:
@lutsousek Na který kurz jdete?
@nicollka Tý jo, drsňáckej účes :slight_smile: No já byla teď taky u kadeřnice a chtěla jsem hodně zkrátit, ať mám zase nějakou změnu a ona že mi to teď nedoporučuje, že na to svý velký tělo teď potřebuju velkou hlavu s vlasama...No musela jsem uznat, že má pravdu, takže velká změna se nekonala, no aspoň mám vlasy pořádně zastřižené a ozdravené...
2. čer 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ještě koukám, že jsou teď na bazárku flísáčky anavy na patentky, i jedna ta AIO, co vyhrála...No mně došly tam ty flísáčky na sucháč a vypadají super, fakt jsou snad nepoužité...
2. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka bud v klidu, všechno se může ještě změnit... :wink: ještě času dost...
@nicollka prosím tě, asi špatně vidím, ale... kde jsi nafouklá, nebo natekla, jak píšeš?? :grinning: :grinning: :grinning: jinak ted střih je super, mam takove crazy rada, ale bohužel jen na fotkách, páč mě by to neslušelo! Tohle sekne hlavně vychrtlinám, a to ja teda rozhodně nejsem... :grinning: jinak taky planuju v 9. měsíci střih a barvu, abych se male líbila :sweat_smile: :wink: ale při takovém učesu bych měla strach, že se mě lekne a zaleze zpátky do bříška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk koukala jsem, že jsi už u dvou plínek - pokud to jsi ty, označena :slight_smile: vid?
2. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
Šárko, po tom všem, čím jsme si prošli, už jsem v klidu.
My totiž musíme mít všechny trable a vypadá to, že až do konce.
Chtěla jsem se tě zeptat na tu mateřskou. Včera jsem se na ni ptala, prý to má ještě čas a bude se to řešit až 21.6. Což si myslím, že je pozdě.
A ty jsi psala, že nastupuješ 13.6. že?
2. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jj, v pondělí 13.6. nastupuju, ale žádost už mam podanou, teda v práci, učetní to tento týden udělá a v pondělí by to snad nebo v utery mohla zanest na ssz. Tím, že chodím stale jednou měsíčně k Mudr. tak mi to vypsala už minulý pátek.
2. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za sraz! Bylo to moc fajn. Omlouvám se, že jsem pořád tak nekontrolovatelně odbíhala telefonovat, ale šéf potřeboval něco strašně nutně udělat :angry: :frowning2: :confounded: Byl to den blbec - nejdřív ten slejvák a pak ta práce. Ještě, že jste mě přivedly na jiné myšlenky :slight_smile:
@kackabk já jsem se teď rozhodla zatím ty svrchňáčky nekupovat, protože budu mít nějaké plínky pop-in, které jsou sice AlO, ale ta saci část se celá dá oddělat a dají se pak použít i jako svrchňáčky, tak uvidím. Ale díky za tip!
2. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek @falca1 @snazilka_2011 @sarkast holky, tak doufam, ze dneska uz je vam lip a lip a ze uz ten nizkej tlak snad ustal.. :wink:
@nicollka uces je paradni, taky jsem ted chtela nejakou zmenu, treba uplne na mikadko, na kratko, ale taky mi to nebylo doporuceno...:wink:
@andinecka jeee, dekujeme za info ke sleve v C&A :wink: To Ti tady vsichni podekujou...:grinning: :grinning: :grinning:

Jinak srazik byl opet super!!! Moc rada jsem vsechny prichozi videla!! I kdyz jsem byla jen na chvilku, tak to bylo moc fajn... :wink: :slight_smile:
K tomu jeste chci dodat, s Terezkou jsme se domluvily na ton mimibazarku na pristi tyden opet na stredu 8.6.po 16hodine u nas v praci, je to na Lesne, Dusíkova 3/794. Vecicky tam budou jak pro chlapecky, tak pro holcicky, nebo obojetne... :wink: Myslim, ze jiste bude z ceho vybirat... :wink: Tak ze si tento datim urco rezervujte!!!! :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka Srazíky míváme v Cafe Encounter v Brně kousek od České, dokud se nám nenarodí mimča, protože s kočárem se tam pak nedá :( Další sraz spojený s mimibazárkem je příští středu od 16.00 asi někde na Lesné pravděpodobně u @lennikka v práci
2. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, už kupujete "výbavu" pro sebe do porodnice?? :slight_smile: Mám na mysli především poporodní kalhotky, jednorázové :slight_smile: má to být nějaká sítka nebo co... Vůbec netuším, nekoupila si je některa z Vás už, třeba? V lékarně mi asi poradí, ale nechci tam jit jako tele :grinning:
2. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já jdu kupovat zítra na obilňák do lékárny poporodní vložky, síťkový kalhotky (3x), a čistej lanolin na bradavky (ten je prý nejlepší) no a něco na ošetřování toho pupíku. Ty síťkový kalhotky prý vypadají jako kdyby byly z gázy a prý jsou dobrý a prodávají je v té lékárně a dají se dobře vyprat.
2. čer 2011 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 takže jestli tomu dobře rozumím, tak se dají koupit ty sítk. kalhotky a do nich ještě ty vložky? Ja myslela, že je to komplet :slight_smile: tak asi pujdu taky do te lekarny a řeknu co chci, tak snad mi poradí :wink: díky Peti :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jo ty kalhotky jsou zvlášť. A jsou z nohavičkama a jsou právě kvůli tomu že jak se hodně krvácí tak ty vložky v nich dobře drží. A na obilňáku v lékárně mají prý nejlepší ty vložky a taky tam mají ty kalhotky. není zač :grinning: ale nemám vyzkoušeno jen z doporučení tak možná někomu to sedět nebude
2. čer 2011 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska vypadají pěkně... a do toho ještě vložka nebo už tam něco je? :slight_smile: ja totiž vložku neviděla poslední cca 3 roky :sweat_smile: takže musím nakoupit asi i zásobu na doma... :slight_smile:
2. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek