Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
anysek85
1. bře 2011
@terezka29 Vítej 🙂,

taky jsem neměla žádné nevolnosti a byla jsem z toho jednu chvíli úplně nervózní 😃, jestli je to vůbec v pořádku 😃.
vilibalda
1. bře 2011
@terezka29 Vítám Tě, jak dlouho plánuješ vydržet v práci? Já jsem ráda, že si můžu práci uzpůsobit, jak potřebuju, když mi není dobře, tak odpoledne spím a pracuji večer. Většinou to tak jde. Obdivuju všechny jako např. prodavačky, učitelky... , co zvládají v těhu práci a nemají možnost si říct "udělám to později" 🙂 Klobouk dolů!
lennikkaautor
1. bře 2011
@terezka29 zrovna dneska chci vyrazit do mesta, kdyz je tak pekne.. 🙂 Budes v praci odpoledne? 🙂 No uvidim, kolik budu mit casu... 😉

Holky, chci se zeptat, brouzdam po netu a hledam nejake kurzy tehotenske jogy v Brne. Nemate nekdo nejakou zkusenost? 😉
vilibalda
1. bře 2011
@lennikka Dobrý dotaz 😉 Jen vůbec netuším... Ještě ho rozšířím o to, jestli některá nevíte o dobrém těhu cvičení či kurzech. Našla jsem pár agentur, ale netuším, jaká je kvalita 😞 Pomalu bych to ale měla začít řešit.... S mým tempem než se rozhoupu, tak budu rodit 😃
simoch
1. bře 2011
Ahojky všem.... 🙂 koukám, že se pěkně rozrůstáte, no jo to jsou ty vánoční miminka.... 🙂 . Akorát mě mrzí, že už tu budu tak nějak navíc, tak držím všem moc a moc palečky ať to těhulkování rychle utíká a brzy máte miminka u sebe.
sarkast
1. bře 2011
@ani84 tak drřím palečky, at ti dneska dopadnou dobře testy... 🙂 pak dej vedet 🙂) my ted bydlime v 1+1 a jsme tady spokojeni... je to pekný byt. Ale uvidime až se narodí mala 🙂) a vy? Jste ve svem?
sarkast
1. bře 2011
@simoch jj, pěkne se rozrustame 🙂)) ten čtvrtek platí 🙂)
sarkast
1. bře 2011
@vilibalda taky bych rada začala... jsem sice v 17. tt ale to nevadí, mam takovou slabou kondičku, že mam strach, abych ten porod zvladla 🙂)
lennikkaautor
1. bře 2011
@vilibalda tak jsem hodila dotaz na tehu cviceni ci kurzy do tematu "Snažilky a těhulky z Jižní Moravy", tak jsem zvedava, jestli nam holky pomuzou.... 😉
simoch
1. bře 2011
Holky koukněte na toto, slyšela jsem na to celkem pozitivní ohlasy - http://tsdynamic.cz/144-cviceni-pro-tehotne
vilibalda
1. bře 2011
@simoch Díky, jen jsem v tuto dobu v práci 😃 Ale je dobré vědět, že Dynamik má i něco takového 🙂 miminko už absolvovalo v bříšku 2 jejich plesy - neteř k nim chodí do tanečních, tak jsme byli v Boby na jejich prodloužených
lennikkaautor
1. bře 2011
@simoch dekujeme za odkaz 🙂 , sice maji pouze hodinu tydne a to jeste dopoledne od 11-12, no ale to by se nejak dalo zaridit v praci... 😉
lennikkaautor
1. bře 2011
@vilibalda jeste jsem kdesi tady nasla odkazy na www.devitkabrno.cz a www.agenturavetrnik.cz, tak se zkus mrknout... 😉
simoch
1. bře 2011
@vilibalda vida, já jsem o tom jen slyšela a nejvíce,když jsem v těhu chodila do poradny, tam se vždycky semele všechno možný..... 😃 , strašně si to tam chválili, sama nemůžu posoudit, nikam jsem nechodila, ono běhání se starším synáčkem vydalo mnohdy daleko více než cvičení...... 😉 🙂 . Zatím pracuješ? Jak dlouho plánuješ dělat? Já měla TT 21.8. a 22.8. a od dubna jsem zůstala doma, moje práce byla trošku více fyzicky a psychicky náročná.
k.ate
1. bře 2011
@sarkast
@simoch
holky, jak jste domluvený na ten čtvrtek, že bychom se s malým vetřeli? 😃
sarkast
1. bře 2011
@k.ate jsme domluvene na Česke v 10:00 na rohu, jak je knihkupectví Dobrovský :o))) taky budeš mít kočár? 😃 jo a ve čtvrtek!
k.ate
1. bře 2011
@sarkast Kam plánujete jít? Malej moc kočár nemusí... 😞 Tak se rozhodnu podle toho, kam se půjde, aby nás kdyžtak nebrzdil 😃
sarkast
1. bře 2011
@k.ate asi Špilberk a Petrov, ale je to podle domluvy, mužeme jít jinam :o)))
k.ate
1. bře 2011
@sarkast aha, tak to asi po 4 měsících opráším kočár 😃
sarkast
1. bře 2011
@k.ate a co jsi nosila doted? 🙂
ani84
1. bře 2011
@sarkast My jsme právě v podnájmu v 1+1, ale musíme nutně sehnat něco jinýho, tady je to dost malý a asi by nás tu ani majitelka s dítětem v podnájmu nechtěla.
ani84
1. bře 2011
Jo a už mám za sebou NT screening na Veveří a dobrý, riziko downa vyšlo 1:29 000 🙂 Ultrazvuk byl krásnej, mimčo se celou dobu úplně akčně pohybovalo a kopalo nohama, chudák doktorka měla co dělat, aby se jí podařilo změřit, co potřebovala 🙂
k.ate
1. bře 2011
@sarkast nic, my chodíme všude bez kočáru a když spěchám, tak malýho vezmu na ruku 😃
lennikkaautor
1. bře 2011
@ani84 no tak to blahopreju!!! 😉 jj, my jsme meli taky akcni ultrazvuk, byla to sranda... 😉 a nadhernej pocit... 🙂
Jak uz mate velky miminko? A rekli vam uz pohlavi? 🙂
sarkast
1. bře 2011
@ani84 taky blahopreji!!! To je super pocit, vid? 🙂 my meli 1:50000 takze taky radost... 🙂 a jakou mas fotecku? A platila jsi tech 1450 kc
ani84
1. bře 2011
@sarkast Jj, ulevilo se mi, byla jsem předtím trochu nervózní 🙂 Jo, platila jsem 1450, fotku mám docela pěknou, i když u nich na monitoru to vypadalo mnohem líp, ještě že se tam byl přítel podívat se mnou 🙂 Přemýšlíme, jestli pak ještě utrácet 1200 za ten 3D ultrazvuk někdy po 20. týdnu, no uvidíme.
sarkast
1. bře 2011
@ani84 Ja myslela, ze jsi byla za 1450 kc na NT+ bioscreeningu plus 3 a 4 D ultrazvuk... proto jsem se ptala na fotecku, jestli je obyc nebo 3D pac my dostali upne obucejnou, ale krasnou! 🙂 lepsi nez od me pani doktorky....
terezka29
1. bře 2011
@vilibalda no, chci zůstat v práci, jak jen to dlouho půjde..tím, že nemám žádné příznaky, zatím mě nic neomezuje..a doufám, že tím ani Jáju nějak neubližuju 🙂 ..snažím se nijak nestresovat, směny si plánovat tak, abych se každý den vyspala, mám dvousměnný provoz na 8hodin, takže to docela jde..jen na dopolední směny chodím na 6 😃 ..
terezka29
1. bře 2011
@lennikka jůůů, dneska jsem zrovna v práci na odpoledne, ale na net jsem se dostala až teď..tak snad příště 😉 ..
terezka29
1. bře 2011
@lennikka jo a koukala jsem na http://www.mamicentrum.cz/, kamarádka tam teď byla cvičit s dcerkou a říkala, že je to tam moc příjemné a líbí se mi cena za 10 lekcí i ten pondělní termín, takže kdybyste chtěla jít některá do toho se mnou? 😉