• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@terezka29 Vítej :slight_smile:,

taky jsem neměla žádné nevolnosti a byla jsem z toho jednu chvíli úplně nervózní :grinning:, jestli je to vůbec v pořádku :grinning:.
1. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Vítám Tě, jak dlouho plánuješ vydržet v práci? Já jsem ráda, že si můžu práci uzpůsobit, jak potřebuju, když mi není dobře, tak odpoledne spím a pracuji večer. Většinou to tak jde. Obdivuju všechny jako např. prodavačky, učitelky... , co zvládají v těhu práci a nemají možnost si říct "udělám to později" :slight_smile: Klobouk dolů!
1. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 zrovna dneska chci vyrazit do mesta, kdyz je tak pekne.. :slight_smile: Budes v praci odpoledne? :slight_smile: No uvidim, kolik budu mit casu... :wink:

Holky, chci se zeptat, brouzdam po netu a hledam nejake kurzy tehotenske jogy v Brne. Nemate nekdo nejakou zkusenost? :wink:
1. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Dobrý dotaz :wink: Jen vůbec netuším... Ještě ho rozšířím o to, jestli některá nevíte o dobrém těhu cvičení či kurzech. Našla jsem pár agentur, ale netuším, jaká je kvalita :frowning2: Pomalu bych to ale měla začít řešit.... S mým tempem než se rozhoupu, tak budu rodit :grinning:
1. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.... :slight_smile: koukám, že se pěkně rozrůstáte, no jo to jsou ty vánoční miminka.... :slight_smile: . Akorát mě mrzí, že už tu budu tak nějak navíc, tak držím všem moc a moc palečky ať to těhulkování rychle utíká a brzy máte miminka u sebe.
1. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 tak drřím palečky, at ti dneska dopadnou dobře testy... :slight_smile: pak dej vedet :slight_smile:) my ted bydlime v 1+1 a jsme tady spokojeni... je to pekný byt. Ale uvidime až se narodí mala :slight_smile:) a vy? Jste ve svem?
1. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch jj, pěkne se rozrustame :slight_smile:)) ten čtvrtek platí :slight_smile:)
1. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda taky bych rada začala... jsem sice v 17. tt ale to nevadí, mam takovou slabou kondičku, že mam strach, abych ten porod zvladla :slight_smile:)
1. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda tak jsem hodila dotaz na tehu cviceni ci kurzy do tematu "Snažilky a těhulky z Jižní Moravy", tak jsem zvedava, jestli nam holky pomuzou.... :wink:
1. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukněte na toto, slyšela jsem na to celkem pozitivní ohlasy - http://tsdynamic.cz/144-cviceni-pro-tehotne
1. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch Díky, jen jsem v tuto dobu v práci :grinning: Ale je dobré vědět, že Dynamik má i něco takového :slight_smile: miminko už absolvovalo v bříšku 2 jejich plesy - neteř k nim chodí do tanečních, tak jsme byli v Boby na jejich prodloužených
1. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simoch dekujeme za odkaz :slight_smile: , sice maji pouze hodinu tydne a to jeste dopoledne od 11-12, no ale to by se nejak dalo zaridit v praci... :wink:
1. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda jeste jsem kdesi tady nasla odkazy na www.devitkabrno.cz a www.agenturavetrnik.cz, tak se zkus mrknout... :wink:
1. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda vida, já jsem o tom jen slyšela a nejvíce,když jsem v těhu chodila do poradny, tam se vždycky semele všechno možný..... :grinning: , strašně si to tam chválili, sama nemůžu posoudit, nikam jsem nechodila, ono běhání se starším synáčkem vydalo mnohdy daleko více než cvičení...... :wink: :slight_smile: . Zatím pracuješ? Jak dlouho plánuješ dělat? Já měla TT 21.8. a 22.8. a od dubna jsem zůstala doma, moje práce byla trošku více fyzicky a psychicky náročná.
1. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
@simoch
holky, jak jste domluvený na ten čtvrtek, že bychom se s malým vetřeli? :grinning:
1. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jsme domluvene na Česke v 10:00 na rohu, jak je knihkupectví Dobrovský :o))) taky budeš mít kočár? :D jo a ve čtvrtek!
1. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Kam plánujete jít? Malej moc kočár nemusí... :frowning2: Tak se rozhodnu podle toho, kam se půjde, aby nás kdyžtak nebrzdil :grinning:
1. bře 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate asi Špilberk a Petrov, ale je to podle domluvy, mužeme jít jinam :o)))
1. bře 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast aha, tak to asi po 4 měsících opráším kočár :grinning:
1. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate a co jsi nosila doted? :slight_smile:
1. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast My jsme právě v podnájmu v 1+1, ale musíme nutně sehnat něco jinýho, tady je to dost malý a asi by nás tu ani majitelka s dítětem v podnájmu nechtěla.
1. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už mám za sebou NT screening na Veveří a dobrý, riziko downa vyšlo 1:29 000 :slight_smile: Ultrazvuk byl krásnej, mimčo se celou dobu úplně akčně pohybovalo a kopalo nohama, chudák doktorka měla co dělat, aby se jí podařilo změřit, co potřebovala :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast nic, my chodíme všude bez kočáru a když spěchám, tak malýho vezmu na ruku :grinning:
1. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 no tak to blahopreju!!! :wink: jj, my jsme meli taky akcni ultrazvuk, byla to sranda... :wink: a nadhernej pocit... :slight_smile:
Jak uz mate velky miminko? A rekli vam uz pohlavi? :slight_smile:
1. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 taky blahopreji!!! To je super pocit, vid? :slight_smile: my meli 1:50000 takze taky radost... :slight_smile: a jakou mas fotecku? A platila jsi tech 1450 kc
1. bře 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jj, ulevilo se mi, byla jsem předtím trochu nervózní :slight_smile: Jo, platila jsem 1450, fotku mám docela pěknou, i když u nich na monitoru to vypadalo mnohem líp, ještě že se tam byl přítel podívat se mnou :slight_smile: Přemýšlíme, jestli pak ještě utrácet 1200 za ten 3D ultrazvuk někdy po 20. týdnu, no uvidíme.
1. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 Ja myslela, ze jsi byla za 1450 kc na NT+ bioscreeningu plus 3 a 4 D ultrazvuk... proto jsem se ptala na fotecku, jestli je obyc nebo 3D pac my dostali upne obucejnou, ale krasnou! :slight_smile: lepsi nez od me pani doktorky....
1. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda no, chci zůstat v práci, jak jen to dlouho půjde..tím, že nemám žádné příznaky, zatím mě nic neomezuje..a doufám, že tím ani Jáju nějak neubližuju :slight_smile: ..snažím se nijak nestresovat, směny si plánovat tak, abych se každý den vyspala, mám dvousměnný provoz na 8hodin, takže to docela jde..jen na dopolední směny chodím na 6 :grinning: ..
1. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jůůů, dneska jsem zrovna v práci na odpoledne, ale na net jsem se dostala až teď..tak snad příště :wink: ..
1. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jo a koukala jsem na http://www.mamicentrum.cz/, kamarádka tam teď byla cvičit s dcerkou a říkala, že je to tam moc příjemné a líbí se mi cena za 10 lekcí i ten pondělní termín, takže kdybyste chtěla jít některá do toho se mnou? :wink:
1. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek