• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kackabk já myslím, že je to tam zakázaný taky proto, protože se tam někdo i utopil. Já jsem jako dítě jezdila do blanska za tetou a taky jsme se tam koupali. A přišla mě ta voda vždy ledová víc jak na přehradě a pak můžeš dostat křeč a utopit se. Ale asi by jsi neplavala nějak daleko v těhu. Ale i tak jsi to vyhodnotila myslím dobře :grinning:
7. čer 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah No ja teda doufam ze me vezmou. Ale ptala jsem se doktorky, kdyz me tam posilala, jestli mam mit zadanku a rikala ze ji nepotrebuji, jen me dala navod co mam dodrzet a co se bude dit, tak doufam, ze se tam nepozenu zbytecne teda. To by me nastvalo :slight_smile:
7. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahoj, já bych ráda přišla, jestli to budu stíhat z práce, akorát bych sebou zas musela táhnout psa, on by byl snad v tašce hodnej, jen nevím, jestli to není úplně blbý, když je to u tebe v práci.
7. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem včera zažila perný chvilky díky těm nekopancům..sestřička mi skoro vynadala, že sem nedošla už ráni, takže jsem tam odpo spěchala..naštěstí se ukázalo, že je v pořádku. Je to lumpík..jak mě připojila na monitor, tak kopnul tak, že to viděla i sestřička..no to mi bylo trochu trapně:o) Ale říkala, že min. 1x za den by se mělo miminko ozvat, jinak bych měla jet k ní nebo do porodnice..to tam s takovou budu pečená, vařená :slight_smile: Raději to vyřeším tím domácím utz. Nemáte ho některá doma, že by jste poradili, kterej je nejlepší?
Jééé, ten bazarek vecicek je už zítra?:o( To zase nebudu moct..já vás snad nikdy neuvidím..a i věcičky jsem si chtěla nějaký nakoupit..tak třeba to ještě vezmete na nějakej příští srázek.
Jinak já už přibrala 9 kg..to je úplně šílený, ale vůbec mě to nepříjde..se raději vážím už jen před poradnou, jinak bych měla depku :angry:
7. čer 2011 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Jsem moc ráda, že je miminko v pořádku :slight_smile: Některý prostě méně kopou :wink:
7. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@efendy82 tak super, ze je pinda v poradku.. :wink: jinak sraziky snad jeste nejaky stihneme usporadat s briskama, jinak pak s prckama doufam, ze se budeme take vidat... :wink: :slight_smile: Tak ze doufam, ze potkame i Tebe.. :slight_smile:

@ani84 klido prijed i s pejskem.. :wink:
7. čer 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, mě se taky moc ulevilo, ale ráno ty obavy byli zpět, když od té doktorky nekopl, ale před chvilkou ukázkově kopnul, tak z toho mám úplně radost:o) Jak málo stačí ke štěstí :slight_smile:

@lennikka A nechceš pak nějaké oblečky, co zbydou třebas nafotit?
7. čer 2011 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@efendy82 tak pak uvidime, kolik toho zbyde.. :wink: Mam ty vecicky od zname, tak ze pak uz bych ji to mela taky vratit, ale uvidime, jak na to bude spechat.. :wink: Jinak ma na prodej taky postylku, kocarek, autosedacku, kojici polstar, zavinovacku, zimni fusaky apod. :slight_smile:
Ale to sebou teda nemam, ale poslala mi fotecky a ceny, tak ze s radosti kdyz tak preposlu... :wink:
7. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Tak prima, že to sestřička brala normálně a tebe aspoň uklidnila, to za to určitě stojí :wink: Jinak já měla ve 27tt +10kg, pak se mi to trochu zpomalilo, takže ve 31tt +11 a teď vůbec nevím, protože váha je někde zaskládaná, jak se stěhujem - a není to špatné, to nevědět :wink:
@petrus77 No kdyby se člověk měl koupat jen tam, kde se nikdy nikdo neutopil, tak mu asi fakt nakonec zbyde jen ta vana doma :wink: (no teda asi není smajlík úplně na místě, ale když vím, kolik obětí má brněnská přehrada, nebo že i na tom blanenském bazéně se utopilo děcko, tak by člověk fakt nemohl nikam...) Loni se v blanenským lomu utopil nějakej klučina - se srdeční vadou - kvůli tomu se určitě nic nezakazovalo, lidi se prostě v lomech vždycky koupali a koupat asi budou, i když bývají hluboké, takže šance na záchranu tohoucího jsou pak špatné :unamused:
7. čer 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Každý přibírá jinak :wink: Já měla v 31tt +6kg a ve 37tt +13 kg :grinning:
7. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
Šárko, co se poloh spaní týče, nejvíc se doporučuje ležet/spát na levým boku, relaxuje při ní děloha, zkus se na ni fakt naučit, možná si zkus kojící polštář, na zádech se to pokoušej pomalu odnaučit, je to pro těhulky ta nejmíň bezpečná poloha (hlavně pro malé, ve vysokém stupni ta děloha může utlačit dolní dutou žílu a bránit toku krve k miminku; nemusíš se bát, žeby se udusilo, dřív by ses Ty vzbudila s dušností a motanicí...ale proč to dráždit, žejo).

7. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk jj s tou váhou tě chápu..já sice vím kde je, ale dělám, že ji nevidím:o) Tak snad se to taky zpomalí..na začátku jsem si říkala, že bych chtěla přibrat do 12 kg, ale s takovou nevím:o)
@vilibalda teda 7 kg za 6 týdnů tak to je hustýýýý..to mě spíš vystrašilo:o) ale néé..hlavně ať je malej zdravej a pak se s těma kilama navíc nějak popereme,ne?:o)
7. čer 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 je fajn že je vše ok. A příště hned jeď. Z váhy si nic nedělej každý to má jinak. 9 kg je ještě pohoda :grinning:
7. čer 2011 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda tak co Peti jak to zvládáš dá se to?
7. čer 2011 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já teda poslední dobou s tím spaním taky nic moc. Já teda střídám pravej a levej bok, ale taky se občas probudím na zádech. Přijde mi že na těch zádech mě jaksi nejmíň se napíná břicho nebo že si tak nejvíc odpočnu
7. čer 2011 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk no jasně kdyby se smělo koupat jen tam kde se nikdo neutopil tak to možná nebude ani ta vana doma :grinning:
7. čer 2011 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já jsem z toho spaní dost nešťastná, dnes jsem usla až o půl 2., tak si asi dovedeš představit, jak vypadám :confounded:
A ještě 7 nebo 8 týdnů před sebou - kdy to bude ještě horší.... :frowning2:
Přitom malá je moc hodná, v noci spinká vzorně, tak nevím, proč to nejde.
Navíc jsem asi přišla na to, proč se škrábu - myslím, že to mám z broskví. nějaká alergie.
7. čer 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka to chápu že jsi z toho dost nešťastná a ještě k tomu ty teplý noci ty jsou taky peklo. :frowning2:
7. čer 2011 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já si připadám jako ten Honza z pohádky, když zachraňoval mravenečky.
jj, ty noci jsou děs. A bude hůř.
7. čer 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ale teď se má zase ochlazovat tak snad to bude trochu lepší. I tak si myslím, že je lepší mít miminko na jaře nebo v létě než v -20 stupních.
7. čer 2011 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ale vždyt ja se to snažím odnaučit, od minula jak jsi psala, už spím jen na boku, ale střídám to, protože to nevydržím.... :confused: jenže pak se probudim v noci na zadech :unamused: :unamused: :unamused:
7. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Ahoj, ja mam doma domaci dopler, kupovala jsem pres ebay, stal me cca 20$ a jsem max spokojena. Nepouzivam ho denne, spis jen kdyz mam nejaky spatny pocit nebo fakt dlouho nekope. Mam tento http://cgi.ebay.com/new-fetal-doppler-babysound-prenatal-monitor-/330563292872?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cf71b8ec8
7. čer 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
já to taky nezvládám, sice se snažím, ale ...... usnu jen na pravým boku a někdy i na zádech.
8. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tak a jede se na 3D :slight_smile: ráno šílená MS bolest, ted břiško tvrdne a dokonce špinění :( snad to nic nebude, Sofi se vrtí. Ještě že jdu na utz, a kdyžtak na mě můžou mrknout, jsou tam odborníci na oplodnování, tak snad by něco poznali.

k večer vás trošku zase dočtu
8. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
ahoj, co je s tebou?????
8. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem doma a nadšená :slight_smile:
Odpovídáme 27+4 takže jen 2dny rozdíl (jen přes bříško 28+1), malá je úžasná, pořád se usmívala :D a váha cca 1150g. A prý je pěkně vykrmená, je to buclík.
tady kdo chce jsou fotky
http://www.emimino.cz/fotoalba/sofinka-6091/#imageFileDescriptionFormAnchor
8. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám čípek jen 2,3mm:frowning2:
8. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Ahojky Andi, já jsem si teď chvilku poležela v nemocnici. Před chvilkou mě pustili domů.
8. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Ahoj, tak to je mi líto a je už vše v pořádku? Taky jsem tam strávila minulý týden jednu noc, pač jsem upadla, ale snad to malej zvládl a je ok. A kde jsi ležela? Já v Bohunicích. Tak hlavně hodně odpočívej.
8. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek