• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
snazilka teda drž se bude dobře.
mě nikdy velikost čipku nebo tak něco ani nikdy neřekli. vždy prošahá, max. řekl že je hooodně vzadu, skoro nan nedošahl a dobry obliknout a dom. No minule teda už něco nakreslil i do knížky a CS 0.
už vám to CS zapisují?
Já měla včera šílené tvrdnutí, malá je hlavou dolů, tak snad vydrží ty tři měsíce, to tvrdnutí bylo i s bolestí a dost nepříjemné, slupla jsme magnesko a šla si lehnout. většinou to pomůže včera nic moc, tak dnes poskládám peřinu pod prdel a budu se válet.
9. čer 2011 v 05:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nicollka Jojo mě taky většinou prohlídne a řekne čípek v poho, ale po tom pádu mi ho měřili na ultrazvuku a tam zjistili, že je kratší. JInak jsem taky do teď měla CS 0. Já mám taky toho malýho moc hlavou dolů a to teprve začínám 25. týden a právě jak tak tlačí tak se mi ten čípek prý zkracuje, ale říkám si, že je ještě malej tak snad se ještě potočí. Taky mě tvrdne břicho, nejlepší u mě je to dát magnesium a zaspat to a když se vzbudím tak je to ok.
9. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Ahojky... teda, to je mi líto :fearful: :frowning2: snad už to bude ted v pohodě a budeš si už jen užívat těhu... S čím jsi tam jela vlastně? S bolestma?
9. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 jeee, tak hlavne odpocivej, drz se!!! At je hlavne vse v poradku...
@nicollka perkne fotecky, i video... :wink: Mala se mi nezda, ze by byla buclik... :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Tak kdy pošleme tu objednávku do Obchudku Lucinka? :slight_smile:)

@kackaberuska Kaci, je to na tobě... ja to můžu dneska dopsat do tabulky a ty se pak dohodni prosím s holkama... Budu tady až v pondělí... Zítra ráno jedem na Moravu k našim na víkend... :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jinak dekuji za srazik...doufam, ze se vam vecicky libily a ze z tech koupenych mate radost.. :wink:
A taky doufam, ze jste dobre dojeli po tom slejvaku?!!!...
9. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, tak jsem se dívala na věci v Lucince, a ty co jsem chtěla jsou vyprodáne :frowning2: ani brindáky, ktere jsem chtěla a sety v ružové vel. 62 jsou taky vyprodány, overal 62 ružovy je tam jen jeden, ten levnější, tak nevím, jestli ještě trochu nepočkáme do příštího týdne... :confounded:
9. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ahoj Šári, zrovna jsem ti chtěl napsat, jak jsi na tom :slight_smile: Do tabulky to dopiš a já tímto prosím i ostatní, kdo něco chtějí, ať to tam do soboty dopíší a já to v neděli objednám.
@lennikka já dojela bez nehody a Aničku jsem v pořádku i s pejskem vysadila na Konečňáku. Díky za zprostředkování nákupu. A to jestli jsem nakoupila dobře se ukáže, až když to pak zkusím na Berušátko obléct :grinning:

Já si doktorce včera stěžovala, že mě v těch vedrech bolí břicho i po krátké procházce. Teď v sobotu mě to dost zaskočilo, protože jsem jela na svatbu a málem jsem pak nedošla do restaurace na oběd :confounded: Jinak je dle utz vše v pořádku - čípek mám 3,2, takže rozpustné magnesium mi napsala spíš jako prevenci.

UPOZORNĚNÍ: MOŽNOST OBJEDNÁVKY PRO OBCHŮDEK LUCINKA BUDE UZAVŘENA V SOBOTU VEČER!!!
9. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @efendy82 @ivuska22 přeju už pohodové těhotenství! Už jste si snad vybraly všechny trable.

S testem na cukrovku jsem se už taky dočkala. Jdu příští čt v 8:00 na Viniční.
9. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za pochvaly :slight_smile:

no taky je hlavou dolů, sice trošku ze šikma. Ale ráno teda zase super bolesti stydké kosti. Manža si myslí že simuluji, a už mě tím fakt štve. No je zvyklí že s malým mi nebylo vůbec nic. a ted...
9. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast napiš si, co jsi chtěla a uvidíme. Zase si říkám, že pak nebude něco jiného, tak to bychom to takto prodlužovaly pořád dokola. V neděli uvidím, kolik toho nemají a podle toho se rozhodnem. Ju?
9. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska takže to budeš nakonec teda objednávat ikdyž tam nic není :slight_smile: ok, tak ja tam dopíšu jen těch pár věcí, díky :slight_smile: i tak to asi bude přes 1100,- takže bez poštovného, aspon něco :wink:
9. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka Mě taky manžel tvrdil, že ty bolesti jsou v těhu normální (čte si před spaním příručku pro těhotný) :slight_smile: No ale po kontrole u doktorky, mě uvěřil že nesimuluji :slight_smile: Na ultrazvuku bylo vidět, že máme hlavičku úplně natlačenou dole. Ale teď po pár dnech ležení s nohama nahoře se mi to zdá lepší, tak třeba se pomotal jinam.
9. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @vilibalda @kackabk @lennikka holky, objednavat či neobjednavat? vyjádřete se. Šárka píše, že toho tam teď moc nemají :frowning2: :unamused:
9. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska nemají pro mě :grinning: :grinning: v růžové a ve vel. 62 a taky ty nejpěknější brindáčky :grinning: ale jak chcete, vy ste se přizpůsobily mě a ja se ted přizpůsobím Vám, klidně to objednejte, když většina tam sve věcičky ma, proč ne :grinning: aspon moc neutratím :wink:
9. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, je mi líto, ale tu mou soupravičku do porodnice momentálně nemají :frowning2: Z těch 4dílných tam mají čistě vyhraněné holčičí a klučičí, což já brát nemůžu, a teda tu bílou, která se mi nelíbí - a když se od vás odpojím, tak bez té mé pálky těch 1100 nebude... :unamused: Tak nevím...
9. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Téda, to je k vzteku :angry: No, tak ještě počkáme, jestli na to nespěcháte. Mě je to taky jedno.
9. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Tak to nám chuděra Vilibalda porodí, než tam budou mít všechno... omlouvám se, asi jsem to zapinkala já :pensive: :pensive: :pensive:
9. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast tak uvidíme, co ještě napíše @vilibalda
9. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Co se týče objednávky v Lucince, tak moje věci stále mají :slight_smile: A ještě sestra si vybrala něco pro svou malou (což mají z poloviny) a vypadá to, že budeme mít děti oblečené stejně, jen s ročním odstupem. :grinning: JInak já jsem včera po zmoknutí nedojela na sraz, ale vyrazila s manželem do tesca a pořád mají 30% slevy na dětské věci, tak jsem si body s krátkým rukávkem, co jsem neměla ani jedno, nakoupila a zas tak moc nové věci ani nepotřebuji... Ale asi chci, protože jsem pro mimčo ještě nic moc nekoupila :grinning: (a taky sestře chci něco koupit, protože mám vše od ní a ona si jinak neřekne, co potřebuje) Takže já se napíšu do tabulky a buď to v neděli Kačka objedná nebo si v pondělí objednám věci sama :slight_smile: a vy pak můžete udělat objednávku, až toho budou mít víc (třeba se připojím, až budu vědět, co se nám narodilo :slight_smile:)
9. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast měla jsem jednu noc hrozný křeče a bolesti břicha, ráno jsem se už ani nemohla otočit a vstát z postele, tak jsme jeli na pohotovost do Bohunic. Malinká je naštěstí v pořádku, ale díky tomu zkrácenému čípku, hematomu a infekci si mě tam měchali,a by mě udělali podrobné vyšetření.
Prý mám v pochvě hodně bakterií (dle mé gyndařky je to je můj pocit) a musí se to okamžitě začít léčit, aby mi nehrozil předčasný porod.
Za 2 týdny jdu na kontrolu. teď beru další antibiotika a další čípky. Ale Nikolka má ,,už" 780g, což je krásná váha:slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka děkuju, odpočívám, ale už mě to nebavííííííííííííííí :wink: ale musím:slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka já mám už CS 2, CS 0 je úplně v pořádku:slight_smile:
To tvrdnutí bříška by prý nemělo bolet. Kolik bereš magnesia?
9. čer 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 taky jsem byla v Bohunicích. Když tě pustili, tak je to určitě ok a malinkej je v pořádku:slight_smile: :slight_smile: A na kterés traně máš tu placentu? Já ji mám na přední straně 10-15mm od vnitřní branky.
9. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 jj, jen odpocivej.. :wink: tak mala je opravdu malinkata, zda se mi.. :slight_smile: .takovej malej uzlicek to bude.. :wink: :slight_smile:
@kackaberuska @vilibalda @sarkast @kackabk Kaci, me je to viecmene jedno, sice jsem si tam nejakou objednavku udelala, ale ve vysledku ty vecicky asi vubec nepotrebuju, tak ze kdyby se to objednavalo pozdeji a neco pro me tam nebylo, tak by to vubec nevadilo... :grinning: :grinning: :grinning: Manzel bude asi jedine rad!!!! :grinning:
9. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka právě že na tento týden je prý krásně ,,veliká":slight_smile:, že není vůbec pozadu říkal pan doktor:slight_smile:tak nevím :slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 no asi to tak nejak bude, nas prcek mel v 27tt necely kilo, tak ze by mohli byt tak nejak na stejno... :wink: A hlavne bude asi taky rozdil mezi vahou holcicky a chlapecka, teda alespon myslim.. :wink: :slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka to jo, říká se, že holčičky jsou menší a proto je prý váha 780g krásná:slight_smile: za týden přibrala 200g:slight_smile: tak za 14 dní bude mít myslím taky kilo:slight_smile:
9. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 no tak to je supeer!!! :wink: :slight_smile:
9. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek