• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka a kolik teď váží Toníček?:slight_smile:
9. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
začala jsem brát antibiotika a jsu po nich malátná, motá se mi hlava přijdu si jak zdrogovaná:frowning2:
9. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Já cítím malou taky hooooodně málo. už jsem to tady s holkama řešila. Musím ležet a mít ruce na bříšku, jinak o ní nevím a to taky né vždycky. Placentu mám taky na přední stěně, ale co vím, pohyby to nějak netlumí. Teď jsem se na to v nemocnici ptala.
9. čer 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, já taky vůbec nemůžu v noci spát:frowning2:, pravidelně usnu v 1, ve 2h ráno:frowning2:
9. čer 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska tak já si taky nebudu objednávat z obchůdku lucinka protože to co jsem chtěla mají vyprodané :frowning2:
9. čer 2011 v 15:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Taky na přední straně no my vážíme teda pouhých 550g. Vy už máte pěknou váhu teda.
9. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
snazilka teda tak at jdou bakterie huš huš. No mě jak ztvrdne břicho tak to bolí, ne nějak hrozně moc, křeče nebo tak ale je to nepříjemné teda. Zítra v 14h mám KO tak se na to zeptám.
Magnesium si většinou beru 1x na noc mívám křeče v nohách. tak třeba mi dr. řekne at beru 3xdenně jednu.

tak sem se rozhodla a jdu trošku poklidit a vytřídit oblečení, už se na to chystám od pondělí :slight_smile: ty zimnější schovat a ty letní zase vytáhnout.
9. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já beru denně 5 tablet magnesia a stejnak mě tvrdne. Ale max tak do těch 10 tvrdnutí za den, takže to je asi normal.
9. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 a co přesně za magnesium bereš? Za 2 týdny bude mít i tvoje miminko skoro 800g, uvidíš:slight_smile:
9. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se ted tak nasrala doslova. Oni ve školce ví že je malý oslabený po mononukleoze a nic nedají vědět. od ponděli ví že tam ma nákej kluk příušnice a nic, ani neřeknou, na nástěnku nic nedají.
Malej mi tu leží od rána v posteli s horečkama, jestli ty příušnice chytil tak budu snad vraždit.
V sobotu máme jet do Sence a další pátek má jet do itálie, vše zaplacené, fakt super a ted jdu čist co to muže udelat se mnou
9. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka
měla jsem s tím svěděním problém asi dva měsíce, dnes si myslím, že to byla hodně psychosomatická věc, protože když mi doktor řekl,že rh faktor dobré a jaterní a všemožné krevní testy v poho, přestalo to tak nějak samo :slight_smile: ..pokud by šlo o játra, svědit by tě měl především trup po stranách..jinak se zkus hodně mazat a klidně řekni svému doktorovi, že chceš ty krevní testy :wink: ..
9. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se, že jsem nakonec nedorazila na ten bazárek, ale dva dny mě bolelo bříško, tak jsem to nechtěla riskovat :unamused: ..ale už je dobře, zase to byla skoková bolest, co ji mám tak jednou do měsíce, když mi naráz naroste pupek a navíc ani počasí nebylo nic moc, buď vedro nebo bouřky :wink: ..
jinak jsem si tady nedávno stěžovala, jak Jonáška necítím a teď to nakonec začíná vypadat, že jsem probudila Krakena! :grinning: mele sebou skoro pořád, řekla bych, že má velmi pravidelné 40ti minutové intervaly bdění a spánku :angry: ..pan doktor mi dal taky konečně poslechnout srdíčko a bije jako zvon, malý je kluk jako buk :grinning:..
dnes už jsem vybalila cestovní postýlku, mám z ní obrovskou radost, určitě vám ji nafotím..a vůbec bych sem už mohla dát nějaké fotky, kruciš!
všechny se opatrujte, ať se vám i muminkům daří :dizzy_face: ..
9. čer 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 Jmenuje se to MAGNESII LACTICI 0,5. Jsou to tabletky. Ale stejnak mě to břicho tvrdne, hlavně když ležím na zádech, když se otočím na bok tak je to v pohodě, no na kontrolu jdu za necelých 14. dní, tak doufám že se mi ten čípek nějak extra nezkrátil. To mě docela překvapuje, že ty mimča tolik přibívají během týdne, ale to je dobře :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 No já sem dřív taky kopanečky cítila hlavně v leže, ale teď je to zase spíš v sedě a hlavně v práci. Včera sem zkoušela ten domácí utz a trvalo mi pul hodky nez jsem zvladla najit zvuk, ktery se aspon podoba byjicimu srdicku, tak si asi dovedes predstavit ty nervy :frowning2: Ale ted uz to snad pujde rychleji..Me o te placente prave rikal muj byvaly gynekolog i Dr, Vlasin, ze to tlumi, tak nevim..ale prijde mi to logicke..ale zase zalezi, kde zrovna mimčo je, že.
10. čer 2011 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Já ji mám taky vepředu a některý dny malýho cítím až moc a jiné dny zase skoro vůbec. Myslím, že asi nejvtší vliv bude mít jak je ototčený.
10. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Nikolka nám teď přibrala o kapičku víc, což je ale dobře:slight_smile: Slyšela jsem, že by mělo mimi za týden přibrat cca 150g,a le co je na tom pravdy, nevím. Bavily se o tom holky v nemocnici.-)Ale paní doktorka na příjmu nás pochválila, že krásně roste.-) A já mám pořád ,,jen" 4-4,5kg nahoře.
A kolik těch tbl. bereš? Já mám to stejné magnesium a beru 6 denně a zdá se mi to tvrdnutí o hodně lepší.
10. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 Jak píše @ivuska22, mě dokrtor v nemocnici taky řekl, že na to plůacenta moc vliv nemá, že spíš záleží, jak je mimi otočený. Zajímavý podle mě je, že třeba včera jsme s manželem sledovali, jak se mi vlní bříško a přitom jsem to vůbec necítila....
Sestry nám v nem. taky poslouchali na pokoji srdíčko tím ultrazvukem a sestra mi to přiložila na bříško a já slyšela srdíčko, tak jsem byla ráda, že ho slyším a sestra říká, to je moje srdíčko a o kousíček dál slyšela srdíčko miminka.....a přito to bylo na břichu, tak kde je miminko...
10. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 A slysela si ten tlukot zretelne? Ja prave moc nee..ale poslechla jsem si předtím svoje srdce, abych to jakžtakž mohla rozlišit...a fakt je to jinačí zvuk..hlavně frekvence a mimčovo slo slyset min, tak snad to bylo ono
10. čer 2011 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Já jich beru 5. 2 tablety ráno a večer a 1 v poledne. A břicho mě vždycky začne tvrdnout kolem 16 hodiny. Tak nevím, jestli v poledne taky nebrát dvě. No uvidím, ono prý to tvrdnutí max 10 denně je normální. Ale není to bolestivý tvrdnutí. Jen to ztvrdne a během chvilky to zase přejde. Ale ta doktorka říkala, že kvůli tomu čípku to bříško musíme zklidnit. Já ještě nic nepřibrala, ale já vážím už i tak dost. Při výšce cca 163 cm mám 85 kg. Doufám, že naberu max tak 10 kg.
A jak se cítíš dobrý?
10. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29
Mě ty jaterní testy dělali minulou středu v Bohunicích. Zatím se nikdo neozval, tak snad dobrý. Já už vysadila některý druhy ovoce, zrušila aviváž do prádla, ale pořád je to stejný a nejhorší je to před usnutím. :confounded:
Máš pravdu, že psychosomatický věci dělají dost. Jsem ukázkový příklad. :grinning: :grinning:
Do poradny jdu až za 14 dní, tak musím vydržet.
10. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
Já když byla na monitoru, tak mi sestřička říká, teď vás malá kopla a já nic necítila.
Máme hodné miminko, jenom se vlní a zkoumá mámino bříško.
Doufám, že to ještě těch 7 týdnů vydrží.
10. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 @andinecka já si jsu jjistá, že psychika dělá HODNĚ, ale u mě to svědění psychika nebude, je to děsný, stupňuje se to, už mě svědí celé tělo!
10. čer 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, kolikátého jdeš do poradny? Taky jdu za 14dní.
10. čer 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 teď nevím, jestli jsi mi to už psala, kolik máš ten čípek?? Břicho mě tvrdne taky tak max. 10x denně, s magnesiem je to lepší. Mě je už dobře, ale představa, že musím být doma a nic nedělat snad až do porodu je děsná!!!!
10. čer 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
měla jsem taky příšerné svědění, manžel mi musel občas dát i studený zábal, aby to polevilo a škrábání před spaním mi přecházelo až v hysteráky, nešlo to zastavit a jako by po mě lezlo moře hmyzu :unamused: ..přiznám se, že nevím, jak a čím, ale cca po dvou měsících to nějak odeznělo samo..ráda bych ti něco poradila, ale nevím co, je to nejspíš individuální..
a ty už jsi na těch krevních testech na játra a tak byla?
10. čer 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
já vím, psala jsi mi ti v IP.
Do poradny jdu až 21.6. :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky si myslím, že to svědění nemám psychikou, ale kdo ví.
10. čer 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29@andinecka jj, byla jsem na testech a mám je v pořádku. byla jsem i na kožním a prý to tak v těhu bývá, že je suchá pokožka. Snad to taky brzo odezní.A aby toho nebylo málo, tak jsem se dnes osypala z těch antibiotik, takže musím ráno ZASE do Bohunic pro jiné léky. Ach joo.... :frowning2:
10. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Já jdu až 23.6. :wink:
10. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 Tonicek mel v 27tt necely kilo.. :wink: ted nevim, kolik pribra...dalsi KO s merenim bude az koncem cervna.. :slight_smile:
10. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, braly byste v těhu antibiotika, kde by bylo napsané, že prostupují placentou a 3O% do krevního oběhu maminky? Je tam napsané, že se nedoporučují při kojení a v těhu pouze pokud je to nezbytně nutné! Dnes mi je předepsal doktor v nemocnici a já z nich mám hrozný pocit:frowning2: Braly byste je????
11. čer 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek