• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Ahoj holky. Tak jsem teď odeslala objednávku. Mělo by to přijít snad hned za 1-2 dny. Vybrala jsem tu nejrychlejší doručovací možnost, abych to zvládla ještě Vilibaldě předat před porodem :slight_smile: Do Brna jedu ve čt na cukr, čož by se hodilo, abych se s vámi někde sešla na předání. Bohužel zrovna je naplánována na čtvrtek ta stávka :angry: tak nevím jak to bude :( Autem se mi jet hladova tedy nechce :unamused:
13. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka nene zatim o Vyskove nepremyslime, jen sbiram info o porodnicich v okoli Brna. Brnenske porodnice jsou mi vsechny strasne nesympaticke. Chystame se rodit v Uherskem Hradisti (100km od Brna) zatim nejlepsi porodnice se kterou jsem se setkala. Navstevy neomezene klidne rano v 10 hodin po vizite :slight_smile: Rodila jsem tam prvniho syna. Manzel se mnou byl v porodnici dva dny do 22 hodin protoze jsem mela komplikace a nechtela jsem aby byl Lukasek na novorozeneckem sam :slight_smile: (je to jen na domluve se spolubydlici a sestrickama na sestinedeli). WC a sprcha bezne na normalnim pokoji, porodni pokoje pro vsechny doby porodni, nikam se nestehujes manzel muze byt po celou dobu s tebou. sprcha WC na porodnim pokoji,takze obrovska vyhoda, vysetruje se taky tam. Ja jsem mela standartni porodni pokoj dokonce s vanou, ve ktere jsem mohla rodit (ale nerodila ) A hlavne teda ty navstevy se mi libi, vetsinou tam byly navstevy do vecera nez se sly deti koupat, pak uz je sestricky neprimo vyhanely :slight_smile: ale i tak super, deti mohly na pokoje bezne nikdo nikomu nic nezakazoval. S tim jsem se prave tady v Brne nesetkala :frowning2:
13. čer 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Jeee, tak to tě lituju, já mám záda taky v háji. Teda už před těhu, ale teď se to nedá vydržet. Jako žehlit na jeden zátah 7 praček- máš můj obdiv! Já žehlení ráda přenechala mamce, která se nabídla, že to udělá. To ale nevěděla, kolik toho je :sweat_smile:
@snazilka_2011 To je šikulka malá, já doufám, že ten prďolka na tom bude stejně a že ho brzy pustí!

Jinak já se teda rozhodla pro to Epino a čekám, až mi přijde poštou :slight_smile: Sice je to hrozně drahý, ale když to pomůže...
13. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já jsem prala na malýho asi 5 praček a po 2 hodinách jsem to žehlila týden! a byla jsem z toho taky hotová. Hlavně mě bolí v kříži jinak nic.
13. čer 2011 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska Kaci, ja bohuzel ve ctvrtek urcite nemuzu, mam od 16ti do 19.30 predporodni kurz... :frowning2:
Ale mohla bych si pro to klidne prijet kdykoli jindy i kamkoliv... :wink: Tak to se jiste nejak domluvime!! :wink: No tak uvidime, jak to ve ctvrtek bude probihat ta stavka! :rolling_eyes: Bude to pekne naprd, jet i autem!!! :rolling_eyes:
@adelka89 hm, tak musim rict, ze Uhers.Hradiste vypada dobre, ale to uz je pro nas asi moc daleko.. :wink:
@lutsousek tak preci jenom to epi-no??? :slight_smile: Ja nad tim stale premyslim, ale jeste porad mam cas, tak ze uvidim, az budu v 34tt a teprve budu jednat... :wink: :slight_smile:
13. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka No nakonec jsem se spontánně rozhodla a objednala ho :grinning: Ale to jen proto, že mě už tlačil čas... navíc teď mají poštovné zdarma. (To aby mi bylo těch peněz líto méně. :sweat_smile: ) Snad je to opravdu tak dobrý, jak všechny maminy říkají!
13. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek a kdy sis ho nakonec objednavala? :slight_smile:
13. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já to chtěla mít rychle hotový, kdyby něco.... aby pak přítel věděl, co vzít.
Mamka se taky nabídla, že to vyžehlí, ale myslím, že toho má už docela dost ( babičku a mně) :grinning:
Že jsem to přehnala, už vím taky. Nemůžu se ani hnout.
13. čer 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ale jak říkáš aspoň to už máš hotový což je fajn :grinning:
13. čer 2011 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak právě mě volal taťaa, že mamku odvezla záchranka do nemocnice, prý nějaká srdeční slabost.. nějak to nemůžu rozdýchat.. udělalo se mi úúplně špatně.-(((((
13. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to bude dobrý neboj to bude kvůli tlaku....všechno bude v pořádku neboj
13. čer 2011 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Kolem tebe se pořád něco negativního děje, to už nemůže být snad jen tak :frowning2: Myslím na tebe! Infekce bude rychle pryč a mamka to určitě zvládne!!!
13. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 @kackaberuska holky, děkuju. Strašně mě to rozhodilo, musím být v klidu, kvůli Nikolce, ale byl to takovej šok, že jsem úplně histerčila:frowning2::frowning2: Když mamka se pořád strašně dře:frowning2:
13. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 to chápu, ale určitě bude všechno v pořádku a všechno se v dobré obrátí uvidíš :grinning:
13. čer 2011 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 už aby to bylo!!!!
13. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 plně tě chápu, já bych byla uplně mimo. Venku se pořád mění počasí, to bude určitě tím a mamka bude zase fit.
Mě rozhodí pokaždý babička. Babičce je 80 a pořád vyhrožuje, že už tady dlouho nebude a slibuje že mi pomůže s tím a tím, když bude ještě živá.
13. čer 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska to taky není příjemný, co?:frowning2: Takový řeči moc nepřidají...:frowning2: snad to bude brzo dobrý a stres mě na nějakou dobu opustí... :slight_smile:
A co je se Šárkou.nevíte?
13. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpět ze Slovenska, bylo super, jen to moc rychle uteklo.
Dala jsem do alba fotky velryby 29tt :slight_smile: už je to opravdu fuška nosit, tahat a něco dělat :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/album/tehu-tp-5-9-12-9/
13. čer 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
určitě to bude v pořádku, myslím na tebe.
Snaž se zůstat v klidu ( i když to asi nejde).
13. čer 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Včera jsem to objednala, mají teď akci poštovné zdarma, tak to rozhodlo :slight_smile: Vzala jsem k tomu i 100 dezinfekčních ubrousků, tak teď jen čekat, až ten zázrak přijde! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Teda, na tebe se to valí... :frowning2: ale neboj, dneska je špatnej tlak. Mamce bude dobře!!!!
13. čer 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka Teeeda, krásný fotečky! A takovej velikej pupík :slight_smile:
Já se na focení teprve chystám, tak snad ho stihnu :sweat_smile: Jdeme 21.6., jen se modlím, aby bylo pěkný počasí...budeme se fotit venku i s naší mopsí slečnou :dizzy_face:
13. čer 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutsousek juj ty už jsi 34tt :slight_smile: krása
13. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 jejda, tak to je mi moc lito..ty si vazne zkusis vsechno spatny v tom tehotenstvi.. :frowning2: To je takova smula!!! Moc se opatrujte s Nikolkou, a maminka bude urcite brzo v poradku, a bude lip, uvidis!!! Je teda pravda, ze ten vcerejsi tlak byl desnej!! :unamused:
@nicollka krasne fotecky, a mas krasne velke brisko... :wink: Ja jsem se byla fotit taky minuly tyden a mam brichacek urco mensi... :slight_smile: Jak to? :slight_smile: A kde se vlastne chystas rodit? V Brne? :slight_smile:
@lutsousek no tak to jsem zvedava, co Ti prijde za zazrak, pak urcite pisni, jak to na Tebe pusobi... :wink:
14. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Tak jsem se díky čtvrteční stávce přeobjednala na cukrovku ze čt na příští út. Manžel trvá na tom, že pojede se mnou, aby si mě pohlídal :grinning: a příští týden začínají u nás na domečku demoliční a zkrášlovací akce takže si bere stejně dovolenou, protože chce být u toho.
@sarkast @vilibalda @kackabk @lennikka včera jsem provedla platbu a objednávka se vyřizuje, takže doufám, že do pátku bych mohla mít věcičky doma. Kdy by se vám to hodilo si to předat. @vilibalda a @kackabk na to spěchá asi nejvíc a ostatním si myslím, že je to zatím jedno. Což? Holky, hodilo by se vam po nebo ut pristi tyden?
14. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 nemám takové babiččiny řeči ráda :unamused: ...šárka byla někde na víkend pryč, určitě se ozve. A co maminka? Máš nějaké zprávy?
@nicollka krásný bříško, ale nedivím se ti, když píšeš, že už je to opravdu fuška nosit...já se k takovému dostanu možná před porodem. Skoro nic nepřibírám a nedivím se, že mimi pořád tak cítím kopat, když tam má místa tak akorát :slight_smile:
14. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky asi jsem divná
já jsem poslední dobou nějak šíleně na měkko. Cítím se hrozně zamilovaná, jako pubertačka a zdá se mi že už to nevydržím, už bych chtěla být na porodním, mít malou na bříšku, a plakat, vidět dojatého tatínka a tak
a na druhou stranu nemám pro mimčo vůbec nic, ani zatím nechystám a nepřipravuji. Uvidiím jak budou finance že bych aspon postýlku a skřínku objednala. Ale nějak se necítím, občas si šáhnu na bříško, jestli jako fakt su těhotná, si připadám že se mi to vše jen zdá

rodit bych chtěla v Bohunicích opět. Ale uvidime jak mě to chytne a tak, manža bude pracovat v Ostravě zrovna, takže když bude tam, budu čekat než dojede, nebo co bude, mám tu kousek Vyškov, tak možná skončím ve Vyškovské
14. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska @lennikka @nicollka @andinecka @lutsousek @petrus77 Holky, tak mamka je v pořádku! Moc se mi ulevilo:slight_smile: Prý to bylo od zad.
14. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska taky mám malé bříško, ale váha už začíná růst, už mám 5kg nahoře. Snad bude mít Nikolka příští týden na kontrole už 1 kilečko:slight_smile:
14. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka teda ty máš pupíííík! vážně jsi ve 29tt? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek