• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lutsousek tak nám pak musíš napsat, jak jsi s tím Epinem spokojená:slight_smile:
14. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Téda, Kači, mě skoro vyplašilo, jak jsi napsala, že jsem mezi těmi, co na to nejvíc spěchají - to už jsem tak daleko? :grinning: Já si to právě vůbec neuvědomuju, pořád makáme na bytě, už z toho začínám blbnout a depkovat, že si těhu dostatečně neužívám, jak se snažím, aby to bylo rychle hotový a mohla si užívat...No takže vám na domečku přeju pevný nervy :wink:
Jinak pondělky moc do Brna nejezdím, takže by se mi šiklo úterý - tobě asi odpoledne, že? Nebo kde pracuješ, že bych se někam nějak někdy nablížila?
@snazilka_2011 Tak to jsem ráda, že je mamča v pořádku, ještěže tak :wink:
@lutsousek Já se rozhodla, že bych pořídila epino přes bazárek a používala přes kondomy - a sotva jsem se k tomuto odhodlala, tak tam jak na potvoru žádný není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím, jestli to stihnu... Do nového si finančně netroufám :confounded:
14. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ahoj Kači, mě je předání jedno... ale nevím, jak se k Vám dopravím, mám od mudr. zakazanou MHD protože to drcání mě vyvolává tonizaci dělohy - tvrdnutí, a ja pak mam šílené bolesti :unamused: Villibaldě to dovezu, písnu ji, už jsem ji nevidela tady dlouho, tak jestli třeba neporodila :slight_smile: a ty bydlíš kde Kači? Že bych přijela večer autem k tobě, vzala si to a odvezla to Vill. :slight_smile:
14. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast s tou tonizací dělohy jsem právě byla v té nemocnici, na to fakt raději pozor.-/
14. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jj, vím :wink: mě to chytlo už cca 3x a vím, přesně kde a z čeho, nejhorší jsou ty stare trolejbusy a busy, to tak skače a drnčí, že mě chytají křeče... :confused:
Jak teda jezdíš ty? Jezdíš vůbec? Ja od doby, co jsem byla u MUdr. ještě nesedela v MHD... a doufám, že 24.6. až pojedu do Lišně do poradny, mě tam hodí chlap :slight_smile:
A ted už jsi v pořádku?? Už tě nic nebolí? :slight_smile:
14. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 super že je mamči dobře.
No jo 29tt, na 3D jsem se ptala jak odpovídá, a pořád stejně, vůbec se nepředbíhá ani nezpožduje :slight_smile: A je tam jen jedna. I když měli byt dva mimisci :( no třeba příště.

Jinak my jak jeli na víkend na Slovensko, tak ta jízda po dálnici, to je taky masakr, břicho sem měla jak kamen skoro celou dobu až se mi delalo zle od žaludku
14. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtěla jsem zeptat, to magnezko lactici vám předepsal ( doporučil) doktor anebo jste si ho samy koupily a dávkujete podle sebe? Mě bříško tvrdne jen když jdu večer spát, ale pak to stojí za to. Dík
14. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska @sarkast Kaci, tak me se klido taky hodi to utery... :wink: Jinak Sari, klidne to muzu vzit Tobe i Petce a dovezu Ti to na Lesnou domu, kdyby si chtela?! :slight_smile: At nemusis jezdit ani autem... :wink:

@snazilka_2011 tak to jsem moc rada, ze je maminka v poradku.. :wink: :slight_smile: Hned je lip, vid?..

@nicollka dala jsem si do alba taky fotecky briska, foceno 29tt.... :wink: Tak muzou holky porovnavat ty nase brichacky... :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já od té doby nikam nejezdím, ani nevycházím z domu:frowning2: Na kontrolu pojedu s manželem autem. Jj, teď je mi dobře,a le asi je to i tím, že pořád jen ležíma že beru 6x denně to magnesko....
14. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, mě přímo tohle magnesko dávali v nemocnici 6x denně a já si ho pak koupila, je volně prodejný a beru ho taky 6x denně břicho mě fakt míň tvrdne, řekla bych tak 3x denně.
14. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Tak to jsme na tom tak nějak podobně. Já teda sem tam jedu do obchodu, ale nedělá mě to dobře, pač mě pak dost tvrdne to břicho. Ještěže máme domek a můžu aspoň na dvůr si sesdnout, nebo si sem tam něco ugrilovat, že má člověk změnu, pač jinak je to dost nuda doma teda.
14. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Já ho mám na předpis, nevím kolik stojí bez receptu ale na recept cca 40 Kč vlastně i s poplatkem za recept, takže asi 10 kč, že by byl doplatek, ale nejsem si ted vůbec jistá teda. Mě to některý dny pomáhá, že netvrdne vůbec, ale jiný to zase stojí za to. Včera mě večer ztvrdlo snad 15 krát během hodiny. Dneska zatím dobrý a malej kope o sto šest tak snad je v poho.
14. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 @ivuska22 @sarkast holky, tak jak vas tak ctu, tak to tvrdnuti briska je vazne opruz... :angry: :angry:
A to magnesko vazne pomaha? Brisko tvrdne min?...
14. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Teda pěknej rozdíl ve velikosti tvýho a @nicollka bříška :slight_smile: Oběma vám to sluší
14. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka mě jo,mě to magnesko pomáhá:slight_smile: zatím....
14. čer 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 - mě nejde o cenu, stojí kolem 50Kč, ale o to, jestli to můžu brát, když mi to doktor nedoporučil. možná se až moc pozoruju. Ale už bych se chtěla aspoň trošičku vyspat.
@snazilka_2011 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka @ivuska22 @snazilka_2011 holky a kdyz vam to brisko ztvrdne, tak vas to boli?
@ivuska22 jj, je to rozdil s tema briskama, ale myslim, ze Nikca uz ma druhy mimi, ne?! ...ze, Niki? @nicollka Tak ze mozna proto takovy rozdil...preci jenom to telo uz je na to tehotenstvi pripravene trochu jinak... :wink: Jinak dekujeme!!! :wink: :slight_smile:
14. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka andi, pokud ti bříško trvdne, tak si ho můžeš brát bez doporučení lékařů, ale asi bych zkusila nižší dávky, než těch 6. Já jsem změnu poznala hned první den, tak to zkus a uvidíš:slight_smile:
14. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já cítím jen velký tlak v bříšku, když ztvrdne, ale bolest ne
14. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @lennikka Nebojte, jak to Epino dorazí, hned dám vědět! :slight_smile: Sama jsem na to zvědavá!
@kackabk No teď jsem koukala do bazaru a vážně ani jedno už tam není A to jich tam bylo několik...taky jsem přemýšlela, že bych vzala použitý, ale nakonec zvítězil dobrý pocit, že mám svůj :wink:
@snazilka_2011 To jsem ráda, že je mamka v pořádku! Záda, to je svinstvo... a k tomu ten tlak včera. :unamused:

Já jsem si teď koupila nějaký jiný magnézko, že ho nemusím brát třikrát denně jako to předtím, ale jen jednou. Ale že by mi pomáhalo, to moc ne... :confounded: Křeče v nohách mám v noci pořád a bříško si tvrdne jak chce. Ale asi se mi zase zvětšuje děloha nebo nevím, ale v neděli poslíčci a od té doby mám břicho skoro pořád tvrdý a dost bolí. :confounded:
14. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka Leni, fotky jsou krásný! Moc vám to s Toníčkem spolu sluší!!! :slight_smile: :dizzy_face:
14. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek Luci, dekujeme moc!!! :wink: :slight_smile: Opatruj se a hodne odpocivej... :slight_smile:
14. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto je skoro nonstop 20hod denně. A co začala dělat po 3 minutách natáčení :slight_smile: už asi chtěla ven, au au ale je to náročné. Neměli by miminka víc spát? Já bych řekla že Sofi snad ani nespí 8-o

http://www.youtube.com/watch?v=T0BMOQWGGGI
14. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni fotky krásný takový malinký krásný bříško
14. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja ted už neberu magne B6 a když jsem mela tvrdnutí tak jsem brala jen 2 tbl denně... ted je klid, tuky tuk, tak uvidime co příjde dál :o))
14. čer 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ono by se prý to magnesium nemělo brát nějak od 34. týdne kvůli průběhu porodu.
14. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 ja vím, abych cítila když tak kontrakce :wink: však už týden ho neberu...
14. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka teda Leni!!! Ty máš krásné bříško, takové malinkate :o))) to máš videt to moje... :wink: Kdyby jsi mi vzala ty věci, byla by jsi nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nemusíš, uvidiš, ju? Psala jsem Villibaldě ale mam pocit, že už je v porodnici, uvidime jestli se ozve :o))
14. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nicollka @sarkast holky, dekuji! :wink:
Niki, mala je teda neuveritelna, a to se vetsinou rika, ze holcicky nejsou tak aktivni s pohybama v brisku... :slight_smile: ze jsou vic lenosny... :slight_smile: A Sofinka teda ta rejdi o sto sest!!! Nas Tonik toho taky tolik nenaspi, teda alespon se mi zda, ze je vzhuru porad, kopiskuje a dela premety neustale..krouti se mi cely brisko, vzdycky... :slight_smile:
@sarkast domluvim se s Kackou a kdyz se potkame v to utery, tak Ti to urco vezmu a jeste teda uvidime, co Petka.. :wink: A ona uz mela termin?...
14. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ne, ale je v 38tt a když tady už není delší dobu, tak už je třeba v porodnici... nemusí rodit až 40tt :wink: :slight_smile: to jsou jen me dohady....
14. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek