• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka ja budu v utery teda cca od 8:00 do 10:30 na Viniční na tom cukr testu. Pak asi zajedeme s manželem někam na oběd. Mohly bychom se potkat třeba na tom obědě, ale nevím jak to máš v práci.
@kackabk tak už jsi 34tt, tak to už mi přišlo dost :grinning: . I když máš určitě ještě čas :dizzy_face:
14. čer 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka a pak kdo má malé bříško :grinning: na to že jsi měsíc napřed... myslím, že v 30tt nebudu mít menší
@sarkast bydlím až v Dolních Kounicích. Jesti se domluvíme s Lenďou, tak to bude pro vás asi nejjednodušší.
14. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska pres obed bych Te nekde zastihnout mohla... :wink: po 10.30 muzu byt klidne u Vinicni :slight_smile: ale otravovat na obidku vas nebudu, jen bych ty veci vzala, dala Ti penizky a jela bych... :slight_smile: Tak to si jeste napiseme.. :wink: Uvidime, jak a co Ti dojde! Das nam asi vedet, kolik si pro Tebe mame nachystat penizku, vid? Ze bych mohla ty penizky vyzvednout rovnou u Sarky a rovnou Ti je dat... :wink:
@sarkast jj, tak to uz je mozny, ze je v porodnici... :wink: Uvidime, jestli se ozve.. :slight_smile:
14. čer 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka @kackaberuska

Nebo ti ty penízky můžu poslat na učet... není problem, stačí říct :dizzy_face: Ted jsem právě poplatila skoro všechny věci co jsem potřebovala a mám zase polovinu pryč :grinning: jsem zvědava kolik mipříjde ta mateřska :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @vilibalda @kackabk @lennikka vystavím vám fakturu :grinning:
14. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kackaberuska super... :grinning: hodime si to do ucetnictvi... :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 jsem ráda, že je mamce dobře.
14. čer 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak to je super že je mamce už dobře, no vidíš všechno se v dobré obrátí jen to chce čas :grinning:
14. čer 2011 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchajdááá, podle internetu mám cukr v normě, naopak se jevím nějaká podvyživená! :grinning:
holky, jak to tady tak čtu, nemáte to vůbec jednoduché :unamused: ..tak ať jste všechny i s malýma v pořádku, přeju všechno nej až do porodu :wink: ..
14. čer 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaberuska co bylo tvojí mamce?? :unamused: ani nevím, že ji něco bylo... :fearful:
15. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 tak to se musí oslavit nějakým dortíkem, mimochodem, ja jsem to ještě neoslavila :grinning:
15. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 gratuluju k dobrému výsledku :grinning:
15. čer 2011 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat, jak jste na tom s mlezivem? Už Vám něco teče s prsu? :confused: Me od cca 4.-5. měsíce neskutečně teklo, hlavně v noci, to jsem měla kola pod sebou na prostěradle, mokre povlečení a deku, a vždy mě vzbudil chlad... nosila jsem i tampony v podprde, ale ted cca 6 týdnu před porodem nic :confounded: už tyden ani kapka! Ani v noci ani přes den... tak jsem trochu nervní, ne že bych nebyla na jednu stranu rada, nemusím se cca 3x převlékat a furt prat, ale abych měla vůbec mlíčko :frowning2: Jak jste na tom vy???
15. čer 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak ted jsem se dostala zpětně k tomu, co se stalo :fearful: to je mi líto, ještě že to bylo od těch zad... :unamused: snad už se to nebude opakovat a mamka by měla trošku více odpočívat at si užije pak vnoučka, resp. vnučky :dizzy_face:
15. čer 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 take gratulace!!!! :wink: nepujdeme na wafle s boruvkama?... :grinning: :grinning: :grinning:
@sarkast myslim, ze s tim mlezivem je to taky hodne individualni.. :wink: Rekla bych, ze si s tim vubec nemusis delat zadne starosti.. :wink: Az se mala narodi, tak vsechno pujde jak po masle, neboj!!! :wink:
15. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, já žádný mlezivo doteď neměla a nevypadá to, že by se nějaký objevilo! Prý to na kojení nemá vliv, mlíčko se pro mimčo začne tvořit samo po porodu... teda to mi aspoň všichni říkají :sweat_smile: Tak snad nekecají a bude ho pro malou dost! :slight_smile:
15. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek @lennikka
Tak to jste mě uklidnily... ja totiž slyšela, že před porodem se začíná to mlezivo - vodička tvořit, a ukapavat, takže jsem byla do ted v klidu, ale pokud to teprve začně PO porodu, tak jsem ještě klidnější! Děkuji moc... ja myslela, jestli některa na tom není stejně :wink: :wink:

Leni, ty wafle bych si dala, ale nevim, jak bych se tam dostala :confused:
15. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast ja bych sla hned a vzala bych Te klido sebou... :wink: Ale bohuzel tento tyden uz mam plno, zitra kurz az do 19.30 a od 20.-28.6.mam dovcu a to odjizdime z Brna a ten dalsi tyden 29.i 30.6.mam zase kurzy az do sedmi minimalne... :unamused: Tak ze ja budu mit volneji az prvni tyden v cervenci.. :wink:
jeee, a ted jsem si uvedomila, ze tu vlastne pristi tyden nebudu a ze nemuzu vyzvednout od Kacky ty vecicky, no nic jdu se s ni domluvit na jiny termin... :wink: a dam Ti vedet! :wink:
Co Petka uz se ozvala? :slight_smile:
15. čer 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka však se nic neděje, tak až v červenci, jestli budeš mít chut... nene, neozvala :grinning: asi už má jiné starosti... :wink:
15. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast děkuji Šári, mamka už je naštěstí v pořádku.
Jinak to mlezivo je co jsem slyšela fakt hrozně individuální, mě teda ještě neteče....A mlíčko se prý začíná tvořit až tak 3 dny po porodu.....Takže buď v klídečku:slight_smile:
15. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kdyby někoho něco zaujalo...ted je to na netu a pristi tyden to bude v obchodech...libi se mi ta skladaci vanička :wink: http://www.tchibo.cz/-t400001102.html?wbdcd=OvC3dhJzJW&linkid=F926FGC-1V0O65M-1V0W7HS-18ULXV
15. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast mojí mamce naštěstí nic nebylo, ta moje se mnou asi 2 roky nemluví, tak kdyby jí neco bylo, tak se to dozvím poslední...ale to jsi asi už pochopila, že se jednalo o snazilcinu maminku.
15. čer 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska wau :grinning: ja ti psala, že je něco s tvou maminkou? :grinning: jsem nějak uplně mimo, psala jsem to snažilce, ale asi jsem to poslala i omylem tobě, když na to reaguješ! :grinning: tak se moooc omlouvám... :dizzy_face:
15. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska mě se zase líbí ten spací pytel, mají tam věcí k sežrání :dizzy_face: :grinning: Tchibo je kvalitní, dost tam nakupujeme, ikdyž teda většinou mají skoro vše vyprodáno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, která jste byla na test na cukrovku na Obilňáku? Dostala jsem od MUDr. nakázáno, že mám jít na Obilňák, ale neřekla mi vůbec, kde to tam najdu. Jaká je to prosím ambulance a kde ji tam najdu?
15. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
@petrus77
@lennikka
holky, děkuju moc za gratulace, mám z toho radost :slight_smile: ..a na vafle chci, chci, chci, musím si teď dvojnásob obalovat nervy, šéfová se zbláznila a honí mě v práci jak zdutou kozu, příjemná je jak osina v zadku a vůbec mě to celé začíná nějak nasírat :angry: ..
co se mleziva týče, už se mi stalo, že mi teklo samo, někdy jen při zmáčknutí bradavky a někdy vůbec..takže si myslím, že je to vážně individuální a není třeba se tím znervózňovat :wink: ..
15. čer 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22
byla jsem tam tento týden..přijdeš tam vchodem od parku, na evidenci nahlásíš, že jdeš na test na cukrovku, paní tě pošle si koupit do nemocniční lékárny glukózu a naproti evidenci po schodech do prvního patra..tam je napravo čekárna a v ní ordinace, kde tě budou bodat sestřičky v různém stádiu milosti :grinning: ..doporučuju tam jít mezi sedmou a osmou ráno, to jsou ještě relativně příjemné a rychleji ti to čekání uteče :wink: ..
15. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22
byla jsem tam tento týden..přijdeš tam vchodem od parku, na evidenci nahlásíš, že jdeš na test na cukrovku, paní tě pošle si koupit do nemocniční lékárny glukózu a naproti evidenci po schodech do prvního patra..tam je napravo čekárna a v ní ordinace, kde tě budou bodat sestřičky v různém stádiu milosti :grinning: ..doporučuju tam jít mezi sedmou a osmou ráno, to jsou ještě relativně příjemné a rychleji ti to čekání uteče :wink: ..
15. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Děkuji moc za info. A byla potřeba sebou moč? Nebo se to dělá pouze z krve?
15. čer 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek