• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Holky, jdete někdo ted v sobotu na prohlídku porodních sálů do Bohunic?? :slight_smile: my tam s mužem jdem, tak se tam třeba potkáme... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22
dělá se to jenom z krve..od půlnoci bys neměla nic jíst a pít jen zlehýnka..sestra ti pak vezme krev nalačno, dá ti vypít glukózu a zapít trochou vody, za hodinu na ni ťukneš, vezme ti znovu krev, a potom za další hodinu to samé.. doporučuju si jít mezi těmi odběry sednout třeba do parku, v čekárně se mi dělalo trochu zle..ať ti to dobře dopadne :wink: ..
15. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 Teri, vykasli se na sefovou... :angry: Je to teda pekna potvora!!! :frowning2: by se asi divila, kdyby si odesla ze dne na den... :wink: Ja vim, ze je to asi nemozny, protoze s ni teoreticky musis bohuzel vychazet.. :unamused: aby si tam pak mohla pracovat dal.. No je to des, ty zamestnavatele!!!! :rolling_eyes:
@kackaberuska jeee, to ani nevim, ze v Tchibu maji takovy pekny vecicky i na deticky.. :wink: Diky za info... :wink:
16. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @vilibalda @kackabk @lennikka Holky, máme oblečky! :grinning: Už se tu rozplývám! Ty bačkůrky s medvídkama jsou roztomiloučký...a ta soupravička...škoda, že už jednu do porodnice mám...i ostatní věci vypadají moc hezky. Jsem nadšená z toho svého rozepínacího bodycka, má totiž i takové vychytané ohrnování na rukávech, aby si mimčo neškrábalo po obličejíčku.
16. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dneska mě nějak pobolíva podbříško :confused: :fearful: asi to dostanu!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ty se máš, že už to vidíš... :wink:
16. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast mě čoveče bolelo včera v podbřišku a i na hoře jako by pod žebrama...................a dneska mě bolí jen pod žebrama..........a já to včera nedostala :grinning:
16. čer 2011 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 nedostala jsi to? Vážně? Tak to asi budeš v tom! :grinning: :grinning: :grinning: tak dneska nám ty bolesti třeba už přejdou...
16. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast vážně ne :grinning: vypadá to že budu v tom :grinning: já myslím, že to může být i tím tlakem
16. čer 2011 v 10:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 nevím čím to je, ale doktorce asi volat nebudu, příjde mi to jako normální, žadna šilena bolest nebo tak :slight_smile: takhle mě bolelo bříško na začatku v 1. trim skoro celý trimestr a ja se strašně bala, že to fakt dostanu a potratím :confounded: naštěstí se nestalo... Pod žebry mě teda ještě nebolelo, ikdyž dvakrat mě mala už tak kopla, že jednorazově mě tam zabolelo... Tobě se to stává častěji?
16. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @petrus77 mě od toho sezeni u pocitace boli uz zebra kazdy den a když si zase sednu tak, ze skoro lezim, tak me boli zada :frowning2:
16. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska co míč? Zkus sedet na míči u pc, to jsi zkoušela? :slight_smile:
16. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast míč si chci koupit už dlouho, ale ještě jsem se k tomu nedostala :unamused: ale asi me to donuti
16. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska míč je super věc, moc jsem tomu nevěřila, chce to toiž čas, ale krásně se mi zpravila zada!!! Sedela jsem na nej v práci u pc cca 5 mesicu a poznáš rozdíl, stačí si pak sednou na dva dny na židli a poznáš to... :wink: :wink: :wink:
16. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ne nestává jen posledních pár dnů...ale mě bolí pod žebry asi proto že mě tam malej furt cpe svou hlavu a má asi už málo místa, ale jak říkáš ty žádná šílená bolest takže já taky nebudu volat doktorce a na KO jdu příští týden v úterý tak se jí zeptám
16. čer 2011 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska mě někdy když ležím tak bolí v kříži ale jak se začnu hýbat tak to přejde
16. čer 2011 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska jo míč je vážně super je to úplně jiný sezení, ale taky se nedoporučuje na něm sedět 8 hodin denně spíš to tak střídat s tou židlí
16. čer 2011 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, ted mam teda fakt naladu na houby :cry: a to jsem měla takovou radost z těch oblečku :cry: Já se tady chlubím, jak se mnou chce manžel jet na cukr-testy a teď mi oznámil, že musí jet na služebku a že jestli to zvladnu sama. Tak nevím, proč jsem se vdávala, abych byla těhotná sama ve velkém domě teda ne :frowning2:
16. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 teda, tvoje mimi má ještě hlavičku nahoře?? :slight_smile: neměl by už byt otočeny? :slight_smile:
@kackaberuska Kaci, nesmutni!!! On si tu služebku nevybral, asi mu ji dali a musí tam jet :unamused: zase ti přijede, neboj se... na jak dlouho jede? Tak si posun cukrtest...
16. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, nebuď z toho smutná, někdy to prostě chlap jinak udělat nemůže, naíc když je to pracovně. Podívej, já jsu pořád doma, ani nevytýhnu paty z domu a jen sedím a ležím a čekám, až přijde manžel z práce. A pořád dokola. Navíc do toho chodí manžel samozřejmě s klukama ven a na fotbal a tak, takže jsu tady vlastně pořád sama....Ale ta beruška v bříšku za to stojí. To vyšetření zvládneš, uviídš:slight_smile: Vem si sebou nějakej časák a uvidíš, že to bude mít brzo za sebou:slight_smile:
16. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @petrus77 taky mě dnes pobolívá podbřišek a to menzes taky neočekávám :grinning: Asi je fakt něco ve vzduchu, ten tlak, nebo co.....Ráno jsem chtěla jít aspoň tady kousek od baráku nakoupit, oblékla jsem se a právě mě začalo bolet to břicho, tak jsem se zase přelvékla do domácího a zalehla.. :unamused:
16. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska nesmutni brzo se zase vrátí a budete spolu, já su taky věčně doma sama, manžel musí pracovat do večera a když přijde domů tak je většinou dost zničenej takže komunikace je někdy nijaká, ale co se dá dělat. :confounded:
16. čer 2011 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj moje mimi se prostě ještě neotočilo. Mám prý dělat ty kočičí hřbety, ale při představě, že se trochu nahrbím je mě špatně, hroně mě tou hlavou tlačí pod ty žebra. Ještě se prý může otočit do toho 36 tt takže má na to týden a něco, ale mám takovej pocit že už se neotočí :frowning2: co se dá dělat holt pude ven jinou stranou :grinning:
16. čer 2011 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak od rána mě hrozně bolí záda, doufám že mě to přejde. Dneska mě vezl do práce tchán tak jsem nemusela nikam šlapat pěšo - to bych asi neušla - už se nemůžu dočkat dovolený od 27. budu dobírat dovču a potom hned mateřská, jupí. :grinning:
16. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska Kaci, myslim, ze to kazda mame tak trosku stejne! Ja uz se na to pomalu zacinam psychicky pripravovat, protoze vim, ze az budu cely dny s prckem doma, tak budu na toho manzilka tajy dlouho cekat, jelikoz jezdi taky pozde domu z prace... :unamused: Ale bohuzel je to neco za neco! Kdyby nepracoval, tak by se nam to ale taky nelibilo, ze?! Mozna chvilku by se nam to libilo, noo... :wink: :slight_smile: Ja akorat doufam, ze pak s nami bude manzilek travit alespon na plno vikendy a nebude si chodit po nejakych svych akcich sam bez nas... :slight_smile:
Ten cukrtest neni tak hroznej, to jiste zvladnes v pohode!!!... :wink: A nebo si to zkus jeste prerezervovat na jiny den.. :wink:
17. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @petrus77 @falca1 @snazilka_2011 @kackaberuska ohledne toho boleni zad....mic je vybornej, ale ten mam bohuzel jenom doma, obcas se na me protahnu nebo cvicim, je vybornej!!! A do prace jsem si koupila takovej ten malej overballek, mam ho polovyfouknutej, dala jsem si ho na zidli a sedim na nem!!! :wink: Je to naprosto dokonaly... :wink: Bolesti zad jsem mivala teda normalne i pred tehu, ale ted tak mesic nazpatek jsem mela docela neprijemny bolesti a toto to docela vyresilo, tedy jeste krome uvolnovani te casti zad, kde me bolivalo nejvic.. :wink: :slight_smile: Porodni asistentka ze cviceni mi poradila co a jak!!! :wink: A bolesti ustoupily!
17. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, včera u mě byla kamarádka a řákala mě o její známé, která rodila teď o víkendu v Bohunicích (i ta kamarádka tam musí rodit kvůli helamatologii a termín má 2.6.) Asi v sobotu jí odtekla polodovka a tak jela hned do Bohunic, kde jí odmítli vyvolat porod s tím, že o víkendu se porody nevyvolávají a poslali ji domů! Po odtečení plodovky se prý musí do určité doby porodit. Ona tam přijela znovu, ale až to pé době, porod jí vyvolali a malej díky tomu dostal infekci do plic! Podotýkám, že se narodil v termínu! A díky té infekci tomu mimískovi prý dávají 50 na 50! Hned ve čt v poradně se zeptám, jak to tak s tím vyvoláním porodu o víkendu je!
17. čer 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
Neděs.
Mě to teda připadá divný, protože já ve středu dostala z hematologie zpávu, kde je napsáno, jak přistupovat k porodu, jaký léky užívat a co mají lékaři sledovat.

Já se zeptám v úterý v poradně, ty ve čt a pak to porovnáme. Jsem zvědavá.
17. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Možná je rozdíl, jetsli je to rizikové těhu,nebo není. Ona rizikové asi neměla. nemyslím si, že by si to vymyslela, ale taky se na to zeptám! Prý jí bylo řečeno, že se o víkendu porody nevyvolávají. Jsu zvědavá, co se dozvíme....
17. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 po odtečení plodovky by se mělo do 4 hodin jet do nemocnice a žádný dom!! panebože to je něco to naše zdravotníctví anebo natrefila zase na krávu a ta pak bude tvrdit že nic takovýho neřekla, ale mají přece doktora který má službu a ten může určitě porod vyvolat tak co je to zase za nesmysl (tím nemyslím že by jsi si to vymyslela )
17. čer 2011 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek