• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast Byla jsem na NT+ http://prenatal.cz/index.php?id=57 Nevšimla jsem si, že by nabízeli 3D ještě navíc k NT+. Koukám, že tu mají akorát 4D v ceně 3D, ale to je za 1200 a doporučují to mezi 22.-26. týdnem, ani mě nenapadlo chtít po nich 3D už teď. Fotku mám takovouhle :slight_smile:
1. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 aha :slight_smile: ja myslela, ze jsi byla na kompletnim vysetreni, me tam poslala gynekolozka :slight_smile:) jj, tak takovou fotecku mame prave taky :slight_smile: ale my byli na 3 a 4 D proto nas zarazilo, ze fotka neni 3D :slight_smile:) ale ted uz je to jedno... mas krasne mimi :slight_smile:)
1. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Děkuju :slight_smile:
1. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast mezi tim 12.-13.tydnem, kdy se chodi prave na ten NT screening, tak to je jeste 3D ci 4D ultrazvuk zbytecny, ze je jeste miminko takovy jako pruhledny... :slight_smile: tak to aspon rikala sestricka, kdyz jsem tam byla, tak jsem se na to samoze taky ptala, a bylo mi odpovezeno, ze ho doporucuji az mezi 22.-26.tydnem, stejne tak jak rekni ani84... :slight_smile: Tak nad tim 3D ultrazvukem take premyslime... :wink:

ani84 krasny mimi... :wink: :slight_smile: jak uz bylo velky?
2. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka mě tohle nikdo neřekl :slight_smile:)) a nevadí mi to, aspon jsem videla mimi lepe než u paní doktorky,... na ten ultrazvuk 3 a 4D jdu za 4 týdny v tom 21. tt a to ho už platit nebudu... protože jsem byla na tom v 13 tt :slight_smile:) a potvrdila mi to i sestra, když jsem se tam objednávala, moc se v tom nevyznam... ale hlavní je, že je mímo v pořádku :slight_smile:) takže ty už jsi to taky absolvovala? :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 ještě se k tomu vratím :slight_smile:) mě mojě mudr. řekla, at si tam zavolam a objednám se na NT+ tak jsem to udelala, oni si vzali 1450,- vzali mi krev a posadili me do čekárny na 3a4 D ultrazvuk... ani jsem nevdela, že je to oddelene... nekoukala jsem na jejich stranky... ale pak když jsem se dívala na výsledky, jsem si toho taky všimla... ale neřešila jsem to :slight_smile:) udelala jsem, co chtěla moje gyn... :slight_smile:)) ale možna bych něco ušetřila, nevím... :slight_smile:)
2. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, ja uz jsem taky byla, je to uz 14dnu nazpatek, vysledky jsou take ok :wink: , sice tedy 1:14000, coz je o dost min nez u vas dvou, ale rekla bych, ze je to porad dost velke cislo.. :slight_smile: Nejspis to bude ovlivneno i vekem maminky, vy jste totiz mladice... :wink:
2. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj, je to především ovlivněno vekem... kdyby mi bylo třeba 21 tak věřím, že bych mela 1:90000 :D ale u tebe je to taky ok... 5 místne čísla jsou ok :slight_smile:)
2. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast no vubec me udivuje, ze jste tak mlade a doktorky vas tam posilaji take! Me pani doktorka rikala, ze je to vysetreni, ktere doporucuji maminkam, ktere budou rodit po tricitce. Je mi jeste porad 29, ale az budu rodit, tak uz mi bude 30... :grinning: Tebe tam pani doktorka poslala, a nebo se Te na to zeptala, zda to chces absolvovat?
Je to udajne jedine placene vysetreni, ostatni, tedy samoze krome 3D a 4D ultrazvuku, jsou jiz placene pojistovnou.
2. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka poslala a zeptala :slight_smile:)) říkala, že se to bere jako nadstandart, proto se to platí, ale že mi to rozhodně doporučuje, a pokud mužeme, že si to máme zaplatit... :slight_smile:) tak jsem tam šla.. ale NEMUSELA JSEM... je to všechno je tah na peníze... ani bych se nedivila, kdyby za mě paní doktorka něco od kliniky dostala, obě víme, jak to dneska chodí :slight_smile:)) ale díky tomu, aspon nejdu na tripletest apod... :slight_smile:)
2. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast a tripletest je presne co? Jestli si pamatuju dobre, tak doktorka rikala, ze na to pujdu, tak nevim.. :unamused:
2. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka je to trojitý test... v překladu :slight_smile:) chodí se tedka nekdy u mě... kolem 16 tt je to taky na vývojove vady... http://www.tehotenstviaz.cz/index.php?strana=&kat=53&c=393
Ale tím, že jsem absolvovala na vyvojove vady v tom 13 tt tak ted už nemusím, protože jsem měla dobré vysledky, ale taky říkala, že MUŽU :slight_smile:)) ale nepujdu tam...
2. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast aha, dekuji za info.. :wink: tak to nevim, nejspis to bylo neco jineho o cem ta moje doktorka mluvila, protoze mluvila az nekdy o 15.dubnu a to budu uz tak nejak po 20tt, tak nevim... :slight_smile: i kdyz je tam napsano, ze se muze chodit i pozdeji, tak uvidime.. :wink: trosku me akorat desi, ze ty vysledky te krve jsou az za par dnu... :angry:
2. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jake výsledky krve... jak jsi byla na tom bioscreeningu ted? Nebo až tam půjdeš po tom 24. dubnu...
2. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast myslim vysledky krve pri tom tripletestu.. :slight_smile: Psali to v tom odkazu, co si mi posilala :wink: promin, napsala jsem to zmatene. Myslela jsem to tak, ze kdybych na ten tripletest sla, tak ze by me to nejspis znervoznovalo cekat na vysledky nekolik dnu, viis... :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka to chápu, v tom 13 tt na tom bioscr. to bylo hned v ten den, to bylo žužo, vid? :slight_smile:)
2. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, presne tak, to bylo super! :wink: Chystas se nekam chodit cvicit nebo plavat? :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka chci... chystám se... tady na koniku jsem našla 4 odkazy, a rozhoduji se, kdy a kam... plavat chci 100% ale pozdeji... ted v konci 4. mesíce chci cvičit, a kolem 7. i plavat, aspon jednou týdne :o)) budeme chodit spolu? ;)
2. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast no klidne muzeme.. :wink: prave jsem se taky divala na nejake odkazy a docela fajn mi to prislo v tom mamicentru... :slight_smile: Terezka na neho vcera take psala odkaz a chvalu od kamosky.. :wink: Spis se musime domluvit, kam?!
2. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka me je to jedno... nějaký návrh? :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast tak mrkni na toto :slight_smile: http://www.mamicentrum.cz/cviceni-pro-tehotne.html
mne by se hodilo utery do 17.30... :wink:
2. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka vypada to dobře... :slight_smile: ale co ta zkušební hodina za 140,- :slight_smile:)) většina co jsem se divala, maji zkušební levnější nebo se platí až po kurzu, aby ses mohla rozmyslet, zda ti to vyhovuje... A nelibi se mi povinost koupit si permici... pozdeji mi muže byt špatne a nebudu moct cvičit, a propadnou mi hodiny! To se mi nelibi...
2. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to cvičení vypadá dobře, taky jsem chtěla někam chodit a tahle agentura vypadá pro mě i na předporodní kurz zatím asi nejlákavěji :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja asi pujdu na tu prvni hodinu na zkoušku :slight_smile:) ale čas me taky vyhovuje... me je to v podstate jedno...
2. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukaly jste na plavani? V agentuře větrnik je povinna plavaci čepice, což ja nechci :slight_smile:)))
2. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast klidonavrhni neco jinyho, ale tohle se mi zdalo docela prijatelny... :wink: na Lesne jsem zadne cvico nenasla, to by bylo nejlepsi.. :wink:
2. bře 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Doktorka mi organizované plavání nedoporučovala a jestli půjdu někdy plavat, tak sama.
2. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda jj, ty predporodni kurzy vypadaji hodne dobre a zda se mi, ze i za dobrou cenu... :wink: taky o nich premyslim.. :wink:
Myslite, ze se ty predpor.kurzy vyplati?
2. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka na Lesne je... barevna duha nebo tak nejak, za Lidlem... http://www.mimino.cz/kam-s-detmi/968-detska-kavarna-a-herna-duhovy-raj/

Duhový raj...
2. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek