• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@andinecka Rozhodne kulicky, malej nam ho sem tam pri kojeni poblil, v nejhorsim jsme vysypali kulicky, vse vyprali, nasypali znovu. Molitan by ti tim nasakl a bude to smrdet naporad. A taky se da dobre naducat podle toho, jak lezi mimco. Maly se kojil pres hodinu, pri kojeni bez polstare bolely zada, s polstarem pohoda, mela jsem volne ruce, mohla u toho cist nebo neco delat :wink:
20. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Jojo oslavila jsem to karamelovým magnumem :slight_smile: Já měla ty hodnoty úplně v poho. Tu ranní jsem měla nějak 3,6 a tu poslední nějak 6,7. Tak snad je to normal ty bolesti, přijde mi to jak natažený svaly, kosti mě teda zatím nebolí a doufám, že ani nezačnou teda. No je fakt, že jsem se teď moc nešetřila, tak dneska jsem si to vynahradila a válím se :slight_smile:
20. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007
Věruško, děkuji.
Zítra přeju hodně štěstí při výběru otázek. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 já ti taky zítra držím pěsti :grinning: pak dej vědět jak jsi dopadla
20. čer 2011 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak se pak pochlub fotečkama! :grinning: Muj muž fotí pěkně, ale svou zrcadlovkou a už přes měsíc ho prosím o nafocení pupku, ale zatím marně, tak třeba ted o víkendu někde venku... uvidime... :grinning:
20. čer 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 přidávám se k přání dobrých otázek!!! :wink: ty to zvládneš, se pak pochlub :wink:
20. čer 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Ivi, taky mě bolívá podbřišek, úplně dole, většinou na levé straně a jde mi ta bolest až do boku na tu kost:frowning2: Když ležím, je to ok, ale dnes jsme jeli na gyndu a pak pro věci do práce a teď ležím, protože mě zase začalo bolet.... :unamused:
20. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme byli v těch Bohunicích, a vypada to tam fajn... :slight_smile: až na ten nadstandart s vanou, není tam okno :slight_smile: připadala jsem si jak v kopce :grinning: ale myslím, že až budu rodit, tak mě to bude jedno, že? :grinning: Ve středu a čtvrtek, jak bylo zatmění, měli STOP stav a prý dokonce i Obilnák!!! :grinning: To musí být fajn, rodit, pokud mají 2 porodnice ze 3 stop stav. Jinak říkali, že pokud odteče plodová voda tak DO 2 HODIN DO PORODNICE, kvůli infekce, pokud je normální zabarvení a pokud do hnedozelena, tak v leže okamžitě volat zachranku, takže @snazilka_2011 ta tva kamaradka musela natrefit fakt na nějakého vola doktora, jinak si to nedovedu vysvětlit... :slight_smile:
20. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, kde si chceš ten polštář teda obj., že bych se přidala:slight_smile:
20. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Mě bolí taky! Každy den! Udělala se mi ted v těhu na leve straně kyla a když se zvědam z postele, tak mě tam tak švíhá - řeže, že je to neskutečny, naštěstí to vždy po cca minutce přejde... :slight_smile:
20. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to máš pravdu, Šári!A ty chceš teda ten pokoj s vanou??
20. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 No, přemýšlela jsem... ráda bych, ale jinak asi normální, přišly mi stejně pěkné, až na tu sociálku na chodbě... :wink: a ty? Jaky chceš pokoj?
20. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj, no já se tam budu určitě objednávat na předporodní kurz na ten Obilňák - na to první s tou prohlídkou sálu, to mi asi bude stačit - ale ještě jsem tam nevolala, maj tam napsaný až od 30tt - tak počítám že volat tam budu ke konci týdne nebo na začátku dalšího.
20. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast No snad je stihne upravit a předat než porodím, má fofry :confounded: Zatím to vypadá nadějně, pršet by nemělo. :slight_smile:

@veruska007 Přidávám se k holkám a držím pěsti!!!!! Hlavně teda šťastnou ruku při výběru :wink:
20. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já ještě vůbec nevím.... :wink: a registrovala ses na ty rodinné pasy??
20. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Teda, kýla? chudáku:frowning2:A co ti s ní pak budou dělat? Nevadí to u porodu?
20. čer 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte prosím někdo telefon na Kackuberusku? Domlouvala jsem se s ní, že bych si vyzvedla tu svou soupravičku, jen jsem se k odpovědi dostala až vnoci a už to asi nečetla :frowning2: Můžete mi ho prosím poslat přes IP? Děkuju
21. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Kačka se ozvala, tak odvolávám, co jsem odvolal, číslo už mám :slight_smile:
21. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 no mudr. říkala, že je to normální, tak nevím... říkala, že je to jako pupeční kyla, kterou jsem měla od narození a teprve ted v r. 2010 mi ji kuchali ve Vojenske nem... tak nevim, třeba se nějak vstřeba :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž pochybuju, to budu řešit až po porodu...
Na RP jsem neregistrovala, jen jsem tam psala, jestli se dá poskytnout sleva 50% na otce u porodu v Bohunicícch, a psali, že ne, že Bohunice nejsou do programu zařazene, tak to budu asi taky řešit až po porodu... ty ses tam už zaregistrovala?? :slight_smile:
21. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj, já jsem se registrovala:slight_smile:. Kdo ví, kdy to pošlou:slight_smile:. I když vím, že času mám dost
Tak snad ti ta kýla nebude dělat problémy! :wink:
21. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se k vám do diskuze přidat? Jsem z Brna a mimčo čekáme na začátku září:slight_smile:
21. čer 2011 ve 14:28  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Ahojky, prosímtě, kde je zítra sraz na ten kurz v těch Bohunicích? Já už se jednou ptala a myslím, že to nějak vyšumělo :unamused: A co epi-no, už jsi zkoušela? Já si ho vyzvedla dneska, nakonec se mi přece jen podařilo sehnat z druhé ruky - no ale takovej balonek blbej a takových peněz - doufám, že alespoň přinese užitek :grinning:
21. čer 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk lutsousek su zvědavá holky jak se vám to osvědčí to epi-no. Tak dejte vědět su zvědavá :grinning:
21. čer 2011 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk jinak ten sraz na ten kurz v bohunicích je v pavilonu Z a je to 2. patro a před prodním sálem tam je sraz.
tady máš mapu areálu http://www.fnbrno.cz/mapa-arealu-nemocnice-bohunice/t1018
21. čer 2011 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
ahojky, polštář vyřešíme. Písnu ti IP.
Jinak už nejsem srpnová, ale červencová těhulka. :dizzy_face: :dizzy_face: Protože mám dole placentu + další potíže, tak na 99% rodím císařem a příští poradnu domlouváme termín.
Miminko má přes 2 kg, vše je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: .
Na ult jsem úplně oněmněla, když jsem viděla obličejíček malé - krása.
21. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Ahoj, tak odpovězeno už bylo :slight_smile: A před tím porodním sálem je sraz 10minut před začátkem kurzu. Jdu ještě s kamarádkou a jsem zvědavá, co se dozvíme :slight_smile:

Jinak jsme měli mít dnes to focení, ale díky počasí se muselo zrušit. A další volný termín má naše fotografka až 14.7!!!! :frowning2: Tak snad budu v pořádku a stihnu ho...nemám ani jednu fotku s bříškem a je mi to děsně líto, aaach jo.

@petrus77 @kackabk Jinak s epinem jsem cvičila včera jak dorazilo a dneska dopoledne taky, buduju si závislost a těším se na zítřejší cvičení :grinning: Včera jsem z toho měla takový divný pocit, že mi to nepůjde, ale dneska úplně supr. Takže věřím, že to bude dobrý. Začala jsem na 6 a kousek. Dneska jsem dala 7. (podle té tabulky) Ale jsem úplně překvapená, jak se ta hráz povolí... neříkám, že je to příjemný, ale rozhodně nelituju peněz!!! Strašně mě to uklidnilo a povzbudilo, že porod zvládnu. A to jsem na začátku... těším se na pokroky a až udělám těch 10. :sunglasses:
21. čer 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejste tady některá ze starýho lískovce?? Jsem na neschopence a hrozně se nudím tak bych občas uvítala kdyby se dalo s někým jít ven posedět nebo na nákupy prostě cokoliv podniknout:slight_smile: budu ráda když se mi ozvete jinak čekáme první mimčo a je mi 26:slight_smile:
21. čer 2011 v 17:46  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek jééé, tak to je škoda, s tím focením. a nechceš se nechat vyfotit jinde? Aby jsi to stihla:slight_smile:

Teda, tak to je super, že jsi s Epinem spokojená a máš z něj tak dobrej pocit!!!! :wink:
21. čer 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak to epi-no vypadá super. Zatím co popisuješ to na mě udělalo dojem :grinning: já budu mít asi pravděpodobně taky císař takže pro mě to není. Ale zdá se mi to lepší jak ten pitomej gel.
21. čer 2011 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kintly ahojka, no urcite se k nam pridej, vitame Te!!! :wink: Ze St.Liskovce tady myslim nikdo neni, jsem vsechny tak ruzne po Brne. Kdy mas presne termin? :slight_smile: A kde chces rodit? Ja uz budu od 5.7. na materske, tak pak snad bude vic casu a pak taky budeme zase planovat nejaky sedanek s holkama, tak bys mohla prijit taky.. :wink:
21. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek