• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka ahojky díky za přivítání termín mám 9.9. pokud bude nějaký sedánek moc ráda se přidám:slight_smile:
21. čer 2011 ve 22:16  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době vám sem vpadám, koukám, že některé už se blížíte ke konci, tak držím pěsti, ať je vše ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sarkast nás při prohlídce v Bohunicích vzali jen do toho pokoje s vanou a já jsem prohlásila, že tam teda rozhodně rodit nechci ... a hádej kde jsem nakonec rodila :grinning: :grinning: , mě ta nepřítomnost okna nakonec vůbec nevadila, sluneční světlo by mi asi nedělalo dobře :sunglasses:
21. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,
tak jsem se prisla pochlubit, vcera jsem nestihala... dopadlo to dobre a jsem PhD. :wink:. Stastna jak bleska. Za chvili jdu na hematologii, vubec se netesim, jak porad chodim na krev, tak mam zilu celou zjizvenou a boli to vzdycky jako hrom. Navic tam budu tri hodiny strasit s prckem v cekarne, to je vzdycky sado. Ale odpo prijede kamaradka s mimcem, zustane do patku, tak to bude fajn.
Jo, pokud se nekdo nudite, klidne se ozvete... ja jsem z Cernych Poli, ale s prckem chodime ven casto.
22. čer 2011 v 05:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 moc ti gratuluju k PhD. :grinning:
22. čer 2011 v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 Peti a kvůli čemu budeš mít asi císaře?
22. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
22. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja mam hroznej pocit, mám na dnes objednání na pracák až do Vyškova na nějakou přednášku nebo co, že jak se po rodičáku navrátit do práce. Já se tam ale nemám jak dostat, na autobus nemám ani korunu. Nevím co mám dělat a nechápu když na pracáku ví že jsem v 30tt proč mě zvou na takové hovadiny, sedět mi nedělá vůbec dobře, pořád mi tvrdne břicho, takže bud ležím, nebo chodim. už jsem se naučila jist v posteli. Tak já nevím co mám dělat. No když mě vyřadí tak mě vyřadí. Manžel tu měl být ráno, ale volal že včera peníze ještě nedošli na účet, a dojede až dnes večer. :((

No a jinak noc beze změn, usla jsem nkdy 0:00h, wc v 1:50, 3:40, budiček 5:40h … takže ani vyspana nejsem ale vubec
22. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevím jestli už to tu někdo dal, neměla jsem čas si to pročítat, ale kdybyste chtěli na těhu masáž, tak je sleva tady: http://www.slevahrou.cz/sleva/nastavajici-maminky-pozor-za-350-kc-vam-nabizime-60-minut-masaze-pro-tehotne-obsahem-je-masaz-sije-zad-a-dolnich-koncetin-po-tehotenske-masazi-se-budete-citit-vyborne-fyzicky-psychicky-a-emocne/
Ať si to těhotenství taky užijeme :slight_smile:
22. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 No dívala jsem se na fotografy, ale takhle na rychlo asi nikoho neseženeme... no uvidím! Já nechci fotky v ateliéru totiž, a většina těch těhu fotek je právě v ateliéru :unamused: Tak 11.7. mám ještě domluvenou alergologii, tak bych měla vydržet 2v1 :grinning:

@petrus77 @snazilka_2011 No já jsem nadšená, ale zajímá mě ten konečný výsledek.... snad to opravdu funguje a nejsou to vyhozené peníze. Všude ho maminy vychvalují a pějí ódy- tak doufám, že budu pět já i po porodu :slight_smile:
22. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 Posílám veliké gratulace k dalšímu titulu :slight_smile:
22. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 ohromná gratulace. Těhotná a ještě s jedním prckem doma...smekám!
22. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 Moc gratuluju :slight_smile: Já doufám, že ještě do konce srpna stihnu udělat 3 zkoušky a pak už budu jen doma psát články a disertačku, snad bude prcek hodnej a nechá mě :slight_smile:
22. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 Taky gratuluju, doufám, že tě budu časem následovat :grinning: Jsem na tom asi podobně jako ani84, jen zkoušky už myslím ani nemám...
@lutsousek @snazilka_2011@petrus77 Tak jsem epino taky vyzkoušela a bude mi to asi chvilku trvat, než zjistím, jak na to - odhadnout, kolik nafouknout - jestli je to jenom nepříjemný, nebo už to bolí, taky jak balonek udržet ve správné poloze - ale co bych chtěla po prvním použití :wink: A pak ještě šilhat na to měřítko, kolik jsem vlastně nafoukala :grinning: Zatím to vypadá jako něco přes 6 asi...
22. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Moje miminko se prostě rozhodlo, že se bude chovat, jako by v bříšku ani nebylo.......
22. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Tak asi budeš mít klidný miminko :slight_smile: Mě zase dva dny se ozvývá hodně a pak třeba den nic, tak jsem pak z toho nervózní. Ale hlavně, že to máš zkontrolovaný a je v pohodě. Známá mi říkala, že její syn se ji taky málokdy v bříšku ozval, že pořád lítala k doktorovi, jestli je vše OK a vždycky na ultrazvuku jen odpočíval. A teď mu je už přes dvacet a ona teda tvrdí, že mu ta lenost zůstala do dneška :slight_smile:
22. čer 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 všude se píše, jak se to má týden po týdnu zesilovat a naše Nikolka prostě nic......a přitom bříško mám malé a Nikča roste tak jak má.....
22. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Hlavně že v pořádku roste a není třeba otočená nožičkama dovnitř, že by jsi to jen nevnímala?
22. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 ona se přece točí, ne?:slight_smile:
22. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
To netuším :slight_smile:, já cítím kopance pořád ve stejných místech a teď na UTZ byl ve stejné poloze jak minule. Ale asi tam mají ještě místa dost a motají se to je fakt. My jsme pořád hlavičkou úplně dole.
22. čer 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 ty ji máš hlavičkou dolůůůů? Nikča by měla mít cca 35cm, já se na to zítra zeptám...
22. čer 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Jo práveže už ho mám 14 dní dole. Dělalo mě to problém s tím čípkem, ale teď po včerejší kontrole mám čípek o cca 1 cm delší, takže ho mám v pohodě, čemuž teda nerozumím a nevím jestli té doktorce vůbec věřit, že to měří dobře :slight_smile:. už na UTZ ve 20. týdnu měl hlavičku hrozně zakloněnou dolů, MUDr. říkala, že takovou polohu ještě neviděla :( no snad to nic neznamená špatnýho.
22. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 tak to gratuluju k zvětšní čípku!!četla jsem, že když ležíš, může se vrátit do pův. velikosti! já jsem ho měla předminule 2,5cm minule 2,3cm, jsu zvědavá, jak bude teď. a přitom pořád jen ležím.....
22. čer 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Je fakt, že teď těch 14 dní jsem jen ležela a už mi tolik netvrdlo břicho. No uvidím kolik naměří příště :slight_smile: No já teda jim moc nevěřím, že 2 mm by uměli změřit, no ale těžko říct teda. Tak hlavně ať ti to vydrží co nejdýl těch 2,3 cm.
22. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 spíš to mylsím tak, že já mám pořád stejně, víš? že se to nelepší,ani nehorší, na mm se to určitě přesně změřit nedá....A víš, kolik ho teď teda máš? Já celýd ny jen ležím, jdu si pro jídlo, na wc a do sprchy a zase ležím....
22. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 budu mít císaře protože malej je furt hlavou nahoru a pak mám v pupečníku jen jednu žílu (prý tam mají být dvě - prává a levá a já má jen tu pravou) a pak kvůli té cukrovce. Mám známýho primáře prodníka a ten mi říkal, že si ho nemám nechat otáčet (některý miminka když se neotočí tak je pak násilím přetáčí v břiše a prý se to málo kdy povede) a kvůli té žíle a cukrovce že by nechtěl riskovat porod nohama napřed i když se to prý normálně dělá a dřív to taky prý bylo normální. Takže jsme domluveni že pokud se náhodou sám do 14.7. neotočí tak jdu na císaře.
22. čer 2011 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 GRATULACE, a veliká!!! Je neuvěřitelné, co jsi všechno zvládla v tomto stavu!!! :wink: šikulka!

Holky, máte už zbaleno do porodnice, nebo máte ještě jako ja, dost času?? :grinning:

@kackaberuska přišly ti ty penízky??? Ještě se mi nic nevratilo... :slight_smile: tak to vypada nadějne :wink:
22. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 určitě to takhle pro vás bude lepší!ale i zázraky se dějí a třeba se malej otočí:slight_smile:
22. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast
já začala balit a chytly mě záda, takže mám věci jen pro sebe.
Navíc jsem po včerejšku tak vydivočená, pořád se hlídám, v noci jsem spala jen hoďku.
22. čer 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77
My už jsme hlavou dolů, proto mě prý bolí podbřišek. A to máme jen 2 kg a bude hůř.
Třeba se Peti ještě Honzíček otočí.
22. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 já už jsem s tím smířená. Už je mi to celkem jedno kterou stranou půjde, hlavně že bude v pořádku a zdravej, ale jak říkáš třeba se ještě otočí....dokonce jsem četla na internetu že se někomu otočí i v den porodu a někomu se prý otočil i v den porodu a to tak že byl hlavou dolů a otočil se nahoru ....
22. čer 2011 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek