• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@snazilka_2011 To je super, že se to spravilo! :slight_smile:
@kackaberuska Neboj, taky Tě pravděpodobně noční vstávání čeká :wink: Já na záchod v noci nemusela chodit,ale změnilo se to asi před 5-6 týdny. :angry: Teď jsem ráda, když jdu jen jednou za noc :sunglasses: Ale zatím si nepřeju porodit, je mi dobře i s velikým břichem, bolestma zad, otoky kotníků... :grinning:
23. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka v pohodě a děkovat mi nemusíš. taky jsem to řešila ty neštovice ale to jsem byla v prvním trimestru. Takže říkáš že nejlepší je digitální jo? tak já si ho asi taky koupím ... ještě jsem viděla teploměr v dudlíku pro mimi za 200,- tak to by taky šlo.
23. čer 2011 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka a ty budeš mít taky císaře toho 14.7. a v bohunicích? to by jsme se tam mohli potkat :grinning:
23. čer 2011 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka já vím že to mrzí že se s ním nemůžeš setkat :confounded:
23. čer 2011 v 18:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 gratuluju k dobrým zprávám :slight_smile:)) já jsem ti říkala že se to všechno v dobré obrátí :grinning:
23. čer 2011 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77
já ten dudlík taky řešila a třeba malá od sestry dudlíky nesnášela, natož dudlík s teploměrem. Měření s řevem muselo stát za to. :slight_smile: :slight_smile: Takže ho měla na nic. Já se zkusím zeptat v Bohunicích, až tam pojedu, co by mi poradili. A pak ti hned napíšu.
S tím datumem 14.7. - mě bylo řečeno, že už budu ve 37.t a tak bych mohla porodit.
Na jedné straně by to byla úleva zádům, nízké placentě a mé špatné srážlivosti, na druhé - myslím si, že mimčo bude ještě moc malý. Jsem zvědavá, na to, co se dozvím 4.7. - to se bude rozhodovat. tak jsem od včerejška najela na ovesný vločky a müsli - tak snad malá nabere. Aspoň kdyby měla 2,5kg. :slight_smile: :confounded:
23. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka tak jo kdyby jsi mi pak napsala co ti poradili tak budu ráda :grinning: myslíš, že změnou stravy může mimčo přibrat?
23. čer 2011 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 @kackaberuska @vilibalda @petrus77 holky, moc děkuju za podporu:slight_smile:jsu šťastnááááááá:slight_smile:ještě aby se víc vrtěla a budu nejspokojenější :grinning:
23. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 myslím, že ty pohyby trápí někdy snad každou těhulku, jakmile ty naše poklady cítíme kapánek míń než včera, tak plašíme, co?:frowning2: Nikča to pohybům nikdy moc nedala, ale dneska nebýt ultrazvuku, kde jsem ji viděla pochybuju, jestli jsu těhulka:frowning2:
23. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska to máš pravdu, Katy, my na to noční vstávání už budeme úplně nacvičený :grinning: myslím že víc, než vůbec budeme potřebovat :grinning:
23. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77
to nevím, ale já se čokololádovým müsli cpala a malá pak měla rekord - za týden přibrala 400g. Ale to bylo na začátku června. Teď za 3 týdny přibrala "jen" 200g. ( vločky došly) :grinning: :grinning:
23. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 @andinecka já bych ten teploměr v dudlíku přece jen asi chtěla vyzkoušet, jestli bude malá dudlíková a je to vážně spolehlivé měření, tak by to byo super..-) Ale vidím to na koupi i toho digitálního.....
23. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka tak že by zkusila taky musli :grinning: malej má k dnešku 2,2 ale měl by mít tak 2,6 tak nevím jestli to není málo.
23. čer 2011 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ohledně těch dudlíků nám včera na přednášce ve Větrníku říkal pediatr, že nejspolehlivější je obyčejnej rtuťovej teploměr do zadečku, ale ty že kvůli předpisům EU teď už nemůže doporučovat. Takže doporučuje digitální do zadečku s tim, že každej digitální ale měří úplně jinak. To je pravda, já jsem jich už pro zvířata pár zkoušela a až ten nejdražší se nejvíc blížil naměřenou hodnotou kalsickýmu rtuťovýmu :angry: Jinak když se měří teplota v zadečku, tak se od ní pak má ještě 0,5 stupně odečíst. Takový ty různý drahý teploměry do ucha, na čelo, v dudlíku apod. nedoporučoval vůbec, ty jsou prej ještě mnohem horší.
23. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 Byla jsi v tom Větrníku spokojená? Taky se tam chystáme jít.
23. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Jj, docela jo. Já jsem tam chodila už asi od 18. týdne na ten komplexní kurz, kde je teorie i cvičení, něco jsem se tam určitě dozvěděla, i když většinu už jsem stejně někde četla. Na co přesně do toho Větrníku půjdete?
23. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 taky Ti moc gratuluji k výsledkům!!! :slight_smile: Jsi štastna jak blecha, vid? :wink:
Bříško dneska ok... jen to rano, ale tedka behem pul hodky u tv asi zase 2x, no uvidim zítra u mudr. dám pak vědet :slight_smile: tak se pěkně vyspinkej, ja měla dneska cca 4 hod rekord ve spánku :slight_smile:
23. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 máme v plánu jít na kurz: Péče o novorozence a kojence, ve 33tt, tak snad to bude dobrý.....
23. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Děkuju Šári, přesně jsi to vystihla, jak bleška :slight_smile: To je dobře, že už je to lepší, zítra hned napiš, co ti MUDr. řekla. Já se k ní chci hned po porodu přehlásit, škoda, že to nejde už teď.-(
23. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ohledne teplomeru z vlastni zkusenosti doporucuju jiny jak do zadecku ! nebo spis takto koupit normos digital do zadecku + dudlik celni nebo usni teplomer
My jsme s merenim docela bojovali po 3. mesici kdy se zacalo ockovat ve velkem, na kazde ocko reagoval horeckama, byl plactivy a my jsme ho v noci museli nekolikrat rozbalovat abysme zmerili teplotu takze jsme ho rozebrali a pak nechtel spat. I kdyz jsou deti nemocne a maji horecku je fakt lepsi mit po ruce teplomer ktery jim tu teplotu zmeri bez rozbalovani! To je jen ma zkusenost.
24. čer 2011 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 tak díky moc za info :grinning:
24. čer 2011 v 07:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelka89 Jasně, on spíš ten doktor mluvil o tom, co měří nejpřesněji, ale věřím, že je lepší mít i takovouhle jednodušší variantu a vědět kdyžtak teplotu aspoň orientačně.
24. čer 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 jasne :slight_smile: nejpresnejsi asi fakt bude ten rtutovy :slight_smile:
no a treba v porodnici jsme merili detem teplotu v podpazi :slight_smile: takze teoreticky by to slo i klasickym difitalem :slight_smile:
24. čer 2011 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Teda Peti, takových kontrol s tak super zprávama by bodlo i víc, že? :grinning:
@kackaberuska Kači, no jak říká vilibalda, já se taky usmívala pod vousy, že celkem prospím celou noc. No a poslední tři noci teda néé :angry: Ale zatím je to jen jednou za noc :wink:
24. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat, jestli jsi nakonec byla na tom 3D ultrazvuku? Já jsem objednaná na příští týden a nejsem si jistá jestli jít. Pač ultrazvuků jsem měla víc než dost. Teď chodím vlastně každých 14 dní.Sice jsou jen krátký cca 2 minutky, ale aj tak váhám...
24. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 Ahoj Ivi, nene, nebyla jsem. Mám za sebou hrozně moc ultrazvuků a kdo ví, kolik jich ještě bude, takže raději jsem to zrušila :wink: :wink:
24. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk To jo, snad už budou jen takové pozitivní vyšetření:slight_smile:
24. čer 2011 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77
psala jsem kámošce genetičce ohledně všeho, co tě ( a mně) zajímalo, takže jak odepíše, hned ti to přepošlu.
24. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka díky moc :grinning:
24. čer 2011 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já dnes nemám moc dobré zprávy, zlobí mě vysoký tlak, tak jsem dnes trávila dopoledne v ambulanci v porodnici :frowning2: Buď začnu brzy rodit nebo mě asi hospitlizují. Jsem z toho dost nešťastná, ráda bych dokončila stěhování, ale aspoň budu mít miminko brzy u sebe :slight_smile:
24. čer 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek