• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@andinecka Jee, ty se máš! Já se těšila, že budu mít první monitor už dnes a nakonec až za týden. Ale já ho mám naštěstí u mé mudr., takže žádná fronta maminek přede mnou. To mě bude čekat až těsně před porodem v Bohunicích.
27. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
jj, to se mám, ale šla jsem na něj ve stresu.
Malá se 3 dny odmlčela s pohyby a v porodnici mi řekli, že mám hned dojet.
I teď to miminko nepřehání s pohybem, doufám, že mu to vydrží :grinning: :grinning: a budu spinkat i nadále :grinning: :grinning:
27. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já vím tak já tam volala a mě vezmou až po porodu :grinning: ale žádný zub mě nebolí ani nekrvácí dásně tak by to mělo být ok. A malej se nám už za 3 týdny narodí :grinning:
27. čer 2011 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 no právě že já to doteď taky nevěděla, že to může být tak nebezpečné to už bych tam šla dávno.
27. čer 2011 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek v bohunicích taky nebývá moc fronta na monitor. Naráz můžou monitorovat až 4 těhule takže by to nemělo být tak hrozné.
27. čer 2011 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak 3 dny bych to nevydržela já bych začala panikařit hned první den a to bych pak večer už jela do nemocnice
27. čer 2011 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne dr. rekl, ze mam magnezko a kalcium vysadit od 34.tt, coz mam zitra, takze zitra beru posledni. Doufam, ze to preziju, mam strasny krece v nohach, tvrdne mi bricho, pres dva tydny uz mam poslicky... pry je to tim, ze ma mimco hlavicku moc dole. Toz jsem zvedava, zda to vydrzim do toho srpna.
27. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 no, někdy je lepší nevědět, co?:slight_smile: Ale je pravda, že když zoubky nebolí, tak je to ok. Ty holky si to podle mě zanedbaly sami....
27. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Peti, víš, já si těhu (od půlky ledna až do konce března) užila dost hororově a toto nebylo proti tomu, co bylo dřív, skoro nic. Já miminku věřím, už si toho vybojovalo hodně. Navíc jsme na monitorech zjistili, že ty menší pohyby moc necítím.
28. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka aha tak to jo. Já to nemyslela špatně, ale pokud byly i horší věci tak chápu že jsi čekala ...
28. čer 2011 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Peti, já vyšiluju pořád :dizzy_face: :dizzy_face: - je to, ale i tím, že mám rizikové těhu a jsem doma od 18.11.
Až se malá narodí, tak to teprve bude něco :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tu všichni píší, že se jim ten termín blíží, tak mě napadlo, že bychom mohly naplánovat další srazík, co? Navrhuji zase středu 13.7. v 16.00 v Encounteru?
28. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemam dom net, ale snad už dnes k večer to pojede a trošku vas pročtu.
už vám klesá břicho? ja jsem udělala foto po tech šilenych bolestech na spodek. a to je teda rozdíl. :confused:
28. čer 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska na kontrole jsem nedopadla vůbec dobře. Malej se pořád cpe dolů. A ještě mám nějakou infekci a dostala jsem čípky, u kterých je uvedeno, že se nesmí užívat v těhu ach jo. No to teda z toho vůbec nemám dobrej posit si je zavádět.
28. čer 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!

Petka - Villibalda dnes v 11:25 porodila Michaelku!!! 3040 g a 51 cm!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsme to včera dobře tiply!! :wink:
Petka Vás všechny zdraví!!!!

:dizzy_face:
28. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snazilka_2011 Ahoj, nejmenovala se ta antibiotika co jsi brala na infekci ENTIZOL?
28. čer 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Jestli bereš Entizol, tak v tom je metronidazol a ten se nesmí akorát v prvním trimestru, potom by se nic stát nemělo, ale samozřejmě se má dávat jen když je to nutný, jako ostatně většina léků v těhotenství :slight_smile: Já jsem už ze začátku druhýho trimestru brala podobný antibiotika a věřím, že se nic špatnýho nestalo, i kldyž jsem z toho taky vůbec neměla dobrej pocit. A to jsem je dostala v čípkách a ještě i celkově v tabletách :unamused:
A malýho mám taky už asi od 25. týdne nacpanýho úplně dole, doktorka mě hned začala strašit a chtěla mě nechat doma, ať radši ležím. Ale do práce zatím musím a k tomu tak hodinu až dvě denně lítám venku se psem a na kontrole po měsíci je sice furt dole, ale čípek se nezkracuje a všechno vypadá v pohodě, tak jsem ráda, že se za náma malej tak těší, že už se tam pěkně chystá :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jé to je hezký, tak to budeme mít blízko pro Šimonka kamarádku (bydlí teď pár bloků od nás) :slight_smile: Už se těším, až teď budou přibývat další a další miminka :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 Děkuji cos napsala mě zvedlo náladu. Já to furt brala, že se malýmu u mě nelíbí, že chce ven, ale to že se těší zní líp :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 :slight_smile: Já jsem šla taky nejdřív od doktorky vyděšená, ale pak jsem si řekla, že se to budu snažit brát pozitivně, dokud se neděje nic strašnýho. Kamarádka zas nedávno musela na císaře a byla nešťastná, protože její chlapeček se dolů vůbec nechystal a ještě v termínu si pěkně seděl v tureckým sedu zadečkem dolů, tak si říkám, že je to třeba lepší, když už se tam připravuje teď :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 ahojky, nene, byl to Xorimax a Dalacin, pročpak??
28. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Ivi, jsem brala až asi 4 druhy čípků v těhu. Neboj se! vše bude v pořádku!Nakonec i ty antibiotika, jak jsem se bála brát mi zabraly!! Kdy jdeš na kontrolu?
28. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast teda! krásná zprávička! :dizzy_face: tak už to má za sebou a má malinkatou u sebe:slight_smile: To je úúúžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to je krásná zpráva :grinning: a teď budou přibývat postupně další :grinning:
28. čer 2011 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ani84 můžu se tě zeptat a ta tvoje kamarádka co musela na císaře zkoušeli ji manuálně miminko otočit?
28. čer 2011 v 17:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 jojo je fakt, že nic strašnýho se neděje, tak je zbytečný se stresovat. Hlavní je, že čípek drží :slight_smile:
28. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Na kontrolu jdu za 14. dní, tak snad to rychle zabere a bude od infekce klid.
28. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 určitě jo! Mě se teda spíš osvědčily antibiotika v tabletkách, ale každému sedí něco jiného. Já brala A
aspoň 6balení čípků v těhu! taky jsem měla dilema, hlavně naposledy, jestli brát ty antibiotika, ale asi je fakt pravda, že ty léky udělají míň škody jak ta infekce!
28. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ted jsi na řadě ty, ne? Nebo je nekdo ještě v 38tt nebo 39tt? :slight_smile:
28. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jj vypadá to na mě ....za 2,5 týdne bude asi venku.... :grinning:
28. čer 2011 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek