• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@petrus77 Nezkoušeli, myslím, že jí to ani nenabízeli, rovnou navrhli císaře. Navíc malej byl docela obřík, měl přes 4 kila.
28. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holciny, tak uz jsem zpet z dovolene... :wink: teeeeda vy jste toho ale napsaly.. :slight_smile: tak v rychlosti jsem vas docetla.. :wink: Jinak dnes jsem byla v poradne, doktorka mi rekla, ze je vsechno v naprostym poradku, malej ma 1490gramu... :wink: ze je v norme... :slight_smile: tak jsem zvedeva, jak bude prcek velkej az se narodi.. :slight_smile:

@kackaberuska ohledne sraziku 13.7. tak ja urcite muzu a rada prijdu... :wink: To uz budu doma na materske, juchuuuu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jééé, to je krásný!!! @vilibalda GRATULUJI!!!
29. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já doma snad umřu nudou!!!!!
29. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak si zkus číst nějakej časopis nebo knížku? ale to se taky nedá dělat věčně že....
29. čer 2011 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka a kdepak jsi byla na dovči? Gratuluju ke krásné váze malého :wink: Já jdu na další kontrolu taky ve 31tt a říkám si, že by malá mohla mít kolem 1400g:slight_smile:
29. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 no právě Peti, to se nedá každej den pořád do kola. Tobě už se to krásně blíží:slight_smile: Jaké máš pocity?:slight_smile:
29. čer 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jojo taky mám někdy ten pocit a hlavně jsem z toho polehávání celá otlačená :slight_smile: A to je před náma celý léto. Zítra nakonec na 3D jdeme, ptala jsem se MUDr. a prý to ničemu nevadí. Tak doufám, že malej bude spolupracovat.
29. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 pocity mám hodně smíšený a docela se bojím protože budu mít ten císařský řez, ale zase na druhou stranu už aby to bylo za náma a jak budeme doma tak to bude už fajn. Nejdřív jsem se nemohla dočkat a teď jak se to blíží nemám z toho dobrý pocit. Ale zase se těším na malýho hrozně moc
29. čer 2011 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě z toho polehávání bolí někdy hrozně kyčle, ale sedět už taky nevydržím dlouho
29. čer 2011 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 to chápu, Peti, že máš obavy, ale neboj se, ten císařský řez dopadne dobře a možná nakonec ani nebudeš mít takové bolesti, jako kdybys rodila normálně, pokud to bude plánovaný CŘ..všechno dopadne na jedničku :wink: a brzo budeš mít Honzíčka v náručí:slight_smile:
29. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 júú, tak si to na 3D užijte! jsou z toho fakt úžasný fotečky:slight_smile: Já si chci říct ve 31tt na velkém ultrazvuku aspoň o jednu 3D fotečku malinké....
29. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem se dostala k tomu, že jsem sepsala ty svoje poznámky z přednášky Péče o dítě šetrně a ekologicky, co jsem byla v rámci týdne respektu k porodu. Jestli chcete, koukněte do mého alba. Bohužel to nejde vložit v lepším rozlišení :frowning2: Ale kdo bude chtít, pošlete mi do IP mail-adresu a já vám to pošlu.
29. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 taky mám v plánu si říct o fotečku a asi se zeptám i na ten video záznam za 500,- jak říkala @ani84
29. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska taky v tom 30tt? to video může být taky super:slight_smile:
29. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nicollka Jj, ja mam bricho klesle dole, miminko ma taky pry hlavu hodne nizko, otevrena jsem na prst a poslicci me trapi uz dobre dva tydny, nekdy teda pekne intenzivne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak doufam, ze to miminko jeste mesic vydrzi. I kdyz uz ma dost pres 2 kg, takze by to nebyla tragedie.
29. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 byli jsme na ctyri dny v Ces.raji a pak na Vysocine...musim rict, ze v Ces.raji paradni...pocasko jsme meli chladnejsi, ale na ty prochazky to bylo prijemnejsi nez tady ty vedra.. :wink: Docela jsme toho jeste pochodili dost, az jsem byla sama prekvapena... :slight_smile:
29. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak to je super, že jste stihli ještě dovču, než se malej narodí a že jste si to užili :wink:
29. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tyyyy jo, jak ja ti závidím... :unamused: ja v pátek chtěla at mi řekne kolik ma mala, a řekla, že ji bude važit příště, ale že mam jistě načteno, kolik ma ted mít!!! :angry: tak mi poměřila jen nožku... jinak vítám z dovolene!!!! Užila jsi si to? :wink: :slight_smile:
29. čer 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dneska byli na matrice nahlásit miminko a určit otcovství, když nejsme ještě svoji :wink: to vy to holky řešit nemusíte :slight_smile: skoro všechny jste tady vdane :wink: :dizzy_face:
29. čer 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já myslela že jsi taky vdaná, a kdy bude svatba? mám ale hodně kamošek co se přejmenovali po porodu a hotovo a stačí jim to i bez svatby.
29. čer 2011 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 díky za podporu ale mám vážně strach, ale snažím se na to nemyslet.
29. čer 2011 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dneska byla holky na kurzu kojení... postřehy z kurzu ....nejlepší na prdíky miminek je prý espumisan kapky pro norovozence je to novinka stojí cca 100,- a prý jsou nejlepší a do porodnice si máme prý vzít i jednorázové přebalovací podložky než získáme techniku přebalování. A kdyby jste se chtěli na něco zeptat tak sem s tím :grinning:
29. čer 2011 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ten espumisan je super, minuly rok ho meli jen na Slovensku ted je uz i v čr :slight_smile:
ale nechapu na co jednorazove podlozky do porodnice :slight_smile: my jsme je vyuzili jen do poradny :slight_smile:
29. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 prý než se naučíme přebalovat a mimi by se pokakalo nebo počuralo
29. čer 2011 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jasne, takovych pomucek bysme si mohli vzit pravda hodne, ale my jsme meli prebalovak vedle umyvadla a vanicky, vektere jsme deti koupaly,takze se to jednoduse utrelo :slight_smile: ale chapu :slight_smile:
29. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 my jsme právě nechtěli... :slight_smile: tak to máme, bylo to hotové za cca 15 minut :wink: muž nechtěl, aby se mimi jmenovalo po mě... a svatba? To nevíme, budeme řešit až po narození, před týdnem jsme se zasnoubili, takže do roka, jak se říka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ty jsi vdana?? Ja jak tady vidim, všechny ty fotky ze svatby, tak si říkám, že kdybych byla vdana, videla by jsi to v profilové fotce :sweat_smile: :grinning: jako u všech... :wink:
29. čer 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 espumizan je super i pro dospěle!!! :slight_smile: máme doma a fakt ty kuličky zabíraji hnedka... takže pro mimi to bude taky asi dobre... :slight_smile:
29. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelka89 no právě za chvílu si do té porodnice budu stěhovat půlku bytu každý řekne něco jiného a pak se diví že máme tašky jako kdybychom se tam měli stěhovat :grinning:
29. čer 2011 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast no já to mám jako ty :grinning: malej se bude jmenovat po mým příteli a já se pak budu jměnovat taky tak. Ale jinak o něm mluvím jako o manželovi, protože ten papír není pro mě důležitej ale to že se jako manžel chová. Možná to někomu bude připadat divné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek