Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
ani84
28. čer 2011
@petrus77 Nezkoušeli, myslím, že jí to ani nenabízeli, rovnou navrhli císaře. Navíc malej byl docela obřík, měl přes 4 kila.
lennikkaautor
29. čer 2011
ahoooj holciny, tak uz jsem zpet z dovolene... 😉 teeeeda vy jste toho ale napsaly.. 🙂 tak v rychlosti jsem vas docetla.. 😉 Jinak dnes jsem byla v poradne, doktorka mi rekla, ze je vsechno v naprostym poradku, malej ma 1490gramu... 😉 ze je v norme... 🙂 tak jsem zvedeva, jak bude prcek velkej az se narodi.. 🙂

@kackaberuska ohledne sraziku 13.7. tak ja urcite muzu a rada prijdu... 😉 To uz budu doma na materske, juchuuuu..... x-) x-) x-)
kackaberuska
29. čer 2011
@sarkast jééé, to je krásný!!! @vilibalda GRATULUJI!!!
snazilka_2011
29. čer 2011
já doma snad umřu nudou!!!!!
petrus77
29. čer 2011
@snazilka_2011 tak si zkus číst nějakej časopis nebo knížku? ale to se taky nedá dělat věčně že....
snazilka_2011
29. čer 2011
@lennikka a kdepak jsi byla na dovči? Gratuluju ke krásné váze malého 😉 Já jdu na další kontrolu taky ve 31tt a říkám si, že by malá mohla mít kolem 1400g🙂
snazilka_2011
29. čer 2011
@petrus77 no právě Peti, to se nedá každej den pořád do kola. Tobě už se to krásně blíží🙂 Jaké máš pocity?🙂
ivuska22
29. čer 2011
@snazilka_2011 Jojo taky mám někdy ten pocit a hlavně jsem z toho polehávání celá otlačená 🙂 A to je před náma celý léto. Zítra nakonec na 3D jdeme, ptala jsem se MUDr. a prý to ničemu nevadí. Tak doufám, že malej bude spolupracovat.
petrus77
29. čer 2011
@snazilka_2011 pocity mám hodně smíšený a docela se bojím protože budu mít ten císařský řez, ale zase na druhou stranu už aby to bylo za náma a jak budeme doma tak to bude už fajn. Nejdřív jsem se nemohla dočkat a teď jak se to blíží nemám z toho dobrý pocit. Ale zase se těším na malýho hrozně moc
petrus77
29. čer 2011
mě z toho polehávání bolí někdy hrozně kyčle, ale sedět už taky nevydržím dlouho
snazilka_2011
29. čer 2011
@petrus77 to chápu, Peti, že máš obavy, ale neboj se, ten císařský řez dopadne dobře a možná nakonec ani nebudeš mít takové bolesti, jako kdybys rodila normálně, pokud to bude plánovaný CŘ..všechno dopadne na jedničku 😉 a brzo budeš mít Honzíčka v náručí🙂
snazilka_2011
29. čer 2011
@ivuska22 júú, tak si to na 3D užijte! jsou z toho fakt úžasný fotečky🙂 Já si chci říct ve 31tt na velkém ultrazvuku aspoň o jednu 3D fotečku malinké....
kackaberuska
29. čer 2011
Konečně jsem se dostala k tomu, že jsem sepsala ty svoje poznámky z přednášky Péče o dítě šetrně a ekologicky, co jsem byla v rámci týdne respektu k porodu. Jestli chcete, koukněte do mého alba. Bohužel to nejde vložit v lepším rozlišení 😞 Ale kdo bude chtít, pošlete mi do IP mail-adresu a já vám to pošlu.
kackaberuska
29. čer 2011
@snazilka_2011 taky mám v plánu si říct o fotečku a asi se zeptám i na ten video záznam za 500,- jak říkala @ani84
snazilka_2011
29. čer 2011
@kackaberuska taky v tom 30tt? to video může být taky super🙂
veruska007
29. čer 2011
@nicollka Jj, ja mam bricho klesle dole, miminko ma taky pry hlavu hodne nizko, otevrena jsem na prst a poslicci me trapi uz dobre dva tydny, nekdy teda pekne intenzivne :-p . Tak doufam, ze to miminko jeste mesic vydrzi. I kdyz uz ma dost pres 2 kg, takze by to nebyla tragedie.
lennikkaautor
29. čer 2011
@snazilka_2011 byli jsme na ctyri dny v Ces.raji a pak na Vysocine...musim rict, ze v Ces.raji paradni...pocasko jsme meli chladnejsi, ale na ty prochazky to bylo prijemnejsi nez tady ty vedra.. 😉 Docela jsme toho jeste pochodili dost, az jsem byla sama prekvapena... 🙂
snazilka_2011
29. čer 2011
@lennikka tak to je super, že jste stihli ještě dovču, než se malej narodí a že jste si to užili 😉
sarkast
29. čer 2011
@lennikka tyyyy jo, jak ja ti závidím... :-| ja v pátek chtěla at mi řekne kolik ma mala, a řekla, že ji bude važit příště, ale že mam jistě načteno, kolik ma ted mít!!! ]-( tak mi poměřila jen nožku... jinak vítám z dovolene!!!! Užila jsi si to? 😉 🙂
sarkast
29. čer 2011
Tak jsme dneska byli na matrice nahlásit miminko a určit otcovství, když nejsme ještě svoji 😉 to vy to holky řešit nemusíte 🙂 skoro všechny jste tady vdane 😉 x-)
petrus77
29. čer 2011
@sarkast já myslela že jsi taky vdaná, a kdy bude svatba? mám ale hodně kamošek co se přejmenovali po porodu a hotovo a stačí jim to i bez svatby.
petrus77
29. čer 2011
@snazilka_2011 díky za podporu ale mám vážně strach, ale snažím se na to nemyslet.
petrus77
29. čer 2011
tak já jsem dneska byla holky na kurzu kojení... postřehy z kurzu ....nejlepší na prdíky miminek je prý espumisan kapky pro norovozence je to novinka stojí cca 100,- a prý jsou nejlepší a do porodnice si máme prý vzít i jednorázové přebalovací podložky než získáme techniku přebalování. A kdyby jste se chtěli na něco zeptat tak sem s tím 😃
adelka89
29. čer 2011
@petrus77 ten espumisan je super, minuly rok ho meli jen na Slovensku ted je uz i v čr 🙂
ale nechapu na co jednorazove podlozky do porodnice 🙂 my jsme je vyuzili jen do poradny 🙂
petrus77
29. čer 2011
@adelka89 prý než se naučíme přebalovat a mimi by se pokakalo nebo počuralo
adelka89
29. čer 2011
@petrus77 jasne, takovych pomucek bysme si mohli vzit pravda hodne, ale my jsme meli prebalovak vedle umyvadla a vanicky, vektere jsme deti koupaly,takze se to jednoduse utrelo 🙂 ale chapu 🙂
sarkast
29. čer 2011
@petrus77 my jsme právě nechtěli... 🙂 tak to máme, bylo to hotové za cca 15 minut 😉 muž nechtěl, aby se mimi jmenovalo po mě... a svatba? To nevíme, budeme řešit až po narození, před týdnem jsme se zasnoubili, takže do roka, jak se říka... 😃 😃 😃 😃 a ty jsi vdana?? Ja jak tady vidim, všechny ty fotky ze svatby, tak si říkám, že kdybych byla vdana, videla by jsi to v profilové fotce :-N 😃 jako u všech... 😉
sarkast
29. čer 2011
@petrus77 espumizan je super i pro dospěle!!! 🙂 máme doma a fakt ty kuličky zabíraji hnedka... takže pro mimi to bude taky asi dobre... 🙂
petrus77
29. čer 2011
@adelka89 no právě za chvílu si do té porodnice budu stěhovat půlku bytu každý řekne něco jiného a pak se diví že máme tašky jako kdybychom se tam měli stěhovat 😃
petrus77
29. čer 2011
@sarkast no já to mám jako ty 😃 malej se bude jmenovat po mým příteli a já se pak budu jměnovat taky tak. Ale jinak o něm mluvím jako o manželovi, protože ten papír není pro mě důležitej ale to že se jako manžel chová. Možná to někomu bude připadat divné. :-p