• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
@sarkast hm, ale tam maji zase cviceni pro tehotne pouze v utery az od 18.30...a to uz je na me moc pozde, koncim v praci v 16.30 tak nevim, co bych ty dve hodiny v Brne delala... :unamused:
2. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast No já jsem byla taky objednaná normálně na NT+, brali mi krev a nevím, kde mají čekárnu na 3D ultrazvuk, ale seděla jsem v takový delší chodbě a na stěně přede mnou visely zrovna samý obrázky z 3D ultrazvuku :slight_smile: A na monitoru to měli v takovejch těch barvách do hněda jako jsou ty 3D obrázky, ale 3D to teda rozhodně nebylo :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda proč ne organizovane ne a sama jo :slight_smile:)) v bazene vždy nekdo bude... :slight_smile:)
2. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Mně je teda 27, ale doktorka říkala, že záleží na mně, ale že ona bude mnohem radši, když půjdu na NT screening a při dobrejch výsledcích už mi nebude dělat tripple testy (tam se bre jen krev na 3 parametry, v 16. týdnu a spolehlivost je mnohem nižší než u NT).
2. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 ja myslim, že ted už je to jedno :slight_smile:) ja jsem čekala před recepcí... :slight_smile:)
2. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Tak pro mě je to zase čas ok :slight_smile: Jen mě moc neláká ta Lesná. Do Slatiny to jsou 2 přestupy a nevím, jak to na sebe navazuje. Ale na mě nedejte, tím, jak nestíhám, se možná ke cvičení ani nedokopu. Chystám se totiž už od nového roku... Jenže pak nevyšly moc dobře tripl testy, tak jsem cvičení neřešila, od 18tt se zdá vše v pořádku, ale nějak není čas se hýbat :grinning:
2. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: holky, no tak uvidime! 16.3. jdu k doktorce do poradny, tak se ji na to jeste optam, jestli pujdu na ty tripletesty.. :wink:
2. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda Mne prozatim nejvic vyhovuje to mamacentrum, ale na me se taky nemusite ohlizet... :wink:
2. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Protože mi právě zameškané hodiny při kurzu plavání nikdo nevrátí. Dr. říkala, že se to nevyplatí, že je to docela drahé a ať si raději zajdu sama. Já teda ani organizované plavání neplánovala, Dr. s tím začala sama, tak ani netuším, kolik takové plavání stojí. Ale řekla bych, že organizované palvání bude dražší než jen vstup do bazenu. Cvičit samotné doma se mi nechce (nedokopu se k tomu), ale zase u plavání nepotřebuju, aby mi někdo diktoval, co mám dělat. :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem v práci, tak sem jen tak koukám, ale pak Vám napíšu svoji zkušenost s NT+ a tripl testama.
2. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda jj, to urcite napis, protoze to me zajima.. :wink: Preci jenom jsi o trochu dal nez ja... :wink: dekuju :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda to máš asi pravdu :o))) něco na tom bude...ja videla hod. za 150,- ale byl to malinký bazenek a max. 5 - 7 lidi a ještě koupací čepice :D tak asi ne...
2. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 vcera jsem tento odkaz na netu taky nasla, hodne se mi to tam libi. Domlouvaly jsme se s holkama, ze bysme to mozna zkusily.. :wink: Jakej by se Ti hodil den a hodina? :slight_smile: Treba se nas sejde nakonec vic.. :wink:
2. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast ta koupaci cepice, to je deeeeees!!!! :grinning:
2. bře 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jo a kor když mas dlouhe vlasy, mít je na ježka neřeším nic :slight_smile:)))
2. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka kde vlastně deláš a jako co? :slight_smile:)) a do kdy už víš? :slight_smile:))
2. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem se dívala na cvičení. Volala jsem si s paní z mamicentra a v úterý od 17:30 mají plno a já to dřív nestíhám :frowning2: ... i na těch 17:30 bych musela odcházet dřív z práce. Paní si mě napsala zatím na půlku března, že by se jim mělo uvolnit místo, tak uvidím....
jinak dnes jsem byla u doktorky na velkém ultrazvuku a vše vpořádku i výsledky krve a cytologie jsou vpořádku. Taky jsem byla ve 12. týdnu na Veveří na NT+ u pana doktora Vlašína a jsem ráda, že jsem za to ty peníze dala. Riziko nám vyšlo 1:14000, mě je 29 a manželovi bude 34, tak možná proto.Pan doktor nám taky řekl, že to bude holčička a dnes nám to doktorka potvrdila.
2. bře 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast nahore na Lesne, jak je Dermacol, delam obchodniho zastupce velkoobchodu se sport.zbozim.. :wink: No a do kdy, to jeste nevim, presne, ale nejak okolo konce cervna bych mohla jit myslim na materskou... :slight_smile: Rika se 6-8tydnu pred TP, ne?
2. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kodiak13 jeee, tak to me vubec nenapadlo, ze by to mohli mit plny... :angry: Tak nevim, nevim holky, jestli nakonec na nejaky to cvico budeme chodit nebo ne... :grinning:
2. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě nenapadlo, že by to bylo plné, ale zase na druhou stranu si myslím, že je v Brně dost možností na těhu cvičení, tak někde volno bude... :wink:
2. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka myslím, že úplně nejlepší je počkat si na kurz, který dělá sama porodnice, ve které se rozhodneš rodit..ve většině předporodních kurzů je spousta věcí a informací, které ani nevyužiješ a stojí docela dost peněz (to nemluvím o nesmyslných podmínkách, viz permice apod.)..ale je to můj názor, mám kolem sebe dost spokojených maminek, které to takhle udělaly, a i když vím, že každé těhotenství je individuální, prověřené věci mě uklidňují..
mimochodem, už jste se některá rozhodly, kde rodit nebo máte některá nějaké zajímavé reference? pro mě byl odjakživa jasný Obilňák, ale začínám se čímdál víc přiklánět k Bohunicím..jediné, co můžu za názor nabídnout já, ač jsem se narodila u Milosrdných, slyším na ně jen samé velmi negativní hodnocení..tak nevím..
jo a zkusila jsem dnes poslat přihlášku na www.cenap.cz, na cvičení pro těhule v 2.trimestru, tak uvidím..je to zdarma, kapacita 7lidí, termín 21.3.-9.5., nejsem na tom teď finančně moc dobře, tak by mi to pomohlo..
jinak moc krásná bříška a mimina :dizzy_face: ..já se ještě stydím i si sama vyfotit bříško, tak snad alespoň fotku Jája sem příští týden dám..
2. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast holky z naší strany zítřek platí, v 10hod tam budeme, budeme mít černý golfáč.
2. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka juj, teď jsem si teprve všimla, že jsem tam od tebe měla zprávu už dřív :unamused: ..promiň..já byla spíš pro to pondělí dopo v mamicentru, ale uvidím, co mi teď napíšou z cenapu, a pak se rozhodnu..
2. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simoch z me taky... ale hledam kontakt na Katy... :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 ja na Obilnak nechci... prave tam jsem cetla dost spatnych diskuzi... chci Bohunice, ikdyz na Milosrdne jsem takz slysela tak na pul dobre i zle... ;0) je to asi fakt individualni, a az porodime jedno mimi tak pak se podle sebe rozhodnu kam s druhym :slight_smile:)
2. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jak to vidis zitra, plati ta 10 na ceske??? :slight_smile:
2. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že jste probíraly cvičení a předporodní kurzy - já jsem chodila na cvičení na Josefskou http://www.crsp.cz a na předporodní kurz do Mamicentra a byla jsem spokojená :wink:, do Mamicentra teď chodím s malou i na znakování a do cvičení
2. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. můžu k vám? Budu ale mezi vámi asi nejvíc "pozadu" :(
Čekám první mimčo a ikdyž jsem už několik let obklopena dětmi svých kamarádek, stejně je to nové, když to člověk prožívá osobně. Příští týden jdeme na NT+ na Veveří a už se těším, jak mimi uvidí i manžel. Moje doktorka mi říkala, že v cca 20 týdnu tam pak půjdu znova a že si ty testy nějak propojí.
Na cvičení budu chodit do CENAPu od 22.3. Vyřizujeme teď hypo a budeme se stěhovat do domečku do Dolních Kounic a s max. 80% hypo nás to teď dost vycucá, takže mi kurz zdarma dost pomůže. Pracovat tedy budu asi co to da, aby byly peníze na výbavičku apod. Pracuji částečně doma nebo v kanclu, dělám projektantku, takže volná pracovní doba a domácí klid mi to umožní.
Ráda se s vámi někdy uvidím...jak to vidíte s tím veletrhem? Já bych šla hlavně kvůli kočáru, asi v pátek 11.3. I když kupovat teď určitě žádný nebudem, je to dobrá příležitost si udělat představu.
4. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska ahojka! Vitame Te tu!!! :slight_smile: :wink: To vubec nevadi, ze budes o kousek "pozadu" :slight_smile:
Na veletrh urcite pujdu, jsem domluvena s kamoskou take na patek... :slight_smile: Jdu tam taky hlavne kvuli kocarku, autosedacce apod. :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko jestli se muzu zeptat, daly Ti ty redporodni kurzy neco? Jako jestli si myslis, ze z toho jak treba u porodu, tak ted beres nejaky poznatky, ktery si tam pochytila?.. :wink: A je tam i nejaky sezeni s tatinky? nebo jen ciste maminky?
4. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek