• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lutsousek jak to, že jsi v 9. měsící?? :slight_smile: ja dneska dle PM 35+5 začínám 9 měsíc, ale ty jsi přece o 9 dní ode mě napřed, tak nechápu :grinning:
Jinak ten malinikovy čaj mam, od kamaradky zbytek, co nedopila, ale stačil mi jeden hrnek a asi to pít nebudu, a budu cucat homeopatika... je to hnus... teda dle mě :frowning2: jinak ja mam rada bilinky, doma jich mam nekolik na nachlazeni, urologicke a pod... ale tohle mi teda nechutná... :slight_smile: jinak ja mám teda tu sypací směs, třeba ten čajovy, teda sáčkový :grinning: muže byt lepší... :slight_smile:
1. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to je mazec teda jak už se řeší co k porodu, už se nám to všem pomalu blíží, některým teda už rychle :slight_smile:
My byli včera na 3D, ale nic moc nemáme pač malej je moc dole a před hlavičkou má ještě ručičky. Holt se musíme nechat překvapit :slight_smile: A už máme 1 kg. A překvapilo mě, že i když bouchal ručičkama, tak já ho vůbec necítila. Asi něco na tom s tou placentou vepředu bude, že pak jsou míň cítit pohyby. Pač do ní ťukal a já nic nevěděla. Ale jsme zdraví což je hlavní. A olizoval si ručičku, byl sladkej.
1. črc 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ty si TP nějak přehazuješ, ne? :grinning: Já jsem dneska 35+6, takže jsem se o den sekla a 9. jsem začala včera :sweat_smile: Stane se :grinning: A kdy máš teda ten termín? Já 30.7- tzn. že v sobotu začnu 37.tt (budu teda 36+0) Ale beru to dle TP z ultrazvuku, neb je přesnější než PM.
Teda s tím maliníkem jsi mě nepotěšila! Ale já vypiju všechno...se holt párkrát přemůžu a trochu si to dochutím limetou, když to nepůjde. Ale zkusím ten sáčkový teda. No brrrr, už teď se netěším. :grinning:
1. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek no, nepřehazuju :grinning: tyyyyyy! :grinning: ja mam 8.8. ale tento týden jsem začala 35tt a dle těch tabulek na netu a všude je 35 + 5 tt 9 měsíc... myslím, že to máš taky na blogu... jinak dle ultr jsem o týden teda 34 tt :grinning: ja tomu nerozumím, ale dělám si tak radost, když se posouvam kupředu! :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 přesně tak, hlavně že je zdravý malinky... a má kiličko, to bude hubenour ne? :slight_smile: jinak ja mam taky placentu vepředu a pohyby jsem začala citit až kolem 25tt a na tom 3D jsem taky nic necitila a mala se furt vrtela :grinning:
1. črc 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jj, ale těch 35+5tt by měl být vlastně konec 36.tt Takže to počítám takhle... ale jistá si nejsem na 100%. Každopádně tě chápu, že si to posouváš :grinning: :grinning: :grinning: Radost to dělá! :grinning:
1. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska22 @sarkast já mám taky placentu vpředu a pohyby pořád skoro vůůůůůůbec necítím:frowning2:
1. črc 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, já myslím, že bys měla počítat s TP dle ultrazvuku, ale tady to máš teda vyplněný podle menzes, nebo ne??To datum 8.8. máš dle menzes?
1. črc 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Ivi a máš aspoň nějaký pěkný fotečky?U koho jsi byla?U mě je to s pohybama mooooc slabý :cry: :cry:
1. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, všecičko nejlepší k včerejšímu svátečku!!!!!! :slight_smile:
1. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 ja nemam termin dle ULTR pořád... od 5. měsíce mam pořád 8.8. nenapsala mi jej... jj, podle menses...
Díky moc, jsi hodná, že sis vzpoměla! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. črc 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast A ve 13tt v Prenatalu ti neřekli TP? :wink:
Vzpomněla, ale pozdě:slight_smile:
1. črc 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 myslím, že ne... tp jsme u mudr. řešili cca kolem toho 4. měsíce a od te doby ne... :confounded:
1. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast ažž? To se řeší právě hned na začátku těhu. Nemáš u sebe papír z toho 13tt? Mě tam Vlašín napsal TP dne ultrazvuku....
1. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, nechtěla byste některá koš na miminko s nebesy a povlečením v neutrální béžové barvě? Kamarádka prodává (já budu mít půjčenou kolíbku). vypadá takhle:
http://www.moje-miminko.cz/proutene-kose-s-podvozkem-na-miminko-waldin-s-vybavou-1202-08-2068.html
1. črc 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jmenovala se Drábková a byla moc příjemná. Máme video, ale nejde z toho nic moc poznat. V podstatě nám jak kdyby nahrála vyšetření co se dělá ve 20. týdnu.
1. črc 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Já myslím, že to kilo na začátku 28. týdne je normální, i MUDr. se tvářila, že je to standartní mimčo :slight_smile:
1. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast - Šárko, jak se ti v noci spí?? Já vůbec nespím, jsem už utahaná jako kotě.
@petrus77 - ten teploměr si kupuju Chicco. Peti, v po mám poradnu, tak ti napíšu, jak na váhu mimča měly vliv ty vločky :slight_smile: . Na mou váhu teda měly :grinning: :grinning:. Já to svádím na vločky, ale spíše to vidím na meloun. :angry: :angry: a přitom vím, že mi dobře nedělá.
1. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak já jsem nakonec koupila digitální teploměr od AEG v datartu tak uvidím. Já jsem začala jíst ovesný kaše tak uvidím zdá se mě že malej je nějakej malej :grinning: Já mám meloun strašně ráda, ale kvůli té cukrovce ho moc nemůžu.
1. črc 2011 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 ja nevím, co je normální, ale když jsem byla v 30.tt mala měla 1400g a kluci v tomhle tt měli 1600g tak mi příjde za 2 týdny cca pul kila moc, ale proč ne, může to dohnat :slight_smile:
@andinecka spí se mi pořád stejně už cca 3 měsíce = co hodinku - dvě na záchod! :grinning: :grinning: :grinning: kdybych přestala tak v 18 hod pít, když choím spat v 23 tak bych možna nemusela tak 5x za noc vstavat... ale ja prostě hodne piju a mám furt žízen... :slight_smile: z čeho jsi utahana... ja cele dny ležím a taky spím... :slight_smile: a mám spíše večer problém usnout, hodinka je normální...
1. črc 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 naše mimi mělo ve 28tt (27+1) 1000g:slight_smile: a prý je to krásná váha. Cca 200g mimčo za týden přibere....
1. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @sarkast No my jsme byli 26+6 a meli jsme presne 980 g. A vsechny rozmery nam tomu 26+6 odpovidaji. Oba s manzelem jsme se narodili s neceleyma 3 kg, tak to bude mozna mit i po nas. No hlavne je mi divny, ze ja furt nemam ani kg navic.
1. črc 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 jj, to je úplně normální váha na ten týden, ani to právě že není menší miminko. Podle knížek i podle MUDr. je to úplně tak jak má:slight_smile:I já jsem měla 3kg a manžel 2,20kg! A miminko zatím nemám vůbec pozadu, dle doktorů :wink:
1. črc 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
když mě bolí ty záda, vystřeluje to od kostrče nahoru po páteři, takže ležení či sedění je nic moc.
Je to zřejmě věkem :grinning: :grinning:.
@petrus77 - mě ta kámoška napsala teprve včera. Jinak máš u svého jména krásné číslo 38tt :dizzy_face: :dizzy_face:. Já už chci taky :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2011 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jj už se nám to krátí :slight_smile:)) však se taky dočkáš neboj :grinning:
2. črc 2011 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holciny :slight_smile: tak jsem tady zase na chvilku... :wink: nejak mam malo casu.. :slight_smile: Ted jsem od patku v bele pod Bezdezem na Beach hazene jeste pracovne, ale je docela zima, tak ze uz dneska jedu domu... :wink: Ahlavne uz je to teda docela narocny... :confused: Ale pristi tyden jenom v pondeli do prace a pak uz volnicko, tak se moc tesim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No doufam, ze budu mit vubec casik na to prani a zehleni tech pidi mini hadyrku... :grinning: :grinning: :grinning: Uz se na to tesim, az nam ty maly vecicky budou viset na susaku.. :dizzy_face: A jak jste na tom vy holky? z mate vsechno nachystane(vyprane)? A ceka vas jeste nekoho nejaka dovca? :slight_smile:
2. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ahoj, já jsem od pondělka doma - teda jak se to veme doma celej den jsem byla jen ve čtvrtek :grinning: , jinak pořád někde lítám.
Už jsem jednu pračku malýho vyprala, ale bude toho ještě dost. Mám pocit že mi toho pořád hrozně moc chybý co musím ještě koupit. :unamused:
Jinak včera jsem byla na focení, docela sranda manža tam dělal blbosti :grinning: - tak jsem zvědavá na fotky.
2. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
jj, krátí se to, dnes mě v poledne tak vylekala dcera, měla křeče a bylo jí zle - tak jsem myslela, že pojedeme na pohotovost obě. Naštěstí jí zabraly léky a já to zkouším rozdýchávat, ale moc se mi to nedaří.
Už aby bylo pondělí a já věděla na čem jsem. :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja už mam všechno vyprane a vyžehlene... jen ne a ne se sbalit do te porodky :grinning: už dva týdny se balím! :grinning: všechno mam vyprane, jen to dát do te tašky... :slight_smile: tak uvidime co tento týden... dneska jsem měla takové bolesti, křeče v podbříšku, že jsem fakt už myslela, že rodím!!! :confused: nemohla jsem ani vylest z auta, a když se mi to ve spolupráci s mužem povedlo, tak jsem nemohla ani dojit ke vchodu od baraku a do schodu už konec!!! Jakmile jsem zvedala nohu na krok, chytala jsem křeče do podbříška až mi tekly slzy... fakt nevim co to bylo... opravdu jsem myslela, že rodím... :grinning: po pul hodce to přešlo...
Ty jsi hrala beach volejbal??? :sweat_smile: mě stačí ostre zatačky v aute s tím pupkem, ja se držím, tělo taky ale pupek mi letí do strany :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka tak to nevím, jestli věkem nebo ne :grinning: ale ja tohle zatím nemám... snad se mě to vyhne! :grinning: prosím tě, asi to už nemá smysl, ale vypln si kolikáty jsi tt, ja to pořád nevím... a nemužu si pamatovat všechno, pokud jsi mi to psala :grinning: takže když píšeš, co maš a nebo nemáš, a jak jsem na tom ja, tak ja nevim, jestli jsi jako ja 35tt nebo jsi třeba 29tt :slight_smile: díky mocinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek